Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87982) zetor2000 válasza Jahno (#87965) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy pár percet nézz meg az elejéből, a "kopasz" kábé meg sem szólal. A gyerek mesél, mondja, hogy mi merre hogy volt. Esetleg kérdés van, de komment, meg blabla nincs. És tényleg érdekes, hogyan lesz meg egy valaki, aki Németországban lévő autót árul, de ukrán/orosz/fehérorosz, és egy orosz szervízél lévő képeket tölt fel kamunak. És nem kétforintos autót árul, hanem ~50-60M Ft (átszámolva), és elfogad ~10-20% előleget. Amit persze sosem látsz viszont. (5-6M Ft hetente... per fő... mert sokan vannak, és "éhesek")
Meg ugyanez nagyban, hogy a német telkó emberét hogy szopatja a szingapúri kcsög, hogy utaljon 500E eurót cégfelvásárlás címén. És utal, és nincs ellenőrizve 5 ember által, és majdnem összejön neki, aki úgy szingapúri, mint te vagy én (én 100% nem vagyok), és a telekom melletti KVzóból hívja a csókát... És hogy lesz ebből zsé? Gondolom, %ot kér a visszaszerzett zsetonból, amíg az nem lesz meg, előleget, vagy pár centet a költségekre. 500E Eurónál 5...10-20% megéri.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.