Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48301) Gabibácsi válasza -NoVa- (#48298) üzenetére


Gabibácsi
tag

igen
mire gondolsz egyszerűen használható kommunikációs felület címen? nem, a fakebook nem az
az email meg sms az az

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48302) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

nagyon jó az új főnökünk, csinált egy brainstorming meetinget, de csak személyesre, pedig válaszoltunk hogy itthonról vagyunk, és nem érdekelte hogy van benne egy londonból és egy moszkvából is
ráírtunk hogy vigyen be egy laptopot a meeting roomba akkor és skype, de úgy nem jó, csak személyesen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48303) -NoVa- válasza Gabibácsi (#48301) üzenetére


-NoVa-
őstag

SMS eleve körülményes csoportoknak, attachment/kereshetőség/költség, nem arra való.
Mail meg durvább háttérzajjal megy, mint a FB. Asszonynál már 5 számjegyű az olvasotlan levelek száma, régesrég elengedte. Google groupsos levelezés iszonyat káoszba fullad hamar, mikor keresztbe válaszolgatnak, FB csoport meg értelmes méretben kis közösségnek még élhető, és tematikusan megy. Messengeren is megy a gyors jól működő csoport, aztán felület. A fő falon meg sokszor kell nyomni ignoret, és kitisztul az is. Eszköz ez is, nyele van, meg kell fogni aztán használni, ha kell, és jó.

(#48304) Gabibácsi válasza -NoVa- (#48303) üzenetére


Gabibácsi
tag

whatsapp, viber és telegram tökéletes nálunk ezekre
a fakebookon pl még a chatet sem lehet kikapcsolni, tehetem magamat offlinera, meg lecsukni kicsibe, de ottmarad
ugyanez a piactérrel, azokat is bebassza, kikapcsolhatatlanul
más beállításokra meg nyilvánosan szarik, azt csinál amit akar
ezek miatt nem tartanám ezt egyszerűnek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48305) blueboi69 válasza Sipi- (#48279) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nálatok nincs is git. Legalábbis nekünk azt hazudták. A bitvödör amit használni kell. Mondjuk van baj ott enélkül is :D

(#48306) Gabibácsi válasza blueboi69 (#48305) üzenetére


Gabibácsi
tag

nálunk meg agilis van, azt hazudják
mindenhol mást hazudnak :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48307) blueboi69 válasza Chris Kiki (#48275) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Mer ezkiez?

(#48308) blueboi69 válasza Gabibácsi (#48306) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az agilis működésről csak annyit tudok, hogy a felmerülő problémát meg kell oldani és házon belül valakire húzzuk rá jeligével. :DDD

(#48309) Gabibácsi válasza blueboi69 (#48307) üzenetére


Gabibácsi
tag

műveletlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48310) Phülöp válasza Samott (#48297) üzenetére


Phülöp
addikt

Te említetted az e-mailt, mint opciót, arra reflektáltam.
Kb. 1 megányi szöveges csatolmányt macerás lenne telefonon bediktálni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#48311) Jahno válasza -NoVa- (#48303) üzenetére


Jahno
őstag

Mert a Face az aztán kereshető. Néha, valamennyire. Aztán meg abszolút nem. Én mondjuk csomó helyen törekszem rá és rendszerezve tartom ad olgokat.

Mail legalább időrendbe sorba rendezhető és valóban kereshető, mindenféle feltételek alapján. De most kérdés, hogy mit szeretnénk?

Messenger érdekes, főleg ha háromnál többen vannak és csak én olvasok vissza, meg jajjj mi is volt, mi történt, nem írtam fel. Valamit olvas, rohan tovább, aztán hiába volt telefonszám, hely, idő. Soha senkinek nem volt meg. Mailban legalább mondom, hogy sezrda 15:20kor kaptad, olvasd el buzi-e vagy. Cseten ugyanezt én sem tudom, lapozhatok felfelé, ha 4 sornál több akkor nem tudod kirakni vágólapra, ha szmájli van benne akkor nem mindig tudod kirakni vágólapra, de az is mókás ha közben írnak, vagy olyan animált szmájli van a végén amire allergiás és akkor görgetsz felfelé az meg odaugrik. Igaz ha asztali gépen kirakod egész ablakosra a messengert, akkor tudsz benne keresni, csak néha a találat lóg ki a képernyőből, amihez nem lehet oda görgetni. Néha meg magától elugrik térben és időben a ki tudja hova és milyen elmélet alapján, de sok embernél pld. mindig ugyanoda egy adott időpontra.

(#48312) Bujdy81 válasza Gabibácsi (#48301) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Te ugye nem használsz Facebookot, igaz? De meg tudod mondani, hogy miért szar.

Nem lehetséges, hogy vannak, akik használjuk a hasznos funkcióit és mást nem? Én pl. naponta 2-3 alkalommal ránézem a Facebook appra, hogy mi a helyzet, ellenben a Messenger alkalmazást használom a napi szintű kommunikációra sok-sok emberrel.

(#48313) Bujdy81 válasza Gabibácsi (#48304) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Jogos, HÁROM alkalmazást használni EGY helyett sokkal egyszerűbb! ;)

(#48314) blueboi69 válasza Bujdy81 (#48312) üzenetére


blueboi69
csendes tag

+1

(#48315) Samott válasza Phülöp (#48310) üzenetére


Samott
addikt

De felhivhatod, hogy irtal neki emailt. Nem ismerem a facebook-ot, van azon meganyi csatolmany kezelesere lehetoseg?

Megismetlem: ha a leveleit nem olvassa akkor a facebookon is ignoralja az uzeneteket. Az nem eszkoz, hanem ember fuggo. Nekem pl. nincs olvasatlan levelem, de ha nem erdekel akkor torlom rogton. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48316) Samott válasza Bujdy81 (#48313) üzenetére


Samott
addikt

Egy alkalmazast hasznal: a telefonjat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48317) Jahno válasza blueboi69 (#48308) üzenetére


Jahno
őstag

“Figyelj, nyomjuk, aztan ha a fejunkre omlik ez a fos projekt, akkor majd en vallalom a felelosseget!” -soha, senki.

(c)IR

(#48318) Sipi- válasza blueboi69 (#48305) üzenetére


Sipi-
tag

A bitvödör csak frontend a git elé. Nah, az nem megy most. Alapvetően nekem nem kellene használni általában, de most persze éppen kellene :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#48319) Jahno válasza Bujdy81 (#48312) üzenetére


Jahno
őstag

Jelentem én használom, csak messengerben is mindig az van, hogy na, Sanyika (vagy legjobb mikor már nevét sem tusom) mit írt kb. 4 hete, keressük vissza. Esetleg tavaly március környékén a csoportos cset az meg van, de keressük vissza. Hasznos funkciója a többihez mérve meg pont kevés, mert erre miért a Face kellene? Én mondjuk mostanában a profilom kezdem félteni, akkor lenne csúnya aztán kefélhetném a csetet meg az oldalakat, meg mindent.

(#48320) Jahno válasza Samott (#48315) üzenetére


Jahno
őstag

" van azon meganyi csatolmany kezelesere lehetoseg?" Már van. Képet meg csak nyersen küldj, mert széttömöríti.

(#48321) Phülöp válasza -NoVa- (#48303) üzenetére


Phülöp
addikt

Mail akkor tud nagyon zajos lenni, ha keveredik a privát a cégessel, meg az ilyen az olyannal.
Ha csak a privát oldalt nézem, egyszerűbb rendben tartani a levelezést, mint a Facebook chat-eket és csoportos chat-eket.

Nekem speciel minden eddigi országhoz tartozik egy saját alias mail, amin a hivatalos leveleket kezelem, külön alias és mappa van a munkakereséshez, külön a haverokhoz, stb. - tematikusan szetválogatja egy jól beállított szűrő.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#48322) Gabibácsi válasza Bujdy81 (#48312) üzenetére


Gabibácsi
tag

Így van , meg tudom mondani, és leírtam a véleményemet. Kénytelen voltam egy kamuprofillal regisztrálni, mert a kedves óvonők azt használják, és oda tesznek fel minden infot/képet, amit a válás után már nem igazán tudtam meg. Te nézegesd a fakebook appot, én heti kétszer belépek, megnézem az ovis dolgokat (egy ismerősöm a dadus, mert zárt csoport), aztán kilépek. Messengere szerencsére kb alig van valakinek az ismeretségi körömben, mindenkivel whatsappon kommunikálok, még a tanárnőmmel is, aki pedig nagyon erőltette az fb-t :D
Szóval engedd meg hogy legyen véleményem és le is írjam. Leírtam a tapasztalataimat, elolvashatod.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48323) Gabibácsi válasza Bujdy81 (#48313) üzenetére


Gabibácsi
tag

azon az egyen pedig senkivel nem tudnék kommunikálni, tényleg jobb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48324) Gabibácsi válasza Phülöp (#48321) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ránk ránkerőltették hogy használjuk a Workspace nevű csodát, mert a céges levelezés már elavult dolog, itt meg minden fasza, csoportok, de jó.
Kiléptem mindenféle adokveszek hülyeségből, aztán egyben maradtam, amiben elvileg céges infokat osztanak meg csak, erre az admin vicces képeket kezdett el felrakni. Próbáltam szépen kérni hogy elvileg ez céges dolog, meg fontos infok, nem érdekelte. Szóval megint belefutottam hogy hülye user, és ez meg elvileg céges, jó lenne értesülni a dolgokról.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48325) Jahno válasza Phülöp (#48321) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem a sok hasonszőrű spam, amivel most küzdök, de tán egyszer annak is vége lesz, aztán rendezgettem mappába, de most Ebaynek is változott a feladója, cégeseknek is, minden beömlött a beérkezettbe úgy meg kicsit nehezebb lett. Hírlevelekről neki is láttam gyorsan leiratkozni. Meg írni 1-2 szabályt a kreténségek átrendezésére majd törlésésre:

(#48326) Jahno válasza Gabibácsi (#48324) üzenetére


Jahno
őstag

3 hete meg akarom mutatni asszonynak, hogy mik folynak a céges csoportokban. Már közel negyvennél tartok, annó blubesz meg is mondta a frankót, hogy lépjek ki és nem erre való, nem így. No de mit tegyek, ha a túloldal elvárja és szerinte erre való és így? Aztán keressek vissza fél éves bármit a Teamsen. Itt is akadt pár kiscicás meg boldogszületésnapotos meg egyéb poszt. Én meg mégsem lehete itt is mindenhol megint önkéntesrendőr, aki beszól érte. És persze mi maradt el a sok kulafos közt? A szombati egész napos áramszünet. Egész idáig működött az értesítés rendje, most meg kellett kavarni azt is. És elrendelőknek sem volt furcsa, hogy nem írtunk vissza, ok kösz, kezeljük így és így. Vagy Ő sem bírta követni az áradatban. Mindegy is, ha a cég nagy részének szar, de erőltetjük.

(#48327) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

:DDD

(egyebkent azt irjak hogy elcseszte, mert iden meg allhatna a masik sorban is, na de majd jovore)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48328) zetor2000 válasza Jahno (#48251) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja!!!
Nem esett le... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48329) zetor2000


zetor2000
senior tag

Randi megvolt. 20 perc késés (negyed 10 volt megbeszélve, ehhez képest kért még 15 percet, hogy fél10, majd írt, hogy késik :) ).
Helyszín végül egy random söröző lett, a Blahától pár percre, "matt" a neve, nekem semmit nem mondott a név. Kaja mindenféle meleg szendvics féle, de nem ettünk, csak 2x2 sör gurult le.
Csacsogás általános dolgokról -ez jó volt, majd órára pillantás, hogybaze egy elmúlt...
Egy darabon elkísértem, de aztán a lákástól ~2 perc sétára elköszöntem, mert én másmerre jöttem haza. Köszönéskor második randira nem mondott határozott nemet, de igent se, csak annyit, hogy jelenleg kicsit káosz van körülötte. ~másfél hét múlva kiderül.
Számát nem törlöm egyelőre. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48330) zetor2000 válasza Samott (#48316) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az inkább eszköz, mint alkalmazás.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48331) WiZARD


WiZARD
addikt

Nissannál rákérdeztem, hogy a 9 hónapos autóhoz ígért évenkénti friss navi térképpel mi újság.

Most jött válasz:
"Tekintettel arra, hogy a Nissan megszüntette a Map Care programot az eNV200 és a LEAF Acenta és Tekna kivitel esetén, ezért sajnos az Ön gépjárművére sem tudjuk biztosítani a térkép frissítést."

Ritka mocsok cég.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#48332) Sipi- válasza WiZARD (#48331) üzenetére


Sipi-
tag

Úgy érzem, hogy nem ajánlod, hogy Leafet vegyen valaki.
Szerződésben benne van a navi frissítés?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#48333) eattila válasza Gabibácsi (#48301) üzenetére


eattila
csendes tag

De az. Az, hogy neked spec nem jön be, az egy dolog. Elfogadható. A chat része nekem és az ismerőseim 98%-ának tökéletesen megfelel. Betegségeivel együtt is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48334) eattila válasza WiZARD (#48331) üzenetére


eattila
csendes tag

Vételi szerződésben benne van? Ha igen, akkor fizettél érte. Akkor meg nincs olyan, hogy megszüntetem. Vagy nem?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48335) Gabibácsi válasza eattila (#48333) üzenetére


Gabibácsi
tag

Megírtam

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48336) eattila válasza Gabibácsi (#48335) üzenetére


eattila
csendes tag

Azt, neked nem felel meg azt elfogadom :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48337) WiZARD válasza Sipi- (#48332) üzenetére


WiZARD
addikt

Nincs benne szerződésben lófasz se. Ezek a tipikus ígéretek, amik rajta vannak szórólapokon, weblapon, szóban elmondják, aztán átlag hozzám hasonló hülyének eszébe se jut, hogy talán szerződésen is legyen leírva.

Ennek emlékét már csak a google cache őrzi :(

Volt egyéb Nissan ígérete program is, aminek a pdf verzióját még mindig le lehet tölteni a nissan.hu-ról, persze már ez is megszűnt.
Ingyen csereautó már nincs, a többi pontról nincs infóm.

(adásvételi szerződésem sincs, csak lízing szerződés....)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#48338) ncc1701 válasza zetor2000 (#48329) üzenetére


ncc1701
veterán

Problémás csajjal csak sportból szabad foglalkozni.

(#48339) ncc1701 válasza WiZARD (#48337) üzenetére


ncc1701
veterán

Azért bakaphatják, az egy bő 10 millás kocsi.

(#48340) Samott válasza WiZARD (#48337) üzenetére


Samott
addikt

Dehogy, megy az:

*Az ajánlat a NissanConnect rendszerrel felszerelt összes olyan Nissan modellre érvényes (a 370Z és a könnyű haszongépjárművek kivételével, de a Nissan eNV200 és Nissan Navara modellekre igen), amelyet 2016. május 1. után gyártottak (a Nissan Juke esetében 2016. június 1. után, a Nissan Navara esetén 2016. november 1. után). Az ajánlat nem vonatkozik a már készleten található, de 2016. május 1. előtt (a Nissan Juke esetén 2016. június 1. előtt, a Nissan Navara esetén 2016. november 1. előtt) gyártott modellekre."

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48341) WiZARD válasza WiZARD (#48337) üzenetére


WiZARD
addikt

mondjuk így utólag elég ironukusan hat a mappa, amiben a papírokat adták az autóhoz átvételkor... :W

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#48342) WiZARD válasza Samott (#48340) üzenetére


WiZARD
addikt

ezt honnan szedted elő?

jah, hogy www nélkül még ott van

nem értem, nekem eddig 404 hiba jött erre google-ből kattintva. utána www nélkül működött. most meg www-vel is működik a link :F

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#48343) Samott válasza WiZARD (#48342) üzenetére


Samott
addikt

Innet: https://www.nissan.hu/tulajdonosoknak/navigation-and-infotainment/mapcare.html

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48344) Jahno válasza ncc1701 (#48338) üzenetére


Jahno
őstag

Ez még kb. messze van a problémástól, de meglátjuk. Tegnap este éppen mondtam idehaza, hogy amit össze variáltunk a lehjetőségekkel, majd pont egy akármilyen beesős hely lesz belőle. Az bejött. Aztán írni akartam, hogy éttermezünk itt összevissza, közben lehet jól bebasznak, hömbölögnek, vagy kinek mi. Az nem jött be. Még nem :-D

(#48345) Jahno válasza WiZARD (#48337) üzenetére


Jahno
őstag

"sem a Nissan, sem a Nissan hivatalos kereskedők/szervizek nem tudják garantálni, hogy mindig rendelkezésre áll csereautó"

Ezt nekem a Daewoo is kihasználta. Valahogy sosem akart lenni csereautó ott és akkor. Körbekérdeztem csoportokban, ott el sem bírták képzelni, hogy valaha valakinek egyáltalán jutott. Amikor Autóklubossal intéztem a lerobbanást akkor hoztak.

(#48346) WiZARD válasza Jahno (#48345) üzenetére


WiZARD
addikt

nissannál volt akinek egyenesen megmondták hogy már nincs csereautó

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#48347) npera válasza Gabibácsi (#48302) üzenetére


npera
újonc

Utazzanak oda a másik szájtról a többiek, ez a megoldás?

(#48348) npera válasza Samott (#48327) üzenetére


npera
újonc

Jááááj...

(#48349) npera válasza WiZARD (#48331) üzenetére


npera
újonc

Arra nem gondolnak ilyenkor, hogy van egy másik cég, ahol kábé egyfolytában jön a frissítés kábé mindenre?

(#48350) WiZARD válasza npera (#48349) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem tudom mire gondolnak. Nem tudom 2020ban ki használja a beépített navit, és főleg ki fizet évente a frissítésért. Ott a carplay+android auto.
Én se használom, már akkor elavult (1.5 éves) térkép volt az autóhoz amikor elhoztam újonnan. De ha új lett volna akkor is waze-t használnék.

Ettől még rohadtul zavar a hozzáállásuk, a rakás ígéret hazugság, hogy majd mi minden lesz az autóhoz, hogy le vagyok szarva már úgyis kifizettem. Ennél talán mégjobban bosszant hogy totál tehetetlen vagyok ezzel szemben.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.