Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47551) ncc1701 válasza FőDudu (#47549) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha esik, akkor érdemes venni olcsóbban. :)

(#47552) FőDudu válasza Gabibácsi (#47550) üzenetére


FőDudu
addikt

Igen az valami vasladyvel jaszkarizott Jaltan... vagy nem...
De inni szeretett.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#47553) Gabibácsi válasza FőDudu (#47552) üzenetére


Gabibácsi
tag

vaslady szerintem nem volt akkor a fasorban sem, de inni szeretett, igen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47554) Jahno válasza FőDudu (#47549) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen tegnap mutattam, hogy bármit is lehet akármihez hasonlítani, csak jól nézzen ki:

(#47555) npera válasza Gabibácsi (#47539) üzenetére


npera
újonc

Prémium minőség, kéhlek....

(#47556) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Most jöttem rá, hogy nem kell szenvednem a Fatshark rossz minőségű DVR-minőségével és az 18650-es konverzió is egyszerű lesz. Van ugyanis az ImmersionRC DVR, ami akksipakk is a Fatshark szemüvegekhez.

(#47557) Samott válasza FőDudu (#47549) üzenetére


Samott
addikt

Senki nem tudja miert lett annyi amennyi. Es hogy mennyi lenne a realis. :) Az amit felszaldt se volt varhato, talan ezt korrigalja ki most.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47558) Sipi-


Sipi-
tag

Érdekes emberek vannak, már 3-4 hónapja vásárolta a vodás előfizuját és nem tűnik fel neki, hogy azóta nem kapott számlát. Azért, mert az én email címemre jön a számla :D
Ma már az jött, hogy 3 napon belül fizessen, vagy behajtónak adják át a követelést. :DD
Voda részéről nem lenne logikus először postai levelet küldeni/hívást korlátozni és utána behajtani?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#47559) JonesC válasza Sipi- (#47558) üzenetére


JonesC
csendes tag

Kap smst is a delikvens.

(#47560) FőDudu válasza JonesC (#47559) üzenetére


FőDudu
addikt

Bolond lenne a szolgaltato, ha nem probalna meg ugy is ertesiteni a hasznalot.
Nalunk pl. olyan lehetoseg is van, hogy a gyerek osszes jegyerol SMS-t kuldenek.
Sot azt is kuldik, hogy az elkovetkezo 1 hetben milyen dolgozat/felmero/feleles varhato.

Persze mindezt csak az online elerheto informaciok mellett - nem helyett.
A suli weboldalan ugyanezek megnezhetok.

Hasznos, sokszor lovesunk sincs, vagy gyerek felejti el - utoljara pl WC papir gurigat kertek, mert abbol csinalnak valamit... (tan novenyt hajtatnak benne).

Szoval az SMS hasznos dolog. :)

FőDudu

(#47561) FőDudu válasza Samott (#47557) üzenetére


FőDudu
addikt

Biztosan spekulalnak.

A magyar hitelbol vesznek Tesla reszvenyt, az 2 het alatt jokora hozamot garantalt.
Ha valaki ramozdult erre, akkor lehetett szepen kaszalni.

FőDudu

(#47562) Sipi- válasza JonesC (#47559) üzenetére


Sipi-
tag

Nem nagyon érdekli, mert már több felszólító emailt is kaptam. Rendes akartam lenni és felhívtam a Voda ügyfélszolgálatot, de kb. az 5. menüpontban sem jutottam még el élő emberig, úgyhogy leraktam.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#47563) Gabibácsi válasza Sipi- (#47558) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem uPC-től jött második fizetési felszólítás emailban. Korábban már próbálkoztam jelezni hogy ez a nemtudommilyen női név nem én vagyok, de leszarták.
Akkor én is leszarom, megy a spambe.

Telekom pepita, 1 évbe telt míg fenyegetőzésemre, hogy átmegyek máshová, megoldották hogy a másik ügyfelük, aki annyira retardált hogy az én emailcímemet adta meg, megváltoztassa a címét. Előtte mindig kaptam az ő számláit is, és amikor rákattintottam a linkre kijött hogy nincs is fizetni valóm.

Papír alapúm is van, kettővel ezelőtt itt lakó valami huszonmillió tartozással bír, már leszedtem a névtábláját is, de néha beesik egy egy felszólítás hogy fizessen. Tulajnak szóltam, mondta próbálták már elérni, meg szólni neki, nem sikerült.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47564) Gabibácsi válasza Sipi- (#47562) üzenetére


Gabibácsi
tag

jah, cetelemem is van, ott még online formot is kitöltöttem, hogy miért nekem jönnek az emailek... leszarják
akkor én is leszarom, megy a spambe

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47565) FőDudu válasza Sipi- (#47562) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem lehet hogyvisszaeltek az adataiddal?
Volt mar ra pelda...

Tudod a szamot, en csak megallnek egy voda uzletnel bevasarlas kozben es rakerdeznek.

Max nem te vagy az elofizeto, onnantol leszarhatod.

FőDudu

(#47566) Jahno válasza Sipi- (#47558) üzenetére


Jahno
őstag

Minden szolgáltató SMSel kezdi, mert az automata és egyszerű. Aztán majd kifelé korlátoz, az nagyobb nyomás.

(#47567) Jahno


Jahno
őstag

Jó lesz ez, egy ideje érződik, hogy átalakulás lesz. Kinti főnököm le is váltották, az új a réginek a nevét sem ismeri, minket meg aztán főképp nem. Vicces lesz ez a maradék pár hét.

Aztán megy a matek, hogy melyik irodában hány felhasználóra hány IT-s jut, mert még mindig itt tartunk és nem a feladatoknál meg a környezetnél, amit rugdalni kell, mert eleve ott kezdődik, hogy egy felhasználónak évente 20-30 alkalommal telepítjük a gépét és állítjuk be a profilját. Teljesen más a amtek, mint ahol kap egy gépet és el van a sarokban.

(#47568) Sipi- válasza FőDudu (#47565) üzenetére


Sipi-
tag

Nem, én tudnék a szerencsétlen adataival visszaélni. Megvan neve, címe, anyja neve, személyi igazolvány szám, születési hely és idő. Mivel a szerződést is elküldték már emailben :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#47569) Gabibácsi válasza Jahno (#47567) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem lett megint új főnököm, ez a nyolcadik ha jól számolom
ez most magyar, és helyileg is itt van
még nem találkoztam vele, mert homeofficeolok, de majd egyszer biztos összefutok vele kávézni.. a morgenstanlytől jött át
remélem hagy majd minket dolgozni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47570) Gabibácsi válasza Sipi- (#47568) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem is van egy csomó ilyenem, vagy egy munkaügyes néni valahonnan szabolcsból aki mindig küldi az összes személyes adatot tartalmazó fizupapírját VALAKINEK
már többször írtam neki hogy nem én vagyok ez , de azért ő küldözgeti néha
szerintem nemcsak visszaélni tudnék ezzel, de még perelhetne is a fickó, akijét küldi , persze ha a nénike baszta el

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47571) FőDudu válasza Gabibácsi (#47563) üzenetére


FőDudu
addikt

Anyamnak is jott egy idoben mindenfele level egy masik no nevere emailben.
Par honap utan beallitottam, hogy alapbol megy a kukaba.
Nincs mit tenni. Valahol elirjak a mailcimet es csak a jogos tulaj modosithatja - aki pedig azt hiszi nem kap semmit emailben.

FőDudu

(#47572) Gabibácsi válasza FőDudu (#47571) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, és visszajelezni sem tudok a noreply-ra, és általában nem is lehet őket elérni csak valami hülye formon, rossz esetben ügyfél id-val

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47573) Jahno válasza Gabibácsi (#47572) üzenetére


Jahno
őstag

NAIHnak kellene írni egy levelet, lehet egy csapásra megoldaná.

(#47574) Gabibácsi válasza Jahno (#47573) üzenetére


Gabibácsi
tag

már rég nem lehet nekik levelet írni tudtommal, régen lehetett
pedig küldenék nekik OTP, Cetelem és UPC leveleket is, hogy vizsgálgassák szorgalmasan

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47575) eattila válasza Gabibácsi (#47574) üzenetére


eattila
csendes tag

Valami hatóság csak van, aki a GDPR-es sz_rokat ellenőrzi néha. egyrészt le kéne tudni egyszerűen iratkozni bármiről. Adatot töröltetni, stb. Másrészt más adatai szivárognak.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#47576) Jahno


Jahno
őstag

Lángos: https://welovebudapest.com/2020/02/06/bezar-az-arany-janos-utcai-retro-langos-bufe-buldozer-partyval-bucsuzik-a-vasarloktol/

(#47577) Jahno válasza Gabibácsi (#47574) üzenetére


Jahno
őstag

Az a szívás, hogy régebben elég volt emailban, most némi adatlap kitöltés, regisztráció kell hozzá. GVHt is hagytam ezek miatt a fenébe.

(#47578) Gabibácsi válasza eattila (#47575) üzenetére


Gabibácsi
tag

oké, ha tudod mondhatod a címet.. mert szerintem már nincs, csak valami fizetős form úgy tudom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47579) Gabibácsi válasza Jahno (#47576) üzenetére


Gabibácsi
tag

basszameg
pedig jön a cseh barinőm is megint enni, de addig még nyitva lesz, eszünk egy utolsó jót ott

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47580) qnadam


qnadam
veterán

facebook nagyon érzi, mire van szükségem: videóval kiegészített könyvet hirdet, amiből megtanulhatok játékot készíteni assemblyben atari 2600-ra.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#47581) Jahno válasza Gabibácsi (#47579) üzenetére


Jahno
őstag

Elköltöznek, de Nyugati téren van 2. klónjuk. Kérdezz bátran (:-

(#47582) Jahno válasza qnadam (#47580) üzenetére


Jahno
őstag

Be sem léptem a gépeden. Medzsik. Mondjuk egy Atari írható cartridge jól jönne. És MegaDriveos is.

(#47583) Gabibácsi válasza qnadam (#47580) üzenetére


Gabibácsi
tag

hiánypótló, remélem lecsaptál rá

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47584) FőDudu válasza qnadam (#47580) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt hittem agar tenyesztesi infokat ajanlgat ;)

FőDudu

(#47585) Jahno válasza Gabibácsi (#47578) üzenetére


Jahno
őstag

Onlány:

https://www.naih.hu/online-uegyinditas.html

(#47586) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Fenébemá megint sikerült eltörni egy 2.5mm jack csatlakozót kocsiba beüléssel. Jöhet erre a kábelre is az L profilos dugó, ez az egyenesen kiálló változat már bizonyította, hogy nem jó. Volvoval sem, Subaruval sem kompatibilisek.

(#47587) Phülöp válasza -NoVa- (#47586) üzenetére


Phülöp
addikt

Nissanokban nincs 2.5 mm-es jack, talán érdemes lenne autót cserélned.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#47588) Gabibácsi válasza Jahno (#47585) üzenetére


Gabibácsi
tag

köszi regisztráltam
plain textben el is küldték a jelszavamat

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#47589) -NoVa- válasza Phülöp (#47587) üzenetére


-NoVa-
őstag

Amibe beülök az ES100-al a zsebemre csiptetve, abban jellemzően van.

Csak ez a default egyenes 2.5mm TRRS jack az elcseszett hosszú erőkar, úgyhogy majd ha meghozta a posta az új L dugót, megint mehet a forrasztópáka kicsit.

(#47590) qnadam válasza Gabibácsi (#47583) üzenetére


qnadam
veterán

most $139,95 helyett csak 19,95!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#47591) qnadam válasza FőDudu (#47584) üzenetére


qnadam
veterán

az a Dóra.
meg agárból a menhelyen így is többlet van, nem kell még tenyészteni is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#47592) FőDudu válasza Gabibácsi (#47588) üzenetére


FőDudu
addikt

Vegulis ok a hatosag, nekik nem kotelezo...
Magukat meg nem basszak meg...

FőDudu

(#47593) FőDudu válasza qnadam (#47591) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor 'szuletes szabalyzasra' keress, de nem akarod tudni miket fogsz latni utana ;)

FőDudu

(#47594) Jahno válasza FőDudu (#47592) üzenetére


Jahno
őstag

Ebben nem vagyok biztos, hogy nem lehet. Amúgy mi másképp lenne az első jelszó? Így működik a világ, küldeni lehet akármit, csak elrakni nem.

(#47595) Jahno válasza FőDudu (#47593) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnapelőtt ezo/áltudományos/átverős cuccokat néztem, hogy elmúlt pár évben esetleg átalakult-e a duma a piachoz vagy az ellentáborhoz viszonyítva. Dömping van a mintavételből bármire is:

"A sugárzás közömbösítésére legjobb, ha energetizált vizet használsz. Azon kívül, hogy ingyenes, házilag is előállítható. Vegyél elő egy lapos, 3-5 literes edényt, és helyezz bele öklömnyi hegyikristályt vagy rózsakövet! Önts rá három liter vizet, éjszakára pedig helyezd az edényt a terhelt mező középpontjába! A víz felveszi a kőben évmilliók alatt felhalmozott energiát, majd egy, körülbelül 100-120 cm átmérőjű helyen közömbösíti a geológiai terhelést. Minden második éjszaka cseréld a vizet, hiszen az ekkorra már negatív sugárzással telített."

"felszerelése után a gáz egy erős mágneses téren fog keresztül haladni, aminek a hatására az összetapadt gázmolekulák taszítani fogják egymást. Így könnyebben találkozhatnak az égéshez szükséges Oxigénnel és ezáltal már hatékonyabb lesz az égés. Kevesebb lesz az ugyanolyan hőmérséklet eléréséhez felhasznált gáz mennyisége."

Ésatöbbi.

(#47596) JonesC válasza Jahno (#47595) üzenetére


JonesC
csendes tag

Hasztakurva. Kár ezekbe a közoktatás.

(#47597) ncc1701 válasza Jahno (#47576) üzenetére


ncc1701
veterán

Nyáron ettünk bicaj túra közben lángost, nem eszek ilyesmit. Akkor is muszájból, mert a b opció az eléhezés, és megrogyás lett volna. :)

(#47598) FőDudu válasza Jahno (#47595) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem van Bioharmonex, bio rezonancias keszulekem. Kaptam.

Amikor meglattam mennyi az ara, eleg furan neztem az ajandekozora. 100e koruli ara volt kb 15 eve.

Mindent (IS) gyogyit, csokkenti a fajdalmat, javitja a hangulatot....

[link]

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#47599) ncc1701 válasza Jahno (#47595) üzenetére


ncc1701
veterán

Mijaza geológiai terhelés?

(#47600) FőDudu válasza ncc1701 (#47599) üzenetére


FőDudu
addikt

6 lab fold a hirdetore? ;)

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.