Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48451) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Bujdy,

Felettesem megcsinalta a Kathmandu coast to coastot. 243kilometer 2nap alatt termeszetben turautvonalon. Egy allat a csoka. Megvan mar a szama a New York maratonra is.

(#48452) Jahno


Jahno
őstag

Arénában zöld lett az italkimérés és bevezették a "visszaváltható" poharat. Valakit ott előbb-utóbb meg fognak verni, ha nem lehet rendesen visszaváltani. Ezzel most egy csomó extra pénzt keresnek, mert eladják és pohár is megmarad, melle sok poharat max. odahaza dobnak ki, vagy máshol. Áááááa.

Blokk most odahaza van, de mindezek mellé még szervizdíjat is számolnak mindenre.

(#48453) eattila válasza BobaHWSW (#48450) üzenetére


eattila
csendes tag

Ertem. Hat, nem egyszeru...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48454) FőDudu válasza Jahno (#48452) üzenetére


FőDudu
addikt

Nyilvan felepitettek allami lebol jo drgan, aztan az uzemltetes nem rentabilis...
Nem veletlenul hirdetik, hogy het kozbeni pakolas, metro kozelben, stb...
Radio nonstop azt nyomja.

Hiaba modern, ha draga az ember es keves a komoly rendezveny...

FőDudu

(#48455) Sipi- válasza FőDudu (#48454) üzenetére


Sipi-
tag

Már nem ingyenes a parkolás, legalább egy éve.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#48456) FőDudu válasza Sipi- (#48455) üzenetére


FőDudu
addikt

Marmint azt hirdeti, hogy parkolot lehet berelni hetkoznapokra, mert jo kozlekedes stb....

FőDudu

(#48457) Jahno válasza FőDudu (#48454) üzenetére


Jahno
őstag

Tökre nem állami pénz és eléggé rentábilis. A kia/pia amúgy külön cég. Ezt szoktam mondani a stadionok mellé, hogy itt pörög a biznisz. Ki akartuk venni egy hétvégére, 2 napja szóltak, hogy 2022ben az egyetlen szabad hétvégére is van érdeklődő... Oszt mivel nem éppen olcsó, tegyük fel, hogy nyereséges :-)

Az állami pénzt meg sosem tudjuk, anno sajtóban ment a ködösítés, kötbér, nem adok, adok, felülvizsgáljuk, pereljük, de azért meg elhasználtó napokat kaptak volna cserébe vagy mi. Deritsd ki, úgyis csak ködösítés lesz, attól függ melyik Inderigot olvasod :-D

Nekem meg majdnem mindegy, csak ez a pohár mizéria, ezért valakit megvernek. Mellettem lévő csávó is vett vagy hatot.

(#48458) Jahno válasza FőDudu (#48456) üzenetére


Jahno
őstag

A kevés a komoly rendezvényt is nézd majd meg. Kinek mi a kevés, vagy a komoly. Meg ha komolytalan, de tele rakja, akkor megint tök mindegy :-)

(#48459) FőDudu válasza Jahno (#48457) üzenetére


FőDudu
addikt

A hetvege az csak 2 nap egy heten. A masik ot lehet full buko.
Ha nalunk a hotel csak 2 napot uzenemlne egy heten, az nem erne meg.

Na ugyanigy lehet az arena is. Mert ha mar a parkolot kezdi kiarulni a hetkoznapokra, akkor valoszinuleg kurvanagy a baj. Szerintem.

De en laikus vagyok, nem ertek hozza.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#48460) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#48442) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én is pontosság párti vagyok, 15 perc késés fér nekem bele, ha nem szól az illető.
skype meetingen is max 10 percet várok és kilépek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48461) Gabibácsi válasza eattila (#48448) üzenetére


Gabibácsi
tag

Asszonynak egy órával indulás előtt szólok, hogy készüljön, akkor általában elkészül :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48462) Gabibácsi válasza Jahno (#48444) üzenetére


Gabibácsi
tag

A fakebook az ilyet nem szűri, csak a nem elég pc beszédet :DDD
hiszen engem sem tiltott le, a nyilvánvaló kamuprofilommal :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48463) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#48451) üzenetére


Gabibácsi
tag

Annyit simán levezetek

:DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48464) Jahno válasza Gabibácsi (#48462) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt mondom, hogy ilyen funkciókat nem raktak bele alapban, hogy ha bejönnek egy csoportba ilyesmiket szemetelni akkor pár évvel ezelőtt nem is láttam a posztokat és nem tudtam kidobni?

De volt amikor ilyen képernyő képet mentettem le, dühöngve elküldtem havernak, hogy bezzeg ezeknek lehet és nem veszi észre a csoda motor, erre a privát üzenetben már észrevette és eltiltást kaptam. Aztán ki tudja milyen számláló van hol, pár ilyen húzás után majd repül a profilom, meg mert páran foyton tiltott terméket akarunk eladni?

(#48465) Jahno válasza FőDudu (#48459) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy csak még több pénzt szertene :-) Szerintem. Amúgy nekem is voltak olyan melóim amire azt mondtam, hogy havi 3-4 elég is lenne. Ez lehet ugyanaz pepitában.

Amúgy megnéztem, márciusban 16 program van, nyilván nem mind 12ezer fős telt házas, de valószínű nem bukta, max. a rendezőnek, de az kit érdekel? Hely ki van fizetve, kész.

És ha egy hónapban 16 rendezvény van, az lehet nem csak 2 nap egy héten. Szerintem :-)

(#48466) zetor2000 válasza Jahno (#48465) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az ilyen egyik napról a másikra átrendezős lehet. Vagy napi 2? De az hülyeség :)
Elég fárasztó lehet ott mindenféle lótifutinak lenni.

Az arénában mire számláznak szervízdíjat? Elég beteg dolog, hogy azért, mert lehúzza a sörcsap karját, még megvámol. Étteremben még oké, mert kihozza a penszér, ésakkor nem adol extra jattot, mert bekombinálták. De itt?
Vagy az lesz, hogy a csövik szedik majd össze, és váltják vissza, ha lehet majd egyáltalán olyat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48467) JonesC válasza Jahno (#48464) üzenetére


JonesC
csendes tag

Facebook ilyen szempontból egy rakás szar. Csináltam anno valódi adataimmal accountot, mert kiadó lakást akartam hirdetni a marketplace-en. Letiltották mint a szart. Megreklamáltam, kértek képet igazolványról. Elküldtem, semmi sem történt azóta se, többi reklamációmat simán leszarták.

(#48468) Jahno válasza zetor2000 (#48466) üzenetére


Jahno
őstag

Nem napi kettő, hanem folyamatos mindenféle. Én el lennék lóti és futinak is, mert legalább változatos. Ott is van hülye ügyfél, de nem minden nap ugyanaz ugyanazzal a témával (:- És a biztonsági főnöknek mindig igaza van.

Jatt nincs, mert elektromos minden.

Oda csövi nem jut be, de ezen dühöngök, hogy nem lehet értelmesen visszaváltani, mert csak poharat kapsz érte. Vagy egy kupont.

(#48469) Jahno válasza JonesC (#48467) üzenetére


Jahno
őstag

Sok sztorim van... Haver plüss dínója miatt kapott tiltást, mert élő állatot árulni tilos. Mellékesen sorban mennek a szaporítós kutya/macska témák.

(#48470) zetor2000 válasza Jahno (#48468) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az biztos, hogy változatos. Meg hogy sok koncertet látsz. Amíg munka, addig az se szórakozás. Láttam Yonderboi-t a szigeten sokéve, éjjel kettőkor ment fel a hangfal állványra egy csóka koncert közben valami kábellel szopolni. Nem lehetett hallani, fene tudja, mi lehetett. Szóval nem lányálom egy ilyen hely sem, amíg munkahely.

Ha nem lehet visszavinni 1-2 napon belül a műanyag lófszt, akkor tekerjék annyukba... más ötletem nincs.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48471) zetor2000


zetor2000
senior tag

Szerelmi bánat orvossága:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48472) Jahno válasza zetor2000 (#48471) üzenetére


Jahno
őstag

Na, már bánat van? Én korcsolyázom vagy mi. De inkább cigiszünetet tartok :C

(#48473) Gabibácsi válasza Jahno (#48472) üzenetére


Gabibácsi
tag

A két orosz most fogja megbeszélni a dolgokat, de ugye bajok vannak ott a kisfiú fronton, beijedt. Sajnálom szegény szöszit.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48474) Jahno válasza Gabibácsi (#48473) üzenetére


Jahno
őstag

Na, a végén még Keszire költözik a másik mellé. Másképp egy háztartás nehéz lenne. Én meg azért ismerem Adriánt, stílusát satöbbit. Leányzónak megmondhatod, hogy van pár értelmes és független haverunk :C

(#48475) Gabibácsi válasza Jahno (#48474) üzenetére


Gabibácsi
tag

:))

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48476) Jahno válasza Gabibácsi (#48462) üzenetére


Jahno
őstag

Van kamu profilod :Y

(#48477) JonesC válasza Jahno (#48476) üzenetére


JonesC
csendes tag

Mindenkinek van.

(#48478) qnadam válasza Jahno (#48422) üzenetére


qnadam
veterán

én erről a sigmáról jót még nem hallottam azon kívül, hogy olcsó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#48479) Jahno válasza JonesC (#48477) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem nincs. Nem járok társkeresőbe trollkodni és éppen elég az ismerősök 3-4 igazi profilját kibogozni.

(#48480) ncc1701 válasza JonesC (#48467) üzenetére


ncc1701
veterán

Mivan? Facse reghez személyi kell? Ez nekem eléggé wtf kategória. Nem, kösz. :)

(#48481) Gabibácsi válasza Jahno (#48476) üzenetére


Gabibácsi
tag

Van, mondtam, ovi miatt. Mert az óvonénik meg a dadus csak azon képesek kommunikálni. Még az ebédpénz befizetést is oda teszik ki.
meg a képeket
csodás

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48482) Gabibácsi válasza ncc1701 (#48480) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem nem kellett, mondjuk fura is lenne egy plüssállattól személyit kérni :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48483) Samott válasza ncc1701 (#48480) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk ezert szarra kene buntetni oket. GDPR meg a f.szom. Egy szaros ceg ne kerjen tolem hatosagi igazolvanyt. Ott a bank, mobilszolgaltato: hatosagi eloiras szamukra hogy igazoljam magam. De masoknak k.rvara semmi joga kezelni az irataimat.

A multkor egy szaros gokartkolcsonzo akarta a szemelyimet lemasolni... nem tudom mi a f.szt kepzelnek magukrol.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48484) zetor2000 válasza Jahno (#48472) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azért attól még messze vagyok... :P
Csak találtan eztet a képet.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48485) eattila válasza Gabibácsi (#48461) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem már ismeri az ilyen trükkjeimet. A reggeli indulánál meg el se lehet játszani.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48486) eattila válasza JonesC (#48477) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem nincs.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48487) eattila válasza Samott (#48483) üzenetére


eattila
csendes tag

Bárki kérhet. Megmutatni nem vagy köteles csak hatóságnak. Viszont ő meg dönthet úgy, hogy akkor nem adja neked a szolgáltatást. Ennyi.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48488) qnadam válasza ncc1701 (#48480) üzenetére


qnadam
veterán

alapból nem kell, de ha kétely merül fel, hogy nem a valós neved használod, akkor kérnek.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#48489) WiZARD válasza eattila (#48487) üzenetére


WiZARD
addikt

Pontosan.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#48490) Samott válasza eattila (#48487) üzenetére


Samott
addikt

De nem kerhet. Nincs joga kezelni a szemelyes adataimat. Csak olyan kerhet, akit erre hatosag kotelez. Ne legyunk mar birkak.

Mikor másolhatók le a személyes okmányok?

Se gokart kolcsonzot se facebookot nem latok a felhatalmazottak kozt.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48491) JonesC válasza ncc1701 (#48480) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nem kell alapból, csak mivel letiltották, talán mert hamar kiraktam a hirdetést regisztráció után, és reklamálták, azért kérték. De leszarták, suspended maradtam.

(#48492) eattila válasza Samott (#48490) üzenetére


eattila
csendes tag

Lemasolni nem. De megtekintesre kerheti. Es a szemelyes adataidat mar amugy is kezeli.

Dohanyboltban is elkerhetik/elkerik hogy igazold ankorod. Real life versos expectations. Lehet ezen haborogni, de csak magaddal teszel rosszat. Vagy nem hasznalod.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48493) Samott válasza eattila (#48492) üzenetére


Samott
addikt

Ok, hogy tekinti meg a facebook ha nem masolja le? Gondolkozz mielott irsz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48494) Gabibácsi válasza eattila (#48492) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, nem szabad használni valós adatokkal. Gyakorlatilag törvények felett állnak és bármit megtehetnek.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48495) eattila válasza Samott (#48493) üzenetére


eattila
csendes tag

Ok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48496) Jahno válasza Samott (#48493) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen ez benne a harci csavar.

(#48497) Phülöp válasza JonesC (#48477) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem igaz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#48498) JonesC válasza Phülöp (#48497) üzenetére


JonesC
csendes tag

Kivétel erősíti a szabályt. De egy csomó frankó account is full kamu :)

(#48499) Phülöp


Phülöp
addikt

Restaurant Tsaar

étlap

Tesztelve, ajánlott hely.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#48500) ncc1701 válasza Gabibácsi (#48482) üzenetére


ncc1701
veterán

No, regisztráltál? Puhulsz újabban? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.