Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48051) zetor2000 válasza qnadam (#48026) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ejnye no! Asszony meg ne tudja :)
Backup kapcsolat, mi? Meg zabigyererk... ZabiCsok :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48052) zetor2000 válasza Jahno (#47993) üzenetére


zetor2000
senior tag

Doc Martens, Made In England cuccom van, '96os, még lehet hordani. Ki kellene puccenolni, azt halleluja. Nem betétes, sima, varrott felsőrészes (nem a talp varrása, hanem a láb(körmök) feletti rész is varrott. Modellszáma ismeretlen.
Esetleg egy Shelly, csavaros, betétes... Azt azt mondják, tartós. De van/volt betétes Martensem is, az is bírja. Jelenleg egy cseresznye (meggy) piros lapos akármi van, ebben a színben sajna nincs betétes. Ez a klasszik skinhead (nem, nem a rasszista vonal) cucc. Még a 2tone érából. (ennek illik utánanézni, mert kvára nem mindegy...)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48053) zetor2000 válasza Grillo (#48049) üzenetére


zetor2000
senior tag

Rendes bakancs az olyan, hogy egy számmal nagyobb, mint kell, és dupla vastag zoknival hordod (frottír).

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48054) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

#enkerekelnezest

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48055) zetor2000


zetor2000
senior tag

21:15 körül nyitva tartó, első randis helyet tudtok Pesten?
Konyha nem baj, ha van, bírom a piát, de nem sokat szeretnék inni, inkább csacsogni.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48056) Phülöp válasza zetor2000 (#48055) üzenetére


Phülöp
addikt

Olyankor már ágyban kéne lenni,..

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#48057) FőDudu válasza Phülöp (#48056) üzenetére


FőDudu
addikt

Hiszen a jo kislany mar nyolckor agyban van. Hogy ejfelre haza is erjen. :C

FőDudu

(#48058) FőDudu válasza JonesC (#48047) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem baj. Most mar van itthon mindketto. ;)

K2 nekem, k1 a kutyanak. :))

FőDudu

(#48059) Jahno válasza zetor2000 (#48055) üzenetére


Jahno
őstag

24 órás körúton a Gong... Oda néha be szoktam esni, de ilyenkor a konyhás helyek 22 óra felé már zűrösek. Borároson vízpipások limonádéval vannak, ilyenkor sok ötlet nincs némi Ronis gyors kajás/burgeres kivétellel, ott meg sokat ülni és pofázni nem lehet. Ezt most kell mára? Úgyis eszembe jut valami, ami nem túl sok Michelines :C

(#48060) npera válasza zetor2000 (#48055) üzenetére


npera
újonc

Rám hallgatni bármiféle szerelmi ügyben kábé kamikáze hajlamot feltételez. Szóval óvatosan.

De!

Asszonnyal első randi a Stex Alfrédban volt.

És lett belőle házasság, két gyerek és még ki tudja mi....

Szóval hajrá.

U.i.: a nyitvatartást nem tudom, de gyanús, hogy nyitva van este is :C

(#48061) FőDudu válasza zetor2000 (#48053) üzenetére


FőDudu
addikt

Franc se erti neha a szamozast.
Alapbol 43-44 kozotti cipoket hordok.

Erre most New Balance markaju sportcipobol a 42 is kenyelmes.

Bakancsbol meg az olaszoknal vettem egy Vibram talpasat, az jo cucc.
Igaz nem sokat hordom erre, de eleg elpusztithatatlannak tunik.

FőDudu

(#48062) FőDudu válasza Jahno (#48059) üzenetére


FőDudu
addikt

Vigszinhaz utan a tuloldalon megvan meg az arab kajalda? Az nem nonstop volt?

FőDudu

(#48063) FőDudu válasza npera (#48060) üzenetére


FőDudu
addikt

Az nem volt rossz hely, bar a kornyek nem egy eletbiztositas..
Hacsak nem javult jelentosen.

FőDudu

(#48064) FőDudu válasza npera (#48060) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha ezen az analogian indulnank el, akkor en Parizst javasolnam ;)

Ott talalkoztam a nejemmel.
Szoval Parizsban, este egy etteremben biztosan bejon.... :C

FőDudu

(#48065) ncc1701 válasza zetor2000 (#48055) üzenetére


ncc1701
veterán

Menj el plö a gozsdu felé, ott van mindenféle, szerintem éjfél körülig nyitva vannak. De nem írtál kb árkategóriát. :)

(#48066) Jahno


Jahno
őstag

Lipolimerrel már nem merném megcsinálni, de akkor nagyüzem, első kör. Nagy része vacak lesz, de azért megyünk sorba:

(#48067) Jahno válasza FőDudu (#48062) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, de az is inkább beesünk, szaladunk gyorsétterem. Ellenben bazi nagy, közepes minőség. Mellette viszont van gulyásos bódé. Ha tavaszig kihúzza akkor azt enperával pont be bírjuk támadni, mert hazafelé is útba tud esni, meg bemelegítésnek Borkuckóból a busszal is :C

(#48068) Jahno válasza ncc1701 (#48065) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, árkategóriában akkor Bazilika mellett a 7,5 decis, az éjfélig nyitva van :-D Gozsdut egy ideje bojkottálom és fele Kazinczy utcát :-/

Hopppá, Vígvarjú viszont jó az sok ismerősnek bejött és még éppen vannak:

Nyitvatartás:
Minden nap: 10:00 – 24:00 (a konyhánk 11:30-23:30 között üzemel)

(#48069) Jahno válasza npera (#48060) üzenetére


Jahno
őstag

Jogos. Mondjuk randihoz tökre nem értek, de helyeket ismerek :R Mondtam hagyjatok gondolkozni, ez vakhajnalig nyitva, bár cége bulikon nem nagyon teszik oda magukat, de ilyen mittomén. Volt ott pár autós tali, meg Csatabárdos fórumos is, meg egyik haver állandó szülinapja. Opciónak jó. Csak már Stex házként kell rákeresni, párszor nevet változtatott.

(#48070) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Jahno

találkoztál olyan "hibával", hogy Win 1919 frissites utan a bill-m egyes gombok maskepp mukodnek, mint szoktak:

a CTRL-ra elnemul a hang
kurzornyilakra leall a gep, pedig nincs is rajta erre gomb amugy
nem lehet vagolapra masolni CTRL+C-vel, mert a hangot kapcsolgatja ki-be

ujraraktam a Win-t egy NVME SSD-re, ha mar ugyis vettem, hogy hatha behanyt csak vmi Win-ben, de a vatta uj, 2 percre ujrarakott is ezt csinalja alapbol
ja es a Gigabyte oldalan csak UM pdf van a bill-hez driver nuku

van vmi tok alap Win-s bill driver vhol?

plz F1 :U

több drón kell ;P

(#48071) zetor2000 válasza ncc1701 (#48065) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jelenleg a pénz nem kérdés. Együnk-igyunk, akármi, nemérdekes. Most szeretném kivetni a hálót. Érdfekel a kislány, csinos, nem mondott nemet, talán van sansz, f*szt érdekli, mibe kerül. A Nő mindig dárága. Ha meg nem éri meg, akkor költséges tanulópénz. ) Velejár.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48072) zetor2000 válasza Jahno (#48059) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem mára, csütörtök este.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48073) zetor2000 válasza npera (#48060) üzenetére


zetor2000
senior tag

Stex nyitva, nem rossz. Régen vettem ott szivart is.
Túrógombóc pirított mandulával / mogyoróval és eperlekvárral nem volt rossz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48074) zetor2000 válasza Phülöp (#48056) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hidd el, lennék, nem is egyedül. :)
Amúgy 23:00 körül szoktam alukálni menni. Demost! Szóval...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48075) zetor2000 válasza ncc1701 (#48065) üzenetére


zetor2000
senior tag

Háttizé... nem roissz-nem rossz, hátha... meglássuk, lehet, jön más oldalról valami. Volt a budai oldalon valami kerhelységes ojjettum... hátha. Monnyuk ebbe a fenenagy jóidőbe letojom a kertet, de. Ganz udvar? valami ilyesmi rémlik.
Van pár hely, ahova be-betérnék, de nincs társaság, vagy közelebb van, és nem akarok annyit kerülni... meg akármi. Nekem megfelelnek, de első randira nem vinnék oda senkit, akivel. Haverokkal meg sose máshová :)

Adtam döntési lehetőséget is, hátha megvilágosodok. Hoppá... Staropramen világos @ fridge...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48076) zetor2000


zetor2000
senior tag

Jelentkezem, majd, mi sikerült, és hogyan!

[Mint a viccben...
- Doktorúr! Doktorúr! Ma megkettyintettem azt a kis szöszke nővért!
- Pista bá', ezt nem szoktuk nagydobra verni...
- De én el akarom mondani mindenkinek!]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48077) Jahno válasza zetor2000 (#48071) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor Vígvarjú estig, vagy 75 decis a Bazilika mellet. Ott akadnak értelmes ételek, de ha csak úgy beleválogatsz, akkor 3-5ezertől kezdődnek a fő kaják. Azt én nem vállalnám, de könnyen pofázok, nem kell csajokra gyúrnom vagy ha mégis igen akkor biztos nem így indítok, mert a végén még megszokja :-D Enpera Stexes ötlete sem rossz, ott vannak két személyes asztalos elválasztott részek, de néha zajos bír lenni.

Ma meg nincs kockaklub. hogy kellőképpen levegyük a lábáról :-D

(#48078) Jahno válasza zetor2000 (#48074) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul teljesen jó 24 órás helyek voltak a faluban olcsón, de már elmúltak. Haversrácokkal is kanyarodtam arrafelé reptérről. Valakivel azért, hogy sok hét után egyen egy rendes gulyást, ha így hazaesett a másikkal meg azért, mert végre Amerikából erre tévedt és nem árt egy jó gulyás, csak úgy kezdésenk. Utóbbi már saját lábra állt, páran végig is itták helyettem a Kazinczy utcát esetleg minden évre elővételes Sziget bérlete van :-D

(#48079) Jahno válasza zetor2000 (#48075) üzenetére


Jahno
őstag

Staropramen kb. éjfélig van, jó a pizzájuk és akad csajosnak meggyes sör, jóféle. Lehet kártyával fizetni :-P

(#48080) Jahno válasza zetor2000 (#48075) üzenetére


Jahno
őstag

Leslie, mint nagy partiarc javaslata ellenére azt mondom, hogy Gozsdut kerüld el messzire és rakd a sor végére :-/ Első pár helyen a tömeg folyik ki az ajtón, zsivaj meg behányós angol legénybúcsúk, a rendes kajálda jó, de eléggé fel van verve az ár és futószalag. Nem ott fogok reggelig dumálni az univerzumról és a kör négyszögesítéséről az biztos. Régebben olyat lehetett, hogy akadt rendes kajálda, szemben egységben utána le lehetett tompítani, de érdekes módon a rendes helyek szűnnek meg ott is.

(#48081) Jahno válasza zetor2000 (#48075) üzenetére


Jahno
őstag

Módosítom a Staroprament:

SZ-CS 12-01,

(#48082) JonesC válasza zetor2000 (#48071) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nekem a Prosit bejövős Móriczon, csak foglalni kell, mert megtelik addigra.

(#48083) Jahno válasza JonesC (#48082) üzenetére


Jahno
őstag

És ott is van meggysör, de a Face oldaluk kapja be a szakramentomot is. Kétszer.

(#48084) qnadam válasza FőDudu (#48062) üzenetére


qnadam
veterán

a szeráj megvan, de szerintem nem az a tipikus randis hely.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#48085) qnadam válasza Jahno (#48066) üzenetére


qnadam
veterán

majd fogok tőled ilyesmit kunyerálni, ki kellene próbálni döglöttakkus robotporszívót, de feleslegesen nem csináltatnék akkupakkot bele.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#48086) qnadam válasza zetor2000 (#48051) üzenetére


qnadam
veterán

és a szülei házában!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#48087) Jahno válasza qnadam (#48085) üzenetére


Jahno
őstag

Akkut vagy töltőt?

Amúgy GPbolt Váci út. Van referenciám, független és mindenféle :DD

(#48088) zetor2000 válasza qnadam (#48086) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ööö... izé... azt majd... ezen legyek túl, meg legyen 2nd...3rd... esemény is. Utána mehetek Apu-Anyuhoz, csak az kicsit messze van, Szexárd, asszem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48089) zetor2000


zetor2000
senior tag

Köszi a tippeket mindenkinek, majd kiderül, miamerre. 75%ig oké a dolog... :)
(50% részemről, mert OK, a részéről meg vagy OK, vagy nem, de az még 25%, azaz 75%)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48090) Gabibácsi válasza npera (#48060) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem a rízmájer sörházban volt, épp névnapi bulit tartottam haverokkal, és írtam neki üzenetet hogyha van kedve ugorjon be, úgyis ritkán van Magyarországon. Aztán a többi már történelem.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48091) Gabibácsi válasza FőDudu (#48064) üzenetére


Gabibácsi
tag

Csak ne sötéteben, sötétben autót sem jó venni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48092) Gabibácsi válasza Jahno (#48080) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen , az egész gozsdu számomra egy kibírhatatlan túristaparti.
ellenben vannak ott kis apartmanok, volt már olyan hogy elsőrandiztam egyben, amit egy nemmagyar lány vett ki :DDD vagy zetor nem ilyen elsőrandis mint en?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48093) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Tegnap elmentem cuccokért, fehér sárvédő és egy pár első lámpa motorral megvan (kemény 15 ezerért), már csak egy motorháztető kell, fehér, és nekiállok. A zárhídat megnézem, csak a lámpatartó kis perem nyomodótt be, lehet még én is helyrehozom. Aztán kell egy udvar valahol ahol szerelhetek, szüleimhez nem merek lemenni 200kmet törött lámpával.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48094) ncc1701 válasza Jahno (#48066) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezt nekem is kéne, van irodában pár olyan akku, ami gyanúm szerint hibátlan.

(#48095) ncc1701 válasza zetor2000 (#48071) üzenetére


ncc1701
veterán

Így kell ezt. :)

Amúgy egy rakat vendéglátós üffél 10-11 fele már bőven zár. Ha elöbbre tennétek, több opciód lenne.

(#48096) ncc1701 válasza Jahno (#48080) üzenetére


ncc1701
veterán

A kései, 9:15 kezdés végett írtam. Akkor ott még tuti bőven nyitva vannak. Most meg a gozsdu kissé lekonyult, nincs az a tömeg, mint 3-4 éve. Nincs értelme olyan helyet ajánlanom, ami 10 körül bezár, csajozni megy, minél több idő kell neki. Meg részleteket nem írt. :)

(#48097) halapidori válasza zetor2000 (#48089) üzenetére


halapidori
csendes tag

Hát erősen gondolkodnom kell, hogy melyik randihelyet választanám a felsoroltak közül:) Csacsogáshoz inkább csendes, evős helyet vagy "kávézót" mondanék. Pl. Lumen, Horánszky utca. Mondjuk azt nem tudom, hogy a konyhájuk meddig van nyitva.

De Jahno ugyis leszavaz, hogy 12éves tsitriknek való drága helyekre járunk. :)

(#48098) Gabibácsi válasza halapidori (#48097) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én olyan helyre mennék ahol lehet parkolni :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48099) FőDudu válasza halapidori (#48097) üzenetére


FőDudu
addikt

11-ig a Kempinskiben levo Es Bisztro is nyitva van.
Az pedig igen kurvajo. Minden kulfoldi ismeros az egekig magasztalta.

Arak nyilvan magasak, de biztosan rendben van. Foglalni illik.

FőDudu

(#48100) FőDudu válasza Gabibácsi (#48098) üzenetére


FőDudu
addikt

Az kekfiu reszortja. McDonalds parkolo ;)

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.