Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48651) Jahno válasza Gabibácsi (#48647) üzenetére


Jahno
őstag

Én is újra tanulok színkódokat olvasni, de az új tranyókhoz erősen nagyító kell. Éppen van egy ilyen, amibe valaki már véletlenszerűen belebabrált. Tudásom sincs megfejteni mitől nem működhet, viszont olyan kevés az alkatrész, hogy egyszerűbb mindent lerobbantani és nulláról összerakni, mint hibát keresni:

Csak hirtelen túl sok ilyen marhaság jött össze, nem tudom melyikkel mit haladjak, jó lenn eldönteni, hogy szemét vagy hasznos-e és melyik kupacba menjen.

(#48652) Jahno válasza hobizoli (#48649) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, csak nem ez volt a kérdés és nem a kocsit fikázta le...

(#48653) Gabibácsi válasza Jahno (#48651) üzenetére


Gabibácsi
tag

megrendeltem, 2 napos szállítással/biztosítással UK-ból 7000 volt, meglátjuk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48654) Jahno válasza Gabibácsi (#48653) üzenetére


Jahno
őstag

Most nekem az olcsóbb műszerek mérózsinórjai fogytak el, áááááááá.

(#48655) FőDudu válasza Jahno (#48654) üzenetére


FőDudu
addikt

Talald ki mit vettem ma. Nivopalcat.
Kis genyo muanyagja a kezemben maradt - meg szerencse, hogy a femreszt fogoval megfogva ki lehet huzni.

Neten 1700Ft, Suzukinal 5500.

FőDudu

(#48656) Jahno válasza FőDudu (#48655) üzenetére


Jahno
őstag

Na, hogy is volt mikor nekem felkerült a listámra? Lehúzás?

(#48657) Gabibácsi válasza FőDudu (#48655) üzenetére


Gabibácsi
tag

túl rövid volt? :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48658) Sipi- válasza FőDudu (#48655) üzenetére


Sipi-
tag

Picasso-nál két fajta van motor van: amelyikbe már beletört (egy vagy több) vagy amelyikbe bele fog törni a nívópálca. Az alsó vége szeret letörni, de elvan az olajteknő alján, legalábbis azt mondják az okosok.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#48659) FőDudu válasza Sipi- (#48658) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez a kezzel foghato resze, kb motor sikjaban tort le.
Szerencsere a femresz kilatszik, azt egy csoros fogoval ki lehet huzni.

Suzukis szerint mind eltorik kb. 10 ev utan.
Az uj is el fog.

FőDudu

(#48660) Jahno válasza FőDudu (#48659) üzenetére


Jahno
őstag

Tisztelni kellene :C

(#48661) FőDudu válasza Jahno (#48660) üzenetére


FőDudu
addikt

A nejem autojat? :F

FőDudu

(#48662) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

több drón kell ;P

(#48663) Jahno válasza hobizoli (#48662) üzenetére


Jahno
őstag

Juteszembe ius. Most hurcoltak párszor mindenféle jobb kategóriás autóval (többnyire BMW aztán most majd Smartra váltunk), de valahogy az ülésfűtés inkább zavaró volt, mint jó dolog. Bár lehet csak a megfelelő gombokat kellett volna szakszerűen tekergetnem, de nem értek hozzá.

(#48664) Gabibácsi válasza Jahno (#48663) üzenetére


Gabibácsi
tag

asszony ahogybeül, már az ülésfűtést tekergeti :D szerintem nőknek való dolog
mondjuk nekem hátul is van , nem úgy mint egy alfa jtdxyz-ben, a hátsó tárcsafékével :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48665) -NoVa- válasza Jahno (#48663) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fokozat kérdése, én szinte csak ülésfűtök télen, a kocsi többi része az út nagy részén úgysem meleg, meg a gyerekeket kabát/sapkátlanítani, stb, macera. Inkább fűtés ki, nyitott vagy résnyire dönött tető + ülésfűtés.

(#48666) -NoVa- válasza Gabibácsi (#48664) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hátul jó, nem fázik a gyerekülés alja :DDD

(#48667) Jahno válasza -NoVa- (#48665) üzenetére


Jahno
őstag

Egyszer beültem kabátban is, akkor meg aztán végképp nem kell a fűtés. Gyereket nem tudom, lehet ki van tőle borulva csak nem mer lebaszni :-D

(#48668) Gabibácsi válasza -NoVa- (#48666) üzenetére


Gabibácsi
tag

jaja, gyerek mindig be akarja kapcsolni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48669) #09908736


#09908736
törölt tag

Megnéztük tegnap a Tutankhamon kiállítást, idegenvezetéssel. Egy egyiptológus hölgy volt a vezető, két órán át nyomta az információkat, adatokat, szinte megállás nélkül. Maxiriszpekt.
Bevallom a végén már csak a nagyon érdekesekre figyeltem, túlcsordult a puffer.

(#48670) -NoVa- válasza Jahno (#48667) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nincs kiborulva, nincs hátul. Viszont van egy köbméter mindenféle szemét, amiből bármikor előásnak X játékot, meg tollatrajzlapotzsepitbigyókat. Gyerekparadicsom, mindenki másnak katasztrófasúlytotta övezet. Kölcsönös meg-nemtámadási szerződésünk van, ők nem jönnek előre, én hátra. Időnként azért megpróbálok cserélni, és átadom a slusszkulcsot a fiamnak az ovodaajtó előtt, megköszönöm hogy bekísért, és indítanám munkába, de figyel.

(#48671) hobizoli válasza Gabibácsi (#48664) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az nekem is van elol
hatul meg kit izgat, ott nem ulok :DDD
de szerintem kerheto volt ebbe is

mk1 PuntoGT-be is kerheto volt 93-ban az ulesfutes (meg borbelso is), szoval nem egy fuha dolog az ma mar
mondjuk meg autot nem lattam, amiben lett volna, de a kapcsolok helye a kezifek ket oldalan es a Fiat EPER-ben az alkatresz szamok voltak hozza
kormanyrol vezerelheto radio is volt, magyar autot meg nem lattam olyannal, de az angol forumon van par auto azzal is
mondjuk naluk meg vmiert klimas GT nincs egy sem, az meg itt van tobb is
ok sokaig nem is tudtak hogy letezett gyarilag klimas Punto is

több drón kell ;P

(#48672) Jahno válasza -NoVa- (#48670) üzenetére


Jahno
őstag

Jahogyja, a gyerek kabátban és inkább fűtöd magad. Ez már koncepció.

(#48673) eattila válasza Jahno (#48644) üzenetére


eattila
csendes tag

Akkor az. :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#48674) Gabibácsi válasza hobizoli (#48671) üzenetére


Gabibácsi
tag

:D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48675) Gabibácsi válasza Jahno (#48672) üzenetére


Gabibácsi
tag

Te sem vetkőztettél még gyereket nagykabát overáll kombóból :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48676) zetor2000 válasza FőDudu (#48655) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kellett egy hosszabb, mert nem ért bele az olajba? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48677) zetor2000 válasza npera (#48630) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jaj...

Volt kollegám, aki ilyen volt.
Seat Ibiza, 1.9 PD TDI.

Haverral hétvégén mókolták, jólegyen. Ment is, mint a rtakéta. Aztán valami cső, ami a turbónál volt, és valami rendes nyomást kellett volna elviselnie, na, azt nem viselte el, amit kellett volna, és ~10 centis repedés lett. Nem állt meg az élet, de a verda max tempója ~80km/h lett. :) Meg valami alublokk alja is érült, ahogy ledurrant ez a cső.
Utána megcsinálták vissza gyárira (piha...), eladta.
Lett valami 5ös bimmer, ami második héten ment hengerfej köszörülésre, mert valami elment abban is. :D
Utána lett asszem valami ócsárészar Arosa, azzal csak ment, de nem sokat.
A vége egy diesel Passat lett, ami kívül belül egyben volt, és csak be kellett ülni és menni.

Talán még ez megvan, ha nem cserélte le.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48678) zetor2000 válasza Gabibácsi (#48640) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ennyiért rendes multiméter is akad... ezért kár ennyit kiadni, szerintem.
De ha már megrendelted, akkor használd :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48679) npera válasza zetor2000 (#48677) üzenetére


npera
újonc

Van a dízelnek is létjogosultsága, nem csak ekézni akarom. De a legtöbb embernek igazából nincs rá szüksége.

Ha nem mész annyit, hogy rendszeresen ki tudja fújni magát és melegre járjon, akkor csak saját magát nyírja ki.

Nekünk lehetett volna BMW 1.6-os dízellel kérni a Versót és biztos voltam benne, hogy kinyírtam volna a motort. Felhígul a motorolja dízellel, az EGR bekokszolódik, a turbó kenetlenül megy sokáig, az injektorok okádják a 8 befecskendezést, a DPF sosem tud regenerálódni, aztán beáll az egész, mint a szög.

A fene nagy nyomaték nem érdekel, mert nem akarok még agresszívebben gyorsulni. Így is könnyű túl gyorsnak lenni a forgalomban, mert a közép-európai tempóm eltér a helyi csordogálástól.

Van kollégám, aki 50 km felett jár egy irányba, akkor jó a dízel. Belvárosban nyektetni hülyeség.

(#48680) hobizoli válasza zetor2000 (#48677) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk alap lenne a tizeneves turbos autoban az osszes nyomocso csereje is, ha mar noveltek nyilvan a toltonyomast is

nekem mind ki lett cserelve gyarival megegyezo alakhelyes szilikonosra (fekete), azt nem is dobja le, meg reped szet :P

több drón kell ;P

(#48682) zetor2000 válasza npera (#48679) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én ezekhez csak távolról értek, mert nem ez a szakmám. Nem is szeretném, ha ez lenne.
De ennek a szerencsétlennek se volt, meg az összes hölye haverjának se, csak olvasták, pár youtube videó, akármi.

Nyilván van létjogosultsága, hisz a kisteherautóktól felfelé kevés a benzines verda. Ezt mindenlaikus képes felismerni, hogy ha ez a szitu, akkor ez csak nem véletlen.

A többi vaker, amit írtál, nekem majdnem kínai, pár 3 betűst értek, a többit kérlek, NE magyarázd... :)

Az megvan nekem, hogy rövidtávra nem jó szinte semelyik motornak, mert képtelen rendes üzemi hőfokot elérni. Ha ez a dieselnek roszabb, akkor pláne.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48683) npera


npera
újonc

Nova és Boba.

Csak 17 másodpercet néztem belőle és raktam is be a watch later kategóriába. Ahogy nézem csak ruházatra és kiegészítőkre költöttek többet, mint egy belépő szintű japán naked bikera.... :C

(#48684) npera válasza zetor2000 (#48682) üzenetére


npera
újonc

Lehet nem a szakmád, de többet értesz belőle, mint az átlag dízeles a belvárosban. :R

(#48685) npera


npera
újonc

(#48686) Bujdy81 válasza BobaHWSW (#48451) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Egy ilyen után minek megy a New York-I maratonra? Bemelegíteni? :D :C

(#48687) Grillo


Grillo
senior tag

Gyors kérdés, ha Chrome-ban úgy jártam, hogy kitöröltem az összes könyvjelzőm, azt vissza lehet állítani?

(#48688) qnadam válasza Grillo (#48687) üzenetére


qnadam
veterán

e!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#48689) zetor2000 válasza npera (#48685) üzenetére


zetor2000
senior tag

Csak a 917. Ha lehetett utcára honosítani azt a vadállatot., akkor csakis az.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48690) Grillo válasza qnadam (#48688) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi, de azóta már volt nyitva a chrome, most vettem észre csak a dolgot. Kaptam új gépet a cégben, és szépen legyalultam, ahogy tudtam. Többek között kijelentkeztem a chromból, majd töröltem a könyvjelzőket, stb. Aztán még vissza kellett jelentkeznem, és akkor szépen beszinkronizálta a letörölt állapotot. Francba

De legalább normális gépet kaptam, HP Elitebook 830 G6, kis aranyos, remélem összebarátkozunk. Mondjuk valami táskát kell hozzá néznem, mert adtak hozzá egy 15,6-ost, abban meg erősen lötyög.

(#48691) Gabibácsi válasza zetor2000 (#48678) üzenetére


Gabibácsi
tag

Van multiméterem, egy kínai a jahnotól, meg egy öreg magyar gombos is. Szeretem az ilyen marhaságokat, na. Jobb mint a drog meg a cigi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#48692) qnadam válasza Grillo (#48690) üzenetére


qnadam
veterán

hát akkor marad az a lehetőség, hogy esetleg volt gép, ami még nem szinkronizálta át az ürességet :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#48693) zetor2000 válasza Gabibácsi (#48691) üzenetére


zetor2000
senior tag

Úgy értettem, hogy olyan multiméter, ami mér némi tranzisztort is. Meg mellé pálinkát is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48694) zetor2000 válasza Grillo (#48690) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy teljesen hülye ötlet, hogy a rendszer visszaállítás varázsló sem segít?
(néha meglepő dolgokra képes)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48695) npera válasza zetor2000 (#48689) üzenetére


npera
újonc

Abban még nem ültem. 2010-es Cayman S-t próbáltam, az a vékony kormányt leszámítva eszményi kényelemmel kényeztetett. Meg kanyarban az elképesztő egyensúlyával. Meg a hangjával. Lúdbőr állandóan.

(#48696) zetor2000 válasza npera (#48695) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én semmilyen ilyenben nem ültem még. Ezt ahogy nézem, kicsi és szűk.
De a versenyeken jól szerepelt, és asszem 2db sikeresen utcai verzióvá avanzsált. Hogy a rákba', azt nem értem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48697) BobaHWSW válasza npera (#48683) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ha, az a markas dzsekim a nyari cuccom amit a csaj pakol magara.

Koszi a tippet, jo kis videonak tunik!

Plusz video alapjan norvegia eleg hasonlo mint a deli sziget deli resze. Ott ilyesmi a taj es az utak. Az jo hely, mar varom menjek le mocival is.

[ Szerkesztve ]

(#48698) BobaHWSW válasza Bujdy81 (#48686) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Life goal. Plusz NewYorki a faszi. Bakancs lista.

(#48699) JonesC válasza Bujdy81 (#48686) üzenetére


JonesC
csendes tag

Levezetésnek.

(#48700) Jahno válasza Gabibácsi (#48691) üzenetére


Jahno
őstag

Hümm, én azt a kínai cuccot szoktam osztani ami tranyót is mér. És szakadást kicsit lassan, de nekünk jó. Nem tudom mit adtam, DT830 a legkisebb, néha sört sem merek érte elfogadni mert annyit ér, de tudja a tranyót. XL830 a másik, meg a mittomén. Érdekes módon ezeknek nagyon lement az ára. Lakatfogóból is tultengésem lett, párat ki kellene szórni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.