Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104809) zetor2000 válasza JonesC (#104805) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én valami 10x10 centis PTFE lemezt rendeltem, mert ki tudom vágni belőle az egeremre való talpat - többször is. Árban viszont megfelelőbb volt.
Persze aki nem akar bzuiskodni a vagdalással / olyan az egerének az alja / mittudomén, annak tuti, hogy egyszerűbb a gyáli megoldás.

És a többiek által említett dolgokat tudom én is csak ecsetelni. Én az utóbbi 1-2 hónapban nem a Póstára mentem, hanem a futárcég levelére anyáztam, mert reggel 8:43kor írták, hogy ott a futár, aki vagy nem hívott, vagy felcsöngetett a kaputelefonon, hogy nem vagyok otthon? És persze nem. De szomszéd haver átvette mindig a pekettet. Fizetni semmit nem kellett ilyenkor.

Isminek rendeltem 3 féle telefonra 3 féle tokot+kijelző védő üveget, de vagy 4 klf. aliexpresses boltból, de ugyanaznap. Erre a 90%-át összecsomagolták, a maradék 10% jön külön.
Vagy az is egybe lesz csomagolva, de egyelőre más a ragszám, és ami egybecsomagolva jön, az lassan itt is van. Ez meg asszem még Kínában.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.