Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56337) VeryByte válasza nyuszi123456 (#56332) üzenetére


VeryByte
őstag

Eddig csak olvastam amit írsz és amit válaszoltak, de néhány gondolatom lenne.

Offline vs. Online
Navigáció kérdésben az offline hátránya, hogy a felhasználók nem frissítik a térképeket, mert vagy nem értenek hozzá, vagy ha fizetős, akkor nem akarják megvenni. Ezek után jön az, hogy a navigáció nem jó, nem oda visz. Az persze fel sem merül, hogy a térkép rossz.
Online (esetlegesen közösség által épített) navigáció esetén ez a faktor eléég beszűkíthető.
Jelenleg ez még külföldön nem túl gatdaságos megoldás, de itthon már vállalható.
És ez csak egy példa volt az offline/online összegasonlításra, rengeteget lehetne találni.
Én nagyon online párti vagyok telefonok és atbletek esetében.
Laptop/PC és egyéb esetekben a cloud nálam már kérdéses.

Akkumulátor
A technológiának vannak határai. Az, hogy ezt miért nem törték még át nem a mi tisztünk eldönteni. Súlyosabb gazdasági kérdések vannak ez mögött.
De, azt ne felejtsük el, hogy a technológia fejlődik, nagyobb, szebb kijelzők, ezáltal nagyobb energia felhasználás, ezáltal kevesebb készenléti idő.
Lehet ezt ragozni, de mindenhol bele fogsz ebbe futni.

Játék
Nem játszom, ezért ebbe nem mennék bele.

Android
Minden rendszernek vannak hibái, ennek is. De ha a többit megnézed, hardver támogatásilag talán ez a legnyíltabb. És ennek ára van, mégpedig az optimalizáció. Viszont így találhatsz a pénztárcádnak megfelelő megoldást.

Kérdésed
Ne haragudj, nem olvastam vissza, de ha meismételnéd az eredeti kérdésed, akkor azt szívesen venném és talán tudnánk rá érdemben válaszolni.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.