Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56951) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Régebbi chrome van a telefonomon, van valami megoldás arra hogy a play ne mutassa a frissítést? Root van.

(#56952) Mr X válasza vadászcsiga (#56951) üzenetére


Mr X
veterán

Titanium Backupban van unlink from market opció, ha jól rémlik.

Somatom:

Sosem használtam, csak úgy emlékszem, (elméletileg) tud ilyet is.

[ Szerkesztve ]

(#56953) #79335424 válasza Mr X (#56952) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha valakinek azzal sikerült már leválasztani, akkor legyen szíves és ossza meg velünk a módját!

(#56954) Bferibörs válasza Dottore (#56950) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm,kipróbálom.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#56955) Kékes525


Kékes525
félisten

Samsung Galaxy S2 I9100 telefonom van, XWMS3 NeatROM v6.3 Aroma (4.1.2) ROM-al, Apolo 4.14 kernellel. GOVERNOR: Neox, SCHEDULER: Noop. A NeatROM extralite-ként van telepítve, abból is jó néhány apk van kiszedve. Háttérben a telefonáláshoz internetezéshez szükséges folyamatokon kívül csak a Greenify, Titanium Backup, SwiftKey, 3G Watchdog Pro,3D Sense Clock & Weather widget és Runtastic Pro fut. Ez utóbbi használatkor a AndroiTS GPS Test Pro is.

A problémám az, hogy a Runtastic Pro v.5.2 nem mindig a tényleges adatokat mondja be a fülesemre, egy kicsit el van maradva. Ha a képernyőt bekapcsolom, akkor néhány másodperc után frissül. Hogyan segíthetek ezen? Használna e, ha a prioritását növelném?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56956) atillaahun válasza Kékes525 (#56955) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem ismerem a programot, milyen adatokat kellene mondania gyorsabban?

(#56957) Kékes525 válasza atillaahun (#56956) üzenetére


Kékes525
félisten

A futás sebességét, a megtett út távolságát, az elégetett kalóriát stb. Sokszor néhány percet késik. Ha megállok, vagy bekapcsolom a képernyőt akkor aktualizálódik, akkor a ténylegeset mondja, de legtöbbször egy kicsit el van maradva.
Lehet hogy én vagyok nagyon gyors? ;)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56958) Rodzser Mór válasza norbert1998 (#56948) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Nem t'om mi a rom. Könnyebbet kérdezzél! :)

Rábökök a bal alsó "gombra". feljön egy helyi menü szerűség. Edit app position-ra rábökök, elkezdenek izegni az alkalmazások ikonjai. Ekkor tologattam ide-oda. Húztam én az oldalára, nem megy át. Próbáltam suhintani, úgysem megy át. Ráadásul, amit oldalon belül átrendezek, az sem marad úgy, hiőába szünik az izgés-mozgás. Látszólag ottmarad. Aztán ha később megnézem az ikonokat, akkor már megint nincs ott. :O

Letörölni nem tudom szerintem, mert ugyebár ez a csempék a programok létezésének indikátorai ill parancsikonja. Ahhoz az egész programot el kéne távolítanom szerintem.

Kerestem valami "ikon arranger" nevü progit, hogy ne kelljen már 180 percet szarkodnom ezzel, de nem ad találatot a google play áruház.

(#56959) norbert1998 válasza Rodzser Mór (#56958) üzenetére


norbert1998
veterán

Most előrébb vagyunk, köszönjük :D akkor milyen telefon, melyik szoftver?

(#56960) atillaahun válasza Kékes525 (#56957) üzenetére


atillaahun
veterán

Hááth, nem az van hogy kikapcsolt képpel ritkábban kéri csak le a GPS koordinátákat hogy spóroljon?
Szerintem ez program specifikus dolog, nem hiszem hogy a telefon vagy rendszer okozná. Play-en nincsenek ilyen értékelések hogy késik?
Hátha ír majd valaki, aki még használja hogy neki hogy viselkedik.

(#56961) catroot válasza Freddycom (#56938) üzenetére


catroot
veterán

Speciel a béta kb. mindenkinél egy kalap sz.r a legutóbbi frissítés óta. Bár gyanítom, hogy a stable érdekel.

Lehet az is. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#56962) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

AcDisplay-t próbálta már valaki?

(#56963) Kékes525 válasza atillaahun (#56960) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem hiszem, hogy spórol, mert az edzés lényege, ha már használok segédeszközt akkor pontosan tudjam az aktuális teljesítményemet, hogy ha kell időben változtassak.

Igazad van, program specifikus lehet, playen is írják, hogy néha megfagy rövid időre.

Szerinted ha növelem a prioritását, akkor az használhat? Kipróbálom, ha nem használ visszalehet állítani.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56964) tomy86 válasza kovisoft (#56937) üzenetére


tomy86
addikt

Köszi. Minden frissítésnél várom, hogy hátha belekerül. De ezek szerint nincs rá nagyobb igény.

(#56965) S e t h


S e t h
nagyúr

Leárazva, nagyon jó képszerkesztő.
Handy photo

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#56966) vadászcsiga válasza Mr X (#56952) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom a fizetosben van ez. Vagy nincs is neki már ingyenes verziója?

(#56967) Mr X válasza vadászcsiga (#56966) üzenetére


Mr X
veterán

(#56968) atillaahun válasza Kékes525 (#56963) üzenetére


atillaahun
veterán

De mégis hogy akarod növelni a prioritását? Az Android sorolja be a programokat kernel szinten, abba user-nek nem igazán van beleszólása.

(#56969) vadászcsiga válasza Mr X (#56967) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az összes market linket törlő és csak a támogatott verzióban.

(#56970) mttssz válasza atillaahun (#56968) üzenetére


mttssz
senior tag

Root + Xposed + Android Tuner pl. tudja, alkalmazasonkent lehet prioritast allitani.

(#56971) #79335424 válasza Mr X (#56952) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kritikának szántam (legalábbis nem feléd). A funkció valóban ott van, de nekem még nem sikerült vele a leválasztás.

(#56972) tomy86 válasza Mr X (#56952) üzenetére


tomy86
addikt

Csak sajnos nem működik rendesen. Korábban én is kerestem megoldást arra, hogy egy-egy alkalmazás frissítését ne jelezze a play. Akkor többen is arra jutottunk, hogy a TB "leválasztás a Marketről" opciója finoman szólva nem sokat ér. Pro változatot használok és nem virágbolti verziót, de leválasztás után ugyanúgy jelezte a Play a frissítéseket. Ez nem volt túl régen, úgyhogy azóta nem hiszem, hogy javult volna a helyzet.

(#56971) Somatom: :K

[ Szerkesztve ]

(#56973) Mr X válasza #79335424 (#56971) üzenetére


Mr X
veterán

Nem is vettem annak, ezért is írtam, hogy sosem próbáltam a gyakorlatban. :)

(#56974) Freddycom válasza S e t h (#56965) üzenetére


Freddycom
őstag

Köszi, ezt be is zsebeltem! Már csak használni kéne tudni. :D

[ Szerkesztve ]

(#56975) St3ven válasza zeon.hu (#56860) üzenetére


St3ven
addikt

Ma már megy! :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56976) goom válasza Dottore (#56931) üzenetére


goom
senior tag

Pazar! Nagyon köszönöm! :)
Meg tudod mondani, mennyire érzékeny? Kb. hány méternyi letérés után figyelmeztet?

(#56977) arti1121


arti1121
senior tag

szeretném törölni a dumpster nevű programot de előtte törölném az adatait de csak az van hogy hely kezelése. nincs eszköz kezelőnek beállítva.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#56978) Dottore válasza goom (#56976) üzenetére


Dottore
addikt

Soha nem használtam. Csak tudtam, hogy van benne ilyen. :)

(#56979) zeon.hu válasza St3ven (#56975) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

megy nálam is, csak akadozik a kép nagyon.

#?*@&!

(#56980) szemmelver válasza Bozek (#55905) üzenetére


szemmelver
aktív tag

hm... érdekes dolgok ezek :D
mikor elég sok helyen ezt olvastam: A nyolcmagos MediaTekre optimalizálva érkezik a Modern Combat 5 játék

Ilyen proci van a telómban, de a grafika sem valami szép + mindjárt az elején mikor kimegyünk az ablakon, az utca eléggé megfogja... :)
Pedig azt írták 4 magoson is vígan kell futnia, hát kamu :))

(#56981) goom válasza Dottore (#56978) üzenetére


goom
senior tag

OK, köszönöm!

Valakinek van-e ezirányú tapasztalata?

(#56982) oncsi válasza air (#56884) üzenetére


oncsi
őstag

Pl, a Ray-en az alkalmazás váltó. Ez hiányzik a legjobban az M re fakott Apex-ből.
A régebbieken meg az időjárás widget ami nem ment Apex alatt.
A többivel nem is foglalkoztam, mert nem hiányoztak (Fb, Timescape, album ilyesmi)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#56983) Flind válasza norbert1998 (#56922) üzenetére


Flind
senior tag

Herathont én is próbálgattam, nekem nem volt ilyen probléma.

(#56962) Pikkolo^^: Á, már nem csak béta fázisban van. Régebben nézegettem, és nagyon tetszett, csak azzal a ROM-mal nem volt kompatibilis. Majd most mindjárt megnézem. Nagyon jókat mondanak róla fogyasztás szempontjából.

(#56984) #79335424 válasza oncsi (#56982) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mit csinál az az alkalmazásváltó? Mi benne az okosság?

(#56985) norbert1998 válasza Flind (#56983) üzenetére


norbert1998
veterán

Most egyelőre a reinstall miatt nincs Xposed aktiválva, de herathon megy, és nincs vele gond. Szerintem az ts volt a hibás

[ Szerkesztve ]

(#56986) Kékes525 válasza atillaahun (#56968) üzenetére


Kékes525
félisten

Például ezzel: Mr. Nice Guy - App Prioritizer

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56987) Kékes525 válasza Kékes525 (#56986) üzenetére


Kékes525
félisten

Most vettem észre, sajnos nem fut S2-ön.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56988) atillaahun


atillaahun
veterán

Arra szerintetek sincs mód hogy kiderítsem, melyik mappát melyik alkalmazás hozza létre az SD-n?

(#56989) galaxys80


galaxys80
veterán

Korábban már kérdeztem, de nem jött válasz. (Sejtésem szerint, azért mert a válsz "nincsen" :) )
Azért teszek egy próbát. :)
Van alternatívája a Greenifynek GB romra?

(#56990) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
A gmailem mindig mutat egy olvasatlan levelet, most volt idöm végiglapozni, de sehol nem találom azt az olvasatlant, sem olyan opciót, hogy " mind megjelölése olvasottként". Valahogy el kénne onnan tüntetnem :O

Maine coon

(#56991) petipetya válasza atosan (#56990) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az összesben sem látod? Értem ezt telón vagy akár a webes felületen.

"nincs rá lezsóidő"

(#56992) air válasza oncsi (#56982) üzenetére


air
nagyúr

Most ezt nem értem. Az előző hsz-ben még nem ezt mondtad. Lehet, hogy össze-vissza beszélsz? :F
Először azt írtad, hogy "régebbi Xperián lehetett". Most azt írod, hogy az időjárás widget nem megy Apex alatt, a többit meg nem is próbáltad. :F Ami Sony, az biztosan nem megy Apex alatt. Ami megy, az nem Sony-s. Ennyire egyszerű.
Egyébként mi az az "alkalmazás váltó"?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#56993) atosan válasza petipetya (#56991) üzenetére


atosan
addikt

Megnéztem az összesben is, telón is, pc-is, semmi. Ez már pár hónapja igy van, csak most volt idöm vele foglalkozni.

Maine coon

(#56995) -juc- válasza atosan (#56993) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Hangouts/gtalk üzenetet szokta olvasatlanként mutatni a gmail app, de a beszélgetés maga sosem jelenik meg a listában, sőt, ha a H./gt. appba belépsz, attól sem tűnik el. Nekem eddig csak a webes felületen sikerült...

(#56996) atosan válasza atosan (#56993) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R

Maine coon

(#56997) alacka


alacka
tag

Tudnatok a Spirit UL radioalkalmazasnal jobbat ajanlani?
Kepernyo erintesre leptetes, beepitett FM radioadas gyors rogzites/leallitas erdekelne, emlekeztetoknek.
Lehet-e valami speci antennat csatlakoztatni, ami az autoradio allomasait is behozza - 3,5 jack?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#56998) bexinho23


bexinho23
őstag

GMAIL applikációra valami jó alternatíva? Mostanában elég sokat "bugzik" szerencsétlen...

(#56999) aizen92 válasza bexinho23 (#56998) üzenetére


aizen92
addikt

K-9 Mail

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#57000) bexinho23 válasza aizen92 (#56999) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi! Elsőre sokkal komplexebb és jobb, mint a gmail app. Töröltem is az utóbbit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.