Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) bigrock válasza kuruczz (#56047) üzenetére


bigrock
addikt

ES File Explorer-ben fel kell venni új server-ként és fog működni. (Legalábbis nekem megy).

(#56052) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Tudtok ajánlani egy rendesen működő, egyszerű lépés számlálót?
Párat már próbáltam, de pár óra alatt 100 %-ról 40 %-ra szívta az aksimat, mert ezerrel pörgette a procit (és a telefon is forró volt).

(^)(>.<)(^)

(#56053) zsoltzsolt válasza vacs (#56052) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Moves-t próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

(#56054) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Tudtok ajánlani egy rendesen működő, egyszerű lépés számlálót, ami méri a lesétált távolságot?
Párat már próbáltam, de pár óra alatt 100 %-ról 40 %-ra szívta az aksimat, mert ezerrel pörgette a procit (és a telefon is forró volt).

(^)(>.<)(^)

(#56055) puma72 válasza Acef (#55988) üzenetére


puma72
tag

[L:/dl/upc/2014-07/25/132528_hqstdyp8h3ttlsyg_dsc00342.jpg](IMG:/dl/upc/2014-07/25/132528_hqstdyp8h3ttlsyg_dsc00342.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Számom +36205747193

(#56056) Viktor0610 válasza puma72 (#56055) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valamelyik sorban (bár elég rossz a kép minősége) 0x1 van, ha jól látom... :U

Samsung Galaxy A54

(#56057) norbert1998 válasza #79335424 (#56050) üzenetére


norbert1998
veterán

Az utóbbi verziód. Aztán még azt,amit írtam, elosztotta az egész dal hosszára. És így görgette lefelé

(#56058) puma72 válasza Acef (#55988) üzenetére


puma72
tag

Végülés a frissítésekhez és a gyári dolgok tökéletes működéséhez e
Current Dinary és a Sysrem Status helyreállítása elegendő.

Számom +36205747193

(#56059) #79335424 válasza norbert1998 (#56057) üzenetére


#79335424
törölt tag

Értem. Ilyenre nincs ötletem. A megjelenítést még csak-csak, de ezt a görgetést nem tudom, hogy lehetne megtrükközni.

(#56060) puma72 válasza Viktor0610 (#56056) üzenetére


puma72
tag

Igen a Knox Warranty Void: 0x1
Ez viszont már nem befolyásolja a telefon tökéletes működését és a gyári frissítések letöltését.

Számom +36205747193

(#56062) twine válasza puma72 (#56060) üzenetére


twine
addikt

(#56063) Acef válasza puma72 (#56055) üzenetére


Acef
addikt

:)
A tegnapi "levélkédben" azt írtad [link]), hogy nullázták a knox bitedet. Ezt eddig senkinek sem sikerült, elvileg nem is lehet: Nincs visszaút

Köszi a pontosítást, sok sikert a telhez.

Current Dinary és a Sysrem Status
Ezt biztosan nem így akartad, de értjük.

[ Szerkesztve ]

(#56064) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

a samsung chat on sd-re telepítve is működik vajon?
olyan eszközre kellene, amin nincs elég tárhely a telepítéséhez.

#?*@&!

(#56065) beg válasza puma72 (#56060) üzenetére


beg
veterán

Azért egy bocs belefért volna ez után: "Én csak azt hittem,hogy itt akik válaszolnak a kérdéseimre legalább nem írnak ennyi baromságot."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56066) puma72 válasza Acef (#56063) üzenetére


puma72
tag

Igen én is űgy tudtam. Ebben igazad is van! :R
De írtad,hogy a knox nélkül nem lehet frissíteni [link] (nem jönnek a frissítések és gatya az egész) Mint te is látod a Knoxnak semmi köze a gyári frissítésekhez. Elnézést a téves infóért nem néztem meg a számlálót csak azt láttam, hogy minden rendben van a telefonnal és jönnek 1000-el a frissítések.Meló után haza értem ráduktam a gépre és csináltam pár képet. Fáradtan nem foglalkozik az ember annyira a részletekkel.Mint ígértem ma feltettem a képet. És ezzel szerintem le is pontosítottam minden félreértést.
Köszi a segítségeket! :R

[ Szerkesztve ]

Számom +36205747193

(#56067) zeon.hu válasza puma72 (#56066) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

és mit csináltak vele, ha nem titok?
mennyiért?

#?*@&!

(#56068) puma72 válasza zeon.hu (#56067) üzenetére


puma72
tag

Akitől vettem ő ált mindent és a nevet nem szoktam kiadni.
Nem piszkálok senki üzletébe.
Köszi a megértést :R

Számom +36205747193

(#56069) zeon.hu válasza puma72 (#56068) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem kértem neveket :)

#?*@&!

(#56070) Acef válasza puma72 (#56066) üzenetére


Acef
addikt

azt írtad ... nem jönnek a frissítések és gatya az egész
khmm: "Attól még jó a telefon, csak az a rossz, ha neked..."

Egy kérdés, és nem offolok itt tovább:
Milyen frissítések jönnek?
- google play/app? (ez biztosan)
- esetleg rom frissítés? (erre korábban azt írták a kollégák, hogy bebillent KNOX-al :( )
Erre írtam, hogy Te sem kapsz. Elképzelhető, hogy azok fejlett recovery-s telefonok voltak, és arra persze nincs rom frissítés.

Tehát: rom frissítést is jelez/keres a tel?
Beállítások/egyebek/eszköz névjegye/szoftverfrissítés/ellenőrzés most, vagy frissítések keresése. Erre mit válaszol a rom???

zeon.hu
felraktak egy független romot. Mást nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#56071) vadászcsiga válasza Troy. (#55776) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Remelem még időben. Legjobb időjárás előrejelző app. Már 5 éve használom először droidon, később iOS-en, most meg mindkettőn

(#56072) puma72 válasza Acef (#56070) üzenetére


puma72
tag

Tegnap feltelepítette a 4.4.2 és azt válaszolja, Már telepítve vannak a legújabb frissítések.

Számom +36205747193

(#56073) Acef válasza puma72 (#56072) üzenetére


Acef
addikt

O.K. köszi az infót.
További jó (jó hangulatú) fórumozást! :)

[ Szerkesztve ]

(#56074) oncsi


oncsi
őstag

Üdv mindenkinek!

Egy gyors segítség kellene.
Adott egy rootolt telo (xperia M C1905) 4.1.2-vel. 3 hetes. Eddig 2x volt garis javításon. Elsőre kamerát cseréltek, majd hátlapot, mert az új kamera miatt(?) nem ment a helyére. Most meg a hátlapon lévő nyomógomb (már ez is milyen okos őtlet) gagyi minősége folytán a teló bekapcsoló gombja (egy vékony fólia) leszakadt. Nem kapcsol be. ( dedikált féyképezőgombbal lehet, szerncse, hogy az van rajta)

Ja, bocs a lényeg. Le kellene menteni róla mindent, de nincs recovery. Van viszont flashtool, meg van gyári fw is. Csak azért, mert visszavinném már harmadszor is garis javításra. Ahhoz meg kell a szolgáltatós 4.3
Szeretném utána azonnal vissza is rakni a mostani szépen összerakot egyedi szoft-ot.

De mivel? CWM, vagy valami backup szoft?
Bocsi a hw specifikus kérdésért.
Köszi előre is.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#56075) Logeeen válasza oncsi (#56074) üzenetére


Logeeen
senior tag

Dobj rá cwmet, backup, majd mehet fel a gyári fw flashtool-al.

#Xiaomi 13T#

(#56076) oncsi válasza Logeeen (#56075) üzenetére


oncsi
őstag

De nem találtam hozzá való CWM-et.
Eddig minden telómon volt, de ehhez valahogy nem sikerült biztosan műkődőt vagy leírás sem találni.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#56077) tomy86 válasza oncsi (#56076) üzenetére


tomy86
addikt

Root pl. Superflashel + Titanium Backup. Topikjában nincs leírás és link cwm-hez? Xda-n nézted már?

(#56078) tomy86 válasza tomy86 (#56077) üzenetére


tomy86
addikt

Bocs, de közben rájöttem, hogy teljes rom mentést szeretnél. Ahhoz meg kevés a TB.

(#56079) oncsi válasza tomy86 (#56077) üzenetére


oncsi
őstag

Néztem, de nem egyértelmű (nekem) mert van a dual sim-es, meg a nyitott bl-es. De zárt 1sim-eshez nem találtam. Meg most nagyon lassu a net-em, nem otthon vagyok.

Flashtool nem tud készülékröl mentést csinálni? Eddig csak felraktam vele, de azt is ritkán. Mentést mindig CWM-ből szoktam.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#56080) Baku válasza Bozek (#56014) üzenetére


Baku
aktív tag

Sziasztok!
Tetszik az app de azt mondja meg valaki, hogy lehet ezzel stereo felvételt készíteni???

(#56081) ollie válasza Baku (#56080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sztereó mikrofon kell hozzá.

***

(#56082) norbert1998 válasza #79335424 (#56059) üzenetére


norbert1998
veterán

A görgetés annyira nem fontos, tudom azt én is görgetni

(#56083) Kékes525 válasza vacs (#56052) üzenetére


Kékes525
félisten

step counter

Lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56084) petipetya válasza alex devil (#55991) üzenetére


petipetya
nagyúr

NotiSysinfo

Azt nem tudom, hogy az ingyenes is mutatja-e vagy csak a fizetős.

"nincs rá lezsóidő"

(#56085) #79335424 válasza norbert1998 (#56082) üzenetére


#79335424
törölt tag

De ha már online -t szeretnél, akkor miért is nem jó az a Soundhund megoldás?

(#56086) SG3rg0


SG3rg0
őstag

I9505XXUGNG4 új firmware verzió?

(#56087) Flind válasza norbert1998 (#56033) üzenetére


Flind
senior tag

Azthiszem a musixmatch pont ezt tudja. Ha jól emlékszem görgeti is. De csak régen egyszer kipróbáltam, tapasztalatom nincs vele.

(#56088) ux1 válasza SG3rg0 (#56086) üzenetére


ux1
addikt

Pl. Saját topic ?

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#56089) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

greenify appnak benn kell lennie a ramban, vagy kilohetem es majd a processe elindul?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#56090) testo92


testo92
csendes tag

Sziasztok, olyan appot keresek ami lehetővé teszi hogy a hangerő ( fel vagy le, az mind1) gomb megnyomásakor felébredjen a képernyő, tehát nem kell hogy feloldja a telefont. Gravitybox sajnos nem játszik.

(#56091) Viktor0610 válasza Oppenheimer (#56089) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne foglalkozz vele, mi van a memóriában, majd az Android megoldja magától. :P

(Egyébként szerintem, ha kilőnéd, nem feltétlen indulna el magától.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#56092) xSide válasza testo92 (#56090) üzenetére


xSide
őstag

Tweaksbox hangerő gomb funkciója, alkalmazás indítása, apex kiválaszt. A kijelző feloldást ki kell kapcsolni semmire a teló beállításaiban

(#56093) Oppenheimer válasza Viktor0610 (#56091) üzenetére


Oppenheimer
veterán

de foglalkozok vele, mert van 4 app, amivel szeretnek intenziven multitaskingolni, de az android mindig ugy dont, hogy kilovi oket es elindit mast. en meg varhatok a betoltesre. kosz nem. kiprobaltam most a greenifyt, hibernaltattam vele azokat az apppkat amiknek semmilyen szolgaltatasara nem tamaszkodom es jee, megy a 4 appos multitasking.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#56094) w.miki válasza #79335424 (#56048) üzenetére


w.miki
veterán

Kipróbáltam a DiskUsage programot, az alapján úgy van, ahogy írtam:
Date könyvtár 202 B ebből az Apps csak 94MB.
A legnagyobbak a Google Play Services (28), DWContacts(8), Link2SD(7), Fancy Widgets(4), Naptár(4), Chess (3)... összesen: 94MB
De...System Data rész még 65MB
Így marad összesn 44MB szabadon.
A system Data alatt nem tudom mit ért.Próbáltam a Root Explorer-t, és a TotalCommander-t is, tudtam ugyan a data/data könyvtár mappáit méret szerint rendezni, de magát a méretet egyik FileKezelővel sem tudtam kiíratni.
Mondjuk ahogy belenéztem a legelső/legnagyobb-a, a data/data/yuku.mp3recorder.full könyvtárba, az ott lévő file-ok összesen nem voltak 1MB méretűek...
Szóval nem tudom mi eszik meg ennyi Datát

Van olyan filekezelő, ami egyből kiírja a könyvtárak méretét is?
Vagy a TC/RE beállítható valahogy erre?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#56095) Viktor0610 válasza Oppenheimer (#56093) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

No látod, akkor mégsem kell vele foglalkozz. :D A Greenify-t én is használom. :)

Samsung Galaxy A54

(#56096) tomy86 válasza oncsi (#56079) üzenetére


tomy86
addikt

Flashtoolal nem tudsz rendszermentést csinálni. Tud flashelhető ftf fájlt készíteni, de tudtommal csak a SUS vagy PCC mappában rom frissítés után keletkező fájlokból (gyári T-s romról én is így csináltam mentést).

Az xda-n az M topikot nézegetve rájöttem, hogy nem éppen a legtámogatottabb telefont sikerült beszerezned :(( Én sem találtam egyértelmű leírást, csak nyitott bootloaderre.

(#56097) paolinho válasza puma72 (#56072) üzenetére


paolinho
őstag

A 4.4.2-re rálehet frissíteni??

(#56098) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Van egy rahedli szenzor a mobilomban (még nem kaptam kézhez).
Szeretném majd kipróbálni, hogy miket tud, mire jó. Ilyenhez keresek androidos alkalmazásokat.

Hogyan tudom meg, hogy bizonyos szenzorokhoz milyen alkalmazások vannak pl a Playstore-ban? Illetve tudtok ilyen összefoglalót vagy listát adni/mutatni?

(#56099) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Viszonylag azonal kéne egy megoldás, hogy a winamp, vagy Windows MP kiküldje a zenéd az androidos telómra. A gépen Win7 van.
Szóval a helyzet az, hogy lesz délután egy kis buli nálunk és kint az udvaron van egy hangfalszettem ami a telóhoz csatolható. Viszont a zene bent van a gépen, több száz nóta, listába szedve. Ezt kellene kiküldeni valahogy, de a lejátszás a gépen történjen, mert a winamp is, meg a MP is tud keverni.
DLNA van a telón, meg egy Bubble UPNP is, de ez nem teljes verziós. Tulajdonképp a telefon csak mint hangszóró üzemelne, mert a hanglejátszó az a winamp lenne, vagy az MP.
Megoldható?
Eddig csak azt találtam, hogy a telón megvan a gépen levő lejátszási lista, de érdekes módon kb 35 számot lát a telefon, pedig ennek többszöröse van a listában. Ezért kellene inkább kiküldeni a hangot wifin a telóra.

(#56100) bocsika


bocsika
aktív tag

Helló. Remélem jó helyre írok.
A következő a problémám:
Az ksdioirqd/mmc 2 folyamatosan pörgeti a telefont minimum 20% on tartva így gyorsan lemerül a telefon, illetve elég lassan reagál a feloldásra. Az OS monitoros alkalmazással szúrtam ki. Sajnos mikor kilövöm mivel valamilyen rendszerfolyamat újraindul a telefon. Úgy vettem észre hogy a play alkalmazásfrissítéssel lehet a gond mert mindig jelzi vagy már telepíti is a frissítés újraindulás után.
Telefon: Cobot GT99 portolt Samsung S4 rommal. 4.2.2 (az eredetinél jobb mert az meg random restartolt mikor hívtak :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.