Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#56651) air válasza cettlee (#56648) üzenetére

air
(nagyúr)

He? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#56652) atillaahun válasza #79335424 (#56637) üzenetére

atillaahun
(addikt)

External Keyboard Helper-ben tunál segíteni?
Feltettem a demo-t, azt írja, hogy ESC-hez hozzá lehet rendelni a back gombot.
De hol? Már vagy háromszor végignéztem a beállításait oda-vissza. :|

(#56653) Zsolt_72 válasza air (#56651) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

99,9 %, hogy nem ide szánta. :N

(#56654) bigrock válasza cettlee (#56648) üzenetére

bigrock
(őstag)

Szerintem ez a hsz. véletlenül ide teleportált ... :)
Szerk: Zsolt megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#56655) Laca1212 válasza cettlee (#56648) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Milyen telefon? :D

(#56656) Pajoz

Pajoz
(őstag)

Olvasom folyamatosan a topicot. Sokan szeretik a Moon Resdert. Most a Pro 50%-os akcióban van a Play-en 585 Ft-ért

(#56657) adsl

adsl
(aktív tag)

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy van e olyan program amin úgy tudnám beállítanni a nem kívánt hívásokat hogy aki hív annak ne foglaltat jelezzen,hanem azt hogy nem vagyok elérhető!Hogy bizonyos emberek ne tudjanak elérni.Illetve sms-t írni.Van ilyen?

(#56658) kovacs65 válasza adsl (#56657) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

Root Call Blocker
De root kell.

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#56659) adsl válasza kovacs65 (#56658) üzenetére

adsl
(aktív tag)

Olyan nincs amihez nem kell Root?

(#56660) Viktor0610 válasza Remiel (#56649) üzenetére

Viktor0610
(titán)

SD-n van, lelövi az amúgy teljesen felesleges memóriakezelő, esetleg simán kevés a szabad memória, és az Android lövi ki a folyamatot.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#56661) Buster17

Buster17
(addikt)

Hali!

Valaki tud ajánlani számomra valami játékot meg progit?
Segítség képen én ezeket használom:

Badland
Boom Beach
Clash of Clans
Epic
Real Racing 3
CSR Raceing
Smash Hit (meguntam)
Angry Birds GO!

Shazam
Instagram
Időkép
Zseblámpa
Adobe
x-plore

(#56662) Siriusb válasza adsl (#56659) üzenetére

Siriusb
(addikt)

Esetleg ezt nézd meg: Calls Blacklist - Call Blocker

(#56663) cettlee válasza Zsolt_72 (#56653) üzenetére

cettlee
(senior tag)

100% sry :D

g2

[ Szerkesztve ]

Regisztrált 2001-12-23 22:29, azaz 4663 napja ― őstag

(#56664) #79335424 válasza atillaahun (#56652) üzenetére

(törölt tag)

External Keyboard Helper tutorial. Sztem ezzel menni fog. De írj, ha mégsem, akkor megcsinálom és leírom a lépéseket!

(#56665) Dottore válasza Buster17 (#56661) üzenetére

Dottore
(addikt)

(#56666) S e t h válasza Pajoz (#56656) üzenetére

S e t h
(veterán)

Nem tudom mi az a Moon Resder.
De ha Moon Reader akar lenni, akkor nem, nem olvasod folyamatosan a topikot.
tegnapi

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#56667) xcds

xcds
(őstag)

Sziasztok! SGS2-m van és szeretném atmasolni a google fiókom névjegyzékét a telefonra, mert a viber vhogy eltuntette. De nem jovok rá hogy kell. Az exportalas importalasnal csak a simről lehet másolni. A google fiokos nevjegyek am nincsenek a telefonon vagy hogy van ez?

(#56668) petipetya válasza xcds (#56667) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

A webes felületen sem látod a címjegyzéket?

nincs lezsóidő

(#56669) norbert1998 válasza Buster17 (#56661) üzenetére

norbert1998
(veterán)

walking dead
xcom
angry birds epic is kafa (de nekem egy újratelepítés után nem mentett el cloudban, pedig úgy tudtam kéne, így nem szedtem le újra)
dead trigger 2 is jó
gt racing 2 (nagyon hajaz az rr3-ra, csak atomstabil)
asphalt 7-8

olvasónak a quickoffice mindenes
root browser
musixmatch (kivált: shazam/soundound/trackID, lejátszó, dalszövegmegjelenítő, időzítéssel. majdnem az összes dal benne van szövegként is, még a nocopyright grouposok is(!))

(#56670) #77081088 válasza air (#56647) üzenetére

(törölt tag)

Köszönöm a segítséget! :R
#56650) norbert1998 Neked is köszönöm! :R
Azt olvasom róla hogy rootolni kellene a telót,mert így csak ideiglenesen fagyasztja az appokat.

(#56671) Pajoz válasza S e t h (#56666) üzenetére

Pajoz
(őstag)

Igen, Readert akartam írni! A linkelt hsz felett átsiklottam! Thx! :)

(#56672) xcds válasza petipetya (#56668) üzenetére

xcds
(őstag)

A google címjegyzékem megvan. De meg kellene lenni a telefonon is. Vagy az nem lényeg?

(#56673) #77081088

(törölt tag)

Sziasztok!

A root mennyire warez téma itt? Ha az akkor elnézést,és nem is kérek választ!
Ha rootolnám a telót (LG Optimus L7II) melyik gyári alkalmazás törölhető "nyugodtan" ? Vagyis a teló megfelelő működése megmaradjon!

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#56674) LonGleY válasza #77081088 (#56673) üzenetére

LonGleY
(veterán)

Rootolni, törölgetni nyugodtan lehet (főleg, ha a visszaállításal / garanciális feltételekkel tisztában vagy). De szerintem pontos választ a kérdésedre a készülék topikjában kapnál (ahogy pl. én is leírtam a sajátomnál, hogy root nélkül miket érdemes tiltogatni).

[ Szerkesztve ]

(#56675) F34R

F34R
(veterán)

K-9 mail miert rosszalkodik ?

valamiert nem akarja megcsinalni az authentikaciot.

startssl-t tudja a kliens ?

azt nem ertem automatan miert a mail.openmailbox.org-t allitja be receive servermnek met outcoming serverhez is amikor imap.openmailbox.org es smtp.openmailbox.org mukodik.

maildroiddal mukodott..

(#56676) petipetya válasza xcds (#56672) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Ezt hogy érted? Mert például nálam a stock android esetén (4.4.4) nincs névjegyzék a telefon memóriájában, csak az online gmail fiókban, amit persze offline is elérek a telefonon.

Viszont egy régebbi sonyn (4.1) már lehet választani, hogy a névjegyek csak a telefon belső memóriájában legyenek. Ha neked ott megvoltak és most nincsenek, akkor csak újból le kell szinkronizálni a webes címtárat a telefonra majd átmásolni őket a telefonra.

[ Szerkesztve ]

nincs lezsóidő

(#56677) Buster17

Buster17
(addikt)

Amúgy kontrollerrel lehet játszani? Mi kell hozzá és hogyan?

(#56678) #77081088 válasza LonGleY (#56674) üzenetére

(törölt tag)

A kockázatokkal tisztában vagyok természetesen. A teló saját topikjában is érdeklődöm,és még mindig infót keresek ezzel kapcsolatban :)

(#56679) xcds válasza petipetya (#56676) üzenetére

xcds
(őstag)

Hát én már meg vagyok zavarodva kicsit. Úgy emlékszem hogy megvolt a telefonban is. De ha offline is elérhető a gmail-es, akkor nem lenyeg végül is. Ez 4.1.2.

(#56680) norbert1998 válasza Buster17 (#56677) üzenetére

norbert1998
(veterán)

ds3 a legjobb sonyhoz, vagy elvileg egy noname-el is lehet, bár azt konfigolni klell meg rootolni a telot. és a játéknak is támogatnia kell

(#56681) Buster17 válasza norbert1998 (#56680) üzenetére

Buster17
(addikt)

nexus 5

már találkoztam 1-2 játékkal ami támogatja, csak melyiket...

[ Szerkesztve ]

(#56682) motoflug

motoflug
(őstag)

Sziasztok!

Van olyan alkalmazás,amivel meg tudom nézni a memóriakártya írási sebességét? Nem tudom,hogy class hanyas. :R

(#56683) #79335424 válasza motoflug (#56682) üzenetére

(törölt tag)

Pl. a SolidExplorer megmutatja egy fájlművelet statisztikáját. Persze csak abban az esetben lehet használható az infó, ha a kártya sebessége a szűk keresztmetszet. Ha nem, akkor viszont nincs olyan alkalmazás, ami mérni tudná, mivel a méréshez használt eszköz (teló) lassabb, mint a kártya.

(#56684) Mr X válasza motoflug (#56682) üzenetére

Mr X
(addikt)

Inkább egy kártyaolvasóval gépen mérj sebességet, milliónyi program van rá.

(#56685) Atish19

Atish19
(senior tag)

PC wifis távoli vezérlésre tudnátok mondani valami értelmes ingyenes appot? KMP Player kompatibilitás/ PC leállítás/ Hangerő szabályzás/Firefoxon belüli youtube vezérlés ezek lennének a fő szempontok :) Unified/Teamwiever/PC remote collection-t már próbáltam.

(#56686) Viktor0610 válasza Atish19 (#56685) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Öööööö, mi volt velük a baj? :D

Csak mert a TeamViewert ajánlottam volna. :U :))

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#56687) Atish19 válasza Viktor0610 (#56686) üzenetére

Atish19
(senior tag)

Azt már pár hónapja használtam. Nem emlékszem pontosan mi volt vele a bajom. Lehet adok neki még1 próbát :D Ez például nagyon tetszik csak majdnem minden részért külön fizetni kell :D

(#56688) #79335424 válasza Atish19 (#56687) üzenetére

(törölt tag)

Különböző alkalmazások vezérlése, sztem csak a PC általános vezérlésével oldható meg. Nem mondanám kényelmesnek médiához. Én inkább lemondanék a KM player -ről (tudom, hogy fájó, én is szeretem) és egy olyan, All In One alkalmazást használnék a PC -n, amihez van Androidos távirányító. Pl. XBMC. Létezik önálló, Linux disztróként is (mondjuk dual boot -tal), de van Win alá is, telepíthető alkalmazásként. Van hozzá Youtube plugin. Ha megismered, sztem nem fogsz róla lejönni. A tálcán levő hangerőgomb, távirányított egérrel történő bizergálásától sztem sokkal nagyképűbb, amikor a teló hangerőgombját használod a videóhoz. Van többféle droidos kliense. Én az Official XBMC remote -ot használtam.

[ Szerkesztve ]

(#56689) embe

embe
(nagyúr)

Hali!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az SP telómra feltettem egy Orange romot. A bekapcsolási animációt már sikerült lecserélnem, de a kikapcsolásit nem.
Régen ( ZTE Blade 1-es korszakból ) ha jól emlékszem ez is a system/media mappában volt. Most ott csak a bekapcsolási anomációt találom.
Vajon hol lehet ez a bizonyos kikapcsolási animáció?
Köszi a segítséget előre is! :R

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#56690) dokee78 válasza embe (#56689) üzenetére

dokee78
(félisten)

Topikjában kérdezted?
system/media:bootanimation.zip

Kikapcsolási passz.

[ Szerkesztve ]

(#56691) Flind válasza embe (#56689) üzenetére

Flind
(senior tag)

Hm. Most megnéztem én is, és szintén csak a bekapcsolásit találtam ott. Pedig ICS-n még a kikapcsolási is megvolt.

(#56692) Atish19 válasza #79335424 (#56688) üzenetére

Atish19
(senior tag)

Köszi ezt ki fogom próbálni :) képek alapján tetszetős :D

(#56693) embe válasza dokee78 (#56690) üzenetére

embe
(nagyúr)

Mint írtam a bekapcsolásit már lecseréltem.
Kérdeztem, de választ nem kaptam....

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#56694) Viktor0610 válasza embe (#56693) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Ahogy látom, nem feltétlen a legegyszerűbb.
Egy ZIP installal lehet lecserélni, illetve, ha jól sejtem, a "system/etc/content/com/sonyericsson/shutdown" helyre kell egy shutdown.mp4 nevű fájlt másolni.

(#56695) embe válasza Viktor0610 (#56694) üzenetére

embe
(nagyúr)

Köszi a segítséget!
De a megadott útvonalat nem értem el, nem találtam.

(#56696) Viktor0610 válasza embe (#56695) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A telepítendő ZIP-ben láttam ezt az útvonalat.

Köv. (és telefon nélkül az utolsó) javaslat: valamilyen jobb root-képes fájlkezelővel keress rá a shutdown.mp4 kifejezésre, hátha kidobja, hol található. :U

(#56697) embe válasza Viktor0610 (#56696) üzenetére

embe
(nagyúr)

Köszi!
De a rootexplorer nem talál semmit sem. Kipróbálok majd egy olyat, hogy a system/media mappába bemásolok valamit megnézem mit reagál rá.

[ Szerkesztve ]

(#56698) atillaahun válasza #79335424 (#56664) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Így már sikerült, köszönöm. :)
Viszont egy apró hibája mintha lenne azért az EKH-nak. Ha a backspace-t vagy nyilakat nyomva tartom, nem mozgatja már folyamatosan a kurzort amíg el nem engedem, hanem csak egyet lép. Néha elég zavaró tud lenni ha egy egész sort akarok kitörölni vagy több szót átugorni. Nálad is ilyen?

Arra nem jöttél rá véletlen, hogy az egér gombjait hogy lehet vele remap-olni? Említi valahol a fejlesztő, de nem részletezi túlságosan.

[ Szerkesztve ]

(#56699) mAtThEw0319

mAtThEw0319
(aktív tag)

Sziasztok!

Továbbra is érdekelne, hogy ha vennék egy 20€ Google Play kupont németországban, azt feltudnám használni a magyar google felhasználómban?

(#56700) #79335424 válasza atillaahun (#56698) üzenetére

(törölt tag)

Nem. Nálam folyamatos. Sztem be lehet állítani, hogy egyet lépjen, vagy folyamatosan. Most nem tudom megnézni, mert nincs a közelemben bill. Egér remap? Hááát... nem sok értelmét látom. Ha jól emlékszem, akkor tabbal lép a képen az ikonok között, aztán enter. A jobb egér gomb pedig a vissza. A Back keykódja a 4 -es. Ezt kell remapolni egy billentyűre. De nem ezt csináltad az esc -re? Én a médiavezérlőket is remapoltam. Sőt, még fényerőt is tudok állítani, meg kijelzőt kapcsolgatni. F1-F12 -höz pedig a robotparancsaimat rendeltem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.