Hirdetés

2019. november 12., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#56551) puma72 válasza norbert1998 (#56549) üzenetére

puma72
(tag)

:DD
Ha megtaláltam volna nem kérdeznék :)

Számom +36205747193

(#56552) bigrock válasza norbert1998 (#56549) üzenetére

bigrock
(őstag)

4.4.4 =/ 4.4.2

(#56553) dokee78 válasza oncsi (#56546) üzenetére

dokee78
(félisten)

Nem kell semmit beállítani.
Alsat indítod,telepít valamit és működik is.

[ Szerkesztve ]

(#56554) puma72 válasza bigrock (#56552) üzenetére

puma72
(tag)

Nem értem!
Galaxy s3-ról váltottam S4-re.
S3-on még működött.

Számom +36205747193

(#56555) Bozek válasza oncsi (#56546) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Az ACR-t próbáltad már amúgy?

(#56556) Istyu74

Istyu74
(tag)

Sziasztok, olyan alkalmazást keresek amibe kilométeróra állást, tankolásnál tankolt mennyiséget, benzin árat, tudok vezetni. Esetleg még átlag fogyasztást is számol.

(#56557) Debilon válasza Istyu74 (#56556) üzenetére

Debilon
(őstag)

aCar

Suzuki DL650 || life is shit || XBOX gamertag: Debilon || steam: Debilon || Huawei P Smart 2019

(#56558) zeon.hu válasza #79335424 (#56550) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

na, ezt az olyan dilettáns is megérti,mint én :)
köszönöm!

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#56559) tomy86 válasza Istyu74 (#56556) üzenetére

tomy86
(addikt)

Vagy az előbb említett aCar vagy My Cars (én az utóbbit használom pár éve). Szervizköltséget, biztosítási díjakat, stb.-t is tudja kezelni mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#56560) Istyu74 válasza tomy86 (#56559) üzenetére

Istyu74
(tag)

Köszi, mind kettőtöknek.

(#56561) oncsi válasza Bozek (#56555) üzenetére

oncsi
(őstag)

Még nem. De kifogom holnap. Köszi

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#56562) bigrock válasza puma72 (#56554) üzenetére

bigrock
(őstag)

Bocs, benéztem... Nekem custom ROM van fenn, abban van Driving Mode, ahol ezt kapcsolni lehet. Ez alapján a stock dialer-ben is kapcsolható, de én nem találtam ilyen lehetőséget...

(#56563) TheProb

TheProb
(addikt)

Sziasztok!

Létezik olyan app amivel youtube videókat lehet elindítani sz.gépen? Persze úgy ha a gépen meg van nyitva a böngészőben a YT, Unified Remote az előbb említett módon tudott működni, de úgy emlékszek azzal csak léptetni lehetett meg megállítani a lejátszást.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | MCSA: Windows Server 2016

(#56564) zsoltzsolt válasza TheProb (#56563) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

mutatóujj??

(#56565) Mr X válasza TheProb (#56563) üzenetére

Mr X
(addikt)

Van valami Youtube Remote vagy mi, de én nem tudtam működésre bírni.

(#56566) zsoltzsolt válasza Mr X (#56565) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

csak egy kérdés.. mivel a yt -t gondolom a pc-n nézed, nézi, vagyis nincs tőle messze, tényleg olyan bonyolult felállni és elindítani magán a pc-n???

(#56567) TheProb válasza Mr X (#56565) üzenetére

TheProb
(addikt)

Közben megtaláltam, lényegében a youtube tv-t kell csak a telefonnal szinkronizálni.

(#56564) zsoltzsolt: ?
(#56566) zsoltzsolt: Nem arra voltam kíváncsi, hogy szerinted mi bonyolult és mi nem, hanem, hogy van-e erre megoldás :)

[ Szerkesztve ]

(#56568) Mr X válasza zsoltzsolt (#56566) üzenetére

Mr X
(addikt)

Te szeretsz mondjuk 3 percenként felugrálni az ágyadból, ha épp hanyattfekve szeretnél zenét hallgatni YT-ról? Ha segíteni nem tudsz neki, akkor inkább maradj csendben.

[ Szerkesztve ]

(#56569) zsoltzsolt válasza TheProb (#56567) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

elhiszem, hogy kockák vagyunk, de ennyire? :-) :-)

(#56570) TheProb válasza Mr X (#56568) üzenetére

TheProb
(addikt)

+1 vagy ha valaki épp csinál valamit a gépen akkor ne kelljen ezért b@sztatni a kollegát, de igazából nem megmagyarázni kell a dolgot, hanem megoldást találni.

(#56571) zsoltzsolt válasza Mr X (#56568) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

hát valahogy kacsát se viszek az ágyamba, hanem kimegyek h...ozni :-), pedig kényelmesebb volna :-)

de ne vegyétek, vegyetek ennyire komolyan :-)

[ Szerkesztve ]

(#56572) Mr X válasza zsoltzsolt (#56571) üzenetére

Mr X
(addikt)

Lécci, mondd azt, hogy a tévéhez sem használsz távirányítót, hanem minden csatornaváltásnál odasétálsz. Ha nem így van, már bukott is a mondandód. :)

(#56573) zsoltzsolt válasza Mr X (#56572) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

persze, értem én, de elsőre igen triviális problémának tűnt :-)

(#56574) TheProb válasza Mr X (#56572) üzenetére

TheProb
(addikt)

ez jó :DDD

(#56573) zsoltzsolt: Nem érzek benne semmi trivialitást, na de mindegy. Maradjunk annyiban, hogy te majd felállogatsz, mi meg kényelmeskedünk. A témát lezártnak tekintem a részemről :)

(#56575) kátú

kátú
(senior tag)

Profi Camera APP droidra? nem számít ha fizetős

Ha tudsz egyszerre használni két platformot és megtalálod a helyét mind a kettőnek, akkor ügyes vagy. De ha ezt tudod hárommal és mind a háromnak megtalálod a megfelelő helyet és időt. Akkor vagy igazán hatékony!

(#56576) oncsi válasza tomy86 (#56559) üzenetére

oncsi
(őstag)

Egy barátom pont ilyen alkalmazást keresett. Nem ért a tabjához, nekem kellene az ő gépére felraknom. De 600Km re van.
Nincs gmail. Címe. Vagyis, mikor telepítettem neki akkor csináltam egyett, de nem emlékszem már rá.
Mivel és hogy kellene megoldani ezt?

Ja, és olyan autó nyilvántartó app kellene, ami 10 autónál többet is tud kezelni (lehet a linkeltek is tudják, majd felrakom és kipróbálom)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#56577) tybsen

tybsen
(addikt)

Amazon app store vs. Google Play: gondoltam megveszem a Monument Valley-t mert annyira dicsérik és feltűnt hogy 1,49 EUR az amazon-nál, a play pedig 1,80 EUR áron adja éppen. Nyilván minimális a különbség, inkább elméletileg érdekelne, hogy a gyorsabb frissítések miatt érdemesebb a play store verziót venni? Bár nagyon sok alkalmazásom van a nap ingyenesek miatt az amazonról de nem tűnt fel hogy lassabban frissülnének, ezért gondoltam megkérdezem hogy hátha valakinek van pontosabb tapasztalata?

(#56578) norbert1998 válasza bigrock (#56552) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Bocsi, de ezt most nem értem :P

(#56579) Zsolt_72 válasza norbert1998 (#56578) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Vélhetőleg arra gondol, hogy az eltérő verziók alatt más az elérési út. :)

(#56580) beg válasza kátú (#56575) üzenetére

beg
(veterán)

Camera fv-5. Drága, de mindent tudsz benne állítani, amit a hardver enged. Még külön a fénymérő pontot is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56581) kátú válasza beg (#56580) üzenetére

kátú
(senior tag)

köszönöm válaszod

Ha tudsz egyszerre használni két platformot és megtalálod a helyét mind a kettőnek, akkor ügyes vagy. De ha ezt tudod hárommal és mind a háromnak megtalálod a megfelelő helyet és időt. Akkor vagy igazán hatékony!

(#56582) tomy86 válasza oncsi (#56576) üzenetére

tomy86
(addikt)

A My Cars biztosan kezel tíznél több autót is. Bár a pro verziót használom, de tudtommal a ebből a szempontból nincs jelentősége. Szerintem az aCar szintén tudja. Az aCar kicsit többet tud, viszont jelentősebb különbségek vannak az ingyenes és a pro verzió között, mint a My Cars esetén.
A telepítéssel kapcsolatban nem jut eszembe egyszerűbb megoldás a gmail fióknál. Hozzon létre egy újat, ha a korábbi feledésbe merült! :)

(#56583) Mzombi

Mzombi
(aktív tag)

Draw something-et aki használ, annak is összeomlik kilépés után? (stock 4.4.4)

(#56584) xSide válasza Zsolt_72 (#56579) üzenetére

xSide
(őstag)

És eltérő készülékek esetén is, gyári rom (LG G2/4.4.2) alapból tudja és nem kell app hozzá. Beállítások/Hang.

(#56585) Flind válasza tybsen (#56577) üzenetére

Flind
(senior tag)

Szvsz Monument Valley-nál tökmindegy hol veszed, mert nem úgy tűnik hogy frissítik még valaha. :D

(#56586) sittes79

sittes79
(addikt)

Sziasztok,

Melyik a legjobb camscanner program?

Köszi

(#56587) raziel01 válasza Flind (#56585) üzenetére

raziel01
(veterán)

Legnagyobb lehúzás ever. :D
Nagyon rövid hiába jópofa.
Gondolom jól megszedték magukat és most tesznek az egészre.

(#56588) Gabo83 válasza Gabo83 (#56293) üzenetére

Gabo83
(csendes tag)

Na ez lenne az:

http://www.hirhatar.hu/hir/az-iwowwe-ami-ubereli-a-skype-ot-is

Ki szeretné tesztelni?

:9

(#56589) tybsen válasza Flind (#56585) üzenetére

tybsen
(addikt)

Pedig pont most olvastam a napokban hogy állítólag októberre igértek valami frissítést[link]

[ Szerkesztve ]

(#56590) #79335424 válasza Gabo83 (#56588) üzenetére

(törölt tag)

Elolvastam a cikket és látok benne fantáziát (mármint arra a célra, amire én gondoltam). Máris lenne egy funkció kérdés/kérés! Lehetne Tasker kompatibilissé tenni néhány funkciót? Leginkább a videóüzenet küldést? A Tasker dokumentációjában benne van, hogy mit kellene ehhez beépíteni az alkalmazásba.

[ Szerkesztve ]

(#56591) tybsen válasza #79335424 (#56590) üzenetére

tybsen
(addikt)

idézet a cikkből: "A videó email mindenkit képes érzelmileg megérinteni" LOL :DDD

(#56592) #79335424 válasza tybsen (#56591) üzenetére

(törölt tag)

No igen. Engem biztosan. Nem is olyan egyszerű automatizáltan e-mail -t küldeni. Még egy kimenő hívást is könnyebb megoldani. De hogy a mail még egy automatizáltan készült videófelvételt is tartalmazzon, az.... Pedig nagyon sok mindenre lehetne használni. Ha egy alkalmazás már alapból tudja ezt a funkciót, akkor sztem csak némi akarat kell a fejlesztő részéről, hogy Tasker kompatibilis legyen. Ez a feature pedig nem csak a Tasker -t érinti. Én sem azt használok. De a Tasker -kompatibilis alkalmazások az általam használt E-Robotban is megjelennek a művelet -> külső alkalmazások menüpontban. Ez a feature megsokszorozza egy alkalmazás felhasználási lehetőségeit. Szerencsére már több száz ilyen alkalmazás van, de ez az automatizált videókészítés/küldés fehér folt. Legalábbis én eddig nem találtam erre lehetőséget.

(#56593) Traxx válasza sittes79 (#56586) üzenetére

Traxx
(őstag)

Nem tudom, hogy a legjobb-e, de nekem ez bejött: [link]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#56594) sittes79 válasza Traxx (#56593) üzenetére

sittes79
(addikt)

Köszi kipróbálom.

(#56595) Troy.

Troy.
(addikt)

(#56596) cettlee

cettlee
(senior tag)

üdv!

whats app messengert nem lehet használni fb messenger helyett fb contactokkal? tehát anélkül hogy a kontaktok felraknák a whats app-ot?

Regisztrált 2001-12-23 22:29, azaz 4663 napja ― őstag

(#56597) Melack válasza cettlee (#56596) üzenetére

Melack
(veterán)

Nem. A két app között nincs átjárás.

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#56598) #79335424 válasza cettlee (#56596) üzenetére

(törölt tag)

Ez kb. olyan lenne, mint e-mail -t küldeni úgy, hogy a címzett egy telefonszám.

(#56599) petipetya válasza cettlee (#56596) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

A whatsapp a névjegyzékben található, telefonszámmal ellátott kontaktokat kezeli.

Így a célod az, hogy a telefonszámmal ellátott Facebook ismerőseidet leszinkronizáld a telefonod névjegyzékébe.

A használhatatlan linkelésért köszönet a prohardver lapcsaládnak

(#56600) majorgent

majorgent
(tag)

A problémámra még továbbra is keresem a választ, megoldást. A helyzet az hogy egy gmail fiokomban szerepel kb 4500 e-mail cim. Ennek a 4500 embernek szeretnék munka ügyben levelet küldeni. Egyenként kicsit hosszadalmas lenne, ezért szeretném egyszerre elküldeni nekik a levelet úgy hogy a titkos másolatba legyenek, hogy ne lássák 'egymást'. Nem a gmai-es cimről szeretném a levelet küldeni, hanem tarr- szolgáltatót használva. Az már más kérdés hogy eddig csak a k9 mail progit tudtam belőni, mert a többi amit probáltam, ugyanarra a beállitásra azt mondja hogy nincs kapcsolat a szerverrel.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.