Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56601) atillaahun válasza majorgent (#56600) üzenetére


atillaahun
veterán

Csak a lényeget hagytad ki. :B :U

(#56602) #79335424 válasza petipetya (#56599) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt most csak én nem értem? OK, leszinkronizálja. Aztán? Fogja a Whatsappot és elküldi az üzenetet? Hova, ha a másik nem Whatsapp kontakt, mert nincs telepítve az alkalmazás, így Whatsapp regje sincs? Aztán még egy érdekesség. Mi van, ha az illető egy SIM nélküli Tabon használja a FB -ot? Hogyan kaphat/küldhet Whatsapp üzenetet (leszámítva a trükköket)?

[ Szerkesztve ]

(#56603) majorgent válasza atillaahun (#56601) üzenetére


majorgent
tag

Azaz?

(#56604) #79335424


#79335424
törölt tag

Ma megint haragszik rám a Dolphin, állandóan FC -zik. Valami miniPC -s nyűg lehet, mert telón nem csinál ilyet. Na, gondoltam, átköltözöm a korábban említett. Pale Moon böngészőbe. Ez ugyebár Firefox alap. Rányomok a sync -re, erre kér tőlem 3 adatot User, pass, recovery key. Remek, de mi az a recovery key és hogyan varázsoljam elő? Ugyanezen a droidon van Firefox is.

(#56605) atillaahun válasza majorgent (#56603) üzenetére


atillaahun
veterán

Mi a (pontos) probléma?

(#56604) Somatom
Szar az a Dolphin. Nálam fixen kinyúvadt ha BT billentyű csatlakozást vagy DPI váltást érzékelt. Plusz a beépített videók lejátszásába is beledöglött időnként.
Chrome-al barátkozom már egy ideje. Nálam nagy előnye a stabilitás és a tab-ok gesture vezérlése, hátránya meg hogy különböző mértékben zoom-ol az oldalak különböző területeire - hogy ezt a f@asságot ki találta ki és minek...

[ Szerkesztve ]

(#56606) Bozek válasza Gabo83 (#56588) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neeeee, csak iwowwe-t neeeee! Én ott voltam egy bemutató előadásukon, mert érdekelt a technika. Na, arról kevésbé volt szó, főleg csak a marketingről, mivel ez egy piramisjáték (bár az tiltott, úgyhogy mátrix-nak nevezik). Technikailag annyit tudtam leszűrni belőle, hogy akkor a 320x240-et tudta olyan 14-15 fps-sel, igaz, ennek már lassan 2 éve. :)

(#56580) beg: Ha már Camera FV-5. A fókusz módoknál a 4., a visszaforduló nyíl mit takar, mert arra nem jöttem rá. Vagy van ehhez a programhoz valahol leírás a NET-en? Amit találtam, abban ez pont nincs benne...

[ Szerkesztve ]

(#56607) beg válasza Bozek (#56606) üzenetére


beg
veterán

Azt hiszem az valami folyamatos újrafókuszálós izé. Még nem próbáltam, én mindig a tapogatós bökősön hagyom. A leírásában sincs benne, mert az 2013-as, ez meg valamikor mostanában került bele ha jól rémlik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56608) petipetya válasza #79335424 (#56602) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az egyértelmű a számomra, hogy mindkettő a whatsappot használja és ott egymás ismerősei.

"nincs rá lezsóidő"

(#56609) majorgent válasza atillaahun (#56605) üzenetére


majorgent
tag

A probléma az hogy hogy tudnám egyszerre kiküldeni a leveleket? Egy mail kliensbe se lehet beimportálni cimlistát. Most az androidnak az a gmail cim van megadva amiben az email cimek vannak, igy a k9-ben látom is őket, de ott is csak egyesével lehet hozzáadni cimzetteket.

(#56610) #79335424 válasza atillaahun (#56605) üzenetére


#79335424
törölt tag

Telón nálam rendben van a Dolphin. Használok BT. egeret, billt egyszerre. Csak akkor van gond velük, ha elfogy a ram. A miniPC viszont egy különc droid. Vannak benne olyan megoldások, amik tulképp az Android "megerőszakolásával" születtek. Nem a Dolphin az egyetlen, aminek egy-egy új verziója FC -zik. Nem hibáztatom a fejlesztőket, ez teljesen más, mint egy teló, vagy Tab. Már a megjelenítés is kacifántos, mivel nincs forgatás, de az alap nézet nem 9:16, vagy 10:16, mint egy telónál, hanem 16:9.
Viszont a Chrome nekem nem szimpi és a Lastpass is alap nálam. Csak két böngészőhöz van Lastpass addon. Egyik a Dolphin, a másik a Firefox, amit szintén kedvelek, bár kicsit tohonya. Ezt orvosolná a Pale Moon.

Petipetya:
Az alap kérdésbe bele volt fogalmazva, hogy a fogadónál nincs telepítve a Whatsapp:
"tehát anélkül hogy a kontaktok felraknák a whats app-ot"

[ Szerkesztve ]

(#56611) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mobile Counter Pro-ban hiába állítom be, hogy az egyik wifi hálózat forgalmát külön mérje, nulla a mutatott adatforgalom a kijelzőn. annyit ír, hogy a hálózat nevét kell beírni: "Engedélyezve a wifi-ssid külön számolás" -itt ki van pipálva, "ssid (wifi név) külön összegzése"-ide van beírva a hálózat neve.
mi lehet a gond?

#?*@&!

(#56612) majorgent válasza majorgent (#56609) üzenetére


majorgent
tag

Ha minden igaz megvan a megoldás. Az aqua mail progit sikerűlt belőni. Abban levéliráskor lehet csoportot megadni.

(#56613) Flyme


Flyme
senior tag

Google Naptarnal be lehet allitani, hogy az esemeny a kezdetekor jelenjen meg a statusbarban, es ne lehessen eltuntetni, majd az esemeny vegen tunjon el a statusbarrol magatol?

(#56614) F4ther


F4ther
tag

Hali!
Egy olyan appot keresek amivel lehetséges lenne a telefon képernyőjének megosztása élőben.
Esetleg olyan lehetséges hogy egy app a kamera helyére a képernyő képét "teszi" és a többi app ami pl kamera képet közvetít helyett a képernyőt közvetítené?

[ Szerkesztve ]

(#56615) atillaahun válasza majorgent (#56612) üzenetére


atillaahun
veterán

Gmail egyszerre elvileg 100 címzettnek enged levelet küldeni. És ez nem kliensbeli korlátozás hanem szerveroldali.

(#56616) mttssz válasza F4ther (#56614) üzenetére


mttssz
senior tag

TeamViewer?

(#56617) cettlee


cettlee
őstag

köszi a válaszokat. quickpic-be lehet olyat mint a gyári galéria progiban? (azt hogy kissebb nézetben lehet oldalirányban görgetni a fotokat, és felfele huzva törli, lefelé huzva pedig megosztja a képet.)

(#56618) #79335424 válasza zeon.hu (#56611) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem lehet, hogy az baja, hogy a megadott SSID időnként nem létezik, mert a robottal törölteted?

(#56619) zeon.hu válasza #79335424 (#56618) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem, jelenleg ugyanis ki van iktatva egyetlen kivétellel minden parancs (törölve is lettek).
pont azt szeretném tesztelni a counterrel, hogy a mifiről átlagosan mennyi forgalom megy le és fel. de kell a külön számolás, mert azért más hálózathoz is kapcsolódok napi szinten.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#56620) #79335424 válasza zeon.hu (#56619) üzenetére


#79335424
törölt tag

A mifiben erre nincs lehetőség? Nem túl funkciógazdag kütyü. Sztem egy alapvetően mobilnet, több kliens közötti elosztására kitalált készüléknél egy ilyen mérési lehetőség alap kéne legyen.

(#56621) air válasza mobilizmo (#56515) üzenetére


air
nagyúr

Közben frissült a címe. Kindle edition. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#56622) zeon.hu válasza #79335424 (#56620) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

netes felülete van, ott nincs ilyen állítási lehetőség, még rá is kérdeztem a szolgáltatónál.
se időszakos mérés, se külön kliensek mérése.
amúgy a counterben meg tudom nézni az adott hálózat forgalmát a logban, de minden egyes kapcsolódást külön számol és 1 hónap elteltével kicsit hosszú lenne összeadogatni.
mondjuk azt se értem, a mostani kapcsolat nevét miért nem írja ki,amikor ennek is van neve, csak "wifi" néven szerepel( ez most nem a mifi), míg a többinél név szerint jegyzi.

#?*@&!

(#56623) Freddycom


Freddycom
őstag

Ennek a minminguard-nak van vmi különösebb beállítási dolga, azon kívül hogy xposed-ban aktiváltam, újraindítottam, majd kipipáltam a programban, amit tiltson? Hasznalnék egy időjárás alkalmazást, aminek az alján van reklám. Na most a minminguard-ban nem is látszik, nem írja pirossal, hogy milyen reklámforrást használ. Ha nem írja hogy reklámos, akkor nem is tudja tiltani?

[ Szerkesztve ]

(#56624) kovisoft válasza Troy. (#56595) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem tudjátok, hogy a Moon+ Reader Pro verzióban lehet-e a képernyő tetejére áthelyezni a "reader bar"-t? A leírás csak annyit említ, hogy "Customize reader bar function", de ez sokmindent jelenthet. A free verzióban csak alul lehet a reader bar.

(#56625) puma72 válasza bigrock (#56562) üzenetére


puma72
tag

Köszi :R

Számom +36205747193

(#56626) Flyme válasza Flyme (#56613) üzenetére


Flyme
senior tag

Erre vki?
Illetve Chromeba nem lehet valahogy beepiteni azt a funkciot mint Operanal,hogyha elkezdek gyorsan gorgetni egy oldalon, jelenjen meg egy nyil amivel az oldal tetejere/aljara tudok ugrani rogton? Erre gondolok, oldalt latszik halvanyan: [link]
Egyedul ez az 1 funkcio hianyzik szamomra Operabol, egyebkent a Chrome gyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

(#56627) Salex1


Salex1
senior tag

Tudtok ajánlani olyan programot, amivel lehet egy Android eszközről irányítani másikat? Pl. Tableten megy a játék, de a telefonon irányítom (az a kormány stb.)
EBay -en láttam ilyet egy stick - hez, de már nem tudom hol...

(#56628) Siriusb válasza majorgent (#56609) üzenetére


Siriusb
veterán

Egyszerre nem fogod tudni kiküldeni. Nem ismerem, a google ezt hogy limitálja, de pl. ha van egy tárhelyed egy szolgáltatónál, ott a szerver beállításától függ, hogy óránként hány emailt lehet kiküldeni. Ha pl. egy adott szolgáltatóhoz (legyen a google) ugyanarról a szerverről, domainről adott idő alatt x db levél érkezik (s nincs digitális aláírás), akkor azt spam-nek minősül és a szerver feketelistára kerül.

(#56629) norbert1998 válasza Salex1 (#56627) üzenetére


norbert1998
veterán

zamszungon ilyen a sidesync is, vagy hasonló. de szvsz ilyen app nincs :N

(#56630) majorgent válasza Siriusb (#56628) üzenetére


majorgent
tag

Nem gmail-el küldöm ki. Csak mint valaki korábban mondta hogy a mail kliensek az os-ből szedik ki a mail cimeket. /nem is találtam olyan klienst amibe magam tudtam volna contact listát beimportálni/. Ezért adtam meg az androidnak azt a gmail cimet amiben a nekem kellő mail cimek vannak. Igy az aqua mail-ben látom is őket. Illetve ebben az egy mail kliensben találtam meg azt a funkciót hogy az egész csoportot ki tudom jelőlni. A többi appot ahogy néztem, csak egyesével tudtam volna betenni cimzetteket. De magából a mail kliensből a szolgáltatómon keresztűl küldöm ki a leveleket.

(#56631) Bozek válasza kovisoft (#56624) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem lehet, csak formázni tudod, áthelyezni nem. Miért nem jó Neked alul?

(#56632) kovisoft válasza Bozek (#56631) üzenetére


kovisoft
őstag

Mert alul néha részlegesen takarja a kezem, felül meg soha nem takarná.

(#56633) Bozek válasza kovisoft (#56632) üzenetére


Bozek
nagyúr

És miért kell azt nézegetned folyamatosan? :)

(#56634) kovisoft válasza Bozek (#56633) üzenetére


kovisoft
őstag

Hol írtam, hogy folyamatosan akarom nézegetni? Éppen elég, ha pont akkor takarja ki a kezem, amikor rá akarok nézni. És amúgy miért kell megkérdőjelezni egy felhasználói igényt? :U

(#56635) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok.
Szeretném megkérdezni,hogy a Totalcommendert lehet e szokásos felhasználásra bírni valahogy.
Jelenleg a külső SD kártyáról nem lehet törölni,áthelyezni vele,nem tudom miért.Telefonomon működik JB.4.2. A tabletemen nem : samsung galaxi tab 4 ,kitkat 4.4.2.Valamint ugyan ezen a tableten nem találok olyan lehetőséget , hogy a mentéseket,appokat a külső SD- re tegye ,áthelyezni nem lehet őket,ha ebben is tudnátok segíteni megköszönném.
Bocs.ha nem jó helyen tettem fel a kérdéseket !Nem tudom illenek e ide.

Köszönöm ha segítetek.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#56636) kovacs65 válasza Bferibörs (#56635) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ez a 4.4.2 már csak ilyen.

Root nélkül nemigen:

https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#56637) #79335424 válasza Salex1 (#56627) üzenetére


#79335424
törölt tag

Droidmote server kell a Tabra. Ez fizetős. Azt nem tudom, hogy kell -e neki root, de uinput kernelmodul biztos kell. A Droidmote Client pedig a telóra.

[ Szerkesztve ]

(#56638) Bozek válasza kovisoft (#56634) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csupán furcsa, hogy vannak ilyen igények is. Engem még sose zavart, hogy alul van, ha nagyon érdekel, akkor elveszem a kezem. De nincs rajta életbevágóan fontos információ.

(#56639) ollie válasza kovisoft (#56624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy látom, nem lehet.

***

(#56640) petipetya


petipetya
nagyúr

NextApp keyboard

Olyan mint a stock Google billentyűzet, csak ki van egészítve pár funkcióval. Van benne egy rész, ahol lehet importálni bele magyar szótárt. Tudja valaki, honnan lehet letölteni hozzá?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#56641) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok! Lenne 2 kérdésem: az első, ha a ColorNote szinkronizál a gmail fiókommal, azt hol tudom megnézni a pc-n, illetve a ColorNote-nak van-e pc-s desktopra kihelyezhető widgetje? A másik kérdésem pedig, hogy tudtok-e olyan jegyzetelős app-ot, aminek van pc-s változata és tud szinkronizálni? A válaszokat előre is köszönöm.

(#56642) LordRajZoL válasza dlaj (#56641) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Google Keep

Vagy Evernote de az kicsit komolyabb kategória

zZz

(#56643) petipetya válasza dlaj (#56641) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én a Google Keep-et használom jegyzetelésre, ezt eléred a telefonon és a gépen is egyaránt.

De ilyen még az Evernote jegyzet alkalmazás is.

"nincs rá lezsóidő"

(#56644) dlaj


dlaj
őstag

Köszi mídkettő választ. :R A Google Keep-et már használtam a másik telefonomon, frankó pofás kis cucc, de most ez eszembe se jutott. Pedig ha szinkronizálásról van szó akkor Google! :R

(#56645) Bferibörs válasza kovacs65 (#56636) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm a választ !

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#56646) #77081088


#77081088
törölt tag

Üdv!
Használ valaki valami egyszerű de jó kis naptár appot? Ugyan így érdekelne egy megbízható ingyenes reklámmentes feladatkezelő alkalmazás,ami leginkább a háttérben futó (fölösleges) alkalmazások leállítására lenne használva.Ha lehet válogatni akkor magyar nyelvű kellene :))

Köszi! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#56647) air válasza #77081088 (#56646) üzenetére


air
nagyúr

A "gyári" naptár alkalmazások teljesen jók és elég egyszerűek. De ha olyanod nincs, vagy nem tetszik, akkor Google naptár.
A másik kérdésedre a válasz: Greenify.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#56648) cettlee


cettlee
őstag

na én most meritettem le elöször a telot, 6 óra on screen time, 50 ora használat 5% az akksi most

(#56649) Remiel


Remiel
őstag

Beautiful widgetet használok és valamiért nem frissül az óra alatti dátum csak akkor ha bemegyek a beállításokba és visszalépek nem tudjátok mitől lehet ez?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#56650) norbert1998 válasza #77081088 (#56646) üzenetére


norbert1998
veterán

Csakis greenify a leállításra. Az csak fagyaszt. Viszont ha leállítod, akkor az egész telefon meghal a következő 2 perce

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.