Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56351) beg válasza blt.62 (#56347) üzenetére


beg
veterán

Play áruház kulcsszó: voice changer

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56352) norbert1998 válasza quailstorm (#56350) üzenetére


norbert1998
veterán

Mert az nokia ;]

(#56353) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazást vagy Xposed modult mondani, ami eltünteti a notification barról bizonyos alkalmazások ikonjait? Az értesítést magát nem akarom eltüntetni, csak az ikont.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#56354) atillaahun válasza #79335424 (#56348) üzenetére


atillaahun
veterán

Úúú, ez nagyon menő. :)) Mármint az SS-el való váltás. Abban nem is néztem miután írta a Tasker a Help-ben, hogy ez elméletileg még root-al sem megoldható az Android-ban.
Köszönöm. :R

Az egyébként miért van, hogy ha csatlakoztatom a BT bill-t és nem nyomkodom kb. 15 percig akkor visszaáll a szoftveresre? Utána ha megnyomkodom a BT-st akkor feléled pár mp után, de mégis zavaró. Nem lehet végig megtartani a kapcsolatot amíg a BT be van kapcsolva?

Te egyébként mikor a Samu-t kötöd monitorra, akkor a DPI nem szoktad csökkenteni, hogy átváltson a tablet/asztali nézetre az Android?

[ Szerkesztve ]

(#56355) #79335424 válasza atillaahun (#56354) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam is így működik. A bill spórol az akkuval. Ő szakítja meg a kapcsolatot. Nem a droid a hunyó.

(#56356) galaxys80


galaxys80
veterán

Greenify-nek van valami alternatívája GB romra?

(#56357) anrab válasza galaxys80 (#56308) üzenetére


anrab
addikt

magyar szótárral: [link]

[ Szerkesztve ]

(#56358) galaxys80 válasza anrab (#56357) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi. Egyelőre feltettem az Anysoft-ot, de azért megjegyzem ezt is. :)

(#56359) darvinya válasza quailstorm (#56350) üzenetére


darvinya
titán

Ja… :D

CM-nek megint egy csudafurmány MTP-je van. Azaz ADB-n emulált MTP, hogy csavarjunk még egyet. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#56360) szkorhetz válasza r4z (#56353) üzenetére


szkorhetz
őstag

MIUI.

(#56361) r4z válasza szkorhetz (#56360) üzenetére


r4z
nagyúr

V6-ig nem váltok vissza (de lehet, hogy akkor se), más ötlet?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#56362) tomy86


tomy86
addikt

Ismét bedobnám a Foldersyncel (Lite verzió, ha ez lényeges) kapcsolatos korábbi kérdésemet. Mi okozhatja, hogy minden második szinkronnál ezt a hibaüzenetet dobja: "Hiba történt a szinkronizálás alatt: Connection closed by peer"? Mindegy, hogy wifi-n vagy mobilneten van. Egyelőre csak telefonról drivera van beállítva szinkronizálásra pár mappa.

(#56363) blt.62 válasza beg (#56351) üzenetére


blt.62
őstag

Belehet állítani,hogy már kimenő vagy bejövő hívásnál más legyen a hang? Vagyis telefonálni is lehet vele torzított hangon vagy csak felvenni lehet a torz hangot mint egy diktafonba? Melyiket szedjem le mert elég sokat találtam.

MegtorloXp

(#56364) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Üdv,
Sygicben valahol van olyan beállítási lehetőség,ha sokáig nincs utasítás kikapcsolja a képernyőt ?
Pl ha 5 10 km egyenes.

Üdv, István.

(#56365) catroot válasza Istyu74 (#56364) üzenetére


catroot
veterán

Nem találkoztam vele. :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#56366) darvinya válasza tomy86 (#56362) üzenetére


darvinya
titán

Ez a lite verzió egyik korlátozása.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#56367) tomy86 válasza darvinya (#56366) üzenetére


tomy86
addikt

Biztos? :F A Playen levő leírás szerint annyi a Lite verzió korlátozása, hogy csak két accountot kezel és nem lehet szűrőket megadni a szinkronhoz (ja és nincs Tasker támogatás, de az nem érdekel). Már többször végigmentem a beállításain, de nem tudom mi a nyűgje. Főleg, hogy egyszer megcsinálja a szinkront ugyanarra a mappapárra, máskor meg nem. A kapcsolat is rendben van, mert ES Explorerrel meg vígan töltök fel, miközben a Foldersync egy 100kb-os xml fájlal küzd.

(#56368) bostone


bostone
addikt

A napokban frissített a készülékem kitkatra. Az eddig használt Total Commander, vagy ES explorer nem hajlandó sem mappákat, sem fájlokat átpakolni az sd kártyára. Valahol ezt engedélyeznem kell vagy mi van? A gyári az minden probléma nélkül működik.

(#56369) Oldman2 válasza bostone (#56368) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a KK egyik újdonsága...
:-)

Ha jól tudom a felhasználói programok nem írhatják az SD-Cardot.
:-)

(#56370) bostone válasza Oldman2 (#56369) üzenetére


bostone
addikt

Tehát, ha gyárilag nincs telepítve fájl kezelő, akkor azt felejtsem el?

[ Szerkesztve ]

(#56371) Oldman2 válasza bostone (#56370) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem tudok a kérdésedre válaszolni, nekem ezidáig a KK ettől függetlenül sem jött be.

(#56372) nOvOp válasza nOvOp (#56256) üzenetére


nOvOp
senior tag

Rájöttem a megoldásra illetve a problémára. (#56247)
Bekerült a Greenify-ba a Swiftkey, így mindig hibernálva lett. Amióta kivettem, rendben működik. Csak tapasztalatként írtam. :K

(#56373) raziel01 válasza bostone (#56370) üzenetére


raziel01
veterán

ES File Explorer tud root után írni SD-re is.

(#56374) Narxis válasza bostone (#56368) üzenetére


Narxis
nagyúr

Csak system vagyis rendszer app tud rá írni. Ha rootolod a telót akkor ezzel egy klikk megoldani: Link

Thanos was right.

(#56375) bostone válasza Narxis (#56374) üzenetére


bostone
addikt

Köszönöm!
Létezik olyan apk, amely rendszerjogusultságokat szabályoz? Néhány alkalmazás, amely eddig tök jól működött, elvesztette jelentőségét.

Egyébként ez a megoldása a guglinak egy nagyon rossz vicc. Akinek ez eszébe jutott, nagyon szívesen megismerkednék az édesanyjával, hogy megállapítsam miféle.

(#56376) #79335424 válasza bostone (#56375) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem vagyok kíváncsi a mamájára. Inkább Ő fizessen be nála egy menetre az utcasarkon összekoldult alamizsnájából és vigye magával azokat a szintén koldusbotra jutott, ex kollégáit is, akik a többi b..zi korlátozást kitalálták!

(#56377) gipsztigris válasza #79335424 (#56376) üzenetére


gipsztigris
addikt

Állítólag a gugli megvette (vagy átvette) a Samsungtól a knox-os védelmet is, melyet MINDEN androidos készülékbe be akarnak építeni. Egyre jobb kilátások! A faxxa nyílt rendszerből előbb-utóbb csinálnak egy iOS zártságú rendszert. :W :W

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#56378) ollie válasza gipsztigris (#56377) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne kelts pánikot, ez így nem igaz.

***

(#56379) Narxis válasza gipsztigris (#56377) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor majd váltunk BB-re vagy WP-re.

Thanos was right.

(#56380) quailstorm válasza gipsztigris (#56377) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De ez legalább laggol ;]

Más: volt ez az XP MTP mizéria. Apám gépén kuss van. Mindegy mit csinálom, Samsung MTP device installation aborted. Azaz telepítés sikertelen. Okát nem tudom, nem is érdekel, úgyse használja ilyenekre, tönkrevágni meg nem akarom feleslegesen.

Volt ajánlva az MTP extension, Sony oldaláról, felraktam. Samsung USB drivers for mobiles phones 33 végű és 43 végű is felment. Utána megy az MTP nálam. Szóval valamelyik a háromból megoldotta.
Apám épén meg egyik se. Remek. De úgyis nálam volt a lényeg. Meg ő most már 4GB RAMmal megkapta a 7-et, ott csettintésre megy, csak a webkamera kötheti az XP-hez kb.

(#56381) gipsztigris válasza ollie (#56378) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akkor hogy igaz? :F Lehet, hogy mások a hírforrásaink.

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#56382) ollie válasza gipsztigris (#56381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KNOX messze nem csak abból áll, hogy megakadályozza a romolást/rootolást.

***

(#56383) gipsztigris válasza ollie (#56382) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezt mondtam volna?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#56384) majorgent


majorgent
tag

Üdv. olyan email alkalmazást keresek, amibe beállithatom a nem gmail-es levelezésem (tarr), és amibe be tudok importálni kontakt listát. javaslatra feltettem a k9-mail-t de ott nem találol importálási lehetőséget. illetve nem akarom hogy megjelenjenek benn más kontaktok pl skype, gmail stb... csak azok szerepeljenek akiket én importálok be pl csv fileból vagy én adok hozzá.

(#56385) bostone válasza majorgent (#56384) üzenetére


bostone
addikt

A készülék gyári email kliensét próbáltad már?

(#56386) majorgent válasza bostone (#56385) üzenetére


majorgent
tag

Igen, de egyszeűen nem birom működésre birni. fiokbeállitásnál mindig ezt kapom: Nem sikerül a kapcsolatot megnyitni a szerverrel.

(#56387) llaszlo


llaszlo
veterán

A MiKey-hez, iKey-hez milyen szoftverek használhatók azon kívül amiket azokhoz készítettek?
Van esetleg valami alternatíva?

(#56388) randras_83


randras_83
addikt

Van köztünk valaki aki használ nexus 5-ön Camera ZOOM FX-et?
Olyan problémám van vele, hogy egyszerűen mintha nem állítana ISO-t ha naplementét fotózok, vagy olyan képet lövök amiben szemből benne van a nap akkor egy túlexponált világos maszlag lesz az egész.

https://www.flickr.com/randras83/

(#56389) rjg válasza majorgent (#56384) üzenetére


rjg
őstag

Szerintem ilyen e-mail kliens nincs. Az általam ismert összes levelező az OS névjegyzékét használja.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#56390) norbert1998 válasza randras_83 (#56388) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem csodálom. Én ennyi alapján kromatikus aberráció dologra gondolok. Vagy más alkalmazás nem csinál ilyent?

(#56391) Gaabor80


Gaabor80
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan billentyűzetet ami hagyományos 3X3 elrendezésű?
Az adaptxt-et használtam eddig, de durva lett az ára :-(

(#56392) xSide


xSide
őstag

Ilyesmire gondolsz?

(#56393) randras_83 válasza norbert1998 (#56390) üzenetére


randras_83
addikt

Nem a többi app normálisan működik. Stock kamera + ProCapture.

https://www.flickr.com/randras83/

(#56394) norbert1998 válasza randras_83 (#56393) üzenetére


norbert1998
veterán

Adatok törlése, esetleg újra telepíted? Más ötletem nincs.

(#56395) Melack válasza xSide (#56392) üzenetére


Melack
veterán

Ez melyik billentyűzet?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#56396) bigrock válasza norbert1998 (#56390) üzenetére


bigrock
addikt

A kromatikus aberráció nem szoftver, hanem hardverfüggő (optika hibája).

(#56397) xSide válasza Melack (#56395) üzenetére


xSide
őstag

Smart Keyboard, az aláírásomban a link illetve az avatarom alatt lévő blogban ;)

[ Szerkesztve ]

(#56398) kuruczz


kuruczz
tag

Olyan alkalmazásra adjatok tippet, amivel a PC-t vezérelhetem wifi-n (a médialejátszó részét).
Elég a play/pause, előre/hátra.
Köszönöm

(#56399) LonGleY válasza kuruczz (#56398) üzenetére


LonGleY
veterán

Unified Remote Full

A gépre pedig a kliens.

(#56400) LonGleY válasza LonGleY (#56399) üzenetére


LonGleY
veterán

vagyis szerver..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.