Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53864) k850 válasza tomy86 (#53859) üzenetére


k850
addikt

Van egy zenélő dobozom jay-tech mini bass cube [ jay-tech mini bass cube]
nagyo jól szól a méretéhez viszonyítva, de egyet nem szeretek benne, hogy nyomogatni kell vakon ide-oda a számokhoz. Na valami hasonló fülesről is. Tudom miről beszélek mert, én is szoktam így váltani. A vége mindig az, hogy előveszem a telót.
És mekkora élmény, főleg, ha rendesen meg van szerkesztve a zeneszámok infója, album borító és stb.
Ekkor már nem, csak a fájlnév alapján kereshet az ember, hanem előadó, album név, stílus alapján, évjárat, legjobbra értékelt, nem rég hozzáadott stb.
Persze ehhez igényesnek kell lenni, mert nem kis macera megszerkeszteni, de megéri! Ekkor már a vizuális inger is feldobja a felhasználót.
Használd ahogy akarod, de akármelyik lejátszót használod, hidd el, hogy érdemes megszerkeszteni a számok infóját (tag). ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.