Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) #79335424 válasza ollie (#48049) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dolphin biztos, hogy képes ilyesmire. Még a billentyűzet is el tud tűnni, ha jól bezabál ram -ból. Épp az előbb indítottam újra emiatt.

(#48052) basaja válasza ollie (#48049) üzenetére


basaja
senior tag

1giga a RAM,eddig nem tűnt kevésnek…a Lux egyáltalán nem meríti a telefont.Az a fura,hogy az összes böngésző megbuggyan egy idő után,de más alkalmazásnál nem jön elő ez az anomália :(

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#48053) zachary


zachary
tag

[Sports Tracker] Facebookon nem tudom, hogy működik-e, de twitteres megosztásban bárki megtudja nézni az edzés adatait térképpel elég részletesen. Én mondjuk csak futáshoz használom de eddig nem volt vele baj.

Szerk.: Válasz akart lenni geresicsnek

[ Szerkesztve ]

(#48054) Melafoto válasza Stofl85 (#48038) üzenetére


Melafoto
senior tag

Próbáld meg a Titanium Backup pro progit. Igaz nem olyan mint a Cwm de ha nem lesz más több mint a semmi :-)

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#48055) bexinho23 válasza Geresics (#48036) üzenetére


bexinho23
őstag

Endomondo !!! Van free és fizetős változata is. Lassan egy éve használom erdei bringázáshoz, de sosem hagyott cserben... és a fb posztolás is hibátlan. Regisztrálatlan felhasználó is látja az útvonalat részletekbe menően.

(#48056) Deck válasza bexinho23 (#48055) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#48057) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudok a Dolphinban mesterjelszót visszaállítani?
Mert nem fogadja el.

(#48058) Tesztelo.hu válasza S e t h (#48035) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Az előrejelzésnek semmi köze a felhasználók által beküldött adatoknak. Azokat a hiteles meteorológiai adatok, műholdképek alapján számolják.

(#48059) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Tud valaki olyan pdf olvasót, ami a vízjeleket rendesen megjeleníti? Kifogtam egyet, ami feketén nyomja azt is, és kissé olvashatatlan tőle némely doksi.

Mutogatni való hater díszpinty

(#48060) Geresics válasza bexinho23 (#48055) üzenetére


Geresics
addikt

és (#48056) dekrer
Köszönöm, holnap már csekkolom is! :R

(#48053) zachary
Köszi, ezt is meglesem! :)

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#48061) S e t h válasza Tesztelo.hu (#48058) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elolvastam a hozzászólásomat még visszafelé is, de még úgy sem tűnt ki számomra belőle, hogy az észlelési adatoknak köze lenne az előrejelzésekhez.
Maradjunk annyiban, hogy az időkép a meteorológiai appok blikkje, szenzációhajhász hírekkel és 30 napos bullshit előrejelzéssel.
Csendben jegyezném meg, hogy nagyjából egy hét, maximum 10 nap amire még lehet hitelesen előrejelezni, az ennél hosszabbak az egyszerűeknek szólnak, akik sajnos be is szopják és ujjonganak az időkép appnál is.
Mellékesen a widget is olyan mintha painttel készült volna.
A nevetséges előrejelzés mellett pedig bosszantó még az is(figyelem, ez már másik téma!), hogy ha a szomszédságodban nem hiteles körülmények között mérő idióta küldözgeti az adatokat és te meglepődve látod, hogy nyáron nálad van a legmelegebb, télen meg a leghidegebb, így inkább leszedtem, mert találtam olyan alkalmazást ami a pontos adatokat mutatja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48062) DonTomika válasza zsoltzsolt (#48029) üzenetére


DonTomika
csendes tag

Igen.

(#48063) darvinya válasza hcl (#48059) üzenetére


darvinya
titán

Adobe PDF reader?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48064) air válasza Stofl85 (#48038) üzenetére


air
nagyúr

Nem mindegy, hogy milyen CWM-et telepítesz. Csak a készülékedhez valót tehetsz fel. Próbáld a készülék saját topikjában.
És a CWM nem egyenlő a Titaniummal.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48065) hcl válasza darvinya (#48063) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elvileg ja, közben kiderült, de nem nekem kell, barátnőm kérdezte, szóval én csak kiíram. Valami kipróbált dolog kéne (nekem itt hirtelen még vízjeles doksim sem volt, hogy kipróbáljam).
Mindenesetre köszi, ha az tényleg normálisan lekezeli.

Mutogatni való hater díszpinty

(#48066) darvinya válasza hcl (#48065) üzenetére


darvinya
titán

Mivel ők fejlesztették ki a PDF-et.
Még a beleírást is támogatja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48067) hcl válasza darvinya (#48066) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Adobe esetében semmit nem jelent, hogy ők csinálták-e :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#48068) Stofl85 válasza air (#48064) üzenetére


Stofl85
tag

Köszönöm! Az a topic elég halott. Kevés az ilyen telefon. Akkor kutatok tovább.

(#48069) halkow


halkow
őstag

sziasztok az lenne a problémám hogy a telefonom alcatel ot-990 + jelly beam rom (2.3.4) szinte semmit nem hajlandó letölteni a play ről pedig minden stimmel.
miért lehet ez valami korlátozás lehet a háttérben

Alcatel onetouch idol2s the king

(#48070) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Mi a legjobb ebook-ra? A google books tök jó lenne, ha menne offline is. Vagy csak én nem látok ilyen opciót. :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#48071) petipetya válasza Speeedfire (#48070) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pedig van benne offline funkció: teló / Play könyvek / könyvtáram / adott könyvnél a menü (= 3db pötty) / megőrzés az eszközön.

"nincs rá lezsóidő"

(#48072) Speeedfire válasza petipetya (#48071) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Szuper, ez így már már egyből 5/5. :R
Esetleg olyan funkció nincs benne, hogy a drive-ból be lehet húzni egy adott mappát?

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#48073) ollie válasza halkow (#48069) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 2.3.4 nem jelly bean, hanem gingerbread. Az oka, hogy kevés programot lehet letölteni részben épp a nagyon elavult OS, részben pedig a nagyon gyenge hardver lehet.

***

(#48074) petipetya válasza Speeedfire (#48072) üzenetére


petipetya
nagyúr

A webes felületen és a telefonos alkalmazásban sem találtam ilyen funkciót.

Egy ötletem viszont akad: van a Drive-nak win alá telepíthető kliense, amellyel a tárhelyet meg lehet nyitni a fájlböngészőben. Onnan már csak egy mozdulat lenne ctrl+a-val mindet kijelölni, majd ezeket behúzni a Play Könyvek webes felületének feltöltési mezőjébe. Feltéve persze ha a könyvek a megfelelő formátumban vannak.

Viszont most nem rendelkezem windows-al, így ezt kipróbálni sem tudom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48075) kovisoft válasza S e t h (#48061) üzenetére


kovisoft
őstag

"... mert találtam olyan alkalmazást ami a pontos adatokat mutatja."

Melyik az? És az előrejelzése is pontos?

(#48076) halkow válasza ollie (#48073) üzenetére


halkow
őstag

A 2.3.4
nem jelly
bean,
hanem
gingerbread.

köszönöm ,ez a rom neve akart lenni azért írtam oda zárójelbe amire épül :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#48077) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!
Keresek olyan alkalmazást, ami bejövő hívás esetén a hívó számát bazi nagy számokkal irja ki.
Teljes képernyős kép van, de ha nincs kép hozzárendelve, akkor csak vékony csíkon kicsi számokkal irja a hívót, vagy kicsi betűkkel a nevét.

Köszi!!

(#48078) petipetya válasza Lacics25 (#48077) üzenetére


petipetya
nagyúr

Korábban már kérdezte ugyanezt valaki, lehet pont te voltál. Akkor még nem jutott eszembe az, ami most:

Mi van akkor, ha csinálsz egy képet, amelyen a kontakt neve szerepel nagy fekete betűkkel, fehér háttérrel (vagy éppen inverzben) és ezt állítod be az adott kapcsolat profilképének?

"nincs rá lezsóidő"

(#48079) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Tudnátok olyan programot mondani amivel vagy az SD kártyát vagy azon egy mappát tudok titkosítani? Vagy jelszóval védetni?
köszi

(#48080) rantotta válasza sqpp (#46777) üzenetére


rantotta
csendes tag

sziasztok

érdeklődni szeretnék hogy a Sygic-et, ha megvásároltam, lehet (legálisan) több készüléken használni egy kóddal?

Köszönöm előre is

(#48081) Lacics25 válasza petipetya (#48078) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Kösz!
Nem én kérdeztem és visszaolvasva sem találkoztam a témával, lehet átsiklottam felette.
Az ötlet jó, de nagyon macerás (mintegy 600 kontaktom van).
Bevallom, egy ismerősöm jófajta nokiáján láttam ilyet és nagyon megtetszett. (jó lenne nem szemüveggel megnézni ki hív éppen.

(#48082) zsoltzsolt válasza kovisoft (#48075) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

(#48083) raziel01 válasza Lacics25 (#48081) üzenetére


raziel01
veterán

Ez a 600 kontakt is gondolom olyan, mint facebook-on az 1000 ismerős.
Talán ha 5%-ával beszél az ember ténylegesen.

(#48084) Speeedfire válasza petipetya (#48074) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hát, marad akkor ez a megoldás. Köszi a segítséget. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#48085) Lacics25 válasza raziel01 (#48083) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Ez kicsit epésen hangzott, de sebaj!!! Ügyfelek, akiket illik ismerősként üdvözölni, még ha hetekkel vagy hónapokkal ezelőtt beszéltünk is utoljára

(#48086) petipetya válasza Lacics25 (#48081) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre gondoltam:

800x600-as sablon a GIMP-ben 130-as félkövér betűkkel (amúgy a 110-es méret bőven elegendő). Illetve ezt kimenő hívásnál fotóztam, de a bejövő hívás esetén kisebb mezőben lehet látni a hívó fél fotóját - legalábbis a stock Androidon. Emellett macerás lehet a kivitelezés 600 név esetében. de nem lehetetlen, mivel egy darab elkészítése max 1 perc - vagy még annyi se. Akár a gépen is be lehet állítani a nevekhez a Gmail címtárában, feltéve ha szinkronizálva vannak az kontaktjaid.

Mondjuk ez valós igény, talán van is rá androidos alkalmazás, de fogalmam sincs, hogy milyen néven kellene rákeresni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48087) Lacics25 válasza petipetya (#48086) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Valóban nem egyetemi feladat, tegnap keresgéltem képeket, amiket hozzárendeltem a kapcsolatokhoz, de hamar "tele lett a hócipőm" a szöszmötöléssel.

Egyenlőre marad a szemüveg. :W

(#48088) kovisoft válasza bencus3 (#48079) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha van root, akkor Cryptonite. Root nélkül is tud titkosítani, de nem fogja mountolni a titkosított mappát. Alternatív megoldás lehet az EDS Lite, ebben létrehozhatsz egy titkosított konténert, abba pakolhatod a fájljaidat, amiket későbbi használatkor először kipakol egy ideiglenes fájlba. A fizetős EDS is tud mountolni, de persze ahhoz is root kell. Mindkét program esetén a kártyát a készülékből kivéve és átrakva máshova sem lehet az adataidat elolvasni, mert a kártyán a konténer (és benne a fájljaid) titkosítva van.

(#48089) twine válasza Lacics25 (#48085) üzenetére


twine
addikt

Ha nem találnál a problémádra megoldást,,,,esetleg alternatívának tudnám javasolni a "felolvasó" progik valamelyikét...
Én mindig az Svox Mariska +Ecid kombóra voksolok,,,de ha csak a hívó nevét szeretnéd felolvastatni, ahhoz sok lehet az ecid...
Mariska a Magyar kiejtéshez kell,,,
(meg ahhoz hogy ellazulj de ez most nem is fontos :DDD :DDD )

Így ugyan nem látod,,de hallod ki keres,,és "ismerősként" tudod fogadni a hívást :U

(#48090) Probert75


Probert75
addikt

Valaki említette, hogy a tárcsázókban mit kell beütni, ha egy adott számot szám nélkül akarok hívni az ex dialer-ben, de nem lelem. Meg tudja nekem mondani valaki?

(#48091) Viktor0610 válasza Probert75 (#48090) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A #31# kezdéssel írt telefonszámnál nem küldi el a számod.

Samsung Galaxy A54

(#48092) petipetya válasza Lacics25 (#48087) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha telefonon kényelmesebb, akkor a különféle paint vagy képszerkesztő alkalmazások lehetnek a segítségedre. Nagy hirtelen a "pics text" kulcsszavakra kaptam találatot pár darab képeslap szerkesztő alkalmazásra. De amúgy ha van egy sablon fehér kép, akkor például a Skitch nevű képszerkesztő segítségével is rá lehet tenni a feliratokat.

Illetve vannak alkalmazások, amelyek megváltoztatják a bejövő hívás felületét, mint például a Full Screen Caller. Némelyiket talán testre lehet szabni annyira, hogy a hívő fél nevét nagyobb betűvel írja ki. Nem használok ilyet, így nem ismerem ezeket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48093) atosan válasza rantotta (#48080) üzenetére


atosan
addikt

Ha a többi készülékbe is ugyan azzal az email címmel jelentezel be, akkor igen. Azt nézi milyen fiók vásárolta meg.

Maine coon

(#48094) Lacics25 válasza twine (#48089) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszi, ennek nekimegyek!!!! Anno bunkofon nokián még működött.

(#48095) Probert75 válasza Viktor0610 (#48091) üzenetére


Probert75
addikt

:R

(#48096) rantotta válasza atosan (#48093) üzenetére


rantotta
csendes tag

köszönöm :R

(#48097) petipetya válasza petipetya (#47704) üzenetére


petipetya
nagyúr

A #31# a szám elrejtése, a lenti hozzászólásban rosszul írtam.

"nincs rá lezsóidő"

(#48098) slice14


slice14
veterán

Mi a külömbség a z mxplayer és a pro változat közöt, a reklámmentességet leszámítva.

Régebben megvettem a pro-t akciósan. De mpst vettem egy T-R42 box-ot és már rajta van a free default-ba. És nem tenném fel a pro-t feleslegesen +1 appként.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#48099) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Kitkat alatt nincs valami moddolt gyári billentyűzet program, amiben működik a magyar szótár? Elég idegesítő, hogy egy ilyen dolog nem megy. :(((

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#48100) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Ki mit használ arra, hogy a telefon kimondja a hívó nevét?(magyarul)

Előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.