Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48751) Fall-N válasza Foose (#48750) üzenetére


Fall-N
veterán

Jól tudod. Ha gyorsan görgetsz akkor élőjön a felfelé nyíl.

(#48752) dokee78 válasza Fall-N (#48751) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem ott Zoom gombok vannak.

(#48753) Foose válasza dokee78 (#48752) üzenetére


Foose
addikt

Lehet azért,mert neked nincs kikapcsolva a zoom gomb mutatása. De minek az,két ujjal is lehet zoomolni?! :U Nekem ki van kapcsolva a zoom gomb.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48754) Fall-N válasza dokee78 (#48752) üzenetére


Fall-N
veterán

Az nekem ki van kapcsolva a beállításokban. Lehet azért van nekem.

Szerk.: Megelőztél Foose. :-)

[ Szerkesztve ]

(#48755) dokee78 válasza Foose (#48753) üzenetére


dokee78
félisten

Kikapcsolt Zoom gombnál sincs görgetésnél nyíl.

(#48756) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Keresnék egy olyan progit ahol titkosítva tárolhatnám az adataimat amire szükségem lehet.
PL. Bankkártyaszám, autóról adatok, személyiszám TB szám.. egy-két jelszó....
És az sem lenne baj ha tudna szinkronizálni egy távoli adatbázissal weddav pl a saját itthon lévő owncloud-al. (nem harmadik fél BOX, dropbox..)
Hasonlót a keepass progihoz, de kibővítve a szükséges lehetőségekkel.

Előre is köszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#48757) Foose válasza dokee78 (#48755) üzenetére


Foose
addikt

:)) Érdekes. Látod,nem csak nekem van úgy. De hogy nálad miért nincs?! Én szeretem,mert marha hasznos.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48758) dunc


dunc
nagyúr

Srácok, amióta a facebook messengerhez kötött annyira elegem van, mert amikor elfordítom a telefont akkor pl a go keyboard stb , eltakarja mit írok ezért vakon kell írni rajt............valami megoldás vagy, olyan bill ami jó FB messengerhez?
480x854 ekkora kijelző felbontása.

(#48759) Prien válasza dunc (#48758) üzenetére


Prien
addikt

Anysoftkeyboard+magyar nyelv... S2 óta (480x800) használom, állítható gomb méret, Messengerhez is tökéletes... :U

A kevés is több a semminél.

(#48760) dunc válasza Prien (#48759) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#48761) mszl válasza mszl (#48756) üzenetére


mszl
aktív tag

Kb.: Pocket + Keepass páros lenne összegyúrva

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#48762) tomy86 válasza dunc (#48758) üzenetére


tomy86
addikt

TouchPal X keyboard. Állítható méret, valamint egy mozdulattal eltűntethető és visszahozható a billentyűzet, hogy meg tudd nézni, mit írtál eddig, ha túl sokat takar.

(#48763) Bozek


Bozek
nagyúr

Tényleg, ez volt már?

Chat nélkül marad a mobilos Facebook kliens

[ Szerkesztve ]

(#48764) S e t h válasza Bozek (#48763) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48765) quailstorm válasza dokee78 (#48755) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Boatban tuti van. Azt garantálom. De a legjobb az opera mobile volt...

(#48749) Fall-N: Maxthon? Mintha az is saját motoros lenne. Legalábbis S5570i-n kuvvaszar a gyárihoz képest. Azért gondolom.

(#48766) Viktor0610 válasza Bozek (#48763) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sem a Facebook, sem a Messenger appokat nem használom. :D

Samsung Galaxy A54

(#48767) Kékes525


Kékes525
félisten

Runtastic PRO -val kapcsolatban lenne kérdéseim:

Ezt szeretném megrendelni: Runtastic Running Set

1. Szerintetek biztonságos e a rendelés (jó kérdés ;) )?

2. Írják, hogy android 4.3-tól felfelé: Android: Bluetooth® Smart Ready devices running Android 4.3 and more recent. Biztos hogy nem működhet 4.1.2-nél? Mitől különböző ebben a tekintettben a 4.3-as android? Ha lehet maradnék a 4.1.2-esnél. :K

Lehet, hogy nem ebbe a topokba való a kérdés, akkor elnézést, átnéztem, de nem találtam olyat amibe pontosabban illenék. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48768) petipetya válasza petipetya (#48617) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már jó. Újabb frissítést jelzett a Play, amely után még töröltem az eddigi alkalmazás adatokat, és immáron egyből frissül a widget is egy új bejegyzés létrehozása/törlése után. 

Inkább ezt használom a Business Calendar helyett, mert szeretem az egyszerűséget, emellett a Business nem tudja ezt a hónap/agenda kombinált nézetet, amellyel nagyon jól átlátható a naptár.

"nincs rá lezsóidő"

(#48769) tybsen válasza Kékes525 (#48767) üzenetére


tybsen
addikt

A rendeles gondolom biztonsagos. Mindenesetre en a elgondolkodnek a helyedben, hogy valoban megeri-e ennyiert. A nemet amazonon nezhetsz rola velemenyeket - engem elegge elriaszt peldaul az egyik velemeny, hogy 5 km futasnal 12 C homersekletnel belul benedvesedett a tok, egy s3-s4 meretu keszulek kilog belole a hatuljan. De itt van nehany velemeny amazon.com-on is.

[ Szerkesztve ]

(#48770) Kékes525 válasza tybsen (#48769) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, utánanéztem, tényleg elgondolkoztató.

Ismersz esetleg jobbat, olcsóbbat? Csak a szívritmus mérés (pontosan) a lényeges, a többit a telefonom úgy is mutatja. Kar vagy mellpánt, mindegy csak jó legyen. Állítólag a mellpántok pontosabbak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48771) aicon válasza Kékes525 (#48767) üzenetére


aicon
senior tag

Nem mindig lehet elmenni a véleményeken, sok a borsóagy...
a bluetooth kompatibilitásra rá kell kérdezni, a tok méretére, stb. válaszolnak gyorsan.
Nem kamu cég, viszont drága.
Rendszeres használat mellett nem árt elemgyárat is beszerezi, vagy akksit az övhöz :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#48772) St3ven válasza St3ven (#48710) üzenetére


St3ven
addikt

32 órán át teszteltem, és valóban egész jó lett a fogyasztása! :C

Szándékosan egyfajta stand-by módban figyeltem, vagyis azt a helyzetet szimuláltam, amikor arra kell az alkalmazás, hogy elérhető legyen az ember. Azaz - status barra is kipakolva - csak futott az alkalmazás a háttérben folyamatosan (igaz, egyszer ránézve a telóra valami miatt nem futott, azaz újra el kellett indítanom és bejelentkeznem). A mérés alatt összesen négy tesztüzenetet küldtem, kapni egyet sem kaptam, kb. 30-szor beléptem, hogy megnézzem, ki van online. Fontos lehet még, hogy a telefon névjegyzékével való szinkronizást kikapcsoltam.

Ez idő alatt az alkalmazások összesen 31% akkufogyást produkáltak (a többi a képernyő volt és a folyamatos WiFi), amiből a Skype 0,6%-kal (!) vette ki a részét, 1 felébresztésért volt felelős, és 8 perc 15 mp-ig tartotta ébren a telefont.

A mérést a GSam Battery Monitor 3.7-es verziójával végeztem, 4.1.2-es androidon.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#48773) R19


R19
senior tag

Ismertek KitKat-re root nélkül olyan akku monitorozó appot, amelyik jelzi (hang vagy rezgés) ha valami beragadt, összeakadt a háttérben és szívja az akksit?

(#48774) junkpod


junkpod
nagyúr

helló, ismer valaki olyan appot amivel állítható az iránytű érzékenysége vagy akár ki is kapcsolható?

Box's don't touch!

(#48775) air válasza R19 (#48773) üzenetére


air
nagyúr

Ahogy látom a Wakelock Detectorhoz nem kell root.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48776) R19 válasza air (#48775) üzenetére


R19
senior tag

Sajnos root nélkül nem igazán használható.

(#48777) petipetya válasza R19 (#48776) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így van, megnéztem. Stock kitkat alatt csak a kernel wakelock statisztikái láthatóak, míg a többi esetén (screen wakeup, cpu wakeup és wakeup triggers) hiányolja a rootot.

"nincs rá lezsóidő"

(#48778) air válasza R19 (#48776) üzenetére


air
nagyúr

Aha. Ezt nem tudtam. Én ICS alatt használom, ott nem kell neki, és a Play-en, a leírásában sincs említve.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48779) kovisoft válasza Foose (#48757) üzenetére


kovisoft
őstag

Azt hiszem, attól függ, hogy megjelenik-e a Dolphin Browserben az oldal tetejére való ugráshoz a kis nyíl ikon, hogy fullscreenben van-e vagy normál nézetben. Normál nézetben előjön az ikon, fullscreenben nem. Legalábbis nálam így működik (normál Dolphin, nem a Mini).

(#48780) #79335424 válasza kovisoft (#48779) üzenetére


#79335424
törölt tag

Emlékeztem erre az ikonra. Amikor szóba került, végigzongoráztam a beta menüjét, de nekem sem sikerült előcsalnom. De a Pinch Zoom gombról akkor sem mondanék le. Egérhez nélkülözhetetlen.

(#48781) xcds


xcds
őstag

Nektek nem szokott olyat csinálni a dolphin, hogy néhány oldalt nem nyit meg, hanem csak fehér képernyő van?

(#48782) Huma válasza kovisoft (#48779) üzenetére


Huma
addikt

A Dolphin Jetpack-et kell bekapcsolni a beállításoknál. Utána megjelenik a nyíl ha elkezdesz egy honlapot felfele görgetni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48783) kovisoft válasza Huma (#48782) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem be van kapcsolva a Jetpack, de fullscreenben nincs nyíl görgetésnél, csak normál nézetben.

(#48784) xcds válasza Huma (#48782) üzenetére


xcds
őstag

Ezt külön le kell tölteni?

(#48785) Huma válasza kovisoft (#48783) üzenetére


Huma
addikt

Fullscreenben nekem sincs.

(#48784) xcds:
Nem. Alapból benne van.

(#48786) kovisoft:
Nekem alapból benne volt. Nem töltöttem le hozzá semmit.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48786) kovisoft válasza xcds (#48784) üzenetére


kovisoft
őstag

Igen, ez egy különállóan telepíthető kiegészítő a Dolphinhoz. Innen tudod telepíteni, majd a Dolphin opciókban kell engedélyezni. Érdemes felrakni, mert lényegesen felgyorsítja a megjelenítést.

(#48785) Huma:
Tényleg benne van alapból? Én külön telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#48787) ollie válasza kovisoft (#48786) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az android verzió számától függ, hogy benne van-e alapokból. Asszem csak KitKat alatt nem kell külön letölteni.

***

(#48788) kovisoft válasza ollie (#48787) üzenetére


kovisoft
őstag

Köszi, már értem. Most már látom is a Dolphin oldalán:

- Dolphin Jetpack 6.1.0 integration on Android 4.3 and 4.4 devices

Nekem ICS-em van, tehát ezért kellett külön telepítenem a Jetpack-et.

(#48789) viewsonic851


viewsonic851
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Skype kb. mennyi adatforgalmat fogyaszt egy videóhívás alatt?

(#48790) xcds válasza kovisoft (#48786) üzenetére


xcds
őstag

Értem, köszi. Nekem JB van, tehát akk nekem is külön kell telepíteni... Meg is jelent a nyilacska, rejtély megoldva. :)

[ Szerkesztve ]

(#48791) #79335424 válasza xcds (#48781) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már én is találkoztam a jelenséggel. Nálam gyenge netnél szokta csinálni. Olyankor megnyitom az oldalt Firefox -szal, de az meg be sem tölti. Ekkor megemlítem az internetszolgáltatóm felmenőit, átkapcsolok wifiről mobilnetre és máris működik.

(#48792) Eternitys


Eternitys
aktív tag

melyik backup appot érdemesebb használni rootolt telefonhoz? én a héliumot szeretném kipróbáni, de nem tudom az mennyire megbízható egy rootoltnál. valakinek van tapasztalata root+hélium kombóval? (ok az is vagy inkább a titanium jobb rootolthoz?)

(#48793) tomy86 válasza Eternitys (#48792) üzenetére


tomy86
addikt

Heliumot nem próbáltam (MyBackup Prot vettem még meg), de a Titanium Backup fizetős verziója szinte mindent tud, amire szükséged lehet. A Heliumról rendelkezésemre álló kevés infó alapján (ami a Playen szerepel és itt olvastam) szerintem rootolt készülék esetén a TB inkább megéri az árát. Ingyenes verziók esetén meg egyszerű a válasz. Próbáld ki mindkettőt és utána dönts!

[ Szerkesztve ]

(#48794) #79335424 válasza Eternitys (#48792) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Héliumot én sem ismerem, de a Titanium Backup már nem a legjobb elnevezés. Inkább Titanium Tools -nak kéne hívni, mert a mentésen kívül, még nagyon sok hasznos dolgot tud.

(#48795) petipetya válasza #79335424 (#48791) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak tipp, de nem segít ha beállítod a Google DNS-t vagy az Open DNS-t?

"nincs rá lezsóidő"

(#48796) vgyuri


vgyuri
őstag

AppSales-et figyeljétek, Google Play-en tavaszi akció van, pl. OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) 10 helyett 1 dollár, szerintem Húsvétig biztos lesznek jó akciók, sok játékot már most is leáraztak.

[ Szerkesztve ]

(#48797) #79335424 válasza petipetya (#48795) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem hiszem. A probléma a mikrohullámú sugárzás korlátaiból adódik. Pl. időközben megnőtt néhány fa köztem és az adó között, ezért szeles időben még ingadozóbb az amúgy sem túl stabil sávszélesség. Van a közelben egy ipari kémény, amire még Timbuktuból is rálátni, de azért állítólag kifizethetetlen bérleti díjat kérnek. A kábeles kapcsolathoz szükséges hálózatfejlesztés elmaradt. Van telefonvonalunk, de semmilyen netet nem bír el. Bp., Óbuda, ipari övezet. Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#48798) #41133696 válasza vgyuri (#48796) üzenetére


#41133696
törölt tag

Jaja, nekem már az OfficeSuite PRO 7 régen megvan, de most beújítottam egy

Business Calendar Pro-t is :K

292 FT-ért :)

(#48799) fdisk válasza vgyuri (#48796) üzenetére


fdisk
őstag

ABusiness Calendar Pro elméletileg 2.49 dodó,gyakorlatilag pedig 245+47(adó) ft-ba kerül.
Megvettem,ennyit vont le tőlem.
Vagy erősödött a forint. :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#48800) Eternitys válasza tomy86 (#48793) üzenetére


Eternitys
aktív tag

heliumnál csak az zavar, hogy nem írják hogy rootolt telóval is lehet-e használni, illetve ennyit írnak a Playen a bemutatójában hogy "Root user? You're done!". ez mit akar jelenteni? (Maybe I'm done with you too). az ottani hozzászólásokban van olyan aki rootolt teló mentést tett vissza vele nem rootolra, hoppá. de olyan is van akinek a rootolt mentést nem, vagy nem jól készítette el. ez utóbbit ha lehet kihagynám, biztosra akarok menni.

Mybackup: itt legalább leírják hogy "MyBackup will work on all Android mobile devices, regardless if they have root access or not." , szóval ezt jobban merném használni. Ráadásul jobban tetszik a felülete is mint a heliumnak.

somatom: Titaniummal meg tényleg sok egyéb dolgot lehet csinálni, az meg azért érné meg, való igaz.

szóval még nem jutottam egyenlőre döntésre...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.