Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) Mr X válasza quailstorm (#48250) üzenetére


Mr X
veterán

Nem is konkrét javaslatnak szántam ,csak jelzésnek, hogy létezik a funkció, úgyhogy gondolom, máshol is beépíthették.

(#48252) Viktor0610 válasza quailstorm (#48246) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár megérdemelnéd, hogy olyan stílusban válaszoljak, mint te tetted nekem ( :U ), de leírom, hogy most próbáltam ki, a Firefox egy Full screen mobile addonnal tud teljes képernyőt.

Az Auto fullscreen addon jobbnak (egyszerűbbnek) tűnik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48253) #79335424 válasza quailstorm (#48250) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy miről beszélsz. Apexben beállítható mindkét sáv eltüntetése. Vagyis a launcher fullscreenben jelenhet meg. Én 2 böngészőt használok. Dolphinban alapból beállítható a fullscreen. Ha kihagynád a "webkites szemetet", akkor a Firefox beta -hoz (Gecko) letölthető a fullscreen nevű addon. Az előbb a kedvedért leteszteltem. Működik. Szóval sok minden megoldható, csak megfelelő hozzáállás (és stílus) kérdése, ahogy elöttem is már megemlítették.

[ Szerkesztve ]

(#48254) pikszel válasza quailstorm (#48250) üzenetére


pikszel
őstag

A Dolphin tud teljes képernyőn futni. Menü > Bővítmények > ...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#48255) pepe091 válasza Huma (#48245) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem lehet vele PC-re menteni. A PC csak ahhoz kell, hogy hozzáférjen az alkalmazások adataihoz, és backupolni tudja a telefonra.

(#48256) vgyuri válasza Foose (#48199) üzenetére


vgyuri
őstag

Státusz báron ha hosszan rányomsz az üzenetre, akkor feljön egy alkalmazás információ gomb, ha rányomsz, akkor megmutatja melyik program reklámoz, ugyanitt az értesítéseit is letilthatod, de érdemesebb a programot törölni. Nem tudom melyik Androidban jelent meg ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

(#48257) quailstorm válasza #79335424 (#48253) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Na akkor vázolom a helyzetet.
Le vagyok maradva droiddal, 2.3-nál, és előítélet miatt nem használtam a gyári böngészőt. 4.1.1 és 4.4.2-es eszközön is tudja a kívánt funkciókat.
FFox jó lenne de nem akar bejönni az URL sáv fullscreenben, köszönöm a javaslatot.
Auto fullscreen kieggel jó. Csak annak kevesebb volt a letöltője.

Webkitet kértem. Attól függetlenül hogy az opera kiszállt, ahogy Longley sem, én sem bírok azzal az igénytelenséggel, hogy a legerősebb csúcsmobilon is unloadolja a weboldal nem látható részét. Gusztustalan.
Csak opera meg nem tölt be oldalakat, főleg google-eseket. Meg lassú ha szénné van scriptelve az Isten is.

(#48254) pikszel : nem szeretem, túl kínai adatlopós. Akkor inkább a gyári droidos.

[ Szerkesztve ]

(#48258) darvinya válasza vgyuri (#48256) üzenetére


darvinya
titán

JB 4.1.2 verzió után van ilyen lehetőség hosszan rajta tartva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48259) Foose válasza vgyuri (#48256) üzenetére


Foose
addikt

Sajnos ez a funkció nekem még nincs 4.0.4 alatt. De mint lentebb is írtam,az app ami háborgat,és leszedte a pénzem,nincs telepítve.

(#48242) dokee78 Mióta minminguard van xposed alól telepítve,nekem sem jött semmi ilyen. Eddig. :( Nem tudom ez hogy került a telóra,de ahogy netet kap,máris mutatja status baron hogy sikeres letöltés,és tegnapi dátumot ír mellette.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48260) 7Sony7 válasza Foose (#48259) üzenetére


7Sony7
addikt

Tettél fel víruskeresőt? Van valami eredmény?

-

(#48261) Huma válasza pepe091 (#48255) üzenetére


Huma
addikt

Dankesön. Akkor egy darabig kereshettem volna.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48262) #79335424 válasza quailstorm (#48257) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gyárit én sem használtam és nekem a Chrome is túl Google. Technikailag lehet, hogy jó, de nem szeretem az ilyen erőszakos nyomulást. Én már froyon, aztán GB -n is Dolphin -t használtam. Pontosabban Dolphin beta -t. Ez akkor még külön alkalmazás volt úgy, mint most a Firefoxnál. Ez már nincs Playen, de nekem még megvan az utolsó (1.3.1). Ez webkites, sokkal gyorsabb volt, mint az akkori (10.x előtti) Dolphin. Ezt el tudom küldeni, de szerintem az oprendszer frissítése, majd egy modern böngésző használata lenne jó megoldás. Lagfix, meg vmi rendes kernel legalább van az S1 -en?

(#48263) quailstorm válasza #79335424 (#48262) üzenetére


quailstorm
nagyúr

4.4.2 van rajta :DDD
Dolphinnak rossz hírét keltették itcafén is, 2.3 időkben meg nem tetszett. Egyelőre maradok a gyári böngésző-opera classic kombónál. FF csak bugol tovább...

Chrome-ot nem mostanában használtam, hanem mikor a 4.2.2 még új volt, és akkor nem tudodd desktop módot. Meg RAMzabáló a szerencsétlen.
Aztán még ott a boat ha mobil oldalakat néznék, bár az meg bejön classic operával is.

(#48264) LonGleY válasza quailstorm (#48263) üzenetére


LonGleY
veterán

A Boat Browser egy teljesértékű WebKit alapú böngésző. Milyen mobil oldalak?..

(#48265) Foose válasza 7Sony7 (#48260) üzenetére


Foose
addikt

Nem tettem fel,a data\app mappát megnéztem,meg ahogy csak tudtam,sehol nincs az app a telón. Xposed alól van feltéve reklám blokkoló. Most kapott netet wifin keresztül,most nem jött a status baron semmi. Remélem megszűnt ez a hülyeség.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48266) petipetya válasza quailstorm (#48263) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Gyári 4.2. 2 alatt is tudta a desktop módot a Chrome és a Chrome Beta a Nexuson.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48267) quailstorm válasza LonGleY (#48264) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Valamiért úgy emlékeztem hogy gagyi, de vagy régi emlék, vagy 2.3-ról van.
Egy az egyben olyan mint a gyári böngésző, lehet mert az is, csak van egy elég jó felülete. Legalábbis ezt teszi most SGS-en.

Egyébként mérete alapján inkább azt mondanám csak felület a gyárihoz.

(#48266) petipetya: akkor régen is? Ezek szerint unokatesómmal ketten voltunk nagyon bénák...

Egyébként rettentő nagyot fejlődött az elmúlt 2 évben a droid. Szerintem jobb lesz ha nem jövök fel régi emlékekkel :DDD
2.3-mat meg hagyjuk meg az ARMv6-os eszközöknek.

[ Szerkesztve ]

(#48268) LonGleY válasza quailstorm (#48267) üzenetére


LonGleY
veterán

Minden készüléken más a gyári, ezért azt gondolnám, hogy nincs olyan, hogy "felület a gyárihoz", és önálló böngészőkről van szó. De már kezdek elbizonytalanodni a témakörben... :]

[ Szerkesztve ]

(#48269) quailstorm válasza LonGleY (#48268) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Márpedig túl kicsi és nem látok benne binárisokat sem. Majd megnézem ha lesz több időm.

(#48270) petipetya válasza quailstorm (#48267) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom mi számít régennek. A Nexus 4 gyári 4.2.2-vel került a piacra, és amint mondtam, a Chrome és a Chrome Beta akkor is tudta a desktop módot.

Hogy te mit használtál és milyen készüléken, arról nem esett szó.

"nincs rá lezsóidő"

(#48271) tomy86 válasza quailstorm (#48267) üzenetére


tomy86
addikt

"Egyébként mérete alapján inkább azt mondanám csak felület a gyárihoz"
Az érdekes lenne (legalábbis, ha még mindig a Boat Browserről beszélünk). Ugyanis nálam nincs telepítve más böngésző. Már a rom telepítőjéből töröltem a beépített böngészőt.

(#48272) quailstorm válasza tomy86 (#48271) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor meg van a válasz. Jó kicsire sikerült, meg lib.so-mentesre.

(#48273) tomy86 válasza quailstorm (#48272) üzenetére


tomy86
addikt

:K Többek között ezért használom már régóta. Xperia Rayen szűkös a hely, CM11-be épített böngésző meg nem jött be.

(#48274) dokee78 válasza #79335424 (#48262) üzenetére


dokee78
félisten

Jó a dolphin én is ezt használom egy ideje.
De javíthatnák azt a hibát,hogy ne kérdezze állandóan a mentés helyét.

(#48275) Huma


Huma
addikt

Melyik a jobb? A Boat Browser vagy a Dolphin Browser? Vagy ilyet nem illik kérdezni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48276) #79335424 válasza petipetya (#48270) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tulképp egyikkel sincs igazán gond. Próbáltam Boatot és Maxthon -t is. Mindegyikben találtam bejövős megoldásokat. De a legtöbb pozitívumot nekem a Dolphin nyújtja. Sebesség, addonok (főleg a LastPass), flash, szövegkezelés, egérrel vezérelhetőség, stb. Persze nem biztos, hogy 512 rammal, vagy havi 100MB nettel is ez lenne a véleményem, de mindenki más szempontok alapján ítél. A róka pedig a trükközéshez ideális. About:config -ban elég sok dolgot lehet variálni. Tulképp a Dolphinban is, csak ott a /data/data alatt levő fájljaiba kell beletúrni, ami kicsit bonyolultabb.

Dokee78:
Engem nem zavar, sőt, biztos nem választanám ezt az opciót. De ha már ott van az alapértelmezett lehetőség megjelölése, akkor tényleg működhetne. Ezt még nem próbáltam bétán. Valaki tesztelte már? Ha nem, akkor kipróbálom, csak nem tudom, hogy ha a felugró ablakban van a kiválasztó és bejelölöm, akkor hogy csinálom vissza felugró ablak nélkül. Talán egy mentett beállítás állapot visszaállításával.

[ Szerkesztve ]

(#48277) Bozek válasza jani8787 (#48247) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen. Az Update Center alkalmazásban ráfrissítettem és ott dobta fel a Feladatok-at. Azt telepítettem és van szink. hozzá a menüben is. Amúgy Z1 Compact.

(#48278) quailstorm válasza Huma (#48275) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem illik mert ízlés dolga

(#48279) Huma válasza quailstorm (#48278) üzenetére


Huma
addikt

Gondoltam van valakinek pro és kontra összehasonlítási alapja. Eddig még csak a Dolphint használtam, de ha jó a másik akkor lehet teszek vele egy próbát.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48280) MartOOn válasza Huma (#48279) üzenetére


MartOOn
addikt

En a Boat-ra szavazok. Nekem ez a legkenyelmesebb, tul vagyok a tobbin kb. Bár sajnos parszor erthetetlen okbol leall. (4.4.2 n5) De meg igy is jobb nekem mibt a tobbi .

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#48281) Huma válasza MartOOn (#48280) üzenetére


Huma
addikt

Nincs rajta olyasmi mint az opera classic-ban, hogy ha gyorsan görgeted az oldalt akkor felugrik egy nyíl amire rákattintva a lap aljára vagy tetejére ugrik? Nagyon hasznos funkció ha egyébként sokat kellene görgetni.

Dolphinban is érdekelne ha van ilyen mert nem találtam.

más:
Helium Backup tökéletesen működik.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48282) Csigusz 1 válasza baandii (#48192) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Szerintem nem, csak a hívás, SMS, MMS-ről. :(

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#48283) kovisoft válasza Huma (#48281) üzenetére


kovisoft
őstag

Van ilyen a Dolphinban is: ha elkezded felfelé görgetni az oldalt, akkor megjelenik egy ikon egy nyíllal, arra kattintva a lap tetejére ugrik. De csak felfelé működik, a lap aljára nem lehet így ugrani.

(#48284) Huma válasza kovisoft (#48283) üzenetére


Huma
addikt

Kipróbáltam. Nem jelenik meg. Gondolom be kell állítani valahol.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48285) MartOOn válasza Huma (#48281) üzenetére


MartOOn
addikt

Boat-ban is van. Jobb oldalon megjelenik egy kis nyil. Jo dolog.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#48286) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Külföldön bekapcsolt adatkapcsolat és kikapcsolt adatroaming mellett az mms apn-jét is tiltja a rendszer? Ha igen, és be kell kapcsolni az adatroamingot, akkor ebben a végletekig internet-happy rendszerben még regulázás ellenére is elképzelhető. hogy valamelyik random folyamat rárabol a GPRS internetre, azalatt, amíg az mms elmegy az mms-es apn-en. Nagyon friss vagyok Androidban (kevésbé internetre éhes rendszerek után), viszont pár hét múlva lesz külföld is, feleslegesen nem akarom a programokat roaming internettel etetni - ha mindez másképp nem oldható meg, milyen program a közmegegyezéses megoldás erre? (Root kizárva, és elsősorban nem is a programok forgalmát akarnám lelőni, hanem a kapcsolatot)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#48287) Viktor0610 válasza scarabaeus (#48286) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, melyik szolgáltatónál vagy, de pl. a Telenornál van lehetőség a külföldi adathasználat tiltására, így akármi lehet a készülékeden a beállítás, nem tud netre kapcsolódni külföldön.

Samsung Galaxy A54

(#48288) scarabaeus válasza Viktor0610 (#48287) üzenetére


scarabaeus
őstag

Telenor. De nem akarnám én drasztikusan elvágni a vonalat, mert ha kell, viszont kell (ellenőrzötten), csak az ész nélküli véletlen letöltéseket akadályoznám, azokat is csak kinn (a frissítéseken kívülieket, mert a frissítéseket már wifire korlátoztam). Ha egy mms a szolgáltató szabott árával elmegy, csak azért a mellette becsúszó ilyen-olyan adatforgalmat nem csapnám hozzá, viszont az is előfordul, hogy wifin kívül is kell elérés.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#48289) hati


hati
addikt

Ki lehet kapcsolni a gmail app-ban a beszélgetés nézetet?

(#48290) Viktor0610 válasza hati (#48289) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A neten. Nálam volt kikapcsolva pár napig, de nem emlékszem, hatással volt-e az androidos kliensre is? :D

Samsung Galaxy A54

(#48291) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Anysoft keyboard-hoz kellene segítség. A 3 soros magyar qwertz-t szeretném beállítani, hogy az ékezeteseket, csak hosszú lenyomásra hozza elő, de mikor erre teszem csak a pipát, akkor is látom az ékezeteseket. Egy ollyat szeretnék elérni, mint az angol qwerty, csak z-vel .
:R

(#48292) Viktor0610 válasza _stick_ (#48291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint két féle magyar kiegészítő van hozzá, neked épp' a másik kell, mint amit feltettél. :D

Rákeresve eltávolították az áruházból... :(

Samsung Galaxy A54

(#48293) atillaahun válasza _stick_ (#48291) üzenetére


atillaahun
veterán

Most ránéztem, nem hiszem hogy van ilyen lehetőség. Legfeljebb ha belenyúlsz az ASK valamelyik konfig fájljába és átírod, de ennek a módját nem ismerem pontosan, csak annyi rémlik hogy valaki korábban beszélt itt róla.

(#48294) _stick_ válasza Viktor0610 (#48292) üzenetére


_stick_
őstag

Az nagy kár...
Köszönöm!

(#48295) #79335424 válasza _stick_ (#48294) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyesmit szeretnél?

Állóhoz nálam így van beállítva. Ha valaki megírja, hogy mit kéne küldenem ehhez, akkor felrakom tárra.

(#48296) _stick_ válasza #79335424 (#48295) üzenetére


_stick_
őstag

Ilyet, számsor nélkül és persze qwertz.

(#48297) #79335424 válasza _stick_ (#48296) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem mindegy? Mindkettő bruttó 5sor, tehát ugyanannyi helyet foglal. Ha jól emlékszem, akkor az alsó, felső sor variálható, a gombok magassága pedig állítható. Én is különböző magasságú gombokat használok álló és fekvő nézethez. Mindezt 4 collon.

(#48298) #79335424 válasza #79335424 (#48297) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, kicsúsztam. Összméretben így néz ki:

Szerintem úgy is kevesebb helyet foglal, mint amit linkeltél, ha abból leszámítjuk a számsort.

(#48299) Huma válasza MartOOn (#48285) üzenetére


Huma
addikt

Kipróbáltam. Nagyon jónak tűnik. Asszem ez lesz az alap böngészőm.
Megéri megvenni a pro verziót? Most 3 dollár.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48300) LonGleY válasza Huma (#48299) üzenetére


LonGleY
veterán

1. Floating tab feature which will float on any app.
2. Removes the banner Ads in the bookmark page and the interstitial Ads when exit browser.
3. Supports the ability to delete ALL speed dial icons, including the preset icons.
4. Supports folders for speed dial icons.
5. Firefox bookmark sync support.
6. Support up to 32 tabs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.