Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48601) dokee78 válasza atosan (#48598) üzenetére


dokee78
félisten

Hol kínálja fel a hangfile letöltést?
Mert írja,hogy "14:32 Hangfelvétel megkezdve..."
De "befejezve",azt nem írja

(#48602) blt.62


blt.62
őstag

Tudnátok segíteni abban,hogy a Vibert hogyan lehet ki és bekapcsolni? Vagyis ha nem szeretnék üzenetet kapni,és ne lássák, hogy elérhető vagyok ha bekapcsolom a netet.

MegtorloXp

(#48603) atosan válasza dokee78 (#48601) üzenetére


atosan
addikt

Először én is azt hittem hűha, második próbálkozásnál csak 10 másodpercet adtam meg, utána kb mégegyszer annyi idő míg felugrik a letöltés ablak a képernyő közepén. Gondolom a hosszabb felvételt tovább tart feldolgozni.

Maine coon

(#48604) gipsztigris válasza atosan (#48591) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem rögzíti, hanem a szerverről tudod meghallgatni.

Szerk.: Lejátszás közben jobb gomb, majd "videó mentése másként" és MP4-ben menti le a hangot.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#48605) janakbacsi válasza blt.62 (#48602) üzenetére


janakbacsi
őstag

Greenify-al hibernáld.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#48606) atosan válasza gipsztigris (#48604) üzenetére


atosan
addikt

Értem, köszi :)

Maine coon

(#48607) herdsman12 válasza blt.62 (#48602) üzenetére


herdsman12
őstag

A ki-be kapcsolás és a ne lássák az két különböző dolog.
Nálam az indítópulton kikapcsolva az automatikus indítás. Így akkor van hálón, ha bekapcsolom és leugrik, ha kilépek. Így, ha a net bekapcsolva, nem látnak ott.
Ha csak azt akarod, hogy ne lássák az állapotod, akkor a beállításoknál kiveszed a pipát az online állapot megosztásánál. Ezt naponta egyszer lehet módosítani, így viszont tuti megkapod a blikkre küldött üzeneteket és hívásokat.

[ Szerkesztve ]

(#48608) atosan válasza gipsztigris (#48604) üzenetére


atosan
addikt

Most négegyszer kipróbáltam, nekem a letöltés opciót dobja csak fel és tölti mp4-ben a telefonra, az egyik telóról küldöm a parancsot a másikra, nem pc.

Maine coon

(#48609) gipsztigris válasza atosan (#48608) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én csak PC-ről szoktam használni.…… de jó tudni!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#48610) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Lattam amr sokaknal olyan widgetet ami kijelzi mindig menyi ram elerheto a keszuleken.illetve mint a clean masternel egy nyomassal torolni is tudd.esetleg valaki tudna mondani Ilyen appot amivel ezt elo hozhatom?
(A clean master nagyon mast szokott mutatni mint az alaklmazas kezelo..)

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#48611) #33253120 válasza xperiasigi (#48610) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én a Systemon-t használom. Notification alá ül be, ikonon, és legördülőn mutat ram, proci, hálózat grafikonokat. Szerintem pontos. [link]

(#48612) #79335424 válasza xperiasigi (#48610) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztos van több ilyen is. Mivel nálam az Elixír2 minden összetevője és az E-Robot (ugyanaz a Magyar fejlesztő) is alap, ezért az ilyesmit Elixir Widgets -el csinálom. Szinte bármilyen rendszerinfóhoz van widget. Te választod meg a widgetben levő ikonok, kapcsolók számát, a képet, méretet, hátteret, átlátszóságot, kattintási műveletet, frissítési gyakoriságot, stb. Akár az értesítő sávra is kiírathatod, hogy hány százalék szabad ramod van. Azt tudnod kell, hogy minden widgetnél a frissítési gyakoriság befolyásolja az akkuidőt.

(#48613) Huma


Huma
addikt

Szerintetek melyik a legjobb e-book olvasó?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48614) sbwolf válasza Huma (#48613) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nekem a Cool Reader jött be.

(#48615) Huma válasza sbwolf (#48614) üzenetére


Huma
addikt

Azt már leszedtem. :)
Meg az Aldiko-t.

Az a baj hogy ebből is van egy rakás és egy csomó idő megtalálni a megfelelőt.
Gondoltam megkérdezem kinek melyik a kedvence.

Letöltök pár Rejtő könyvet a netről és tesztelem majd őket. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48616) kovacs65 válasza Huma (#48615) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szerintem az AlReader.
Talán ez ismeri a legtöbb formátumot.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#48617) petipetya


petipetya
nagyúr

Today Calendar Trial

Nem rossz azoknak, akik az AOSP-hez vannak szokva. Egyszerű mint a faék, és csak pár plusz funkcióval tud többet a gyárinál:
- a widgeten megjelent egy + gomb az új bejegyzéseknek
- szintén a widgeten ki van emelve az aktuális nap
- még mindig a widgeten be lehet állítani, hogy mekkora időintervallumot mutasson
- agenda és havi widget is elérhető
- a naptárban lévő plusz a havi nézet esetében látható: az aktuális napra bökve alul megjelenik egy kisebb agenda nézet, ahogy a Sony naptárjában szokott lenni

Furcsaság:
Nálam több perc is eltelik, amíg frissül a widget egy új esemény felvétele vagy egy jelenlegi törlése/módosítása után

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48618) punky10 válasza Huma (#48615) üzenetére


punky10
addikt

Régebben én is az Aldiko-t használtam, de a prc-támogatás miatt váltottam az FBreader-re.Nem bántam meg...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#48619) janakbacsi


janakbacsi
őstag

készülékemen nem működik a naptár szinkronizáció. fel kellene újra tenni a gapps-ot cwm alól? vagy mit csináljak?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#48620) Huma válasza kovacs65 (#48616) üzenetére


Huma
addikt

Thx.
(#48618) punky10: Neked is.

Kipróbálom mind a négyet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48621) Bozek válasza Huma (#48613) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerény véleményem szerint Moon+ Reader.

(#48616) kovacs65: Gyakorlatilag EPUB, MOBI és PRC, amiben a könyvek mennek.

(#48618) punky10: Egy halott formátumot használsz. :) Egyébként egyszerű a megoldás, nevezd át a PRC-t MOBI-ra és már olvassa a többi alkalmazás is. Ez lett az új neve, miközben belül gyakorlatilag alig változott.

(#48622) Huma válasza Bozek (#48621) üzenetére


Huma
addikt

Thx. Ezt is kipróbálom.

Többieknek:
Kipróbáltam mind a négyet és mindnek van valami tulajdonsága vagy jellegzetessége ami tetszik. Összesítve talán az AIReader tetszik a legjobban közülük, de ilyen rövid idő alatt nem tudom kijelenteni, hogy melyik az amelyik a legjobb lesz számomra.

Most már többet ne ajánljatok mert a végén lesz vagy 50 e-book olvasó program a telefonomon. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48623) vgyuri válasza Huma (#48615) üzenetére


vgyuri
őstag

Én eddig egy eszközön Cool Reader-t (ingyenes) használtam, mert a legrészletesebben tesztreszabható.

Jelenleg két eszközön (5.7 és 8 col) is olvasok felváltva, utóbbin a pdf jobban olvasható. Aldiko (ingyenes) tud könyvet importálni, Aldiko Sync (ingyenes) Dropbox-on keresztül tud könyv és pozíció szinkront is, ezért ez most nekem jobban megfelel. Éjszakai módban is túl nagy volt a fényerő, de a szövegszín sötétebbre állításával orvosolható. Ugyanez Cool Reader-en a fényerő állitásával oldható meg.

Moon Reader nekem nem volt jó, mert bizonyos könyvtárból elérhető könyveket kezelt csak, a több eszközön lévő azonos könyvek de más könyvtárban lévők pozícióit nem tudtam másik eszközre átvinni, lehet én rontottam el valamit.

(#48624) kovisoft válasza vgyuri (#48623) üzenetére


kovisoft
őstag

A Cool Readerben pont a fényerőszabályozás az, amit nagyon szeretek. A képernyő szélén végigcsúsztatva az ujjamat folyamatosan veszi le a fényerőt, aztán ha már elérte a készülék minimum fényerejét, akkor elkezdi sötétíteni a színeket. Ezzel folytonosan lehet szabályozni az éjszakai módot is.

(#48625) punky10 válasza Bozek (#48621) üzenetére


punky10
addikt

Köszi, ezt nem tudtam.Viszont az Fbreaderbe nem kell átnevezni, mert viszi régi néven is...A lustaság nagy úr..Minek nevezzek át több mint 800 fájlt, ha nem muszáj... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#48626) drmotto


drmotto
őstag

Melyik jelenleg a legjobb naptár app, ami tud magyarul és ingyenes?
Köszi

(#48627) #79335424 válasza kovisoft (#48624) üzenetére


#79335424
törölt tag

Cool -t használtam én is régebben, mert az megette a PDF -et is. Aztán a Moon+ -ban is lett PDF lehetőség, akkor váltottam. A fényerőszabályzás ebben is ugyanígy működik. Már nem emlékszem a Cool -nál hogy volt, de a Moon -ban a lapozás nagyon tetszik. Mintha tényleg egy könyvet lapoznék. A másik, amit szeretek, hogy felolvas. Napi 9-10 óra vezetés közben nagyon hasznos, bár néha kicsit furán viszi a hangsúlyt.

[ Szerkesztve ]

(#48628) cimbi186 válasza herdsman12 (#48607) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Szia!
Ez engem is érdekelne:hol van az az indító pult ahol az auto indítást ki lehet kapcsolni?Lehet láma kérdés ,de nem találom :F

(#48629) tybsen válasza drmotto (#48626) üzenetére


tybsen
addikt

Attol fugg mik a szempontok. En a business calendar fizetos verziojat hasznalom mert nagyon jo a havi nezetes widget, megjelenit szoveget es attekintheto. Konnyen lehet valtani heti vagy egyeb nehany napos nezet kozott egy csuszkaval, stb. A gyari calender feulete ugyan jobban tetszik, letisztultabb, viszont nincs havi nezetes widget amiben latszanak a bejegyzesek szovegei.

(#48630) drmotto válasza tybsen (#48629) üzenetére


drmotto
őstag

Leírtam, ingyenes és magyarul beszéljen. A Jorte tökéletes lenne, de nem beszélni magyar, a használója meg nem beszélni idegen nyelv.
Nem nekem lesz, én szintén a busines-t használom. :)

(#48631) xSide válasza rzoli (#48484) üzenetére


xSide
őstag

Nova / Parancsikon / Tevékenységek és itt megkeresed a transzmittert.
Ha külön appként van fent akkor külön, ha a beállítások közt van, akkor Beállítások közt keresd.
Ugyanez a lehetőség adott Apex alatt is csak ennél Műveletek néven szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#48632) tybsen válasza drmotto (#48630) üzenetére


tybsen
addikt

Bocs, ugy emlekeztem, h magyarul is tud - en nem magyarul hasznalom. A szandek megvolt :DDD

(#48633) petipetya válasza drmotto (#48626) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gyári AOSP naptárat használom. Ezenkívül próbálgattam már párat, de egyedül a Business Calendar az, amelyik használható a számomra a mindennapokban.

A pro verziót valami akcióban megvettem régen, így most fel is pattintom és teszek vele egy próbanapot.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48634) drmotto válasza petipetya (#48633) üzenetére


drmotto
őstag

Samsung eszköz. Van benne naptár, de nincs hozzá widget (már ez is nevetséges...)
Gyereknek kell, szóval mindenképp magyar, és minél egyszerűbb legyen. A google naptárnak emlékeim szerint nincs rendes widgetje, ami használható is, meg még ki is néz valahogy.

(#48635) petipetya válasza petipetya (#48633) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a template nagyon hasznos és profi dolog. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#48636) Huma válasza #79335424 (#48627) üzenetére


Huma
addikt

Tegnap olvasgattam és a Moon egyszer csontra kifagyott. Nálad már előfordult ilyen?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48637) tomy86 válasza drmotto (#48634) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor szerintem neked, illetve a gyereknek nem naptár kell, hanem csak egy naptár widget. Abból hirtelen nem jut eszembe magyar nyelvű, bár szerintem ott nem is fontos. Egyszer kell beállítani pár paramétert a widget megjelenésére vonatkozóan és többet nem is kell piszkálni.

(#48638) atillaahun


atillaahun
veterán

Ha kipróbáltam/elloptam egy programot és most meg akarom venni akkor hogy tudom ezt megtenni anélkül hogy letörölném előtte? Csak mert kellenek a beállításai. A Play meg ugye nem ajánlja fel a vásárlást mert már úgy látja, hogy nekem az megvan
Nem lehet valahogy frissiteni a Play-t, vagy kitörölni (csak) onnan?

[ Szerkesztve ]

(#48639) student


student
őstag

Olyan appot tudtok mondani a lehető legegyszerübben kezelhetőt
hogy megosztok egy filmekkel teli könyvtárat pc-n majd tabon tudom nézni rajta őket wifin keresztül?

vag létezik mondjuk olyan megoldás hogy teljesen hozzá tudok férni pc desktophoz és azon keresztül nézem a filmet tabon mintha pc elött ülnék?

(#48640) Silent77 válasza student (#48639) üzenetére


Silent77
veterán

Én ezt használom.
PC-n pedig serviiot.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48641) atillaahun válasza student (#48639) üzenetére


atillaahun
veterán

ES Explorer látja a hálózati megosztást, és gurítja szépen a filmeket, zenéket, stb ..

(#48642) Bozek válasza Huma (#48636) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam még sose fagyott le, pedig szerdán volt 3 éve, hogy megvettem. :)

(#48643) student válasza atillaahun (#48641) üzenetére


student
őstag

látja az ip-címet de user+pass-t kér. oda mit kell írni?

(#48644) drmotto válasza tomy86 (#48637) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, ránézek

(#48645) atillaahun válasza student (#48643) üzenetére


atillaahun
veterán

Milyen IP címet? Nem az FTP-re nyomtál? Megosztott mappákat kellene látnod a Helyi hálózat (LAN) fül alatt.

Őőhm, nálam nincs jelszó. Lehet akkor PC oldalon kellene nézni valami mappa megosztási beállítást. :U

[ Szerkesztve ]

(#48646) Huma válasza Bozek (#48642) üzenetére


Huma
addikt

Lehet hogy a pro verzió egyik feature-e hogy nem fagy le. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48647) student válasza atillaahun (#48645) üzenetére


student
őstag

Lan alatt ezt találja:
192.168.0.101 user + passt kér

nem értem miért kell ez neki már alapbol wifi hálozaton vagyok

beirom neki wifi user+passt ugyanugy kéri

[ Szerkesztve ]

(#48648) Bozek válasza student (#48647) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Windows felhasználóneved és jelszavad írd be. A legjobb a rendszergazda, mert akkor minden mappához hozzáférsz, nem csak a megosztottakhoz.

(#48649) student válasza Bozek (#48648) üzenetére


student
őstag

és ha nincs windows passom?

(#48650) Bozek válasza student (#48649) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fogalmam sincs, jelszó nélkül sose használtam Windows-t. Persze hogy ne kelljen mindig beírnom, automatikus bejelentkezés van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.