Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48061) S e t h válasza Tesztelo.hu (#48058) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elolvastam a hozzászólásomat még visszafelé is, de még úgy sem tűnt ki számomra belőle, hogy az észlelési adatoknak köze lenne az előrejelzésekhez.
Maradjunk annyiban, hogy az időkép a meteorológiai appok blikkje, szenzációhajhász hírekkel és 30 napos bullshit előrejelzéssel.
Csendben jegyezném meg, hogy nagyjából egy hét, maximum 10 nap amire még lehet hitelesen előrejelezni, az ennél hosszabbak az egyszerűeknek szólnak, akik sajnos be is szopják és ujjonganak az időkép appnál is.
Mellékesen a widget is olyan mintha painttel készült volna.
A nevetséges előrejelzés mellett pedig bosszantó még az is(figyelem, ez már másik téma!), hogy ha a szomszédságodban nem hiteles körülmények között mérő idióta küldözgeti az adatokat és te meglepődve látod, hogy nyáron nálad van a legmelegebb, télen meg a leghidegebb, így inkább leszedtem, mert találtam olyan alkalmazást ami a pontos adatokat mutatja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.