Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) tomy86 válasza Lacics25 (#48077) üzenetére


tomy86
addikt

Ha jól emlékszem a PixelPhone-ban lehet állítani betűmérettől kezdve elég sok mindent.

(#48102) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, frissítettem a hir24-et, de nekem a régi jobban bejött. Sajnos nem csináltam bizt. mentést... Tudna esetleg valaki linkelni egy korábbi hir24.apk -t? Előre is köszönöm :-)

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#48103) S e t h válasza Lacics25 (#48077) üzenetére


S e t h
nagyúr

Esetleg még ez gyógyír a problémádra, bár ez launcher.
big launcher

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48104) Bozek válasza Speeedfire (#48099) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egy dolgot felejtettél el leírni, hogy milyen telefonról van szó. Nálam a Nexus 7-en és az Xperia Z1C-n is működik a magyar szótár a gyári billentyűzettel.

(#48105) Speeedfire válasza Bozek (#48104) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ehh, valóban nem írtam. Nexus 7, de a topicban is rákérdeztem és nincs. Illetve play-en is sokan panaszkodnak.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#48106) Lacics25 válasza S e t h (#48103) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszönöm mindannyiótoknak, aki segített, de marad a szemüveg.
Mariska DEMO változata igen furcsán "ragza a magyartot" ezért nem fizetek, az összes többi nagybetűssé tevő alkalmazás kifelé menő hívásnál remek, fogadásnál marad a gyári kép.
További szép napot mindenkinek!

(#48107) Bozek válasza Lacics25 (#48106) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld ki a Nuance magyar hangot azért Mariska helyett. Bár én megvettem, de az is fent van. Zavaró, hogy a 111 helyett "Mindegy" a szöveg, de olyan sűrűn talán nem használod ezt a számsort.

(#48108) #79335424 válasza slice14 (#48098) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem csak a reklámmentesség. Nekem pro van, de nem nagyon látok más különbséget. De T-R42 -re inkább vmi XBMC variációt próbálj meg. Nekem egy MK802IV van. Ennek ugyanaz az alapja, mint a T-R42 -nek (RK3188T SOC, AP6210 wifi modul), csak nem dobozos, hanem stick. A Neomode 1.9a rom rendszeralkalmazásként tartalmaz egy XBMC klónt és sztem nagyon jó. Pl. a menüs ISO -t is lejátsza, amit az MX nem. T-R42 -re nincs Neomode, de sztem a Wasser romokban is biztos van ilyen. Ezek spec. T-R42 / K-R42 romok. Az MK908 topikban biztos többet tudnak mondani róla.

[ Szerkesztve ]

(#48109) antal750 válasza Lacics25 (#48106) üzenetére


antal750
aktív tag

Heló
A full screen caller id pro-t próbáltad már?Ott lehet nagy számokat és betűket alkotni..Az nem elég amit az tud??

(#48110) mattew


mattew
tag

Lenne egy kicsit fura kérdésem:
Androidon minden alkalmazás telepítésekor meg kell adni, hogy az alkalmazás milyen hozzáféréseket kap (telefonkönyv, wifi, mobilnet, widgetek, stb.). Ha jól tudom akkor ezeket mind engedélyeznem kell (vagyis ha egy alkalmazás kér 4 hozzáférést nem mondhatom azt, hogy ezt a hármat megadom a negyediket nem), ha fel akarom telepíteni. Létezik-e olyan szoftver, amivel
a) monitorozni lehet, hogy az alkalmazás mihez fér hozzá (pl. nehogy már egy játék piszkálja az sms-eket)
b) korlátozni lehet az alkalmazások jogait (pl. ha a program hozzá akar férni az smsekhez akkor felugrik egy ablak, hogy hohó XY piszkálná az üzeneteid, engeded), amolyan tűzfal szerűen (Outpostot használtam és az mindig szólt ha egy program piszkálta a registryt)
c) esetleg "karanténban" futtatni az alkalmazásokat (mint a virtualbox: progi nem fér hozzá az sms-ekhez, de nem tudja).
Létezik ilyesmi?

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanam hogy kicsi a kerítése.

(#48111) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan átlátszó hátterű e-mail widgetet amit ilyen nagy 5x4-es méretben ki lehet tenni a főoldalra?
Előre is köszönöm! :R :R

(#48112) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Tudtok ilyen játékról androidra, mint ez a Combine PC-re? Mert egyelőre hiába kerestem nem találtam.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#48113) #79335424 válasza mattew (#48110) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Elixír2 -ben tudom, hogy van lehetőség egyes jogosultságok korlátozására (root -tal). De sztem több ilyen megoldás is van.

Keraa:
Ez is csak tipp, mert biztos van rá több megoldás. Elixír2 Widgets -el tudsz magadnak faragni sajátot, átlátszó háttérrel, amit egy jó launcherrel lehet tovább méretezni.

[ Szerkesztve ]

(#48114) Lacics25 válasza antal750 (#48109) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszi!
Megvettem az ötletet, ez egészen közel van az elképzelésemhez.

(#48115) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan appot mondani amivel wifin keresztül tudom vezérelni a telefonom pc-ről?
Egérrel és billentyűzet használat mellett?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#48116) air válasza aelod (#48115) üzenetére


air
nagyúr

Teamviewer QS

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48117) #79335424 válasza air (#48116) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha a teló a támogatott típusok között van.

(#48118) aelod válasza #79335424 (#48117) üzenetére


aelod
veterán

Olyasmi kéne mint az Airdroid.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#48119) air válasza aelod (#48118) üzenetére


air
nagyúr

Mi az, hogy olyasmi kéne? Azzal nem vezérelni lehet, hanem a menedzselni.
Döntsd el mit szeretnél, aztán értelmesen fogalmazd meg a kérdésedet! :(((
Ha mégis irányítani akarod, akkor ezt olvasd el!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48120) wardemi válasza aelod (#48118) üzenetére


wardemi
senior tag

webkey ha már magyar fejlesztés :) böngészőből megy nem rossz szerintem :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#48121) spiritex


spiritex
veterán

Hova tűntek a reklám mentesítő programok a Play-ről, mint az AdFree vagy az AdAway? Miért nem találom őket?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#48122) LonGleY válasza spiritex (#48121) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerinted?.. Oda, ahova a YouTube letöltők is tűnnek.
A Googlefúró-féreg címkés befőttesüvegbe rohadni.

[ Szerkesztve ]

(#48123) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok. A gyari naptaram kijelzi,pl: a munka unnepet. Csak egy sima megjegyzesbe. Hogy tudok ilyet csinalni en is ? Mert nem talalok semmi opciot ra,csak ugy hogy jelez is,tehat mint esemenyt mond,egy megadott idopontba. De en csak az adott naptari napnak akarok egy nevet adni. Pl: pentek pihenonap.
Biztos sokmindenkinek ez lama kerdes,de en nem jovok ra ... :)

(#48124) Viktor0610 válasza spiritex (#48121) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már kb. csilliárd éve nincsenek fenn.
Mivel a Google reklámbevételekből is tartja fenn magát, úgy gondolta, nem kellenek azok oda. :)

XDA-n megtalálod őket. :)

Samsung Galaxy A54

(#48125) tomy86 válasza spiritex (#48121) üzenetére


tomy86
addikt

Azért nagy keresést nem igényelnek :) AdAway, AdFree

(#48126) spiritex válasza tomy86 (#48125) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi mindenkinek, kb. csilliárd éve nem kerestem rájuk, mert szépen teszik a dolgukat, de most barátnőm új telót kapott a munkahelyén és fel akartam rakni Play-ről, de akkor ezek szerint apk-ból lehet már csak...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#48127) Matthew


Matthew
senior tag

Sziasztok!
Miért van az, hogy egy Nexus10-en a Dolphin Browser-ben bármilyen youtube linkre kattintva nem a youtube klienst indítja el hanem a böngészőben próbálja? Ott persze nem műxik, hiányolja a flash playert.
A Chrome-mal megfelelően működik, a dolphin és a youtube alapértelmezéseket már töröltem, nincs más ötletem.
Köszi!

(#48128) #79335424 válasza Matthew (#48127) üzenetére


#79335424
törölt tag

Chrome Google termék, gondolom, azért nyitja meg a Youtube alkalmazásban. Sajnos, Dolphinban ilyen. A lehetséges alternatívák:
-Telepíted a flash -t (Dolphinnal KitKat alatt is megy). Ezt nem tartom a Youtube esetében jó megoldásnak, mert eléggé igénybe veszi a vasat.
-Kikapcsolod a Dolphin beállításoknál a flash -t. Ilyenkor mp4 -ben, beépített webplayerrel próbálja lejátszani (ha van ilyen verziója a videónak). Ez csak annyiból jobb, hogy van GPU segítség, nem csak prociból nyomja.
-Telepítesz egy vágólap alkalmazást (pl. Clipper), ami megjelenik minden megosztásnál. Így menteni tudod a linket, aztán Youtube alkalmazásban lejátszani.
-Telepíted a Tubemate Youtube klienst (nem Play alkalmazás). A gyári kliensel ellentétben, ez megjelenik a megosztás menüben (ez azért kicsit vicces, ugye, kedves Google), így lejátszható a videó. Sőt, arra is van mód, hogy külső lejátszónak (pl. MX player) továbbadjad a lejátszást. A többi lehetőségről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#48129) xcds válasza tomy86 (#48125) üzenetére


xcds
őstag

Root kell hozzájuk? Miért?

(#48130) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!
Olyan WiFi HotSpot progi kellene, ami korlátozza a kisugárzoot teljesítményt. Jellemzően a Tab osztja a netet a pár m-re lévő PC-nek. Feleleges a 35-200m es kapcsolathoz is elegendő jelerősség.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#48131) ollie válasza xcds (#48129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a hosts fájl módosításával tiltják a reklámokat, azt meg csak roottal lehet módosítani.

***

(#48132) arti1121 válasza Lacics25 (#48077) üzenetére


arti1121
senior tag

a neve full screen caller ID

állítható a név a szám és infó szöveg mérete

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#48133) darvinya válasza oncsi (#48130) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem ilyen HW beállításhoz nincs app lehetőség, mert vagy fix, vagy kernel szintű.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48134) HZoli87


HZoli87
veterán

(#48135) #79335424 válasza HZoli87 (#48134) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Kipróbáltam. 5 perc volt végigzongorázni. Nem nyűgözött le. Mit tud, amit a többi nem? Mert ha nincs extra feature, akkor sikerült megalkotni az n+1. ilyen alkalmazást.

darvinya:
Rákerestem, de én sem találtam rá alkalmazást. Gondolom, nincs rá API. Pedig sztem ésszerű elképzelés az adóteljesítmény állítása.

[ Szerkesztve ]

(#48136) tomy86 válasza xcds (#48129) üzenetére


tomy86
addikt

Közben látom, hogy ollie megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#48137) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Hali!
Olyan feladat-, lista-, jegyzetkezelő alkalmazást keresek, amit több felhasználó tud írni, frissíti az új bejegyzéseket, és lehetőleg widgettel is rendelkezik.

Cél például közös bevásárlólista írása.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#48138) petipetya válasza Gerasz (#48137) üzenetére


petipetya
nagyúr

Google Keep egy közös gmail címmel.

"nincs rá lezsóidő"

(#48139) Gerasz válasza petipetya (#48138) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Köszi, de mintha ez mindenképp az elsődleges gmail fiókot használná.

(#48140) Viktor0610 válasza Gerasz (#48139) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kipróbáltam, hogy hozzáadtam egy másik Gmail címet a készülékemen, azon csak a Keepet szinkronizáltam, és így jónak tűnik. :)

Samsung Galaxy A54

(#48141) air válasza Gerasz (#48139) üzenetére


air
nagyúr

Nem. Bal felső sarok, és átváltod a fiókot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48142) Gerasz válasza Viktor0610 (#48140) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Köszi, tényleg működik, nem volt tiszta a másik fiók beállítása.

Végül a Tasks free (Google task) lett a nyerő, mert a Keep nem telepük 2.3-as Androidra. De ez másodlagos, a közös mailes szisztéma bevált, köszönöm!

(#48143) LonGleY


LonGleY
veterán

Találkozott az Apex Pro és a widgetek összetűzésével valaki?

Nekem a Keep és az Endomondo widgetje is tök kuka egy ideje rajta (egyik se tölti be az anyagokat), a legutóbbi frissítés (2.3.1) sem segített rajta.

[ Szerkesztve ]

(#48144) kovisoft válasza LonGleY (#48143) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem Nován kerreg a Keep widgetje, semmit se tölt be.

Szerk: most rebootoltam a telómat, de ugyanúgy kerreg. :F

[ Szerkesztve ]

(#48145) LonGleY válasza kovisoft (#48144) üzenetére


LonGleY
veterán

Áhá! Szóval Keep (és Endomondo) hiba...

(#48146) petipetya válasza LonGleY (#48145) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam tökéletesen teszi a dolgát a Keep widget.

"nincs rá lezsóidő"

(#48147) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok. TSF shellt hasznalok, es ha összeomlott, igaz felajanlotta, hogy csinal egy biztonsági mentest, meg is történt a mentes, de nemtudom , hogy hova mentette, vagy hogy hozzam vissza.... Valakinek ötlete?

(#48148) LonGleY válasza petipetya (#48146) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam ilyen csodálatos:

(#48149) kovisoft válasza LonGleY (#48148) üzenetére


kovisoft
őstag

Pont ugyanez van nálam is, ICS 4.0.4+Nova (free).

(#48150) LonGleY válasza bendi806 (#48147) üzenetére


LonGleY
veterán

Ugyanott tudod visszaállítani a beállításokat, ahol elmenteni. Helyileg nem tudom, hogy hova rakja, de ha megtudnád, akkor sem lennél előrébb. A megfelelő menüpontot kell megtalálnod a launcheren belül. Sajnos most nincs előttem, hogy pontosítsak...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.