Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) #79335424 válasza LonGleY (#48143) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Találkozott az Apex Pro és a widgetek összetűzésével valaki?"

Részletezd légyszi egy kicsit, hogy mit értesz ez alatt, hátha tanulok valami új feature -t!

(#48152) bendi806 válasza LonGleY (#48150) üzenetére


bendi806
aktív tag

Sebaj.. Akkor majd belevetem magam a melyebe:-D
De lehet kiprobalnek valami uj launchert, az apexen es a novan gondolkodom, erdekelne a velemenyed, szerinted melyik testreszabhatobb illetve tobb kiegeszitot lehet letolteni hozza? En az apexra gondoltam :-)

(#48153) LonGleY válasza #79335424 (#48151) üzenetére


LonGleY
veterán

Az "összetűzés" szónak két értelme van. Lehet, hogy te a másikra gondoltál. :] Amúgy még képet is beszúrtam a jelenségről a #48148-ban.

bendi806: Ha legalább 4 colos kijelződ, kétmagos procid, 1 GB memóriád van, és megfelelően belőtted a TSF Shell-t, akkor annál nem találsz se szebbet, se jobbat. Az után az Apex és a Nova is fapad. A fizetős verzióik közt sok különbség nincs, nekem az Apex kicsit szimpatikusabb a beállításaiban és külsőben is, mások szerint a Nova gyorsabb. Ha nem egymagos gépem lenne szerencsétlen 512 MB rammal, akkor én is TSF Shelleznék már rég. De ha mégis érdekel, a próbát a sima Apex-el kezdd, mert az többet mutat a launcherből, mint a Nova ingyenese. Ha mégsem jönne be, egy mozdulat leszedni és visszaállítani az alapértelmezést TSF-re.

[ Szerkesztve ]

(#48154) bendi806 válasza LonGleY (#48153) üzenetére


bendi806
aktív tag

2 ut között jarok:-D 2mag szerencsétlen 512 megaval:-D

(#48155) #79335424 válasza LonGleY (#48153) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ok. Leesett a tantusz. Akkor bugról van szó, nem feature -ről. :)

(#48156) LonGleY válasza bendi806 (#48154) üzenetére


LonGleY
veterán

Úgy viszont lehet, hogy előrelépés lenne nálad egy kisebb fogyasztású launcher (a két fej-fej melletti közül valamelyik), mert tipiukusan 20-25 MB-os harapnak a nem túl sok elérhető RAM-ból a TSF ~60+ MB étvágya helyett.

Somatom: Igen, itt egyértelműen arról. :]

[ Szerkesztve ]

(#48157) bendi806 válasza LonGleY (#48156) üzenetére


bendi806
aktív tag

Hat igen, az a masik gondom:-$

(#48158) janosibaja


janosibaja
őstag

A minap írta itt valaki, hogy ha a tárcsázóban #31# kezdéssel írjuk a hívott számot, akkor nem küldi el a mi számunkat. Gondolom, így kell írni (egy képzelt számmal), hogy: #31#20/2787845

Erre nekem sajnos azt mondja a mobil, hogy a hívott szám nem kapcsolható, pedig a kijelzőn látható is a névjegyzékembe felvett partner neve... Mit csinálok rosszul?

(#48159) aicon válasza janosibaja (#48158) üzenetére


aicon
senior tag

#31#062012345678
#31#+362012345678

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#48160) janosibaja válasza aicon (#48159) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi! Működik! :C :C :C

(#48161) #79335424


#79335424
törölt tag

Egy kis Dolphin helyzetjelentés. Korábban elég negatívan nyilatkoztam az új beta -ról (v. 11.x). Ezt szeretném módosítani. Egyrészt azért, mert azóta kijött két frissítés, ami úgy tűnik, hogy némileg normalizálta a ramkezelést. Másrészt azért, mert közben felfedeztem pár lehetőséget és volt user error is.
1.: Az alkalmazások azért záródtak be, mert a kernelben túl magasra volt állítva a küszöbérték.
2.: Továbbra is csak egy oldali swipe van, ami az addonok kezelésénél nem túl praktikus. Ezt továbbra sem tartom jó megoldásnak. Viszont a könyvjelzők a teló menü gombjának nyomvatartásával is előcsalhatók. Így ehhez megmaradt a gyors elérés (csak a launcherben ne legyen más művelet beállítva a hosszú menühöz).
3.: A pinch-zoom kitakarja ugyan a fullscreen beállítás esetén megjelenő, fejléc megjelenítő gombot, de ez, mint egy widget, bárhova áthelyezhető.
Sajnos, ezekről az apró kis fínomságokról nem találtam leírást, ezért marad a tapasztalás, ami nem mindíg adja magát elsőre. Szóval nem is olyan rossz ez az új Dolphin. Viszont a másik kedvencemnél, a Firefox beta -nál is érezhető a folyamatos fejlesztés. Szerintem egyre jobb és van pár feature, amit csak a róka tud.

(#48162) petipetya válasza janosibaja (#48160) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ráadásul abban a formátumban el is mentheted a névjegyzékbe a számot.

"nincs rá lezsóidő"

(#48163) Stofl85


Stofl85
tag

Sziasztok! Tudtok olyan hangszín szabályzót ami rendszerszinten működik?
Jó lenne ha a rendszerhangok és egyéb appok hangját is lehetne egyben állítani.
Köszi!

(#48164) jani8787 válasza air (#48000) üzenetére


jani8787
tag

valami ingyenes? mert ennek az ingyenesen fellelhető változata tudjuk hol az nem nagyon működik 4500ft meg kicsit sok érte playen...?! köszi :) ui:bocs csak most volt időm nézni :)

[ Szerkesztve ]

(#48165) jani8787 válasza Bozek (#48002) üzenetére


jani8787
tag

Sony Z, néztem az active sync-t és van névjegyek email naptár szinkr. feladatok nincs S advance samsungba volt az is az alap androidba :S de amugy akkor is csak az S tervezőben láttam a feladatokat, tehát itt amúgy is gondolom kellene egy app hozzá ami "látja" nem? köszi :) és bocs h csak most...

(#48166) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

a legutolsó Chrome frissítés play-ből nem települ a telómra, először azt írja, hogy érvénytelen telepítő fájl, második próbálkozásra pedig, hogy nincs elég lemezterület

mivel lehetne kikerülni?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#48167) air válasza jani8787 (#48164) üzenetére


air
nagyúr

Én nem tudok ingyenest.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48168) atillaahun válasza #79335424 (#48161) üzenetére


atillaahun
veterán

Öhmm, és a bétá-ba se javították még ki az alapértelmezett letöltési hely hibát?

(#48169) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Megvásároltam playen a TuneIn Radio Pro nevű alkalmazást. Volna egy olyan gondom, hogy elkezdek hallgatni egy rádió adót és teljesen megtölti a program a telefonom (SE Xperia Mini Pro Sk17i) belső memóriáját.

Miért? És mit lehet vele kezdeni?
Használhatatlan a telefonom addig még az appkezelőben nem törlöm az adatokat.

Ha nincs rá megoldás (már megérte eredetiben megvenni) akkor milyen más appot ajánlotok helyette?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#48170) aelod


aelod
veterán

Tudtok hívásrögzítő progit ami működik Samsung galaxy ace II-vel?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#48171) #79335424 válasza atillaahun (#48168) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kipróbáltam miniPC -n. Először a Download mappával egy szinten levő könyvtárat jelöltem ki, majd újraindítottam a Dolphint. Az új mappába töltött le. Aztán az externalSD -n jelöltem ki mappát és újraindítás nélkül megismételtem ugyanazt a letöltést. Ekkor is a megfelelő helyre töltött le. Visszaellenőriztem fájlkezelővel, valóban ott van a letöltött állomány. Aztán CIFS -sel becsatoltam a NAS -t és azon adtam meg egy letöltési mappát. Na, ez megfeküdte a gyomrát. De ha nem közvetlenül a Dolphin -t használom, hanem átadom ADM -nek, vagy Ponydroidnak, akkor ez is megy.

[ Szerkesztve ]

(#48172) soultrapp


soultrapp
senior tag

hello!!
nem tudjátok,hogy pl: pou játèkból a mentèst átlehet-e másolni másik telóba??

(#48173) atillaahun válasza #79335424 (#48171) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem az a baja, hogy rossz helyre tölt le, hanem hogy folyton megkérdezi hiába pipálom be hogy jegyezze meg. :( Meg az se lenne egy haszontalan dolog ha letöltés után felajánlaná a megnyitást mint más normális böngésző, nem kéne fóyton az értesítése sávot huzigálni. Téged ezek nem zavarnak?

(#48172) soultrapp
Nem játszok ugyan, de szerintem 99%-ban minden vackot ki lehet szedni/átmásolni. Ha a /sdcard/Android/data/ alatt nincs mappája, akkor valszeg a /data/data alatt tartja. Ez utóbbihoz már valszeg root kell.

[ Szerkesztve ]

(#48174) #79335424 válasza atillaahun (#48173) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahhh, félreértettem. Igen, ablakot most is dob. Egy-egy fájl esetén az az egy bökés nem zavar. Több fájl esetén pedig letöltésvezérlőt használok, vagy pyLoad kliensből, esetleg webGUI -n keresztül a NAS -nak adom át a letöltést. Ami a megnyitást illeti, nálam semmi sincs alapértelmezettnek beállítva. Szeretem én kiválasztani, hogy mit, mivel nyisson meg. Ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy meg is akarom nyitni. Szóval nekem teljesen jó így. Tudom, hogy nálad más a szitu, mert nem szereted, ha több alkalmazás van telepítve egy feladattípusra.

[ Szerkesztve ]

(#48175) vgyuri válasza Predator2 (#48169) üzenetére


vgyuri
őstag

Rögzíted az adást? Csak ekkor csökkenhet a szabad helyed.

(#48176) Predator2 válasza vgyuri (#48175) üzenetére


Predator2
addikt

Nem rögzítem. Ezért nem értem én sem, hogy mi baja van. Teljesen megtölti a memóriát.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#48177) Sterilzona válasza Sterilzona (#48123) üzenetére


Sterilzona
senior tag

sziasztok. erre valaki ? :)

(#48178) petipetya válasza Sterilzona (#48123) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az egésznapos eseményre gondolsz? Ha nem, akkor nem értem mire. Egyszerűbben el tudod mondani?

"nincs rá lezsóidő"

(#48179) #79335424 válasza Predator2 (#48176) üzenetére


#79335424
törölt tag

Átböngésztem a menüjét. Egy hibalehetőséget találtam. Amikor elindítasz egy csatornát, akkor van egy olyan menüpont, hogy "schedule recording". Nézz bele, hogy ne legyen pipa!
Egyébként annak a telónak van belső memóriája? Nem csak a külső SD -t használja?

[ Szerkesztve ]

(#48180) dokee78 válasza kovisoft (#45044) üzenetére


dokee78
félisten

(#48181) kovisoft válasza dokee78 (#48180) üzenetére


kovisoft
őstag

Jé, tényleg nincs most a listában. Nem értem, hova tűnhetett. :F
Reméljük, hamarosan visszakerül.

(#48182) Predator2 válasza #79335424 (#48179) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Kipróbálom köszönöm a segítséged.

A telefonban:

Memória

Memória 512 MB RAM / 1 GB ROM
Memória bővíthetősége microSDHC (gyári: 2GB) most 16GB

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#48183) Bozek válasza jani8787 (#48165) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most nem tudom kipróbálni, mert a "kedves" OWA-ban nem lehet feladatot hozzáadni. Holnap este megnézem, akkor leszek a cégnél.
Amúgy meg a telefonon lévő Update Center múltkor jelzett egy alkalmazásfrissítést és felkerült egy Feladatok nevű cucc a telefonra. Valószínűleg oda rakja be, mivel a beállításainál bent van az Exchange fiókom.

(#48180) dokee78 : Ott van az. Gondolom csak frissítették és azért nem látszódott egy darabig, mivel ez a dátum van alatta: 2014.04.05 22:46:35

[ Szerkesztve ]

(#48184) jani8787 válasza Bozek (#48183) üzenetére


jani8787
tag

[L:/dl/upc/2014-04/371610_screenshot_2014-04-06-00-43-46_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-04/371610_screenshot_2014-04-06-00-43-46_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]na én emiatt gondolom h progi kell hozzá, csak mégsem szeretnék fizetni a Sony hiányossága miatt 5000ft egy app-ért! vagy van más megoldás? egyáltalán a Sony direkt kivette ezt? vagy nincs benne a Jelly Beanbe? a régi S Advance tudta Sony Z meg nem :S [L:/dl/upc/2014-04/06/371610_pqfk7q0ymfg9b9ri_screenshot_2014-04-06-00-44-56_2.png](IMG:/dl/upc/2014-04/06/371610_pqfk7q0ymfg9b9ri_screenshot_2014-04-06-00-44-56_2.thumb.png)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#48185) jani8787


jani8787
tag

bocsi csak nem ment egybe :S

[ Szerkesztve ]

(#48186) LonGleY válasza Predator2 (#48169) üzenetére


LonGleY
veterán

XiiaLive Pro

A TuneIn csak azért ennyire ismert, mert egy csomó készüléken előtelepítve figyel. Én még a pénzt is visszatéríttetném a hibákra hivatkozva (jó eséllyel vissza is utalnák a kifizetett összeget).

[ Szerkesztve ]

(#48187) Kékes525 válasza dokee78 (#48180) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nem az? Hungary_openmaps_eu_europe.map.zip

A listában volt, legalábbis most.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48188) BullZeye válasza Kékes525 (#48187) üzenetére


BullZeye
veterán

51.92 MB - 2014.04.05 22:46:35

Azaz tegnap frissítették, így leszedték előtte, ezért nem látták.

(#48189) kymco


kymco
veterán

Sziasztok!
Két google fiókot használok a mobilomban. Az egyik a saját fiókom, amin szoktam is időnként szoftvereket vásárolni, a másik közösségi fiók, ennek a levelezésen túl csak a naptár szinkronizációját használom/használjuk.
Vsz figyelmetlenségből az utóbbi időben néhány szoftvert a playről a közösségi fiókkal telepítettem fel.
Ez nem olyan nagy probléma, csak inkább engem zavar. Hibába szedem le a programot, törlöm ki az összesből is (a közösségi fiók alatt a play-ből), hiába állítom át a saját fiókra a play-t mégis a közösségi fiók alá telepíti a már korábban odatelepítettet. Már le is szedtem a közösségi fiókot, a sajátból telepítettem, de amikor újra feltettem a közösségi fiókot, újra közösségi fiókhoz csatolta a play.
Szeretném kiiktatni véglegesen a play-ből a közösségi fiókot úgy, hogy a naptár szinkronizáció megmaradjon. Mi a teendő? Az általam megvásárolt business calendar pro nem igazán képes nem telepített fiókot kezelni.
Van valakinek valami használható ötlete?

www.refujvaros.hu

(#48190) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

tudnátok vmi olyan app-ot ajánlani ami meghatározott időközönként pl. 5 percenként vmi hangjelzéssel figyelmeztetne a nem fogadott hívásokra/sms-ekre/email-ekre stb...

köszi a válaszokat!

(#48191) Csigusz 1 válasza baandii (#48190) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Szia!
Az Easy Reminder pont erre van kitalálva! :)

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#48192) baandii válasza Csigusz 1 (#48191) üzenetére


baandii
senior tag

köszi!

itt az általam feltelepített programokra pl. whatsapp-ra is lehet emlékeztetőt beállítani?

(#48193) Matthew válasza #79335424 (#48128) üzenetére


Matthew
senior tag

Köszönöm, akkor kipróbálom valamelyik általad írt megoldást. :R

(#48194) Bozek válasza jani8787 (#48184) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megnézted az Update Center-ben, hogy van-e friss alkalmazás? Mert lehet, hogy nálam azért jelent meg, mivel felrakta a Feladatok-at.

(#48195) atillaahun válasza kymco (#48189) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha szinkronizálni akarsz ahhoz kell fiók, ezt nem lehet kikerülni.
Másfelől viszontnem értem a problémád. Most az a baj, hogy pár app rossz fiókban jelenik meg a Play-en? Ez gyakorlatilag miben akadályoz?
Max annyit tehetsz, hogy lemásolod az .apk-kat /data/app-ból, uninstall, aztán visszarakod őket .apk-ból. Akkor viszont egyik fiókhoz sem fogja rendelni őket asszem - már ha ez jobb.

[ Szerkesztve ]

(#48196) kymco válasza atillaahun (#48195) üzenetére


kymco
veterán

Valószínűleg a maximalizmusommal van baj :)

www.refujvaros.hu

(#48197) tomy86 válasza kymco (#48189) üzenetére


tomy86
addikt

Azt nem próbáltad, hogy a közösségi fiókoddal belépve a Playre, a beállításokban eltávolítod a telefonod a listából? Ezután a másik fiókoddal belépve már valószínűleg ahhoz csatolja a letöltést. Nem próbáltam soha, csak tipp.

[ Szerkesztve ]

(#48198) siskad


siskad
őstag

Sziasztok. Nem tudnátok valami.olyan programot mondani, ami kikapcsolja a gombok világítását?

Xiaomi 13

(#48199) Foose


Foose
addikt

Segítsetek! Tegnap valahogy eltűnt 2000 ft-om a kártyámról. Soha nem teszek a telóra semmit, ami nem playről van. Egy app valahogy most szerintem mégis háborgat engem, valami sexy faces.... Gondolom a pénzem is ez nyúlta le, mert az elküldött smsek között van olyan üzi, amit nem én küldtem, és most ha megnyitom a playt, a status baron mindig ott van hogy sikeres letöltés "sexy faces mittudomén mi" a telón sehol nincs, letöltések között sem. Ettől hogy tudok szabadulni?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48200) darvinya válasza Foose (#48199) üzenetére


darvinya
titán

18-as karikás app törlésével és takarítással, vagy teljes rendszer újrahúzással.
Backup app-ról csak régen használtaról.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.