Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) petipetya válasza aizen92 (#47149) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#47152) siofok válasza siofok (#47148) üzenetére


siofok
őstag

nekem csak a hosszú ó hiányzik,hogy azért hosszan kell nyomjam,nincs kint. :(
sosem használtam még az utómatikus javaslatos funkciót.Itt előbb utóbb azokat a szavakat adja fel,amiket sűrűbben használok?Vagy mindig ugyanazok maradnak?amúgy tényleg szupi,főleg kocsiban a hangos rész,ha működik frankón.(még csak 1-2 szó erejéig próbáltam)

OnePlus nord 2t

(#47153) batai15 válasza aizen92 (#47149) üzenetére


batai15
félisten

És tényleg! Nagyon baba!most már tuti megveszem.

(#47154) petipetya válasza tobias40 (#47145) üzenetére


petipetya
nagyúr

swype + dragon trial

Számomra egyértelmű, hogy maga a billentyűzet ingyenes, és csak ez a dragon nevű szódiktálós kiegészítő része lesz fizetős 1 hónap után. Ezért ha ez utóbbira nincs szükséged, akkor egyenlőre felesleges megvenni, mert 1 hónap után úgyis kiderül, hogy igazam volt-e vagy sem.

Egyenlőre én is próbálgatom, mert az csúsztatós írásos része jobb, mint a swiftkeynek. Ha a szókiegészítésben is lenyomja majd, akkor marad ez. Már régebben is próbálgattam ezt a swypeot, csak akkor meg nem lehetett ekkora méretű gombokat beállítani raja - azóta viszont ezt pótolták.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47155) siofok válasza petipetya (#47154) üzenetére


siofok
őstag

bocs,hülyeséget beszéltem,rájöttem! :B
nekem álló modban ez a csúsztatásos íírás nemigen megy,nemlátom az ujjamtól a betűket,hová kéne csúsztatni. :( ha meg megállok,már nem jó...

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#47156) petipetya válasza siofok (#47155) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem értem a kérdést. Álló módban 120 %-ra állítottam a gombok méretet, mert nekem így kényelmes.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47157) batai15 válasza petipetya (#47156) üzenetére


batai15
félisten

Ja én is ennyire állítottam.

(#47158) Cyrin válasza siofok (#47155) üzenetére


Cyrin
addikt

ezt gyakorolni kell egy kicsit, kb egy két hét, és nem kell látnod a billentyűzetet.
(ezt most úgy gépeltem be, hogy nem is néztem rá a billentyűzetre....)

(#47159) tobias40 válasza petipetya (#47154) üzenetére


tobias40
veterán

Lehet hogy így lesz majd kiderül.(nevében benne a trial de sehol nem említik az idő korlátot)
Itt az email amit küldtek:
You're almost done!

Confirm your email to finish setting up Swype.

If you are viewing this email on your device, tap on the following link:

If the link above does not work, manually enter the activation code listed below by opening Swype Settings > My Words (or Swype Connect) > Enter activation code.

Activation Code:

Thanks!
Swype

(#47160) petipetya válasza tobias40 (#47159) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is kaptam ilyen levelet és aktiváló kódot.

"nincs rá lezsóidő"

(#47161) tobias40 válasza petipetya (#47160) üzenetére


tobias40
veterán

Gondoltam hogy nem csak nekem küldtek! :)
Tetszik a program,a diktálós részét még nem próbáltam ki.
Ha beválik megveszem.

De ugye hogy sehol nincs rá utalás hogy miért(meddig lesz) triál,se a levélben sem a play-en?

(#47162) petipetya válasza tobias40 (#47161) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így van, sehol sincs utalás rá.

"nincs rá lezsóidő"

(#47163) Tomace91


Tomace91
senior tag

Erre eseteleg valaki?
"A Clean Master-t érdemes használni Nexus 5-n? Megbízható ez az 1 gombos cucca? Meg amikor jön értesítés, hogy felesleges fájlok vannak koppintsak a tisztításért akkor lehet hagyni, hogy magától csinálja a dolgokat vagy figyelnem kell rá és át kell állítanom őket?"
:R

(#47164) batai15 válasza Tomace91 (#47163) üzenetére


batai15
félisten

Fölösleges szerintem.

(#47165) energy4ever


energy4ever
addikt

Mi annak az idojaras widgetnek a neve, ahol egy barany maszkal? :F

(#47166) dokee78 válasza energy4ever (#47165) üzenetére


dokee78
félisten

az azt hiszem a prestigiokon van gyárilag.

(#47167) energy4ever válasza dokee78 (#47166) üzenetére


energy4ever
addikt

Es nincsen Google Playrol letoltheto verzio? :F
Ha jol emlekszem valamelyik ZTE-n is van alapbol...

(#47168) etooo válasza tobias40 (#47159) üzenetére


etooo
senior tag

Ezzel a kóddal csak a swype felhőszolgáltatását aktiválod, vagyis elmenti az általad hozzáadott szavakat a felhőjükbe, és ha más készüléken is belépsz a megadott e-maileddel, akkor oda is letölti a saját szavaid.

(#47169) batai15 válasza energy4ever (#47167) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem érdeklődj a prestigio topikokban.

(#47170) batai15 válasza energy4ever (#47167) üzenetére


batai15
félisten

[link]
erre gondolsz?

(#47171) tobias40 válasza etooo (#47168) üzenetére


tobias40
veterán

Akkor megvan a megoldás!! :R (és meddig trial?)
Attól függetlenül vszínű megveszem mert nem egy ökör összeg és jól lehet használni!!

(#47172) energy4ever válasza batai15 (#47170) üzenetére


energy4ever
addikt

Igen, erre!
Ehhez honnan tudnek hozzajutni?

(#47173) Foose


Foose
addikt

Látom most mindenki Swype-ol :U Én régen nagyon sokáig Swiftkey-t használtam,meg is vettem. Aztán nemrég jött a TouchPal X billentyűzet,megvettem,és imádom! Swiftkey régen törölve :C Próbálta már valaki ezt? Csak egy javaslat :B

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#47174) batai15 válasza energy4ever (#47172) üzenetére


batai15
félisten

Passzolom, talán a topikjában keresgélj. Gugliztam kicsit, de semmi értelmeset nem találtam ezzel kapcsolatban.

(#47175) aizen92 válasza Foose (#47173) üzenetére


aizen92
addikt

nincs magyar kiosztás. így ez nálam kasza.
azért köszi! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47176) Inarus válasza aizen92 (#47175) üzenetére


Inarus
addikt

Mit értesz magyar kiosztás alatt?

Foose (#47173): Köszi, ha megszokom még akár szintlépés is lehet. De jól látom, hogy itt éves előfizu van a cloud backup és cloud szótár használatához?

[ Szerkesztve ]

(#47177) batai15 válasza batai15 (#47174) üzenetére


batai15
félisten

Közbe rá kerestem ,a neve small sheep 3 d wheather widget.
Egy két youtube videón kívül mást nem találtam.

(#47178) aizen92 válasza Inarus (#47176) üzenetére


aizen92
addikt

Nincsen magyar ékezetes betű, csak angol a billentyűknél, swypenál van öéáü is az angol abc mellett.(nem arra gondolok, hogy hosszan nyomva előjönnek,mert tényleg be van rakva )
Ha nem érthető lövök fotót :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47179) soldi3r válasza #79335424 (#46626) üzenetére


soldi3r
veterán

Hi! Most jutottam el a kiprobalasig. A rootolt Samsung Ace-re tokeletes, de a Moto G-t nem szeretnem rootolni a garancia miatt. Amit emlitettel az lehet a Droid VNC?

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#47180) tyuli76


tyuli76
tag

Üdv:)
Van már olyan alkalmazás,h 1 kattintással lekapcsolom az egyik simkártyát?Repülöüzembe rakom.Lenovom van és ezen van a beállitások,sim kezelelés,és ott tudom kikapcsolni.Next van fent,de ott nem tudom kirakni a simkezelés ikont,mert ha rámegyek,akkor van még 4-5 ikon azon belül,és ha azok közül választok,akkor összeomlik a launcer.

(#47181) LonGleY válasza tyuli76 (#47180) üzenetére


LonGleY
veterán

Nincs kétkártyás rendszerekkel foglalkozó app, mivel nincs ilyen támogatás a droid API-ban, hogy ilyet lehessen írni. Minden esetben a gyártó megoldásaira vagy kénytelen támaszkodni. Esetleg custom mókolás létezhet, ami nincs kizárva.

(#47182) Foose válasza Inarus (#47176) üzenetére


Foose
addikt

Igen,jól látod. Amikor én vettem meg,asszem valami 600ft volt. Most nem tudom mennyi,azóta nem néztem.
Gondolom aizen92 úgy érti a magyar kiosztást,mint a swype esetében. A billentyűzeten külön van magyar ékezetes betű is. Külön!

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#47183) Fall-N válasza petipetya (#47162) üzenetére


Fall-N
veterán

Ilyet én is kaptam. Ennek nincs köze a trialhoz. Ez ugyanolyan, mint a SwiftKey backup-ja. Megvettem mindkettő billentyűzetet, jelenleg a SwiftKey van fenn.

Bocs látom írták már. :-)

[ Szerkesztve ]

(#47184) #79335424 válasza soldi3r (#47179) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, arra írták, hogy működik. De sztem szerver oldalon minden ilyen alkalmazásnak kell root jog.

tyuli76:
Egy másik topikban írtak egy shellparancsról, ami állítólag kikapcsolja a slotot. Én nem tudom kipróbálni, mert nincs duál simes droidom (csak szeretnék venni és keresem a megoldást). Érdekel? Tudnád tesztelni?

(#47185) darvinya válasza aizen92 (#47178) üzenetére


darvinya
titán

Gondolom ilyenre gondolsz.

Ilyet eddig csak AnySoftKeyboard+Magyar pack (2) tudta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47186) soldi3r válasza #79335424 (#47184) üzenetére


soldi3r
veterán

Most raakadtam meg a VMLite-ra, ott nem irjak a root igenyt, viszont fizetos. A harmadik a VNC server, szinten rootot ker. :F

E30 (oo=[][]=oo)

(#47187) batai15 válasza darvinya (#47185) üzenetére


batai15
félisten

ilyen a swype is.

(#47188) pakfong válasza batai15 (#47187) üzenetére


pakfong
tag

És az összes magyar ékezetes betűt hogy hozod elő a 4. sorban? A számok annyira nem is fontosak.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#47189) Bozek válasza S e t h (#47120) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, ezt most cáfolom. Tudok én Neked olyant mondani, amit az istennek se tudtam kicsikarni a Swype-ból, míg a Google hangalapú gépelés simán beírta. Ilyen például a következő név: Preisinger Sándor. A Swype-nál akármit próbáltam, csak Reisinger Sándor lett...

(#47190) batai15 válasza pakfong (#47188) üzenetére


batai15
félisten

Minek azt? fekvő módba ott van, de ez már a kényelmes gépelés rovására megy. Kicsik lesznek a betűk, stb.
Ide egy phablet kell már :DDD

(#47191) dokee78 válasza Foose (#47173) üzenetére


dokee78
félisten

Én még mindig Swiftkeyezek,a hibái ellenére is,és lehetne több skin is hozzá.

(#47192) petipetya válasza Bozek (#47189) üzenetére


petipetya
nagyúr

Írd át Sanyira. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#47193) Bozek válasza petipetya (#47192) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Sándorral nincs is gondja és a Waltner se kottyant meg neki (bár a Google-nak se). Sőt, még a Végh Bélát is simán beírja. De ez a Preisinger kifog rajta.

(#47194) pakfong válasza batai15 (#47190) üzenetére


pakfong
tag

4,7-es kijelzőn nem zavaró és lényegesen gyorsabb a gépelés a 4. sorral. Ph-s kollega megoldotta ezt a Smart Keyboard-ban, reméltem, hogy a swype is tudja.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#47195) Foose válasza dokee78 (#47191) üzenetére


Foose
addikt

Nekem az fontosabb,hogy jobban felismeri a szavakat,(nekem legalábbis) Sokáig használtam Swiftkeyt,és most kb 2 hónapja TouchPal X. Jelenleg nagyon elégedett vagyok vele,nem cserélném vissza Swiftkeyre :) Pedig azt is szerettem :)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#47196) tyuli76 válasza #79335424 (#47184) üzenetére


tyuli76
tag

érdekel, én irtam neked privit is a voipal és a dualsimes telefonal, egy kissé rossz fogalmazással :D

(#47197) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!

Olyan appot keresek amellyel a főképernyőre ki lehet tenni a leggyakrabban hívott számokat, és onnan lehet hívást indítani.
Esetleg az android (4.1.2) ezt nem tudja alapból? :B

(#47198) LonGleY válasza fireman123 (#47197) üzenetére


LonGleY
veterán

Sok gyári és egyéb widget tudja azt, hogy a kedvencnek jelölt konktaktokat kiemeli, de a legegyszerűbb az, ha widget helyett parancsikont hozol létre. Ott kiválasztod a közvetlen tárcsázást, utána a kontaktot (több ilyet is kipakolhatsz). Ebből lesz egy 1x1-es ikonod, amire bökve azonnal kezdeményezi a hívást.

(#47199) jbl


jbl
aktív tag

Ez engem is nagyon érdekelne!
Találja meg valaki, hogy honnan lehetne letölteni!

Small sheep 3D Weather Widget
小綿羊 3D 天氣小工具

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47200) #79335424 válasza tyuli76 (#47196) üzenetére


#79335424
törölt tag

Itt a hsz. Csak átfutottam benne a linket, de használhatónak tűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.