Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48201) #79335424 válasza atillaahun (#48195) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt nem a konkrét példával kapcsolatban írom, inkább csak gondolatébresztőnek. Nem vagyok benne biztos, hogy nem lehet a G. fiókot kikerülni. Ha nem szinkronizálok semmit, egy alkalmazás akkor is tárolja valahol az adatokat kliensen (telón) belül. Gondolom, ilyen naptár esetében ez egy SQLite adatbázisfájl. Mi van akkor, ha ezt a fájlt manuálisan szinkronizálom (dropbox, saját szerver, stb.)?

(#48202) kymco válasza tomy86 (#48197) üzenetére


kymco
veterán

De próbáltam, de nem ment...
Hamarosan új telefonom lesz, és 0-ról kezdem a telepítéseket... remélem akkor helyreáll a rend. Csak reméltem, hogy van olyan rejtett beállítás, amivel be lehet a play-ben állítani, hogy melyik fiókot kezelje kizárólagosan....

www.refujvaros.hu

(#48203) Foose válasza darvinya (#48200) üzenetére


Foose
addikt

Nincs is telepítve!! Ez most komoly, csak rendszer újrahúzás segít?? Egy hete raktam újra az egészet főzött rom miatt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48204) 7Sony7 válasza Foose (#48203) üzenetére


7Sony7
addikt

Szia. Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy nincs rá szükség, de már minden mindegy alapon feltehetnél egy víruskeresőt. Kipróbálhatnád a 360 mobile security nevűt. nekem az már egyszer jelzett, hogy a telepített prigi malware. Lehet, hogy már elkéstél vele, de egy próbát megér. (Már csak azért is kíváncsi lennék, mert nekem ez van fent.) :)

-

(#48205) darvinya válasza Foose (#48203) üzenetére


darvinya
titán

Akkor gondold végig mit telepítettél előtte mikor ez jelentkezet.

Amúgy reklám app-ok teleszemeteli a rendszert saját magukkal, hogy még véletlenül ne tud könnyen törölni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48206) Melafoto válasza Foose (#48203) üzenetére


Melafoto
senior tag

Hali
Nekem is küldött egyszer vmi progi másolatokat az sms-ről, de aztán rátaláltam a CM Security -ra és segített a biztonsági rést kijavítani. Meg az Adaway progi is fent van mint reklám blokkoló.
Az utóbbihoz root kell, de szerintem az elsőhöz nem.
Egy próbát megér....

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#48207) tomy86 válasza Foose (#48203) üzenetére


tomy86
addikt

Próbáltad pl. AirPush Detectorral megnézni, hogy melyik program küldi a status barra az üzenetet?

(#48208) Foose


Foose
addikt

Köszönöm a hozzászólásokat, rendszer szinten működő reklám blokkolót használok, (minminguard) az nem jelzett semmit. De nincs is reklám egy appban sem. :) igen, attól félek hogy víruskeresó már késő. Utóbbi ötletet megpróbálom, hátha. Köszönöm Airpush detector semmit nem talál.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48209) spiky03


spiky03
veterán

tudom, hogy nem ide tartozik, de szerintetek iphone-ra létezik olyan gtalk vagy valami hasonló akivel lehet csevegni egy androidos teloval?
mert asszony iphone megszállott hiába mondtam neki, hogy az android az jobb de neki az kell mert az szép fehér. :D

thx

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#48210) LonGleY válasza spiky03 (#48209) üzenetére


LonGleY
veterán

Dzsizösz... nem mintha nem lenne elég szép fehér Androidos teló. :] Viszont arra is vannak chat kliensek, így megoldható, igen. De ez már másik topik témája.

(#48211) aicon válasza spiky03 (#48209) üzenetére


aicon
senior tag

Skype, bár nem fehér :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#48212) kovisoft válasza LonGleY (#48210) üzenetére


kovisoft
őstag

Miért lenne más topik témája, hogy hogyan tud egy androidos készülék egy iphone-nal chat-elni? Viber esetleg?

(#48213) LonGleY válasza kovisoft (#48212) üzenetére


LonGleY
veterán

Az instant messenger programok ugyanúgy tudnak több csatornát kezelni itt is, ott is. Az lehet facebook, gtalk és miegymás. Hivatalos Hangouts-ról nem tudok, annyit kell csak tudni, hogy annak esetében az offline üzeneteket nem fogod megkapni, de chatelésre szinte bármelyik jó.

(#48214) Viktor0610 válasza kovisoft (#48212) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Viber, Hangouts, Whatsapp, FB Messenger, és még ki tudja, hány program, ami mindkét platformon elérhető. :D

Samsung Galaxy A54

(#48215) spiky03 válasza LonGleY (#48210) üzenetére


spiky03
veterán

én is ezt mondtam neki, de azt mondta azoknak gagyi hatása van míg az iphone az szép úgy :D

köszi mindenkinek a választ, akkor lehet majd viberezek vele ha meglesz neki a telcsi, ha nem lesz rá hangouts, vagy valami gmail-es progi.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#48216) LonGleY válasza spiky03 (#48215) üzenetére


LonGleY
veterán

De eszerint van rá az is, csak én nem tudtam róla.

(#48217) llll


llll
senior tag

jól értem, hogy ezek az ellopott készüléket felderítő és távolról sms által vezérlő programok addig használhatók, amíg a tolvaj le nem törli őket a telefonról?
tehát amíg mondjuk nyom 1 "gyári állapotba visszaállítást"?

Soha többet DPD!

(#48218) raziel01 válasza llll (#48217) üzenetére


raziel01
veterán

Végülis igen.
De a Cerberus ha kap root jogot akkor gyári visszaállítás után is működik.

(#48219) tankraid


tankraid
aktív tag

Valaki tud olyan progit aminél pontosan be lehet állítani az adat használatnál az időszak kezdetét és végét? (Illetve pontosan még esetleg le lehet lőni a kl. progikat, hogy ne nyirkáljanak net-hez)

Válaszokat előre is köszönöm!

(#48220) #79335424 válasza llll (#48217) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem egészen. Van, hogy nem is lehet ilyet csinálni, mert a teló nem hajtja végre a visszaállítást. Vagy visszaállítás után is megmarad az alkalmazás. De az igaz, hogy "semmilyen módon sem eltávolítható" megoldás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#48221) gipsztigris válasza raziel01 (#48218) üzenetére


gipsztigris
addikt

A cerberus alapból root joggal törlődik gyári visszaállításkor. Van hozzá CWM-ből telepíthető .zip verzió, az épül be a sytembe, és azt nem lehet törölni factory resettel.
Avast Anti-Theft root joggal alapból a systembe települ.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#48222) llll


llll
senior tag

most konkrétan a zoner antivirusban találtam ilyet, hogy 1 sms-sel szirénáztatni lehet a telefont
ha ellopnák, akkor a visszaszerzéséhez nem fűznék túl sok reményt, de ezt szivesen eljátszanám vele 1 párszor, lehetőleg hajnaltájban:)
de ha jól sejtem, akkor ez is simán eltávolítható

bár akkor adja magát a következő kérdés:
megoldható-e az vmi módon, hogy mondjuk 1-1 alkalmazás eltávolítása, vagy a komplett gyári reset is vmi jelszóhoz legyen kötve?

(ezt az avast anti-theftet nézem...)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#48223) baandii válasza gipsztigris (#48221) üzenetére


baandii
senior tag

ezt a cwm-ből telepíthető .zip verziót merre találom? köszi!

(#48224) vgyuri válasza Foose (#48199) üzenetére


vgyuri
őstag

Tiltsd le az emelt díjas sms küldését és fogadását, hogy többet ne forduljon ilyen elő, és a maradék pénzed se tudja lenyúlni a program.

(#48225) air válasza llll (#48222) üzenetére


air
nagyúr

Kell egy app lock alkalmazás a Beállítások app-ra, akkor onnan nem lehet factory resetet csinálni.
PC-vel viszont simán flashelhető rá egy új rom.
Tehát abszolút védelem nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48226) gipsztigris válasza baandii (#48223) üzenetére


gipsztigris
addikt

Parancsolj! [link]

(#48222) llll

Avastnál PIN-el tudod védeni akár a teljes programtárat, akár az alkalmazásokat is.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#48227) baandii válasza gipsztigris (#48226) üzenetére


baandii
senior tag

köszi :R

(#48228) atillaahun válasza Foose (#48208) üzenetére


atillaahun
veterán

Tehát akkor van root-od, az jó. Fájlkezelővel irány a /data/app/ időrendbe rakod, és a legutóbb települtek közül az a hunyó amelyiket nem ismered névről. Kivágod, aztán rákeresel a nevére a gyökérben / hogy hol hagyott még szemetet.

(#48201) Somatom
Ha fontos lenne nyilván én is kitúrnám az adatbázis fájlt és csinálnék rá Tasker-ral egy Dropbox szinkron profil-t, de kétlem hogy az érdeklődő ennyire maximalista lenne. Meg akkor ehhez böngészőből bejelentkezve nem tudsz hozzáírni, ami végülis a szinkron lényege lenne.

[ Szerkesztve ]

(#48229) atillaahun válasza tankraid (#48219) üzenetére


atillaahun
veterán

Bár nem használom de ezt elméletileg a gyári Adathasználat beállítások is tudja.

(#48230) llll válasza air (#48225) üzenetére


llll
senior tag

...és valóban :)
ezt is köszi

gipsztigris:
ez az avast anti-theft is tökéletes
már csak arra nem jöttem még rá, hogy ha mégis úgy döntenék, akkor hogy tudom leszedni a telefonról?
az vili, hogy először is az eszköz-rendszergazdák közül kell kivenni
de utána?

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#48231) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Bocs, most nincs időm végigpróbálni az összes droid böngészőt, ezért lenne kérdésem. Beégett AMOLED telefon romlását megelőzendő és kényelmi okokból.

Van ugye az opera classic, A BÖNGÉSZŐ. Ehelyett kéne valami a sok korcs webkitből. Nagyítás minőséget hagyjuk, lényeg, legyen desktop user agent. Meg fusson teljes képernyős módban, minden sáv nélkül, teljesen mellőzve a statikus elemeket a képernyőn. Mindössze ennyi lenne. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#48232) Viktor0610 válasza quailstorm (#48231) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Beégett AMOLED telefon romlását megelőzendő" Ezt nem értem. Ezen segíthet a böngésző? :U

Samsung Galaxy A54

(#48233) Mr X válasza Viktor0610 (#48232) üzenetére


Mr X
veterán

Gondolom úgy érti, hogy na nincs fix alsó és felső sáv benne, akkor nem ég be jobban ott.

[ Szerkesztve ]

(#48234) quailstorm válasza Viktor0610 (#48232) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem szeretnék ilyet
Remélem ez válasz a roppant elmés kérdésedre :U

(#48235) gipsztigris válasza llll (#48230) üzenetére


gipsztigris
addikt

Így van! Először a rendszergizda jogot kell megvonni tőle, majd (ha nincs telepítve az Avast Anti-Vírus) akkor először telepíteni, majd az Antivírus alól lelet leszedni. Úgy is működik, ha az Anti-Vírust csak az Anti-Theft leszedésének idejére telepíted.

[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#48236) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mr X:
Köszi. :R

quailstorm:
....

Samsung Galaxy A54

(#48237) #79335424 válasza Viktor0610 (#48232) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Ha fullscreen -ben futtatod, akkor addig sem látszik az állapotsáv, ami egy statikus valami, tehát "égeti" a kijelzőt. Elméletileg. Gyakorlatilag némileg árnyalja a képet, hogy az állapotsáv lehet átlátszó is, így mindjárt nem annyira statikus. Továbbá a teló alap, álló nézetmódjához képest a böngészőt szerintem praktikusabb fekvőben használni. Ekkor az állapotsáv is áthelyeződik. Szóval a böngészőt beégés ellen fullscreenben futtatni szerintem kb.értelmetlen.

(#48238) Viktor0610 válasza #79335424 (#48237) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már értem, csak nálam három Samsung eszközön sem jelentkezett ez a probléma, pedig napi 2 óra netezés ment mindegyiken. :D

Samsung Galaxy A54

(#48239) llll válasza gipsztigris (#48235) üzenetére


llll
senior tag

oké
hálás köszönet még egyszer mindenkinek :R

Soha többet DPD!

(#48240) punky10 válasza gipsztigris (#48221) üzenetére


punky10
addikt

Még az X10 minin használtam Cerberust.Root után rendszeralkalmazássá változtattam.Így a gyári visszaállítást simán túlélte...Új ROM flasheléssel tüntettem el.Újabb verziókkal még nem próbáltam.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#48241) Foose válasza vgyuri (#48224) üzenetére


Foose
addikt

Már le van. De attól még a status baron jön ez a sz....r. Bár mondjuk csináltam egy alapbeállításra visszaállítást a gyári böngészőn,(csak az tölthet le a telómon) azóta nem jött. Nem értem :U

(#48228) atillaahun Köszönöm,máris nézem!

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#48242) dokee78 válasza Foose (#48241) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem Adaway mellett sosem jött a status barra semmi ilyen.

(#48243) Mr X válasza dokee78 (#48242) üzenetére


Mr X
veterán

AdAway mellett is jön, ha az adott appban benne van. AdAway hosts file módosítással dolgozik, ez ellen az ne mvéd.

(#48244) #79335424 válasza Viktor0610 (#48238) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem több, mint 2 éves az S2. Soha nincs kikapcsolva és a használatról annyit, hogy nem megy el 1 napot a 2000mAh -s akku. Nincs átlátszó állapotsáv és nem megy fullban a böngésző. Lehet, hogy be van égve, de én ezt nem vettem még észre.

(#48245) Huma


Huma
addikt

Helium Backup-al hogy lehet PC-re menteni az adatokat? Sehogy sem akar sikerülni.

A Helium Desktop látja a telefont. De nem találok olyan menüpontot a programban amivel pc-re lehetne menteni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48246) quailstorm válasza #79335424 (#48244) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én meg beégve vettem a telót és SGS-ről van szó. URL sáv, keresősáv, meg állapotsáv ami látszik. De nem olyan extrém mint a linkelt képen, osztálytárs S2-jén.

Ellenben a kérdésemre látom nincs válasz...
Semelyik böngésző nem tud ilyeneket? Egyébként az állapotsáv amúgy is zavarna, Symbianon, Maemon hozzászoktam hogy a kijelző teljes terjedelme adattal van ellátva, és én fekvő módozok, más kérdés hogy előző tulaj nem így tett.

(#48247) jani8787 válasza Bozek (#48194) üzenetére


jani8787
tag

mér Te mit használsz? milyen telo? neked a menüben van feladatok szink.? nincs semmi frissítés, bár T-s a telom.

(#48248) Mr X válasza quailstorm (#48246) üzenetére


Mr X
veterán

Én gyári böngetővel tolom, de emlékeim szerint az Opera Mini tudott fullscreent kikapcsolt sávokkal. Komolyabbakat nem tudom, dobj fel párat és teszteld, hátha valamelyik megfelel.

(#48249) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Gyerekek! Adott egy Mobius (akció)kamera, amit okostelefonról is be lehet állítani. Ehhez létezik egy androidos (és iOS is) alkalmazás. Viszont sem a tabra, sem a telefonra nem tudom letölteni, mert a Play azt mondja, hogy nincs kompatibilis készülék. Elvileg az OTG képesség lenne az előfeltétel, de ez mindkét készüléken működik.
Mit lehet tenni? :F

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#48250) quailstorm válasza Mr X (#48248) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Úgy látszik ez marad, azt hittem megúszom. Opera mini meg nagyon low skill. Javas mobilon, meg nagyon régi PDA-n elmegy, de már Nokia N95-ön is a full verziót toltam html5-tel. Nem mondom hogy gyors volt, de működött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.