Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) tobias40 válasza S e t h (#47697) üzenetére


tobias40
veterán

Igen az a legjobb sztem!

(#47702) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Sziasztok tudnátok segíteni? Moto G
forumról copyztam be a commentem:

Sziasztok.
Tudnátok olyan progit ajánlani ami #31# előtagot elmenti a telefon híváslistájába is? Feljebb írtam erről. Azért lenne ilyen fontos mert szerelő vagyok, ügyfelet hívom 1x hogy pár perc és vagyok.kapucsengőn nincs kint a neve, csak rá kellene nyomnom a számra, de nem tudok mert elküldi a számom, pedig elötte beirtam a #31#, ez igy rendkívül macerás , nálam van egy csomó cucc le kell tennem mindent hogy ismét megnézzem a számot a munkalapon.

Re: Válasz adó:
Még mindig nem értem, minek elrejteni a számot. Én külön örülök neki, hogy tudom, jön végre az internetes csávó. Volt egy kis darabig gondom a nettel (modemcsere lett a vége), pár naponta jöttek, és jobb volt látni, hogy ki hív. Persze lehet, hogy nem mindenki ilyen, lehet, hogy Téged hívogatnának, de itt kis városban szerencsések a dolgozók, mert nem igazán rejtik a számukat.

RE re:D
3x küldtem el a számom véletlen, az első hajnali 2 kor zaklatott részegen, a 2. Nyaralni voltam megállás nélkül hívogatott, semmi tapintat, 3.nem fogta fel hogy hétvége van és nem dolgozok.. Szóval borzalom....

A kérdés adott kérlek segítésetek eddig egy Mérgezett almát ettem de öregecske volt 4 év után (3gs) jelenleg egy robots Moto G-t használok ami hardveres szempotból tökéletes számomra ezen az áron.
Kérlek ajánljatok egy appot hogy ne térjek vissza a vegetáriánus kosztra és egy kis vas is legyen a szervezetembe :P

(#47703) air válasza FreedomHUN (#47702) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem tegyél fel egy hívásblokkoló alkalmazást, amiben letiltod az ismeretlen számokat, és azokat akik nincsenek benne a névjegyzékben. Így az ismeretlenek nem tudnak zaklatni, viszont akikkel valóban beszélni akarsz, azokat fel kell venni a névjegyzékbe.
Ennél egyszerűbb megoldást nem tudok.
Illetve most így belegondolva, talán E-Robottal lehetne csinálni két parancsikont a főképernyőre, amivel ki- illetve be tudod kapcsolni a hívószámküldést hívásindítás előtt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47704) petipetya válasza FreedomHUN (#47702) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt írták a megoldást: [link]

Ha például a szám +36701234567, akkor így mentsd el a telefonkönyvbe: *31#+36701234567

Mas formátum nem jó. Ha még a régi 701234567-et használod, akkor azokat át kell írni. Emellett az ügyfelek számát betenném egy külön csoportba, aminek az a neve, hogy ügyfelek. Aztán egy hívásblokkoló alkalmazásban beállítanám, higy csak xy napokon időpontban csörögjön ki a hívásuk. Nem tudok rá más megoldást.

Az más kérdés, hogy ez hosszútávon mennyire kifizetődő, mert ha nem lehet a fejükbe verni azt, hogy ha szombaton nem ér el akkor hívjon hétfőn. Ez esetben inkább keres másik embert. De mondom, nem akarom megítélni a dolgot és nem ismerem a körülményeket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47705) air válasza petipetya (#47704) üzenetére


air
nagyúr

Nem akarok off vitába szállni veled, de ha jól értettem, akkor a kolléga "kiszálló" szerelő, és munkalapon kapja az ügyfelek telefonszámait, akik nem az ő ügyfelei, hanem annak a cégnek, akinek ő dolgozik.
Az ilyen kuncsaftok számát "épeszű" ember nem menti a névjegyzékébe.
Megnézi a számot a munkalapon, és tárcsázza. Ennyi. Néha előfordulhat, hogy többször fel kell hívni őket, de a híváslistába nem mentődik el a #31# előtag.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47706) vgyuri válasza FreedomHUN (#47702) üzenetére


vgyuri
őstag

Összeségében hányszor kell küldened vagy nem küldened a számod? Fordíthatnál is a dolgon, alapból tiltsd le a számküldést, és a telefonkönyvbe pedig számküldősen írd be akiknél küldeni akarod, pl. munkatársak, főnökök...

(#47707) gacsoi válasza FreedomHUN (#47702) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ez talán megoldás lehet.
[link]

(#47708) paolinho válasza #79335424 (#47673) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, de ez így egy picit macerás lenne, mondhatnám, macerásabb, mint figyelni az ékezet dőlésére. Mert, ha jól értem, akkor ez esetben manuálisan kellene ki-be kapcsolgatni a sim-eket.

(#47709) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok mivel tudok flash tartalmat megjeleniteni sehol nem talalok semmit csak hogy androidra nincs flash tamogatas
Elore is koszonom a valaszokat !

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#47710) gacsoi válasza gacsoi (#47707) üzenetére


gacsoi
senior tag

Vagy még ez!
[link]

(#47711) petipetya


petipetya
nagyúr

Google Keep vs. óraátállítás:

Tegnap írtam két jegyzetet, melyekhez a ma reggelt adtam meg a jelzés idejének. A reggel a 9 órát jelenti a Keep esetében, legalábbis eddig. Most viszont 10 órakor jelzett.

Emellett a TV Series jelzése is csúszott egy órával. Ez utóbbi úgy van beállítva, hogy az aktuális epizód kezdete után 12 órával jelezzen, mivel ekkor az már fent van a [nemzeti cenzúra] :D oldalon, és le tudom tölteni. Így lényegében 13 órával a sorozat után jelez.

A sorozatoknál nem probléma a +1 óra, de a Keep esetében már megszoktam a reggel 9-et. Vajon ez most így marad őszig?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47712) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Sziasztok!
Sajna ma bedöglött a telefonom, át kellett tennem a sim-et egy butatelefonba. (se kép se hang)
A Color note-ban lévő bejegyzéseimet meg tudom valahogy nézni?
Sokszor szinkronizáltam a gmaillel.
Azon belül megtalálom valahol?
Ha igen,akkor hol? Nem lelem csak a beírásokat.
Hogy a naptárba mik voltak írva azt nem.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#47713) atillaahun válasza csucsu21 (#47709) üzenetére


atillaahun
veterán

Szia,
4.4-es rendszer alatt simán felteszed a Flash player-t az Adobe honlapjáról, 4.4-től pedig már csak Dolphin böngészővel megoldható, annak van egy külön letölthető beépülője.

(#47714) apollo12


apollo12
veterán

heló androidra nem tud valaki névjegy másoló progit?

windows phone 7 ről szeretném átmásolni

(#47715) darvinya válasza petipetya (#47711) üzenetére


darvinya
titán

Ha szerver olyan helyen van ahol nincs óra átállítás, akkor igen.

Google Keep nekem nem tetszet mint GNotes.
GK külön pakolja a bejegyzést és nem G fiókba.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47716) FreedomHUN válasza air (#47705) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Köszi keresni fogok egy blokkoló appot látom tökéletesen megértetted a problémám :)

Legegyszerübb akik benne vannak a telkönyvben küldje akiket csak szimplán tárcsázok ne küldje.
Vgyuri: azért nem tudom letiltani mert flotta csomag amibe vagyok rengeteg belső szám tartozik és ha nem küldöm a számom ki sem csöng. Konkrétan 100 számmal legalább.

[ Szerkesztve ]

(#47717) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Color note létezik PC-re?
Tönkrement a telefonom és kellenének belőle az adatok.
Csak egy részük van meg, pedig gmaillel szinkronizáltam :(

Alias: Júzer error

(#47718) petipetya válasza FreedomHUN (#47716) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az ingyenes BlackList magyar nyelvű és könnyen kezelhető, emellett jól testreszabható: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#47719) domerator


domerator
veterán

Google Play Services :W

Huawei Mediapad frissen újratelepítve (sajna a legújabb gyári szoftver a 4.0.3, főzöttek meg mind xarok), természetesen önmagának automatikusan letölti és telepíti ezt a hányadék Play servicest... persze a tablet mivel nem mai sütés, kínlódik vele (amíg ez a play services nem volt, addig egész jó sebességgel működött), úgyhogy fogtam és uninstall play services... rögtön visszaállt a korábbi normális működés. Viszont jött a feketeleves: youtube-ot néztem volna, erre közli, hogy play services nélkül nem fog menni...baxxxx :W :Y

KÖSZÖNJÜK KEDVES ANDROID/GOOGLE!

Próbáltam 1-2 alternatív klienst de mind ergya... van valami megoldás a rettenetesen nyílt droid eme "szimpatikus" húzásának megoldására?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#47720) noxon


noxon
őstag

Üdv, ha valaki tud galaxy s5 időjárás widgetet az ossza meg bátran :K én nem találtam még :(

We live in a simulated world...

(#47721) FreedomHUN válasza gacsoi (#47710) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

[Caller ID Block]

Ő lett a nyerő ki is próbáltam ha beírok számot nem küld, ami kontaktokban van küld:)
Príma :R

Nem is zabálra a ramot:)

[ Szerkesztve ]

(#47722) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Colore note bejegyzéseit akkor végleg buktam,ha beszart a telefonom? :O

Alias: Júzer error

(#47723) Mr X válasza -HajTömeg- (#47722) üzenetére


Mr X
veterán

A weboldaluk azt írja, hogy egyelőre csak mobil eszközről lehet elérni. Esetleg elérhető közelségben egy másik okosteló-tablet, amin be tudsz jelentkezni? Haver, rokon?

(#47724) -HajTömeg- válasza Mr X (#47723) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

hát valami ilyesmi lesz :(
Köszi!

Alias: Júzer error

(#47725) jegenye77


jegenye77
addikt

Gyári böngészőn, hogy tudom beállítani, hogy a könyvjelzők legyen a kezdőlap?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#47726) Astrasattila válasza Melack (#47659) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen! Én is úgy gondolom, hogy minden másra marad a régi Nokia! Nem értem, miért nem lehet ( a mások szerint hülyeséget) kikapcsolt állapotban ébreszteni. Nem csak az az akku miatt, hanem azért, hogy a fejemtől 70 centire ne sugározzon már ez a retek, ha alszom.. Van 4 régi Nokiám, egyet visszaüzemelek ébresztőnek, az Androidos meg megy jó távol tőlem éjszaka :K

Lenne nekem amúgy Android rendszerrel/ programokkal kérdésem. De úgy gondolom nem ide vágó kérdések ( mik tilthatók anélkül, hogy lefagyna hívás közben vagy induláskor, ilyesmi), valakivel levelezhetnék ilyen ügyben? Egy rakat cuccot ír a Startup Maneger, ami indul induláskor, sok Android-ikonos cucc, meg rádió, meg ilyenek. Szóval, hogy miket lehet kikapcsolni. Gondolom ezekkel is nyerhető akkumulátoridő. További infókat meg levélben, ha valaki segítőkész lenne. :)

(#47727) MartOOn válasza domerator (#47719) üzenetére


MartOOn
addikt

Troll on: ahha iPad...
Troll off.
Fél troll on: ha gyenge a hw-d miert a gugli a hibas? Tan o gyartotta a meltan szimpatikus huawei-remeket?
Fél troll off.

Ha nem akarod hasznalni a gyari yt klienst akkor van egy rahedli masik. En pl a pvstar+ IS használom mert fut a hatterben is ha akarom... Ha ezek nem tetszenek akkor ismet nem a gugli/droid parost fikazd, hanem a fejlesztoket...

Srry ha gázoltam...

Astrasattila: meselj mi sugarzik repulo-modban... Hallgatlak... Az osszes antenna ki van kapcsolva akkor. Eeeerted... Repulo-mooood. :U

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#47728) Probert75 válasza Astrasattila (#47726) üzenetére


Probert75
addikt

Ha repülő üzemmódba teszed nem sugároz semmit. Időzítheted is, hogy mikor menjen repülőbe és mikor kapcsolódjon fel a hálózatra megint. Van rá több alternatíva is. Profile Scheduler vagy Llama, hogy mondjak példákat is. Repülőben mérhetetlenül keveset fogyaszt a teló és még ébreszt is.

[ Szerkesztve ]

(#47729) raziel01 válasza Astrasattila (#47726) üzenetére


raziel01
veterán

Az okostelefon olyan, mint egy számítógép. Ahhoz, hogy kikapcsolva is ébresszen valamilyen szinten bekapcsolva kéne lennie és nem lehetne teljesen kikapcsolni.

(#47730) Probert75 válasza raziel01 (#47729) üzenetére


Probert75
addikt

Nem tudom, hogy a ZTE mit hogyan csinált meg, de az én Blade Superem kikapcsolva is ébreszt.

(#47731) darvinya válasza Astrasattila (#47726) üzenetére


darvinya
titán

Ne legyünk paranoiásak a régi Nokia-k kikapcsolt állapotban nagyobb a sugárzás ad, mint az új droid bekapcsolva.

Letilthatsz mindent ami nem Google-s.(kivéve a fő funkciókat pl: billentyűzet, stb)

(#47730) Probert75

Mert az sincs kikapcsolva.
Mint minden régi típusú telo sincs.

(#47732) ollie

Nincs, és még értelme sem lenne.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47732) ollie válasza Probert75 (#47730) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg külön áramkört építettek ehhez a telóba.

***

(#47733) jegenye77


jegenye77
addikt

Huawei P6 is ébreszt mégpedig úgy,hogy előtte egy perccel bekapcsolódik automatikusan a teló.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#47734) Probert75


Probert75
addikt

Nem a gyári ébresztőt használom, hanem a Timely - Ébresztőóra-t egyébként. Nem szoktam a telót kikapcsolni, csak néha újraindítom, úgy 2-3 hetente. Llama-t használok időzítőre és profilkezelésre.
És inkább az (#47732) ollie válaszára tippelnék.

[ Szerkesztve ]

(#47735) #79335424 válasza paolinho (#47708) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt nem teljesen értem. Ez elvileg, két ikon esetén, egy érintéssel megoldható. Részlet a kérdésedből:
"ahogy azt a gyárija is teszi, azaz rákérdez, hogy melyik kártyáról akarom küldeni az üzenetet"
Vagyis jelenleg indítod az SMS alkalmazást, majd választasz kártyát. Ez minimum két érintés. Ha le van tiltva a kártya, akkor sztem nem fog kérdezni, mivel csak egy lehetőség van.
De mint írtam, Tasker plugin, tehát automatizálható. Tegyük fel, hogy két SMS ikonod van. "SMS SIM1" és "SMS SIM2" (lehet 1 ikon, majd felugró ablak a választáshoz, de az már két érintés). De az ikon nem az SMS alkalmazást indítja, hanem az automatizáló parancsát, ami "SMS SIM1" esetén:
-tiltja a 2. SIM -et
-indítja az SMS alkalmazást
Vagyis, ha az elméletem helyes, akkor egyetlen érintéssel a megfelelő kártyáról küldöd az SMS -t. Az elküldés eseményét felhasználva az automatizáló újra aktiválja a másik kártyát. Szerintem ettől egyszerűbb kezelést nehéz lenne összehozni, bár a válasz SMS opció igényel némi finomítást az automatizálásban.

[ Szerkesztve ]

(#47736) tomy86 válasza Astrasattila (#47726) üzenetére


tomy86
addikt

Kiváncsi lennék, hogy azok szerint azokban a telefonokban, amik úgymond "kikapcsolt" állapotban is ébresztenek van egy beépített mechanikus szerkezet erre a feladatra? Nincs. Tehát, tulajdonképpen az sincs kikapcsolva.

(#47737) ollie válasza tomy86 (#47736) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mechanikus szerkezet, hanem áramkör, ami mindig rá van kapcsolva az akkura.

***

(#47738) Astrasattila válasza Probert75 (#47728) üzenetére


Astrasattila
tag

Most úgy használom 3 napja egy fórumtárs tanácsára. Akkuidőn is gondolkodva gondoltam, hogy kikapcsolva nyerhetek az ügyön. Sugárzásról igazatok van. Én hagyományosan bekapcsolva értettem a sugárzást. Ez az automatizáló program tetszik! Minden programból a fapadosat szeretem. Csak azt tartalmazza, amire kitalálták, semmi többet. Van esetleg itt fórumon belül olyan, ahol hasznos programok vannak összeállítva mindenféle témában?

szer. Remélem ezzel most nem fogok itt veszekedést kiváltani, egy ébresztő miatt. (ez most úgy mindenkinek szól)

[ Szerkesztve ]

(#47739) LonGleY válasza raziel01 (#47729) üzenetére


LonGleY
veterán

A számítógépeknél rég meg van oldva, hogy az alaplap tudja ezt a funkciót, hogy opcionálisan a hálókártya, az usb vagy ilyesmi be tudja kapcsolni a gépet, a megfelelő áramkörök meghagyásával. De Androidon egyszerűen nincs rá szükség.

Nem gondoltam volna, hogy a tavaly egyszer már lezavart vita után 2014-re is maradnak ilyen elavult régi-nokiás arcok, akik képtelenek felfogni a repülőgépes mód lényegét...

[ Szerkesztve ]

(#47740) tonyrulez válasza -HajTömeg- (#47722) üzenetére


tonyrulez
őstag

ColorNote tudja az online sync-et meg az SD kártyára biztonsági mentést, de tudtommal ezeket be kell kapcsolni, szóval ha nem tetted meg akkor bukó.

LonGleY: nem pontosan, MTK-s cuccok tudják ezt, automatikus ki- be kapcsolás és ébresztés kikapcsolt állapotból is. Lenovo P780-asom is tud kikapcsolt állapotból ébreszteni.

tomy86: kikapcsolt állapotos ébresztés lényege (számomra), hogy ha este kikapcsolom a telefont hogy ne hívjanak/ne merüljön annyira az akksi, akkor is tudjon ébreszteni. Kétlem hogy bárki is azt hinné hogy 0 energia ráfordítással működne. Ugyanolyan mint mondjuk az idő megjegyzése, ahhoz is kell az akksi.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#47741) tomy86 válasza ollie (#47737) üzenetére


tomy86
addikt

Ragozhatjuk, de a lényeg, hogy ezek szerint nincs kikapcsolva (van fogyasztás a háttérben) és használja az akkut. Ezért tartom álproblémának ezt a régi telefon bezzeg ébresztett kikapcsolva is dolgot. Ha valami úgy is ébreszt, hogy kiveszed az akkut, na az tényleg tudja a kikapcsolt állapotban való ébresztést. :)

(#47738) Astrasattila: szó sincs veszekedésről, csak ez egy visszatérő téma és már tényleg érdekelt, hogy hogyan képzelik néhányan ezt a kikapcsolva ébresztés dolgot. Én részemről le is zártam a témát.

(#47742) gacsoi: "A régi telefonokba volt mechanika?" Ezt hol is írtam????

[ Szerkesztve ]

(#47742) gacsoi válasza tomy86 (#47741) üzenetére


gacsoi
senior tag

Jaj ne már!!!!
A régi telefonokba volt mechanika??
Most kicsit magadnak mondasz ellent.
Ez már szőrszálhasogatás.

(#47743) LonGleY válasza tonyrulez (#47740) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt írtam, hogy nincs rá szükség, nem azt, hogy nem létezik. :]

gacsoi: Te miről beszélsz?

[ Szerkesztve ]

(#47744) tonyrulez válasza LonGleY (#47743) üzenetére


tonyrulez
őstag

A nincs rá szükséget sikeresen félreolvastam nincs rá lehetőségnek :D

4 8 15 16 23 42

(#47745) Probert75 válasza Astrasattila (#47738) üzenetére


Probert75
addikt

A legfapadosabb ilyen profil kezelő a Timeriffic. Egyébként a ki- és bekapcsolással több energia vész a tapasztalatom szerint, mint amennyit elhasznál este repülő módban.
Ez az a topik! Vannak akik megosztották, hogy milyen progikat használnak a telójukon. Olvasgass vissza itt és a régi archív fórumban is.

(#47746) bigrock válasza tomy86 (#47741) üzenetére


bigrock
addikt

Régen nem is voltak a telefonokban akksik, mégis ébresztettek. Úgy hívták: telefonos ébresztő szolgálat... :DDD

(#47747) tomy86 válasza bigrock (#47746) üzenetére


tomy86
addikt

Tényleg :DDD , de ha kihúztad a falból a csatlakozót akkor az sem működött. :)

(#47748) gacsoi válasza LonGleY (#47743) üzenetére


gacsoi
senior tag

Sorry, benéztem. :)

(#47749) petipetya válasza Astrasattila (#47738) üzenetére


petipetya
nagyúr

A hétköznapi alkalmazásokon kívül most ezeket használom:

Beer Counter: sör számláló
ES File Explorer: fájlkezelő
Imdb + Tv Series: film infók és sorozatfigyelő
Light Manager: értesítő led testreszabása
Merge+: a duplikált névjegyek egyesítésére
MX Player: videólejátszó
Password Safe: jelszó tároló, az adatbáizst felhőbe is el tudja menteni
Premium Flashlight: zseblámpa
Repligo Reader: PDF olvasó
Skitch: képszerkesztő
tTorrent Pro: torrent kliens

"nincs rá lezsóidő"

(#47750) Astrasattila


Astrasattila
tag

Köszönöm a segítségeket! Megnézem a lezárt fórumokat is, biztosan sok kérdésemre fogok választ találni! Mindenkinek szép napot! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.