Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47051) LonGleY válasza krizmo_ (#47050) üzenetére


LonGleY
veterán

App hangja = zenelejátszás hangja = média hang. Külön kevés appban lehet szabályozni a hangerőt, főképp csak a zenelejátszókban. Mikor megszólal az app, akkor kell elkezdeni nyomorászni a hangerőgombot. Sajnos a zenelejátszás hangerejére is hatással lesz. Hogy külön hogy tudod a hangot a Runkeeper-ből letiltani, azt nem tudom, én Endomondozok (ott vagy bekapcsolod az audio coachot vagy sem).

[ Szerkesztve ]

(#47052) errrtu


errrtu
aktív tag

Pár sorban leírná valaki, hogyan lehet amazonról beszerezni ezeket az akciós alkalmazásokat? Regisztrációm van!

előreisköszi

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#47053) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Sziasztok!
Bocsi a tudatlanságomért, de ha megveszek egy appot pénzért, azt hány eszközön tudom használni?
A SwiftKey-t akarom megvenni, de a tabletemen és a mobilomon is szeretném használni, mind a két eszközre meg kell vennem? :DDD

(#47054) gatto_ válasza HUNgaroczel (#47053) üzenetére


gatto_
senior tag

Nem, feltéve, hogy ugyanazzal a google fiókkal használod mindkét eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#47056) ollie válasza HUNgaroczel (#47053) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha amazonról veszed, akkor mindkét eszközön futni kell az Amazon Appstorenak, és ugyanazzal az amazon accounttal kell bejelentkezve lenni. Ilyen természetesen nem a google accounttól, hanem az amazon accounttól függ.

[ Szerkesztve ]

***

(#47057) tobias40 válasza twine (#47020) üzenetére


tobias40
veterán

Megvettem ezt a programot és tökéletesen műxik! :C
De akkor feleslegesen vettem meg a Mariskát,mert ez csinál mindent az svox-al ha jól látom.. :F

(#47058) Laca1212 válasza LonGleY (#47047) üzenetére


Laca1212
őstag

Csak play-es cuccokat telepítek. Köszi! Átnézem valamelyikkel a telót.

(#47059) LonGleY válasza Laca1212 (#47058) üzenetére


LonGleY
veterán

Ott is vannak gányságok azért, én is onnan futottam bele egy ilyenbe.
Az más kérdés, hogy esetleg nem lesznek túlzottan hosszúéletűek.

(#47060) Laca1212 válasza LonGleY (#47059) üzenetére


Laca1212
őstag

Zoner AntiVirus Free nem talált semmit. Másikkal nem néztem...

(#47061) LonGleY válasza Laca1212 (#47060) üzenetére


LonGleY
veterán

A legjobb esélyed még mindig az, ha megnéznéd, hogy miket raktál fel legutoljára.

(#47062) twine válasza tobias40 (#47057) üzenetére


twine
addikt

Mariska kell hozzá...nélküle szvsz nem ugyanaz..

(#47063) FZsolt15 válasza errrtu (#47052) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Böngészőből rányomsz erre:
vagy az Appstore-bol.

(#47064) errrtu válasza FZsolt15 (#47063) üzenetére


errrtu
aktív tag

:R

OnePlus3

(#47065) bendi806 válasza zho-lee (#47015) üzenetére


bendi806
aktív tag

Nekem sincs, léghajó, de a friss verzió van fent ..lehet ez a gond :(( na mindegy, nem lényeg, majd csak "megjavul"...lehet nekem húzza valami az akksit :F :S de ennek utánnajárok :))

(#47066) aizen92


aizen92
addikt

Így elcseszni a Budapest menetrend alkalmazást.
Katasztrófa, ugyanaz lesz mint párom iphone-ján 1 éve volt, mikor lefrissült az új csilivili design-ra, egy ideig minden menetrend megőrült, hülyeséget mutatott, eltűntek járatok stb. Most ugyanezt csinálja androidon. :W

Valaki tudna küldeni egy előző verziós apk-t.??

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47067) zsoltzsolt válasza aizen92 (#47066) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Jól látom éves előfizetéses lett s közel 2000 Ft-ért???!,!

(#47068) petipetya válasza zsoltzsolt (#47067) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez melyik a sok közül?

"nincs rá lezsóidő"

(#47069) Bozek válasza zsoltzsolt (#47067) üzenetére


Bozek
nagyúr

A lustaságnak ára van. :)

Amúgy ennek sose értettem a létjogosultságát. Megnézed otthon NET-en, hogy melyik busszal kell utaznod, aztán úgyis 3 percenként (vagy valami hasonló időközönként) jön a következő. Egy vidéki városnál más a helyzet, itt van olyan, hogy fél óránként járnak a helyijáratok.

(#47070) zsoltzsolt válasza petipetya (#47068) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az IMIND Kft-s

(#47071) szili.tamas1 válasza Bozek (#47069) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Csak a videki varosban altalaban nincs egynel tobb atszallas ha el akarsz jutni a-bol b-be.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47072) krizmo_ válasza LonGleY (#47051) üzenetére


krizmo_
addikt

Arra gondoltam, hogy az alkalmazáson belül a konkrét beszédet, hogy lehet kikapcsolni, mert kicsit zavar, hogy némítani kell mindent ha az utcán vagyok csak azért mert a Runkeeper egyébként 5 percenként elkezdi hangosan kürtölni, hogy milyen eredményt értem el az elmúlt 10 percben...

(#47073) aizen92 válasza Bozek (#47069) üzenetére


aizen92
addikt

Köszi a konstruktív hozzászólást. attól hogy te kb jársz 1 vonalon a városban, más lehet, hogy 3-4 járatot is érint, és nem mindig fixen egy időpontban végez az ember.
Plusz ha valami közbejön és napközben kell napirendet változtatni, google térkép elő, megnézem melyik járat megy arra, mikor indul, van-e idő a járat indulása előtt egy teara/gyors ebédre stb. Azért itt se minden 5 percenként jár....
Én amióta használom, rengeteg időt spórolok meg, ha nem jön pl. egy busz csak 15perc múlva, keresek gyorsba egy másika,t ami egyből indul, csak 10 méterrel arrébb. Múltkor kiszámoltam és heti 2-3 órát megspórolok azzal, hogy tudom nézni realtime mikor megy a busz/villamos/hév/metro, mikor hol érdemes átszállni/leszállni/továbbmenni....

Oké. téma lezárva részemről, már "megértettelek"......

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47074) Bozek válasza szili.tamas1 (#47071) üzenetére


Bozek
nagyúr

Menj el egyszer Szegedre. :) De amúgy az átszállást is meg lehet nézni otthon, azt úgyse kell megjegyezni, hogy mikor lesz ott épp egy közlekedési eszköz. Bár tudom, Budapesten mindenki fut. Furán is néztek ránk, amikor az indulni készülő metró előtt megálltunk, hogy megvárjuk a következőt és nem törtünk magunknak utat. :D

(#47075) KurtCobain válasza aizen92 (#47066) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én még nem frissítettem, és megnyitottam a progit, és egyből feldobja, hogy "az új menetrend megjelenítéséhez szükséges frissíteni az alkalmazást".. vagyis nem érsz semmit a régit apk-val. :(
Itt a kimentett apk.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#47076) petipetya válasza zsoltzsolt (#47070) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. 2011.12.09-én látom az értékelésemet, miszerint folyton megduplázza a kedvenceket. Azon nyomban le is gyalultam, és habár azóta biztos javították, én most egy használt papírzsebkendőt sem adnék érte...

Sokáig használtam ezeket az alkalmazásokat, de mindig volt valami bajuk, így végül átszoktam Google Now + Google Térkép párosra a tömegközlekedési navigációban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47077) aizen92 válasza KurtCobain (#47075) üzenetére


aizen92
addikt

Rendben! Köszi az infót!
Remélem a jövő heti 4es metro és a miatta teljesen átalakuló járatok maiatt van most egy kis katyvasz, és utána normalizálódik majd a helyzet, mert pl dél budán- budaörs-törökbálinton minden járat/ menetrend megváltozik.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47078) zsoltzsolt válasza petipetya (#47076) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A Szincsák - féle jól használható, de én is gyakran a Google megoldását használom.

(#47079) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Sok keresgélés után nem igazán találtam nagyon értelmeset...
Szükségem lenne egy

- olyan multi IM kliensre, amihez nem kell kétlépcsős gúgli bejelentkezés, és lehetőleg fészbúk/szkájp/gtalk megy vele

- olyan PDF/TXT/HTML/DOC/akármi olvasó, ami tud reflowolást, és ha bezárom, akkor is ott nyitja ki a legutóbbi dkosit, ahol állt :D

Köszi minden segítséget :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#47080) aizen92 válasza zsoltzsolt (#47078) üzenetére


aizen92
addikt

Pont ezt akartam kérdezni,hogy a Szincsákos mennyire pontos, de leszedem és használom inkább azt.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47081) zsoltzsolt válasza aizen92 (#47080) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én azt használom, eddig mindig jó volt. A késést a BKV csinálja :-)

(#47082) #79335424 válasza #79335424 (#47045) üzenetére


#79335424
törölt tag

Addig eljutottam, hogy a kamera nézőkép átmegy screen mirror -ral. Csak bezavarnak a képbe az ikonok. Létezik olyan kamera program, aminél el lehet tüntetni az ikonokat a képernyőről?

(#47083) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Létezik androidra olyan képszerkesztő mint pc-re a photoshop bahy a corel? Konkrétan anyajegy, apróbb nemkívánatos foltok eltüntetése, hasonlók. Tudom, oldjam meg pc-én, de az hyengébb mint a telefonom.

Maine coon

(#47084) air válasza atosan (#47083) üzenetére


air
nagyúr

Nem "olyan mint" de van PS telefonra is.
Photoshop Touch

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47085) atosan válasza air (#47084) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :R

Maine coon

(#47086) eastsider


eastsider
nagyúr

nem tudom volt-e már, de amazon BD van, és van jóópár ingyenes app, pl a swype, vagy a runtastic PRO is
[link]

(#47087) Bozek


Bozek
nagyúr

Na, kb. ezért kellene egy új topic. Volt már párszor...

(#47088) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Erre valaki tud ötletet?

Mutogatni való hater díszpinty

(#47089) aizen92 válasza Bozek (#47087) üzenetére


aizen92
addikt

Itt is kezded ? :D csinálj neki egy topicot.Semmiből nem áll, VAAAGY ignoráld az ilyen bejegyzést, amit én is teszek mindig. Tudom,nehéz és megerőltető, de ne add fel, egy idő után sikerülni fog.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47090) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. tudtok ajanlani 1-2 jo kamera appot? hd-s kene koszi :-)

(#47091) Bozek válasza aizen92 (#47089) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem kezdem, csak megjegyeztem. :) Bár én inkább megvonnám a hozzászólás lehetőségét attól, aki nem tud olvasni. :D

(#47092) LonGleY válasza hcl (#47079) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem az IM klienstől függ, hogy kér-e kétlépcsős azonosítást, hanem a fiókod beállításától. Különben is alkalmazásfüggő jelszónak hívják (egyedi kód, ami csak egy appra vonatkozik), és csak egyszer kell megadni lépcsőzés helyett. Ilyet desktopon generáltathatsz a Google accountod biztonsági beállításaiban.

Kliensek: imo messenger, IM+ Pro, Trillian

[ Szerkesztve ]

(#47093) LonGleY válasza LonGleY (#47092) üzenetére


LonGleY
veterán

Ja, és persze Xabber, mint leggyorsabb és legegyszerűbb. Skype támogatást ne nagyon keress, azt esetleg az IM+ tud, ha még nem távolították el belőle is.

(#47094) hcl válasza LonGleY (#47092) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi!
A Skype-t sejtettem... Asztalin sincs semmire rendesen megoldva (most is Pidgin+Skype plugin megy, az is elég gáz :( ) De akkor szerintem nekem jó lesz a sima Talk kliens + szkájp is, mert akkor is 2 progit kell használnom...
Az lett volna a lényeg, hogy 1 progin belül megoldható legyen az IM-ezés.

A kétlépcsőssel az a bajom, hogy macera. A Trilliant próbálgattam, az nem akart bejelentkezni a Gtalkra, és azt vettem ki, hogy a kétlépcsős hiánya miatt. De akkor repül az uninstall ;)
Megnézem még az IM+t...

:R

Mutogatni való hater díszpinty

(#47095) atillaahun


atillaahun
veterán

A Dolphin nálatok meg tudja jegyezni az alapértelmezett letöltési helyet? Mert tőlem mindig megkérdezi hiába pipálom be.

[ Szerkesztve ]

(#47096) LonGleY válasza hcl (#47094) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogyne jelentkezne be. Az alkalmazásfüggő jelszót kell használni. Desktopon pedig a Trillian a legjobb. Az még kezeli a Skype-ot.

(#47097) hcl válasza LonGleY (#47096) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A Trillianba be tudtam menni, a Gtalk accountba nem. De akkor már értem :)
Skype-ot, a Trillian nem kezel (lehet, hogy a Pro...?)

Mutogatni való hater díszpinty

(#47098) LonGleY válasza hcl (#47097) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, abban nincs különbség. Csak az asztali kezeli a Skype-ot, ott is egy külön exe (skypekit.exe) futtatásával valahogy. A Pro előfizetéssel csak a reklámokat felejtheted el a trilla accountodban (mindegy, hogy mobil vagy desktop klienst használsz).

[ Szerkesztve ]

(#47099) hcl válasza LonGleY (#47098) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK, köszi :)
Mondjuk a mobilos cuccban érdekelt volna jobban a Skype kezelés, mert asztalin azért meg van oldva - a Pidgin plugines műsor, ha nem is tökéletes, de működik.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#47100) eastsider válasza Bozek (#47091) üzenetére


eastsider
nagyúr

ha nekem szólt, bocs, direkt rákerestem az amazon-ra és a swypera is. ha én nem találtam meg, másnak jól jöhet csak, ha benéz a topikba, és látja a hsz-em.
sry, ha zavartam a fórumozásod

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.