Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) #79335424 válasza LonGleY (#47894) üzenetére


#79335424
törölt tag

De ez nem jelenti azt, hogy alkalmatlan a feladatra. Szerintem csak kevesen ismerik (még). De pár éve még tablet sem létezett, most pedig ugyanolyan általánosan elfogadott eszköz, mint egy droid teló. Persze ez igényel némi nyitottságot, innovatív gondolkodást. Olyan "Androidost". :)

(#47902) zsoltzsolt válasza LonGleY (#47900) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

640 Ft a Pro verzió

(#47903) LonGleY válasza #79335424 (#47901) üzenetére


LonGleY
veterán

Szó sem volt arról, hogy alkalmatlan lenne. Csak, hogy csomó minden fölöslegesen pöcsölős akkor, ha nem számít a mobilitás. Alapvető rendszerként biztosan nem használnám.

zsoltzsolt: Teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#47904) #79335424 válasza LonGleY (#47903) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt nem vitatom. Viszont egy csomó dolog sokkal egyszerűbb, mint PC -n. Én sokat utazom, keveset vagyok otthon. Ezért elsődlegesek a mobil eszközök és a rajtuk levő rendszer. Mivel asztali környezetben is ugyanezt használom, így teljes az átjárás. Pl. ugyanarra a Dolphinra szinkronizálok, ugyanarra a videólejátszóra optimalizálok, ugyanaz a letöltésvezérlőm, a NAS -hoz használt programok, jegyzet, vágólap, stb. Ez nekem sokkal egyszerűbb így, mint PC -vel. Mindezt mozgó, kopó alkatrész nélkül, néma csendben (passzív hűtés), 10Watt körüli maximummal. Az otthoni rendszerem bármikor, bárhonnan, azonnal elérhető marad, mivel fölösleges kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#47905) arti1121


arti1121
senior tag

pár napja kérdeztem de sajnos nem jött válasz hogy olyan alkalmazást tudtok ami megnöveli a hivó vagy a hivott félo nevének a méretét? Mert nagyon kicsivel rakja ki ugy hogy mikor hivnak nehzen tudom elolvasni.

köszi

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#47906) LonGleY válasza #79335424 (#47904) üzenetére


LonGleY
veterán

Én se vitatom, hogy sokminden egyszerűbb Androidon (triviális, mondhatni), csak annyi volt az össz mondanivalóm, hogy ez ugyanúgy visszafele is igaz. :]

arti1121: Úgy rémlik, hogy a bejövő hívás a romtól függ, csak az emberek és számok kezelésére tudsz 3rd party appot pakolni. Persze, ne legyen igazam. Valamikor már szó esett erről itt, most nem találom...

[ Szerkesztve ]

(#47907) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Használja itt valaki az EverythingMe Launcher -t?

(#47908) atillaahun válasza atillaahun (#47881) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor senki nem hallott még itt az exDialer-ről?

(#47909) air válasza atillaahun (#47881) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ezt a gyári tárcsázó sem különbözteti meg. Legalábbis nálam nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47910) #79335424 válasza LonGleY (#47906) üzenetére


#79335424
törölt tag

De ugye azt megérted, hogy ha én általános használatban kiváltok egy PC -t a droiddal, akkor kicsit kétkedve fogadom az olyan véleményeket, hogy ezzel én megnehezítettem az életemet. Csak tudom már, hogy nehezebb -e nekem így. Főleg ha olyantól származik a vélemény, aki nem is próbálta.

(#47911) arti1121 válasza LonGleY (#47906) üzenetére


arti1121
senior tag

köszönöm

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#47912) petipetya válasza atillaahun (#47908) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre a kérdésedre válaszolva: nemcsak hallottam róla, de régebben ki is próbáltam.

"nincs rá lezsóidő"

(#47913) aggleány


aggleány
addikt

Sziasztok!

Moon+ Reader-hez keresek angol-magyar szótárat. Van ötletetek, hogy honnan lehetne, olyat szerezni? Természetesen fizetek is érte, ha csak olyan lehetőség van.

Előre is köszönöm. :R

(#47914) antal750 válasza atillaahun (#47881) üzenetére


antal750
aktív tag

Heló
Én ezt használom,és valóban nem tudja megkülönböztetni..
Pedig nekem a pro verza van meg.

(#47915) tybsen válasza aizen92 (#47842) üzenetére


tybsen
addikt

köszi srácok időközben már én is találtam még egyet illetve utánanéztem a témának :) vicces :)

[ Szerkesztve ]

(#47916) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!
Pár napja érdeklődtem, de nem kaptam választ... aki használ Real APK Leechert, annak működik rendesen?
Nekem nem akar semmit csinálni, mióta meg kellett változtatnom a gmail jelszavamat. Hiába adom meg az emailcímet, új jelszót, meg a Device ID-t, kiírja, h nem tudja a config fájlt írni, vagy valami ilyesmit. Valakinek ötlete?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#47917) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv! Ez a Viper4androidFX nevű progi pontosan mire jó? Az ok, hogy hangra, de csak zenehallgatáskor van értelme, vagy telefonálás közben is?

-

(#47918) zebede válasza aggleány (#47913) üzenetére


zebede
őstag

Ez esetleg? [link]

[ Szerkesztve ]

(#47919) Norberto666 válasza LonGleY (#47858) üzenetére


Norberto666
tag

Köszi a segítséget!

(#47921) Melack


Melack
veterán

Melyik alkalmazással lehet egy romot kipucolni, és egyes alkalmazásokat rendszer alkalmazássá tenni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#47922) Mr X válasza Melack (#47921) üzenetére


Mr X
veterán

Biztos van egyszerűbb, de én erre az ES File Explorert használom.

(#47923) #79335424 válasza Melack (#47921) üzenetére


#79335424
törölt tag

Titanium Backup -pal biztos (lehet, hogy csak pro -val). Csak ezért ne telepítsd, viszont ha telepítve van, akkor nem kell más hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#47924) ux1 válasza #79335424 (#47910) üzenetére


ux1
addikt

Igazad van, vannak eszköz használó lények. Ezek különbözőek az állat világ más fajaitól. Pl. intelligenciával rendelkeznek. :D El tudják dönteni, hogy az adott eszköz számukra megfelelő-e. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#47925) KurtCobain válasza Melack (#47921) üzenetére


KurtCobain
őstag

Az ingyenesek közül pl a Link2SD tökéletes erre. :)

Mmm'kay?

(#47926) #79335424 válasza ux1 (#47924) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erről sem vagyok meggyőződve. Pl. amikor a kedvesemnek felvetem, hogy szerintem mely eszköz lenne a legmegfelelőbb, akkor sosem az jön, hogy milyen intelligens vagyok. Sőt, szerinte ettől még inkább az állatvilághoz tartozom. Konkrétan a perverz disznó fajtához. Ki érti ezt? :D

[ Szerkesztve ]

(#47927) aggleány válasza zebede (#47918) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, megnézem. :R

(#47928) ollie válasza #79335424 (#47910) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Képzeld, próbáltam. Van 4 androidos készülékem, és éppen ezért nagyon jól tudom, hogy elég sok hétköznapi felhasználási módot nem lehet teljes értékűként kiváltani velük. És azt sem állítottam, hogy a te életedet nehezíti meg, mivel általánosságban beszéltem. Ne gondold, hogy mindenki úgy használja a pc-t mint te.

[ Szerkesztve ]

***

(#47929) #79335424 válasza ollie (#47928) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én pontosan tudom, hogy milyen változatosak a felhasználói szokások. Pont a miniPC -k kapcsán találkozom olyan elképzelésekkel, amikre álmomban sem gondoltam volna, mint felhasználási terület. Szerintem Te általánosítottál a saját felhasználói igényeid alapján és jelentetted ki, hogy nem alkalmas rá az Android. Közben az is lehet, hogy csak egy teló, vagy tab nem alkalmas rá.

[ Szerkesztve ]

(#47930) ollie válasza #79335424 (#47929) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak hogy én nem állítottam olyat, hogy valamire nem alkalmas az android. Olvasd át még egyszer, a mondandómat, mert ha folyamatosan félreértelmezed, nem jutunk semmire.

***

(#47931) dnelb


dnelb
veterán

Létezik olyan program, ami iOS-hez hasonló módon kiírja, hogy mennyire van elhasználódva az akksi, mennyi ciklus van benne ?

[ Szerkesztve ]

(#47932) LonGleY válasza #79335424 (#47910) üzenetére


LonGleY
veterán

Az, hogy neked mennyire nem nehezíti meg az életed, nem zárja ki a tényt, hogy millió dologra meg egyszerűen alkalmatlan, vagy minimum nyögvenyelős. Az előnyeit nem tagadtam, de te akarsz itt arról meggyőzni, hogy ha te átálltál rá, akkor ez mindenkinek pálya lehet. Hát, nagyon nem.

Kapásból a környezetemben 3 jó példa is van azokra, akik körberöhögnék az elképzelést is, hogy Android rendszeren dolgozzanak: egy Linuxon webet fejlesztő, egy Mac-es grafikus és én, mint Win 7-es, aki gesture-ökkel és hotkey-ekkel irányítja a rendszert, millió dologra használva azt párhuzamosan. Kapásból egy tucat példám lenne rá, mi az, amit te órák alatt oldanál meg, amit én percek alatt, és most nem a számítási kapacitásra gondolok. Mindennek megvan a maga helye.

[ Szerkesztve ]

(#47933) tankraid


tankraid
aktív tag

Airdroid-ba, hogy lehet letölteni egyszerre több képet vagy egy full mappát. Rámegyek, hogy jelölje ki mind aztán a letöltésre de csak egyet szed le.....

[ Szerkesztve ]

(#47934) LonGleY válasza tankraid (#47933) üzenetére


LonGleY
veterán

Hova letölteni és honnan?

(#47935) tankraid válasza LonGleY (#47934) üzenetére


tankraid
aktív tag

Telefonról gépre.

(#47936) LonGleY válasza tankraid (#47935) üzenetére


LonGleY
veterán

USB-vel csatlakoztatva az SD kártyáról, tároló módban,
Windowsból? Kb. csak a lényeg nem derül ki.

[ Szerkesztve ]

(#47937) tankraid válasza LonGleY (#47936) üzenetére


tankraid
aktív tag

Airdroid tehat leginkabb wifi, nexus 5 - ahogy lentebb írva vagyon - tehat nincs sd kártya benne. Honlapról windows alatt telefon tároló módonz mert mást nem is lehet airdroid nem eri el page-en keresztül. De inkább kabb haggyuk is.... Nagyon reggel van és látom nagyon nehéz.

(#47938) LonGleY válasza tankraid (#47937) üzenetére


LonGleY
veterán

Az Airdroid-ot Android-nak olvastam, ott tévesztettem el a dolgot - sorry!

Abban, ha kijelölted a kívánt fájlokat vagy mappákat, az ablakocska jobb felső sarkában a Letöltésre kell kattintani. Ez a kijelölt elemeket egy db. ZIP-ben kezdi el átnyomni a böngészőn.

[ Szerkesztve ]

(#47939) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Létezik olyasmi ami bekapcsolja távolról a beszéd mikrofont, vagy a hangszórót? Rootolatlan telóra volna a legjobb. Olyasmi, mint az eszközkezelő, csak mikrofon kéne, vagy esetleg kamera kép.

Maine coon

(#47940) tankraid válasza LonGleY (#47938) üzenetére


tankraid
aktív tag

Csekkolom majd, köszi!

(#47941) LonGleY válasza LonGleY (#47938) üzenetére


LonGleY
veterán

tankraid: Ha nem így működik, én újratelepíteném az AirDroid-ot, vagy a böngészőben keresném a hibát. Én most a legújabb verzióval próbáltam a Chrome kombinációjával, úgy működött.

[ Szerkesztve ]

(#47942) #79335424 válasza ollie (#47930) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsánat, igazad van, rosszul emlékeztem! Tabletet és mobilt írtál, nem Androidot!

(#47943) -juc- válasza aggleány (#47913) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nálam ma reggel frissült a BitKnights-féle [link]szótár, és újdonságként írja a Moon+ reader supportot. Csak a fizetős verziója, úgyhogy nem tudom megnézni, mennyire működik...

(#47944) KABALL


KABALL
csendes tag

Üdv
Szeretnék önállóan applikációt készíteni hely meghatározás céljából.
Milyen softwaret j.avasoltók ehhez és miért.

(#47945) Bozek válasza KABALL (#47944) üzenetére


Bozek
nagyúr

Inkább topic-ot ajánlok: Android programozás

(#47946) xcds


xcds
őstag

Vmelyik nap volt szó az időkép fogyasztásáról. Én írtam, hogy nem vettem észre, hogy többet enne, mint agyári accuweather. Hát tévedtem. Tegnap gyorsan merült az akku, megnéztem a wakelock detectorral és ha jól értelmezem, az időkép 1073-szor tartotta ébren 2 és fél percig a telefont. :Y Vmi alarm managert írt tettesnek az időképen belül. Vagy nem azt jelenti az a x1073 a 2, 5 min fölött :F Egyébként a google+ is adott neki rendesen, 111-szer 3 percet.

[ Szerkesztve ]

(#47947) xcds válasza xcds (#47946) üzenetére


xcds
őstag

Még a google keresés volt, ami majdnem 1000-szer fél perc. Időképet letörlöm, ha muszáj, de a google+-al meg a google kereséssel mit tudok csinálni?

(#47948) atosan válasza xcds (#47947) üzenetére


atosan
addikt

Beállításokban tudod tiltani.

Maine coon

(#47949) xcds válasza atosan (#47948) üzenetére


xcds
őstag

Nem tudom, csak a frissítések eltávolítása van meg az adatok törlése.

(#47950) ollie válasza xcds (#47949) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Frissítések eltávolítása után tudod tiltani.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.