Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47401) fatal`


fatal`
titán

Frissítettem az ArkanoidX-et az 1.6-os verzióra!

- Az adatok kimenthetőek az SD kártyára / belső tárhelyre
- Az összes pálya feloldható egyetlen gombnyomással (Csak a Donate verzióban)
- 10 új Classic és Time Trial Mode pálya
- 10 új Color és Extreme Mode pálya
- Hibajavítások

Ha tetszik a játék, kérlek fontold meg a donate verzió megvásárlását, hogy támogasd a további fejlesztést. Köszönöm!

ArkanoidX - Free

ArkanoidX - Donate Version

(#47402) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Qickpic-hez hasonló képnézehető alkalmazási tudtok?
Előre is köszi a segítséget :R

Maine coon

(#47403) llll válasza #79335424 (#47388) üzenetére


llll
senior tag

ez az e-root tökéletesnek tűnne, de vmiért nem akarja az igazságot
felviszek 1 új parancsot (kikacsolás), megadom az eseményt (akku lemerült 1 megadott értékre), megadom az elvégzendő műveletet (leállítás), mentem az egészet, a beállításokban a szolgáltatás engedélyezve van...és mégsem kapcsol ki
be kell még vmit állítanom vhol?

Soha többet DPD!

(#47404) tomy86 válasza hokins (#47399) üzenetére


tomy86
addikt

A hivatalos neve ES File Explorer

(#47405) hokins válasza tomy86 (#47404) üzenetére


hokins
addikt

Az megvan,de fogalmase volt hogy mitkezdjen a rarral.

(#47406) CoolBoy323 válasza fatal` (#47401) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A linkeles nem jo, de a jatekot ugy imadtam!!!
Orakon at tudtam jatszani vele :C

@hokins: akkor az a rar sz@r, mert az ES tudja, mindent tud!!

[ Szerkesztve ]

(#47407) #79335424 válasza llll (#47403) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elvileg nem. Mindjárt letesztelem a telón. Root van?

(#47408) fatal` válasza CoolBoy323 (#47406) üzenetére


fatal`
titán

Sikerült elrontani,

ArkanoidX - Donate Version

Köszi, hogy szóltál. :)

[ Szerkesztve ]

(#47409) spiky03 válasza bododani (#47400) üzenetére


spiky03
veterán

Jók a képeid. ;)

Azt meg szabad kérdezni, hogy mivel csináltad őket? Gondolom nem Lumiával? :DDD
Nah meg mivel csináltad pár képnél az utómunkát? PhotShoppal?

Köszi :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#47410) tomy86 válasza hokins (#47405) üzenetére


tomy86
addikt

Nem tudom mi lehet a gond. Több, mint két éve használom, de eddig mindig elboldogult a tömörített cuccokkal.

(#47411) S e t h válasza atosan (#47402) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mi a baj vele?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47412) atosan válasza S e t h (#47411) üzenetére


atosan
addikt

Elrejti a régi miniatűröket. Láttam van rejtett cuccom, mondom mi az? Hát pár száz miniatűr. Be lehet ezt állítani, hogy törölje, vagy ne csináljon ilyet?

Maine coon

(#47413) #79335424 válasza llll (#47403) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jogosultsági problémára tippelek, mert nálam lefut a parancs. Nézd meg, hogy az engedélyezésnél van -e pipa. Próbáld meg mondjuk 10mp -es megerősítéssel (a parancsnál alul, megerősítésnél pipa). Ekkor a végrehajtás előtt dob egy ablakot, amiben visszaszámol a végrehajtás előtt, várva a felhasználói felülbírálásra. Ha az ablak megjelenik, akkor a parancs elindul. Ha utána nem kapcsol ki, akkor valószínűleg a robotnak nincs jogosultsága végrehajtani.

Hunfatal:
Nem szoktam dilemmázni egy pro verzió megvásárlásán. De ha egy PC -s játék adoptációja nem tud normálisan megjelenni fekvő nézetben, egy 16:9 -es monitoron, akkor nekem nem éri meg a pro verzió. Elfogadom, hogy nem lehet, csak kár érte. Tuti lenne a 24 -es monitoron egérrel, ahogy azt eredetileg kitalálták.

(#47414) fatal` válasza #79335424 (#47413) üzenetére


fatal`
titán

Az Arkanoid nem PC játék volt eredetileg. Az a baj, hogy fekvőben baromi torz lenne az egész. Annó gondolkodtam rajta, hogy melyik legyen, de túl "lapos/alacsony" volt a pálya az akkori kijelzőmön (320x480), hülyén is nézett ki és sokkal kevesebb lehetőség lett volna pályákat csinálni, emiatt döntöttem az álló mód mellett.

Ráadásul az android nem is támogatja rendesen az egeret, nincs mousemove esemény, csak ha nyomod közben a bal gombot (ez gyakorlatilag a touchnak felel meg).

(#47415) llll válasza #79335424 (#47413) üzenetére


llll
senior tag

...igen, közben pont erre lettem figyelmes én is
hogy tudniillik ha a "nincs megerősítés"-t állítom be, akkor megjelenik ugyan az értesítési sávon a beállított művelet, csak éppen nem fut le
de ha mondjuk "futtatás 5 másodperces lejárattal"-ra teszem, akkor végre is hajtódik szépen
(csak esetemben ez most pont nem jó így, mert még képes rányomni a kislányom a kikapcsolás elhalasztására és akkor ugyanott vagyok, hogy totál lemeríti az aksit...)
úgyhogy már csak azt nem tudtam, hogy a megerősítés nélküli végrehajtást csak a fizetős verzió tudja, vagy esetleg ez csak vmi bug
de ezexerint az utóbbi
majd megpróbálok értekezni a készítővel, mert egyébként igen okos ki alkalmazásnak tűnik
ismét köszi az ajánlást

Soha többet DPD!

(#47416) llll válasza CoolBoy323 (#47406) üzenetére


llll
senior tag

"mert az ES tudja, mindent tud!"
azért halkan megjegyezném, hogy nálam következetesen nem volt képes 1 eccerű fájl átnevezésre
...mígnem rájöttem, hogy ha eltávolítom a frissítéseket akkor képes lesz
de azóta inkább átpártoltam a root browserre

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#47417) CoolBoy323 válasza llll (#47416) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Én alsó hangon 5 éve használom, teljes megelégedéssel!
Ettől jobb fájlkezelő nem létezik!

Hiba biztos van benne, mert semmi sem tökéletes, de én pl át tudok nevezni most is :U

(#47418) llll válasza CoolBoy323 (#47417) üzenetére


llll
senior tag

persze, simán lehet hogy azóta ezt már helyretették
(kb fél-1 éve találkoztam ezzel a jelenséggel)
de én is úgy vagyok vele, hogy azóta meg már én is teljes megelégedéssel használom ezt a root browsert...amíg pont bele nem futok ebben is vmi hibába
addig most ez marad
mondjuk olyan rettentő bonyolult dolgokat nem is művelek vele (törlés, másolás, áthelyezés, átnevezés), de az ES-nél pont ezek közül nem ment az egyik ,amikor kellett volna
így jártunk
szerencsére minden alkalmazás helyett van 50 másik:)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#47419) CoolBoy323 válasza llll (#47418) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De ez nem csak fájlkezelő... Felhő, FTP meg minden kutya füle van még benne... én ezért szeretem nagyon

(#47420) #79335424 válasza fatal` (#47414) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az egérkezelési probléma nem olyan katasztrófa, én símán el voltam vele. Vezetékes egér kell, az nem merül le a nyomvatartástól. :) A miniPC -knek kicsit más a megjelenítési módjuk. A kernelben felül van bírálva a forgatás. 9:16 , 90fokkal elforgatva. Az Arkanoid eleinte torzítva (széthúzva) jelent meg. Aztán definiáltad a fekvő módot és akkor már csak állóban jelent meg.
IIII:
Kérdezz rá a topikjában, vagy írj egy mélt Tamásnak. Biztos fog segíteni. Nálam mindenhez megvan a jogosultsága a Robotnak, így ilyen jellegű problémák nem jönnek elő. Szóval én csak azt tudom megnézni, hogy nem -e valami Robot -bug miatt nem fut le a parancs.

[ Szerkesztve ]

(#47421) llll válasza CoolBoy323 (#47419) üzenetére


llll
senior tag

hát ez az:
minden kutyafüle, de 1 fájlt átnevezni azt nem tudott:)
de véletlenül sem akarom én fikázni, biztos tényleg tud még sok okosságot amiről fogalmam sincs, de nekem egyelőre elég ez az eccerű, de megbízható fapados is

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#47422) CoolBoy323 válasza llll (#47421) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Egyedi hiba lehetett

(#47423) batai15 válasza bododani (#47400) üzenetére


batai15
félisten

Azt hiányolom innen...mindegy ha kell kölcsön kérem a páromtól ;-)

(#47424) petipetya válasza llll (#47416) üzenetére


petipetya
nagyúr

felesleges :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47425) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Melyik felhő tárhely tud magyarul, ami telefonra és pc-re is telepíthető és elég gyors akár régebbi pc-n?

Maine coon

(#47426) petipetya válasza atosan (#47425) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyiket felhő alapú tárhelyet sem találtam igazán gyorsnak, amikor filmet másoltam velük a telefonra.

Mindenesetre bármelyik felület magyar tud lenni, ha ezeket beállítod az ES filekezelőn. De ha ragaszkodsz a külön klienshez, akkor a Drive magyar. A Dropbox és Box esetén nem emlékszem a kezelőfelület nyelvére, mert a Drive-ban ellentétben ezek nincsenek külön telepítve.

Még a Mega kliense is tartalmaz magyar nyelvet, illetve magyarra állítható a webes felülete.

A Dropbox amúgy telepítve van a Linux és a Win alá is, az elég gyors. Ám azt nem tudom, hogy régebbi gépen hogyan muzsikál. Emellett a Drive is a napokban dobta ki a külön telepíthető klienst Win/Mac rendszerekre, azt még nem próbáltam ki a Win alatt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47427) goom válasza batai15 (#47361) üzenetére


goom
senior tag

Nekem nagyon bejött képernyő-zárként a C Locker (van Pro verzió is).

(#47428) atosan válasza petipetya (#47426) üzenetére


atosan
addikt

Értem, Köszönöm :R
Próbálgatom őket.

Maine coon

(#47429) -B-


-B-
senior tag

Nem tudja valaki, hogy ezen a képen melyik időjárás widget van?

(#47430) pinnacle


pinnacle
nagyúr

A játékok mentését nem tárolja a Google? Nekem be volt állítva az "Automatikus visszaállítás", de gyári visszaállítás után, az alkalmazások települtek, de a mentések elvesztek. Erre van valami megoldás, vagy csak rossz fordítás, a mentett beállítás?

(#47431) #79335424 válasza pinnacle (#47430) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem vagyok Gamer, ez csak egy másik topikban olvasott infó. Valakinek sikerült ez a művelet, de aztán kiderült, hogy az a játék eleve támogatott egy ilyen funkciót. Sztem alapból nem menthető/visszaállítható a játékállás. De lehet, hogy tévedek, mert én még soha, semmit sem mentettem magamtól Google szerverre.

(#47432) pinnacle válasza #79335424 (#47431) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Valószínűleg rossz fordítás lehet, mert minden alkalmazás beállítása elveszett. Gyereknek a Pouban be volt állítva az email, név, jelszó, ott vissza tudtam állítani. Nem is néztem idáig, hogy más játékban/alkalmazásban is van-e ilyen lehetőség.

(#47433) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan progit ami értesítő led-é varázsolja a fizikai gombokat? Tehát ha van egy elmulasztott esemény akkor a gombsor villogjon. Ja és 2.3.6-on is működjön :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#47434) #79335424 válasza pinnacle (#47432) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnálom, hogy elveszett. Az ilyesmit Titanium Backup -pal szokták, de ahhoz root kell. Szerintem ez komoly Android hiányosság. Én kötelezővé tenném egy program fejlesztésénél az egységes mentés opciót, amihez a könyvtárt a rendszer hozná létre.

aelod:
A funkció neve BLN (Back Light Notifier). A Concorde5700 topikban keresett vki ilyet és úgy emlékszem, hogy talált is rá valamit. Nekem a custom kernel hozta meg ezt a feature -t (SGS2).

[ Szerkesztve ]

(#47435) raziel01 válasza #79335424 (#47434) üzenetére


raziel01
veterán

Komoly Android hiányosság igen. De a WP8 vagy az IOS tud ilyet? (nem tudom azért kérdezem)
Mert ha azok sem tudnak akkor kevésbé gáz.

(#47436) Viktor0610 válasza aelod (#47433) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez elég sok mindentől függ. Nem is biztos, hogy megoldható, de ha igen, akkor kernelcserével jár -pl. Samsungoknál biztosan. :)

Samsung Galaxy A54

(#47437) Melack válasza atosan (#47425) üzenetére


Melack
veterán

Sávszélesség sokat számít. SkyDrive pl magyar minden fronton, és gyors is jó net mellett. Laptop/telefon párossal használom.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#47438) #79335424 válasza raziel01 (#47435) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy tudnak -e ilyet. WP -m soha nem volt, Iphone -om 2 napig. Én Androidot használok és attól, hogy esetleg a többi rendszer sem tudja, még nem érzem kevésbé gáznak. Mentést szeretnék, nem összehasonlítást. Ha megoldható, de nincs megoldva, az számomra mindenképpen hiányosság.

(#47439) aelod válasza Viktor0610 (#47436) üzenetére


aelod
veterán

4.1.2-n xposed keretrendszeren és gravity boxon megoldott volt csak kíváncsi voltam, hogy van e gingerre is...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#47440) ollie válasza raziel01 (#47435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Android hiányosság? Miért, a Windows vagy a Linux, esetleg az OSX tud ilyet? Mindegyiknél neked kell megoldanod a játékmentéseid eltárolását és visszaállítását, kivéve, ha maga a játék ment valahova felhőbe. Jó esetben a Steam megoldja, ha a játék támogatja, és persze Steames.

***

(#47441) hati válasza aelod (#47433) üzenetére


hati
addikt

A GravityBox tud ilyet, de ha jól emlékszem root kell hozzá.

(#47442) raziel01 válasza ollie (#47440) üzenetére


raziel01
veterán

Jó csak windows-on alapból tudsz ilyet. Androidnál pedig root kell hozzá. Ez a különbség.

(#47443) #79335424 válasza ollie (#47440) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem rossz felől közelíted meg a problémát. Az mellékes, hogy történetesen egy játékról van szó. Ez lehetne bármilyen alkalmazás. Sok program ad lehetőséget a beállítások, az aktuális állapot mentésére. Tehát megoldható. Szerintem ezt kellett volna minden alkalmazás számára, egységesen kötelezővé tenni és rendszer szinten kezelni. Ennek elmulasztása szerintem mindenképpen hiányosság. Ha ez egy Android rendszer, akkor Android hiányosság.

(#47444) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. 4.1.2 alatt a névjegyzékben, ha keresnék egy nevet pl: (csóka), ha beírom a c betűt, akkor felhozza az összes c betűset. De ha írom tovább, hogy cs vagy csó, akkor már egyáltalán nem hozza be a nevet, pedig tuti benne van. Ilyenkor mi van?

-

(#47445) tobias40 válasza 7Sony7 (#47444) üzenetére


tobias40
veterán

Az ékezetek is figyeli, hosszú vagy rövid magánhangzó. :Y
Ha már az "s"-nél sem hozza akkor nem tudom... :F

(#47446) atosan válasza Melack (#47437) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, megnézem :)

Maine coon

(#47447) #79335424 válasza 7Sony7 (#47444) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez jó kérdés. Nekem is van ilyen kakukktojás névjegyem. A név ennyi: Péter Ha elkezdem bepötyögni, akkor az összes ezzel kapcsolatos találatot kiadja, de a Pétert csak akkor, ha az összes betűt bepötyögtem. X-akta. :)

(#47449) petipetya válasza aelod (#47433) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például a power gombot? :)

"nincs rá lezsóidő"

(#47450) Viktor0610 válasza petipetya (#47449) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fizikai gombokat!!! Háháháháháháháháhá! :)) Tényleg! :D

Én tudtam, hogy a kijelző alatti kapacitív gombokra gondolt. :)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.