Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47651) Istyu74 válasza tomy86 (#47650) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Köszönöm,meg nézem,bár azt hiszem ez jó lesz :R

Üdv, István.

(#47652) tomy86 válasza Istyu74 (#47651) üzenetére


tomy86
addikt

Mindent tud, amit leírtál. Akik gyalogosan vagy kerékpározáshoz használják panaszkodnak néha, de nálam autóval tökéletes volt eddig. Úgyhogy szerintem motorozáshoz is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#47653) gmark247


gmark247
tag

Sziasztok!

Milyen kamera alkalmazás a legjobb, ami tud effekteket hozzáadni vagy eleve úgy fényképezni? Némi képminőség javításra is képes az nem baj, bár 5mpx kamránál sok esélyt nem látok.

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#47654) #79335424 válasza tomy86 (#47652) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez netet használ, vagy csak a koordinátákat menti, amiket később (mondjuk wifi esetén), ráhelyez a térképre?

(#47655) pepe10.10


pepe10.10
tag

sziasztok!
tudnátok nekem mondani olyan játékokat, amivel bluetoothon, (vagy bármi mással) egymásra tudunk kapcsolódni internetkapcsolat nélkül és egymás ellen játszani ?

előre is köszi !!! :R :R :R :R

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#47656) tomy86 válasza #79335424 (#47654) üzenetére


tomy86
addikt

Ezt nem tudom. Eddig csak Magyarországon használtam és itthon mindig megy a mobilnet. De szerintem nem kell mobilnet hozzá, elég a gps.

[ Szerkesztve ]

(#47657) #79335424 válasza gmark247 (#47653) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem az 5mpx -el van a gond, hanem az optika minőségével, méretével és a beolvasó lapka méretével.

Tomy86:
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#47658) Inarus válasza lsebestyen (#47643) üzenetére


Inarus
addikt

(#47659) Melack válasza Astrasattila (#47632) üzenetére


Melack
veterán

MTK chipsetes telefonok tudnak "ébredni" időre, de ébresztés előttre kell állítani, hogy tényleg jelezzen. Minden másra ott a régi Nokia.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#47660) LonGleY válasza Melack (#47659) üzenetére


LonGleY
veterán

És a repülőgépes mód, mint mondották. Hülye berögzülés ez a kikapcsolás dolog.

[ Szerkesztve ]

(#47661) ollie válasza LonGleY (#47660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van. Kikapcsolni nem érdemes, mert a telefon kevesebbet fogyaszt repülő üzemmódban, mint egyszeri ki-be kapcsolás alkalmával.

***

(#47662) bull84ghia válasza kovisoft (#47603) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszi neked is :R

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#47663) Oldman2 válasza Melack (#47659) üzenetére


Oldman2
veterán

A Huawei P6 is tudja ezt a funkciót (Huawei Cortex A9 CPU, HiSilicon K3V2, 1,5 GHz, négy mag).

(#47664) tobias40 válasza tomy86 (#47646) üzenetére


tobias40
veterán

Ez a progi nem tud magyarul?

(#47665) tobias40


tobias40
veterán

És hogyan tudom beállítani hogy úgy nézzen ki mint az első képen?
Vagy az csak akkor látszik úgy ha van esemény?
Az első képen alsó csíkról beszélek..

[ Szerkesztve ]

(#47666) tomy86 válasza tobias40 (#47664) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem nem, de soha nem használtam, csak emlékeztem rá még régebbről, amikor naptár widgeteket keresgéltem. Én végül a Simple Calendar Widgetnél maradtam. Számomra tökéletes, de lsebestyen feltételeinek inkább a Pure Grid felelt meg.

(#47667) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Kakao talk nincs meg valahol magyarul?
Segítséget előre is köszönöm :R

Maine coon

(#47668) paolinho


paolinho
őstag

Tudna valaki ajánlani egy olyan SMS alkalmazást, ami úgy kezeli a dual simes telót, ahogy azt a gyárija is teszi, azaz rákérdez, hogy melyik kártyáról akarom küldeni az üzenetet, de ne kelljen figyelnem, hogy merre dől az ékezet? Kösz előre is.

(#47669) #79335424 válasza paolinho (#47668) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy lesz megoldás, de az nem mindegy, hogy pontosan milyen SOC van abban a dual SIM -es telóban.

(#47670) hokins válasza atosan (#47667) üzenetére


hokins
addikt

Szia. [Itt] érdeklődj. Ha esetleg nincs akkor lehet valaki magyarosítja.

(#47671) atosan válasza hokins (#47670) üzenetére


atosan
addikt

Ó, erről nem is tudtam, köszi :)

Maine coon

(#47672) paolinho válasza #79335424 (#47669) üzenetére


paolinho
őstag

Nekem egy Amoi n828-am van mtk6589-es procival. Így van esetleg valami ötlet? Köszi

(#47673) #79335424 válasza paolinho (#47672) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez csak egy elmélet. Nekem nincs ilyen telóm, így nem tudom kipróbálni. A probléma az, hogy Android SDK -val nem lehet ilyen programot fejleszteni, mivel az Android nem tartalmaz dual SIM opciót. Ezért az alkalmazás használata előtt egy SIM -est kell csinálni a telóból (mármint az oprendszer számára). Elvileg ez az MTK control pont ezt teszi. Ez alatt ajánl egy másikat is a Play. Mivel az oprendszerben nincs ilyen lehetőség, ezért úgy gondolom, hogy ezek a programok átnyúlnak az Android fölött és közvetlenül a kernelnek adnak utasítást. Szóval én úgy gondolom, hogy ha ezzel előbb kikapcsolod az egyik SIM -et, akkor az Android (és a többi alkalmazás) már egy egyszerű, egy SIM -es készüléknek látja. Mivel a program Tasker plugin, ezért akár automatizálni is lehet a kapcsolgatást.

[ Szerkesztve ]

(#47674) Deck


Deck
titán

Sajnos az ms office nem érhető el a telefonomra. Így feltudná valaki tölteni az .apk-ját? Mivel ingyenes így nem warez.

PS5

(#47675) petipetya válasza Deck (#47674) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beraktam ebbe a dropbox mappába: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47676) gzbotii


gzbotii
veterán

Tudtok mondani olyan appot amivel dubla koppintassal fel tudom ebreszteni a kijelzot?
Es lehetoleg nem is fogyaszt sokat.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#47677) petipetya válasza petipetya (#47675) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hagyd nem jó. Nem tudom mi a baja, de már másodszorra töltöttem fel ide és letöltés után nem akar települni.

Talán a Drive-ról jó lesz: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47678) air válasza gzbotii (#47676) üzenetére


air
nagyúr

Nem alkalmazás függő. A G2 is kernel szinten kezeli.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47679) Deck válasza petipetya (#47677) üzenetére


Deck
titán

Köszönet! :R

Szerk: Fel is raktam nagyon jól megy, tetszik, minden dokumentumon megnyitja gond nélkül. Gyors is. OfficeSuite lassabb. Engem meg győzött és mivel ingyenes marad is :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#47680) zsoltzsolt válasza Deck (#47679) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, de pl nálam több excel fájl esetében nem látszanak a munkafüzet lapjai, állandóan azt írja, hogy nem szerkeszthető. Mindezen problémák nem tapasztalhatóak az Office Suite pro esetén

[ Szerkesztve ]

(#47681) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!

Kipróbáltam az airdroidot, tetszik is meg minden, de első indításnál kérte, hogy csináljak egy accountot vmelyik fiókommal. Utána gondolkodtam, hogy tulképpen miért van erre szükség :F Vagy ki is hagyhattam volna?

(#47682) batai15 válasza xcds (#47681) üzenetére


batai15
félisten

Én soha nem csináltam fiókot.Minek? rányomok hogy beolvasás qr kóddal és ennyi :D

(#47683) xcds válasza batai15 (#47682) üzenetére


xcds
őstag

Én is csak azért, mert kérte. :DDD

(#47684) Istyu74 válasza #79335424 (#47654) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Ma próbáltam,nem kell hozzá net,utólag is betölti a térképeket,ha pl wifi közelbe kerülsz.

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#47685) #79335424 válasza Istyu74 (#47684) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Jól hangzik!

(#47686) dokee78


dokee78
félisten

Nuance vocalizer mely alkalmazásokkal tud felolvastatni?

(#47687) gacsoi válasza dokee78 (#47686) üzenetére


gacsoi
senior tag

Szerintem ami TTS-t használ, mindegyikkel .

(#47688) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tud valaki olyan alkalmazást , ami ugyanazt tudja mint az Avast Anti Theft helyzár funkciója, de nem előfizetéses? Fizetős lehet, de automatizáló :-) pl Tasker, Llama, stb. Előre is köszi az ötleteket

(#47689) dokee78 válasza gacsoi (#47687) üzenetére


dokee78
félisten

És a TTS mivel tud?

Pl sms,email vagy hívót szeretnék felolvastatni vagy ebookot.

(#47690) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#47688) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Kihagytam egy szót, hogy fizetős lehet, de automatizáló NEM :-)

(#47691) Redcaster


Redcaster
őstag

Üdv!

SE Xperia Mini Pro mobiltelefonomat szervizbe kellett vinni. Amikor megvettem, gépről kellett 2.3.4-ről frissítenem, mert a T-Mobil nem volt képes kiadni hivatalosan a 4.0.4-es verziót. Visszakaptam szervizből a telefont, 2.3.4 android került rá vissza, de most sem akarja frissíteni magát. Kerestem, hogy honnan lehetne letölteni, hogy flashtoolal frissítsem, de mindenhonnan lekerült, vagy halottak a linkek. A kérdésem az lenne, hogy rá lehet e valahogy venni a telefont, hogy magától frissüljön, vagy valaki tud adni egy élő linket, ahonnan le tudom tölteni?
Előre is köszönöm!

(#47692) dokee78 válasza Redcaster (#47691) üzenetére


dokee78
félisten

PCC vagy SUS-al nézted?
Van topikja is.

(#47693) gacsoi válasza dokee78 (#47689) üzenetére


gacsoi
senior tag

PDF-et az ezPDF readerrel szoktam. az tud felolvasni. Nemrégen volt szó egy app-ról, ami bemondja a hívó fél nevét, sms-t, mailt olvas fel, de már nem emlékszem a nevére.

(#47694) dokee78 válasza gacsoi (#47693) üzenetére


dokee78
félisten

Full Screen Caller ID az. :K

(#47695) Redcaster válasza dokee78 (#47692) üzenetére


Redcaster
őstag

SUS-al most megy, mikor megvettem, akkor azzal sem akart működni. Köszönöm a segítséget :K

(#47696) gacsoi válasza dokee78 (#47694) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nem. Az csak teljes képernyőre teszi ki a hívó képét.
Valaki majd biztosan megmondja. :)

(#47697) S e t h válasza gacsoi (#47693) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet ez volt az.
Enhanced SMS & Caller ID+

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47698) gacsoi válasza gacsoi (#47696) üzenetére


gacsoi
senior tag

Bocsi, lejárt a szerkesztési idő.
Ő lesz az :)
[link]

Közben megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#47699) S e t h


S e t h
nagyúr

Haver megvette élete első smartphoneját, segítettem neki belakni, viszont előállt egy olyan kéréssel, amire nem tudtam mit mondani.
A viselkedése és a kérése alapján valószínűleg félrejár otthonról.A lényeg, hogy beállítottam neki a vibert,whatsappot,hangoutsot (vmiért mindet akarja használni), viszont a hangouts vonatkozásában olyan igénye van, ne induljon el anélkül, hogy ő jelentkezik be manuálisan és írja be a jelszavát.
Nos én csatlakoztam neki a google fiókjával és azóta automatikusan belépteti, és nem tudom van-e arra lehetőség, hogy ő jelentkezzen be minden alkalommal email és jelszó segítségével.
Még eszembe jutott, hogy rejteni lehetne az appot, de arra nem mondott se nemet, se igent.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47700) petipetya válasza S e t h (#47699) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hangouts / menü / beállítások / xy@gmail.com / kijelentkezés.

Ezt minden alkalommal el kell játszania, mert nincs klasszikus elérhető, rejtett, foglalt stb. állapotfrissítő gomb, mint régen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.