Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) Moralespg válasza petipetya (#47500) üzenetére


Moralespg
tag

Igen nekem is jött meg is változtattam most megint a régi. :DD

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#47502) gipsztigris válasza petipetya (#47500) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen. A régi jelszóval be sem engedett, egyből jelszó resetet kellett csinálni. Valszeg feltörték a szerverüket.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#47503) Zsombe válasza petipetya (#47500) üzenetére


Zsombe
senior tag

Nekem nem jött.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#47504) pataig válasza tomy86 (#47494) üzenetére


pataig
tag

Semmi baj!! Nem vettem kötözködésnek! :) Sajnos van olyan fórum, ahol kikezdik a tájékozatlanokat, ahelyett hogy segítenének.....hiszen azért kérdezünk, mert nem tudjuk, s okosabbtól szeretnénk segítséget kérni!
Az eredeti problémám, hogy mint írtam is néhány kollégám reklamált, ha válaszolok egy egy sms-re, akkor próbáljam betartani a helyesírás szabályait, azaz az ékezetes betűket ne felejtsem ki...mint írtam is ebben van egy kis vérszívás is!! :) . Őket nem akarom bántani, illetve elmagyarázni sem tudnám, hogy miért írok így, mert nem nagyon értenék meg.. Ők a Nokia 6303-ró tudnak ékezetes karaktereket küldeni (azon még a Series 40 platform van).... Tudom, hogy én is küldhetnék ékezettel, de akkor mint mondtad is megváltozik a karakterek száma sms-enként.... Ezért gondoltam, hogy ezt az igen régi problémát esetleg sikerült-e megoldani, s létezik-e rá valami alkalmazás..Ennyi a sztori!! :)

(#47505) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi mindenkinek. :R Igen, már engem sem engedett be a régivel, ezért újat kreáltam.

"nincs rá lezsóidő"

(#47506) domesz


domesz
aktív tag

Sziasztok!

Adott 2 telefon, mindenkettő azonos SOC-al rendelkezik, szinte csak a kijelző felbontásban van különbség.
A kérdésem az lenne hogy az egyikről a másikra át tudom vinni az alkalmazásadatokat (magát az alkalmazást le tudom tölteni az nem fontos) de az eddig megszerzett dolgaim (főként játékoknál) nem szeretném ha elvesznének.

köszi előre is

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#47507) bendi806


bendi806
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tippjét és segítségét :) :R :)

(#47508) air válasza domesz (#47506) üzenetére


air
nagyúr

Elvben Titaniummal igen. Én még nem próbáltam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47509) pinnacle válasza #79335424 (#47434) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Egyébként érdekes, hogy más nem gondolt rá, amikor ilyen egyszerű játéknál, mint a Pou megoldották, az emailes, jelszós regisztrálást, amivel simán vissza lehet állítani. A telefon rootolt, Titanium Backup-al be lehet állítani automatikus mentést vagy mindig nekem kell menteni? Lehet, hogy a Google+-al is lehet menteni.

(#47510) air válasza pinnacle (#47509) üzenetére


air
nagyúr

Titaniumban van ütemezett mentés.
De ha a játékot támogatja a Google Games, akkor G+-szal is tudsz menteni, megosztani, visszaállítani stb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47511) sunsun2 válasza dokee78 (#47498) üzenetére


sunsun2
tag

Köszönöm,hogy szántál rá időt :R

(#47512) ux1 válasza pataig (#47504) üzenetére


ux1
addikt

A kolléga se tud normális ékezetes SMS-t küldeni. Ez szabvány.7bit és kész....

Az más dolog, hogy esetleg le cseréltek a kalapos betűket, a magyar megfelelőre.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#47513) #79335424 válasza domesz (#47506) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, ahogy Air is írta, Titanium -mal lehetséges. Én már többször csináltam ilyet.

(#47514) ux1 válasza ux1 (#47512) üzenetére


ux1
addikt

http://www.developershome.com/sms/gsmAlphabet.asp

Vagy önkényesen megváltoztatták ezt a kód táblát.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#47515) pinnacle válasza air (#47510) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#47516) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.A telomon(x peria v) nem működik a közelség érzékelő.Van rá valami alternatíva.köszönöm előre is.A topjában is kérdeztem.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#47517) petipetya válasza laci laci (#47516) üzenetére


petipetya
nagyúr

Korábban jól működött? Véletlenül nincs rajta a fólia? Ez utóbbit úgy értem, hogy ki van-e vágva a szenzorok előtt?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47518) laci laci válasza petipetya (#47517) üzenetére


laci laci
addikt

Csak a gyári.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#47519) ollie válasza laci laci (#47518) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor szedd le, mert nagy eséllyel takarja a szenzort.

***

(#47520) laci laci válasza ollie (#47519) üzenetére


laci laci
addikt

Mindenkinek nagyon köszönöm.Megcsinálom.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#47521) Bozek válasza laci laci (#47520) üzenetére


Bozek
nagyúr

Először inkább nézd meg a Service Menu-ben, hogy ott mit reagál.

(#47522) domerator


domerator
veterán

Urak,

WAZE térképet hogyan tudok letölteni? Nem lenne jó útközben mobilnettel letöltögetni, leszedném itthon előre wifin, de sehol nem találom a programban.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#47523) Viktor0610 válasza domerator (#47522) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal a Waze online működik csak.

OsmAnd Térképek és navigáció - ez offline is megy.

Samsung Galaxy A54

(#47524) air válasza domerator (#47522) üzenetére


air
nagyúr

Azért nem találod, mert nincs benne ilyen. Ahogy Viktor mondja, kizárólag online működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47525) noxon


noxon
őstag

Hello. Melyik a legjobb kép effektelő progi? :) persze amiben nincs szar reklám, meg nem fut feleslegesen tovább, ha kilépek

We live in a simulated world...

(#47526) domerator válasza Viktor0610 (#47523) üzenetére


domerator
veterán

... és air:

Köszi, valamiért úgy tudtam hogy offline is megy (vagy csak ios-on?... vagy ott se?)

Megnézem azt a másikat.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#47527) goom


goom
senior tag

Ma frissült a Power Toggles, és azóta nem tudom közvetlenül onnan kapcsolni ki-be a GPS-t. Valamikor régen is így volt, de aztán hosszú ideig lehetett.
Nálam van a hiba, vagy más is tapasztalt ilyent?

(#47528) tomy86 válasza goom (#47527) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam működik a frissítés után is.

(#47529) fireman123 válasza gipsztigris (#47502) üzenetére


fireman123
őstag

Nekem is jött email......megváltoztattam.....aztán kis idő múlva újból változtattam :K

(#47530) #79335424


#79335424
törölt tag

LastPass a Chrome -ban és más Android alkalmazásban. Ezt most olvastam. Nem próbáltam, mert nálam Dolphin addonként funkcionál, de hátha vkinek hasznos az infó.

[ Szerkesztve ]

(#47531) vgyuri


vgyuri
őstag

Sziasztok, két programmal van problémám:

TV24:
- ha nincs emlékeztető beállítva, akkor is percenként ébreszti a telefont (napi 1440x), írtam többször is a fejlesztőnek, semmi választ nem kaptam. Greenify-vel ezt megoldottam.

- Feltűnt, hogy Titanium Backup lassan menti el a TV24 beállításait: /data/data/hu.sanomamedia.tv24/files könyvtár fél év alatt 80 mbyte-ra duzzadt, minden tv műsor megnézésekor külön fájlba elmenti a letöltött adatot, de nem törli le. Sd Maid sem találta meg nálam a felesleges fájlokat.

Swype: hetente 1-2 alkalommal a ConnectMQTT része beragad, folyamatosan maximális órajelen pörgeti a processzort, nagyon gyorsan merül az akkumulátor. CpuSpy szerint ilyenkor nincs deep sleep, Gsam Battery-ben az ébrentartása ideje több óra. Újraindítás után megszűnik a hiba.

Másnál is előjönnek ezek a problémák? Főleg a TV24 könyvtárába érdemes benézni, hosszú távon rengeteg fájl felhalmozódhat ott.

[ Szerkesztve ]

(#47532) batai15


batai15
félisten

Azt hiszem valamit elszurtam.
Kapom naponta emailbe hogy milyen névnapok vannak,de mikor az evernote ban is jegyzetet készitek akkor is irja hogy note from xxx. Eléggé idegesit. Asszem mikor a naptárakkal mókoltam valamit,tudnátok segíteni ?

(#47533) MY2K


MY2K
aktív tag

Egy android mini pc-t szeretnek vezérelni egy tabletről. Milyen alkalmazást javasoltok? :F

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#47534) air válasza MY2K (#47533) üzenetére


air
nagyúr

Teamviewer.
Amit vezérelni akarsz, arra Teamviewer QS-t tedd fel!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47535) MY2K válasza air (#47534) üzenetére


MY2K
aktív tag

A play-en azt írják, hogy androiddal androidot nem tud vezérelni csak fájlcsere és chat.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#47536) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!!

Létezik olyan program androidra ami rögzíteni tudja a telefonbeszélgetést? És jól hallható a hívott partner hangja is.

Előre is köszi!

(#47537) Vertigo18 válasza Richee11 (#47536) üzenetére


Vertigo18
addikt

ACR, már sokszor volt...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47538) Narxis


Narxis
nagyúr

MinDigTV apk-t tudna valaki adni?

Thanos was right.

(#47539) Vertigo18 válasza Narxis (#47538) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nagyon sokan panaszkodnak rá, hogy semmit nem csinál, fagy, és élőt nem lehet vele nézni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47540) MY2K válasza air (#47534) üzenetére


MY2K
aktív tag

A droidmote lenne a legjobb de a server része nem akar elindulni.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#47541) Bozek válasza Narxis (#47538) üzenetére


Bozek
nagyúr

MindigTV APK

(#47539) Vertigo18: Behozod, ajánló mellett ott egy lejátszás gomb és megy is az élő. Persze aki TV2-őt meg Retek Klub-ot akar nézni, az panaszkodhat. Ezek a MindigTV-s alkalmazások (Android-ra, PC-re, stb.) az m1, m2, Duna és Duna World lejátszására valók.

(#47542) goom válasza tomy86 (#47528) üzenetére


goom
senior tag

Újraindítottam, átnéztem a beállításokat - de sajnos semmi. Ha rányomok, a beállítások-menü jön be, és csak ott tudom ki-be kapcsolni. De köszönöm, hogy megnézted.

(#47543) Vertigo18 válasza Bozek (#47541) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem, és sok más embernek, ahogy olvasom, SEMMIT nem játszott, akármit is nyomtam, lefagyott...

szerk:

"Jegyzet

MindigTv (process com.ah.mindigtv) az alkalmazás váratlanul megállt. Próbálja újra.

Jelentés OK"

Ezt írja ki nekem pl., bármit is indítok...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47544) Bozek válasza Vertigo18 (#47543) üzenetére


Bozek
nagyúr

Érdekes dolgok ezek. Valami lehet a kezemben, mert nekem még egy alkalmazással se volt gondom, amire mások oldalakon keresztül panaszkodtak. Nálam a Facebook is tökéletesen megy például és a MindigTV is. Bár most jelenleg az egyik legerősebb vas van alatta (Xperia Z1 Compact). :)

Milyen telefon?

[ Szerkesztve ]

(#47545) Narxis válasza Bozek (#47541) üzenetére


Narxis
nagyúr

Köszönöm! :R

(#47539) Vertigo18: nem baj, egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#47546) Vertigo18 válasza Bozek (#47544) üzenetére


Vertigo18
addikt

LG Optimus L9...

De rengetegen panaszkodnak ugyanerre a hibára, most direkt ezért újraraktam, mert nem emlékeztem mit írt ki anno. De semmi sem változott azóta.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47547) kovisoft válasza Bozek (#47544) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem készülékfüggő a dolog a MindigTV-vel. Nálam sem megy egyik HD-s adás sem JiaYu G3-on, csak néhány másodpercig, utána fixen lemerevedik. Csak a nem HD-s adás megy. A fiam Galaxy Minijén viszont gond nélkül megy mindegyik. :F

(#47548) tomy86 válasza goom (#47542) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, hogy a droid verziótól is függ. Nálam Power Toggles 5.2.4-es verzió van, CM11-en és persze root. Ezzel a konfiggal továbbra is közvetlenül kapcsolja a gps-t.

[ Szerkesztve ]

(#47549) Bozek válasza tomy86 (#47548) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azon ne csodálkozz, a CM alatt megoldható. Ott még a 2G/3G között is tudsz váltani kapcsolóval. Egyéb, főleg gyári ROM-okon azonban a beállításokba kell bemenni hozzá.

(#47550) tomy86 válasza Bozek (#47549) üzenetére


tomy86
addikt

Azt tudom, de goom azt írta, hogy a legutolsó frissítés előtt nála is működött.

goom: ha kell, az 5.2.1-es verzióról van mentésem és fel tudom tölteni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.