Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40651) mzx


mzx
senior tag

Milyen tűzfal ill antivir alkalmazást ajánlatok, ami nem terheli a CPU-t és nem hosszú percekig frissít?
(NE Avast-ot.)

(#40652) atillaahun válasza mzx (#40651) üzenetére


atillaahun
veterán

Antivirus-nak nem igazán látom értelmét, tűzfalnak meg az Android Firewall-t.

Bocs az előbbi vastagításért, elírtam a html tag-et.

[ Szerkesztve ]

(#40653) royalka válasza atillaahun (#40650) üzenetére


royalka
őstag

....

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#40654) atillaahun válasza royalka (#40653) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha ragaszkodsz a megosztásos megoldáshoz az ES-nek van LAN-ra való megosztás/küldés beépülője is a környezeti menübe.
Egyébként pedig ezt alapvetően bluetooth-nak hívják amit te keresel szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#40655) mzx válasza atillaahun (#40652) üzenetére


mzx
senior tag

ingyenes? root-olni nem muszáj?

antivirnek miért nincs értelme?

(#40656) LonGleY válasza mzx (#40655) üzenetére


LonGleY
veterán

De, root kell a tűzfalakhoz.

Antivir meg azért nem, mert ha be is szedsz valami reklámozó cuccot valamelyik figyelmetlen telepítéseddel (csak így juthat be), akkor is simán el tudod távolítani a programot a szokásos módon, alkalmazáskezelőből. Más nemigen szokott előfordulni. Ha olyat telepítesz, amit már párezer ember.kipróbált, vannak hozzá jó ajánlások, akkor semmi baja nem lesz a gépednek vírusirtó nélkül.

A tűzfal is csak azért jó, mert szabályozhatod benne, hogy melyik app juthat nethez (nem pedig "támadások" kivédésére).

[ Szerkesztve ]

(#40657) mzx válasza LonGleY (#40656) üzenetére


mzx
senior tag

Értem. trójai, egyéb kém nem szokott előfordulni android-on?

Látok ilyet a googleplay-en, hogy NoRoot Firewall. Ez kamu?

(#40658) LonGleY válasza mzx (#40657) üzenetére


LonGleY
veterán

Root nélkül nincs meg a jogköre, hogy más programok fölött rendezkedjen. Valószínűleg kamu.

A trójaik meg nem csúszkálnak csak úgy a droidon. Az csak a windows kiváltsága.

[ Szerkesztve ]

(#40659) mzx válasza LonGleY (#40658) üzenetére


mzx
senior tag

Á értem, köszönöm. :) Ennek az lehet az oka, h az android részben a linux alapján tervezett? Vagy rosszul tudom?

(#40660) royalka válasza atillaahun (#40654) üzenetére


royalka
őstag

"Send by LAN"-ra gondolsz? Mert ezt nem sikerül működésre bírnom... :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#40661) LonGleY válasza mzx (#40659) üzenetére


LonGleY
veterán

És hogy alapból felhasználói módban futnak a cuccok, egymástól virtuálisan szeparálva. Nincs root jogosultság ugyebár, nem véletlen azért az.

(#40662) mzx válasza LonGleY (#40661) üzenetére


mzx
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :)

A windows miért van kitéve trójaiaknak, és sok, másfajta vírusnak is? Abban is lehet admin "alatti", felhasználó módot alkalmazó fiókból gépezni. Mi a win alapvető szerkezeti hibája erre nézve?

[ Szerkesztve ]

(#40663) #79335424 válasza Logeeen (#40649) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én a Servers Ultimate pro -t használom, mert ebben benne van az összes szervertípus. De ugyanennek a fejlesztőnek van csak FTP szervere is, ami, ha jól tudom, akkor ingyenes. Lehet egyéni beállításokat is használni, de van benne pár klikkes "simple server" mód. Nem tudom, hogy a többi szolgáltatónál mi a helyzet, de a Telenoros kártyáknak van elérhető IP -jük (dinamikus, nem fix).

(#40664) Jacak válasza aicon (#40604) üzenetére


Jacak
senior tag

Üdv.Én régóta nem használom a TV24-et az összeomlásai miatt... Tv-műsorhoz a 'tvmusor.hu' appot használom,ha figyelmeztetés kell,akkor abban a 'megosztás'-ra nyomok(nem a riasztásra),majd a 'Beépített lehetőségek'-re,utána a Gtasks-ra,abban állítom be,de ez utóbbi app egy régi verzáját használom,mert megbízhatóan megy,jól tudja,amit tud,van widgetje,nem eszi az aksit,párszáz kB az egész app,szinkront is tud a Google-lel,és riasztani is tud.Ha kell vkinek,írjon pü.-t,mailben átdobhatom. :)

@attilaahun:
-... Főleg,mikor egy bevált appnál,amit az ember jóideje használ,analfabéta emberkék azt írják,h. xar,használhatatlan,mert képtelenek használni.Bocsesz,ezt úgy éreztem,hozzá kell tennem,de perxe,akinek nem inge,ne vegye magára... :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#40665) atillaahun válasza LonGleY (#40656) üzenetére


atillaahun
veterán

Ezt csak annyival hagy egészítsem ki, hogy tűzfallal nyilván csak azoknak a programoknak adsz engedélyt, aminek egyértelmű, hogy mi keresnivalója van a neten. A többinek meg az (anonim) statisztikák, célzott reklámok, helyinformációk, stb ... küldözgetéséhez kuss van, így az adatlopás is kivédve. Emellé természetesen elengedhetetlen a csillagos és írott értékelések olvasgatása is a Play-en új programok telepítése elött.

(#40660) royalka
Igen. Simám ha alap nézetben a fájlkezelőben a LAN fülre lapozol, és nyomsz egy keresést, nem találja meg a PC-d?

[ Szerkesztve ]

(#40666) BoB válasza atillaahun (#40665) üzenetére


BoB
veterán

Valakit érdekel Sygic navi felesben? (most kettő jár egy áráért)

Privátot várok!

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#40667) #79335424


#79335424
törölt tag

Közben én is ismeretlen területre tévedtem. MiniPC -re, teszt célból flasheltem egy custom romot. Tiszta telepítést akartam, semmi Titanium Backup. Elkezdtem telepíteni a szokásos programcsomagomat, amikor észrevettem, hogy valami nincs rendben. A felhasználói tárat ismeretlen partíciónak látta. Megformáztam, amitől látszólag rendbe jöttek a dolgok. De ha megnézem fájlkezelőben az alkalmazásokat, vagy az adataikat, akkor mindegyik letöltött neve mögé egy 1 -es van biggyesztve (mintha átnevezéssel kell megkülönböztetnie, egy, már létezőtől). Csináltam egy gyári visszaállítást, de a helyzet változatlan. A Play szerint két, ugyanolyan nevű eszköz van regisztrálva. Találkozott már vki ilyennel? Hogy lehetne ezt tisztába tenni? A Playen nem látok opciót az eszköz törlésére, csak az elrejtésre. De gondolom, az csak addig működik, amíg be nem jelentkezik az elrejtett ID. Viszont ez az "1" névváltozás a log szerint néhány alkalmazásnál problémákat okoz.

(#40668) atillaahun válasza Jacak (#40664) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem az ostobákat a lusták kiegyensúlyozzák, akiknek ha valami feltelepül és elindul az csípőből 5 csillag, aztán lehet jövő hétre rájön, hogy a felét se tudja az app, vagy nem úgy mint kéne, és lehajintja.
Szóval valóban nem ideális ez az értékelési rendszer, de a semminél jobb, és nagyvonalakban azért tájékoztatást ad, csak nem szabad a végletekig ráhagyatkozni.

(#40669) petipetya válasza Jacak (#40664) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem találok ilyen nevű alkalmazást a Playen. Van hozzá link?

"nincs rá lezsóidő"

(#40670) zsloti


zsloti
senior tag

Még mindig keresek olyan alkalmazást amivel a képernyőt meg lehet felezni és két különböző dolgot csinálni rajta(mint a Samsung noteokon)
Köszi
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#40671) Debilon válasza BoB (#40666) üzenetére


Debilon
addikt

bocs :)

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#40672) atillaahun válasza zsloti (#40670) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát nemtom, nekem ez úgy tűnik mint amihez minimum egy nem gyári kernel kell.

(#40673) TRob1 válasza petipetya (#40669) üzenetére


TRob1
veterán

Tv műsor

¤ R'n'R ¤

(#40674) zsloti válasza atillaahun (#40672) üzenetére


zsloti
senior tag

Hát a Samuk alapból tudják.....

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#40675) olivera88 válasza LonGleY (#40648) üzenetére


olivera88
veterán

Nem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#40676) atillaahun válasza zsloti (#40674) üzenetére


atillaahun
veterán

Gondolom nem azér kérdezted mer neked ilyenre kell.

[ Szerkesztve ]

(#40677) zsloti válasza atillaahun (#40676) üzenetére


zsloti
senior tag

Sajnos csak volt(bár csak ezt az egy dolgot hiányolom a Sonyból)
Egy Z ultrám van és ott még jobban kilehetne használni ezt a dolgot mert 6,44" az már csak 6,44" :)
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#40678) petipetya válasza TRob1 (#40673) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#40679) atillaahun válasza zsloti (#40677) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha va rá ilyen akkor azt a Sony topic-jában biztosan tudni fogják.

(#40680) vadászcsiga válasza BoB (#40666) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem sok jó értékelése van

(#40681) atillaahun


atillaahun
veterán

Ismertek olyan oldal-t ahol ingyenes app-ok régebbi verziói szerezhetőek be?

Más.
ES Explorer-rel tudott már valaki darabolt rar-t kitömöríteni? Elméletileg tudja az app, gyakorlatilag meg se moccan.

[ Szerkesztve ]

(#40682) air válasza atillaahun (#40681) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg megpróbálhatsz a FileCropon keresni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40683) xylevi válasza air (#40647) üzenetére


xylevi
tag

Aham, a TouchPal Contacts-ot egy regebbi verzioju apk-bol raktam fel, mert az uj nem kompatibilis, emiatt a play alkalmazasok listaban sem szerepel...ugyhogy igy nem fog menni sajna...

(#40684) atillaahun válasza air (#40682) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi, de nem nyert sajnos. Anysoft Keyboard-ot keresek de v110 környéki verziót sehol se találok belőle. :(

(#40681) atillaahun
Nemszóttam, az .sfv-t is le kellett volna tőtteni hozzá. :B

[ Szerkesztve ]

(#40685) air válasza xylevi (#40683) üzenetére


air
nagyúr

Viszont ha apk-ból telepítetted, akkor nem fog frissülni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40686) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Olyan FTP server alkalmazást keresek, hogy a belső memóriát és a SD kártyát is lássam PC-n TC-ben. Vagy lehet, hogy jó a első, amit kipróbáltam [link], csak a home directory-t kellene máshogy megadni?

Másik apróság, hogy a tableten a billentyűn az X-t és az Y-t meg kellene cserélni (ha van ilyen beállítási lehetőség), vagy kellene egy másik bill, ami qwertz. (a telefonon jó helyen volt/van, így eddig ehhez még nem kellett nyúlnom.)

[ Szerkesztve ]

(#40687) vgyuri válasza atillaahun (#40681) üzenetére


vgyuri
őstag

Hálózatról nem sikerült Es-sel kicsomagolnom, mert akkor csak az első fájlt tölti le. Az összes fájlt letöltöttem sd-re, első fájlt kijelöltem, more, extract to, feljön hogy melyik könyvtárba tömörítse ki.

(#40688) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Melyik a legjobb kamera app?
Én a Camerazoom fx-et, a Pudding camerat meg a Camera fv-5-ot probalgatom

(#40689) xylevi válasza air (#40685) üzenetére


xylevi
tag

Pedig idonkent megjelenik fent az ertesites, a sajat, TouchPal ikon, raklikkelve nem a playbe, hanem a TouchPal Contacts beallitasaiba dob, ahol felugrik egy ablak, hogy frissitest jovahagyome...itt megnyomom a Megse-t...ezt szeretnem elkerulni...az app sajat beallitasainal nincs frissitesre vonatkozo beallitas...

(#40690) atillaahun válasza vgyuri (#40687) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen köszi, már nekem is sikerült, csak elsőre lefelejtettem az állományok mellől az sfv-t, ami nélkül úgy látszik nem akar tömöríteni.

(#40691) thiclyoon válasza vadászcsiga (#40688) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

szerintem a Snap Camera HDR :)

(#40692) user01 válasza [CS]Blade2 (#40686) üzenetére


user01
aktív tag

Olyan FTP server alkalmazást keresek, hogy a belső memóriát és a SD kártyát is lássam PC-n TC-ben.

Én ezt az FTP szervert használom. PC-n TC-ben látni a kártyát és a belső memóriát is, és nincs 100 KB a mérete.

(#40693) royalka válasza atillaahun (#40665) üzenetére


royalka
őstag

Sory a késésért csak közbe dogom akadt. :) De látja a gépet, hozzá is férek a megosztott mappákhoz. Viszont a küldésnél nem talál gépet..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#40694) Jacak válasza atillaahun (#40668) üzenetére


Jacak
senior tag

Így van,ebben igazad van. :)

@petipetya:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aff.tvmusor&hl=hu&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dtvmusor.hu+google+play
Remélem,műxik...
(Ha nem,mailben átdobhatom...)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#40695) Jacak


Jacak
senior tag

Bocs,közben másfele volt dolgom...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#40696) petipetya válasza Jacak (#40694) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

Közben TRob1 már belinkelte. Telepítettem, de pár másodperc után le is gyalultam, a helyét pedig felszántottam és sóval szórtam be...

"nincs rá lezsóidő"

(#40697) Jacak válasza petipetya (#40696) üzenetére


Jacak
senior tag

Hm,nocsak,mert...?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#40698) petipetya válasza Jacak (#40697) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyszerű. A riasztás legkisebb időtartama 10 perc, a megosztás pedig elég körülményes, ráadásul a Naptár nincs ott a végén. Egyszóval nem tud kiszolgálni engem.

"nincs rá lezsóidő"

(#40699) Jacak válasza petipetya (#40698) üzenetére


Jacak
senior tag

Másh. látom a dolgot(több okból is),de te tudod.... :P

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#40700) alexw801 válasza atillaahun (#40681) üzenetére


alexw801
senior tag

4pda.info
Nem csak az, amit kérdeztél, hanem mindenféle app van ott.
Pl. ha vásárolni akarok, előbb ott is megnézem. Érdemes.
Be kell írni a keresőablakba az app nevét. Nem kell megijedni Puskin nyelvétől.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.