Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40751) fdisk válasza vadkörte (#40748) üzenetére


fdisk
őstag

Vagy AdAway .

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40752) #79335424


#79335424
törölt tag

Ha valaki használja az Anysoft - Dolphin párosítást, legyen kedves, nézze meg, hogy nála is jelentkezik -e az alábbi hiba (és a telótípus is kéne)! Ha pl. ide írok egy hozzászólást, akkor csak abban az esetben működnek a billentyűzet kurzormozgató nyilai, ha a Jetpackot is használom. Ilyenkor viszont időnként bevillog (kihagy) a kijelző. A logban egy openGL errort látok, de nem tudom, hogy pontosan emiatt van -e. Azért kérdezem, mert levelezgetek a fejlesztő Team -mel és számomra furcsa kérdéseket tesznek fel. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#40753) dokee78 válasza Foose (#40741) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs baj vele működik. :K

(#40754) punky10 válasza #79335424 (#40752) üzenetére


punky10
addikt

Csak emiatt beállitottam az Any-t,és elkezdtem használni a Dolphint(mindkettő tartalékként van nálam telepítve... :) )de nem tapasztaltam ilyen problémát.
Ja,készülékek az aláirásomban...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40755) fdisk válasza #79335424 (#40752) üzenetére


fdisk
őstag

Én swiftkeyt használok,és ugyan ez a jelenség nálam is.
A nyílbillentyűk csak jetpackkal működnek.Sajnos. :(((
No feltettem az anyt. Nem működik jetpack nélkül.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40756) twine


twine
addikt

A napokban valki panaszkodott, hogy nem megy itt a fórumon a kép feltöltése opció dolphin alatt,, amire helyeseltem is, hogy 4.4.1 óta nálam is ez a helyzet...közben rájöttem, hogy valszeg semmi köze a droid verzióhoz, csak annyi történt, hogy azóta nem használtam a jetpacket...mióta ismét feldobtam hibátlanul lehet képet feltölteni...
Rájöttem...Jetpack nélkül vétek dolphint használni...:)

[ Szerkesztve ]

(#40757) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszönöm az infókat!
Igen, Jetpack -kal van néhány plusz funkció (pl. a választógombok felnagyítása). Én arra tippelek, hogy az SGS2 GPU -val nem barát, mert miniPC -n nincs képremegés. Cserébe gyakran összeomlik, amit meg telón nem csinál.

(#40758) fdisk válasza twine (#40756) üzenetére


fdisk
őstag

Sajnos nekem a jetpack miatt a dolphin olyat csinál,hogy a ph oldalait csak minden 2. alkalommal hozza be,úgy hogy refresht kell nyomnom.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40759) twine válasza fdisk (#40758) üzenetére


twine
addikt

Érdekes...én ilyet nem tapasztaltam...Ez persze rajtad nem segít :( ötletem sincs mitől csinálhatja...gondolom az ilyenkor "szokásos törlések" megvoltak...:U
Alkalmazás adatai,, stb. Stb....
Nekem még egy öröm hír,, hogy így jetpackel végre ismét az mx playerben nyitja meg a kedvenc "travitörpés" netes videókat :DDD
Ezért is károgtam itt, hogy hogy lehetne rávenni a dolphint hogy külső lejátszóval játssza a videókat, mert "egy ideig" ment neki...persze jetpackel ment neki..nélküle csak a böngetőben játssza le..

(#40760) LonGleY válasza tomi0816 (#40745) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, annál jobbat küldök. Csak még dolgoznom kell rajta.

(#40761) sittes79


sittes79
addikt

Milyen progival tudom hálózatba kötni az okostelót, hogy lássam pl. memóriakártya tartalmát?

(#40762) Brett001 válasza air (#40744) üzenetére


Brett001
aktív tag

Köszi az infót. Ha nem lehet helyet szabadítani fel, akkor tényleg nem kínlódok vele... vagy ha mégis, majd jelentkezem. A javasolt topicot megnézem, illetve az xda fórumot is, de az angol nem az erősségem. :(

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#40763) twine válasza sittes79 (#40761) üzenetére


twine
addikt

itt egy leírás az es file explorerhez;)
De van akinek az Airdroid fekszik jobban....

[ Szerkesztve ]

(#40764) Edi77 válasza LonGleY (#40760) üzenetére


Edi77
őstag

Kíváncsi lettem :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#40765) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy jó zenelejátszó alkalmazást, mert az alap sony nem igne jön be.

Köszi.

(#40766) Foose válasza dokee78 (#40753) üzenetére


Foose
addikt

Köszi! Viszont nem tudom honnan szedted, mert sehol nem találom. Xda-n is csak a mostani verzió linkje van...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#40767) Pikkolo^^ válasza Pikkolo^^ (#39784) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ahogyan ajánlották kerestem a Play-en de nem találtam. Milyen néven fut?

(#40768) vgyuri


vgyuri
őstag

Opera Mini-nél hogy lehet elérni pl. a router 192.168.1.1-es címét? Ezt is a saját szerverén keresztül akarja letölteni.

(#40769) goom válasza Richee11 (#40765) üzenetére


goom
senior tag

Szerintem a két legjobb a
- Poweramp Music Player (Trial és Pro)
- jetAudio Music Player (Basic és Pro)

[ Szerkesztve ]

(#40770) xSide válasza Foose (#40741) üzenetére


xSide
őstag

Ott a listámban a 2.8 AdAway XDA linkje, ami újra aláírt...
Ez pedig az F-Droid 2.8 linkje

[ Szerkesztve ]

(#40771) fdisk válasza twine (#40759) üzenetére


fdisk
őstag

Minden volt már,újratelepítés,törlés,de maradt minden ua.
Csak a jetpack tiltása ill törlése után nem kell refreshelni.
Viszont nélküle meg nem mennek a nyílbillentyűk.
Igazi 22-e csapdája. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40772) kovisoft válasza vgyuri (#40768) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem Opera Minivel ez nem lehetséges, mert a renderelés egy része az Opera szerveren történik, tehát ki kell nyúlnia a szerverhez. Az meg nem fogja kintről elérni a lokális címeidet.

(#40773) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Kellene még valami app a kijelző világítás komolyabb konfigurálására. Olyasmire gondolok, amivel be lehetne állítani, hogy az asztalon, vagy mondjuk az e-book olvasóban milyen fényerőt adjon. (lehetőleg nem ilyen 20-30%-os lépésekben, a legjobb lenne ha %-ban lehetne megadni) Vagy jó ha az automatikusból van több variáció, mert alapból az automatikus felcsapja elég rendesen.
A kamerával figyelt szemek téma meg nem igazán megy PDF to Go-nál fektetett tablettel, így kénytelen vagyok 2 percre tenni, hogy addig ne sötétedjen el, a progiban meg nem találtam olyan beállítást, hogy olvasás közben ne nyomja le a fényt.
Messze a kijelző fogyaszt a legtöbb aksit, ilyen kézi reflektor megvilágításban nem is csodálom.

(#40774) Foose válasza xSide (#40770) üzenetére


Foose
addikt

Oké,csak én most a Greenify 2.0-t kérdeztem :K

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#40775) vgyuri válasza kovisoft (#40772) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm, akkor a router-t a gyári böngészővel fogom használni. Sajnos még az Opera Mobil-ban lévő Nagyítás menüpont sincs benne, de majd megszokom.

(#40776) xSide válasza Foose (#40774) üzenetére


xSide
őstag

Másik,tippet tudsz adni hol találok adaway 2.8-at ami HU?
Erre válaszoltam ;)

Szerk.: A Greenify beta-t használom én is, nincs gondom vele...

[ Szerkesztve ]

(#40777) #79335424 válasza [CS]Blade2 (#40773) üzenetére


#79335424
törölt tag

Régen használtam, de úgy emlékszem, hogy a Moon Reader -ben volt éjszakai mód és a képernyő szélén fel-le csúsztatással lehetett még külön állítani a fényerőt. Egyébként automatizálóval bármilyen fényerőt tudsz rendelni egy alkalmazáshoz. Akár napszaktól függően is. Természetesen a kijelző tmeoutot is tudod változtatni. Ezt én is használom. Bizonyos programok előtérbe kerülésekor hosszabb a kijelzőidő. Töltőn pedig mindíg hosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#40778) Balinov válasza #79335424 (#40777) üzenetére


Balinov
félisten

moon reader fenyero allitast meg tudom erositeni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40779) Foose válasza xSide (#40776) üzenetére


Foose
addikt

Oké,csak nekem link kellett volna a beta greenifyhez,mert sehol nem találok. :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#40780) kovisoft válasza Balinov (#40778) üzenetére


kovisoft
őstag

A Cool Reader-nél is így megy a fényerő állítás: a képernyő bal szélén kell fel-le csúsztatni. És az így beállított fényerő csak az olvasóra érvényes, kilépéskor visszaáll az eredeti system fényerő.

(#40781) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a tablet képernyőjét ki lehetne tenni tv-re kábel nélkül, hálózaton keresztül? Van esetleg valami alkalmazás hozzá? Dnla-t megtudom jeleníteni de azon kívül kellene. Köszi

(#40782) fdisk


fdisk
őstag

Akkor most én tenném fel a kérdést.
Akinek samu telója/tabja van,nova launchert,dolphint és swiftkeyt használ annál működik-e a nyílbillentyű jetpack nélkül?
Illetve jetpack esetén kell-e refreshelni,hogy pl. a ph oldalait betöltődjenek?
Mert nálam sajnos van úgy,h egyszerűen nem töltődik be a ph oldala,csak akkor ha kikapcsolom a jetpackot.
De akkor meg nem műxenek a nyílbillentyűk.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40783) basaja válasza kovisoft (#40780) üzenetére


basaja
senior tag

Fbreader szintén ugyanez...:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#40784) Bozek válasza air (#40744) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi az, hogy nem tudsz felhasználói alkalmazásokat telepíteni a rendszer partícióra? Az a system könyvtár, tehát a másolás is működhet. De egyszerűbb TB-vel rendszeralkalmazássá konvertálni, az mindent megcsinál. Hidd el, működik utána is, próbáltam párszor. A QuickPic például már a rendszer része nálam. :)

(#40785) xSide válasza Foose (#40779) üzenetére


xSide
őstag

Szerk.: ment pü...

[ Szerkesztve ]

(#40786) Foose válasza xSide (#40785) üzenetére


Foose
addikt

megkaptam,köszönöm

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#40787) air válasza Bozek (#40784) üzenetére


air
nagyúr

Felhasználói alkalmazást a system partícióra nem lehet telepíteni! Alapértelmezett a data partícióra települnek. Az, hogy te átgányolod oda valahogyan, az egyáltalán nem rendeltetésszerű használat. Hogy ez vagy az az alkalmazás ott is működik, nem jelenti azt, hogy mindegyik fog. Ennyi. Ráadásul ha csak odamásolsz valamit, akkor még nem fog működni. Először írhatóvá kell tenni a systemet, és után az alkalmazás jogosultságait is megfelelően be kell állítani. Szóval nem csak annyi, ahogyan te leírtad.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40788) [CS]Blade2 válasza #79335424 (#40777) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én meg azt hittem találtam egy fa**át, mert a Adobe hamar lekerült, ez a Document to Go jónak tűnt, aztán láttam, hogy a gyári Polaris Office-ban vagy mi a neve az előző nap megnyitottnál onnan olvashattam tovább, ahol abbahagytam. (Ez sem egy utolsó dolog, a PDF to Go mindig az első oldalra tett). A fényerőt a kettőből egyiknél sem találtam meg, de nincs bennem túl sok üzemóra, szóval nem kizárt, hogy csak én nem találtam benne ilyet.

Egy alap kérdés is felmerült bennem: Bizonyos appokban nincs kilépés gomb, és a vissza gombbal, vagy a home? gombbal megyek ki, és némelyik ezzel a háttérbe kerül, és a feladatkezelővel zárom be, mint futó alkalmazás. Gondolom ezt nem így kéne. :F

(#40789) #79335424 válasza fdisk (#40782) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem ez két, külön probléma és a launcher sem befolyásoló tényező. A kurzormozgató ezek szerint nem csak az Anysoft esetén Jetpack -függő.
Viszont a betöltődés nálam minden esetben, rendben megtörténik. Jetpack -kal és anélkül is. Próbálj meg variálni a beállításokon (oldal előtöltés, asztali nézet, stb.)! Nálam az a gond, hogy Jetpack -kal fél másodpercekre eltűnöget a kép. Nem mindíg, de ha rákezdi, akkor nem hagyja abba. Próbáltam a fejlesztői beállításoknál állítgatni a gpu leképezést, de nincs rá hatással.

(#40790) Bozek válasza air (#40787) üzenetére


Bozek
nagyúr

Úgy írtam, hogy a másolás is MŰKÖDHET. A TB-s beillesztés meg minden esetben menni fog. Tudsz olyan alkalmazást mondani, amivel esetleg mégse?

(#40791) vadkörte válasza fdisk (#40751) üzenetére


vadkörte
addikt

Bocs! AdAway akart lenni! :)

(#40750) bendi806:
Én az OSMAnd+-t használom, ez fizetős. De a sima OSMAnd az ingyenes. A térképei sem rosszak. Egy próbát megérhet. Galaxy Ace-en is tökéletesen futott.

Üdv. V. Körte

(#40792) fdisk válasza #79335424 (#40789) üzenetére


fdisk
őstag

Lehetséges.
De bosszantó dolog.
Operánál érdekes,de működik a kurzor.
És az a baj,h e két böngészőn kívül nem találtam mást,ahol használni lehet a kurzort.
Már korábban is kipróbáltam minden variációt,és most is,de semmi változás.
Legalább egy refresh kell,h a ph oldala betöltődjön.
Viszont nálam legalább kép eltünögetős probléma nincs jelen.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40793) Melafoto


Melafoto
senior tag

Hi!

Tud valaki olyan progit ajánlani ami megkeresi a nyitott wifi hálózatokat és csatlakozik hozzájuk.
Fizetős program is megfelel csak rendesen működjön.

Köszi
Mela

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#40794) fdisk válasza Melafoto (#40793) üzenetére


fdisk
őstag

Én a WiFi Manager-t használom.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40795) rjg válasza sittes79 (#40717) üzenetére


rjg
őstag

Én a Diskovery-t használom. Nem kell IP címekkel vacakolnom, a kapcsolóra nyomva szinte azonnal megjelenik a helyi hálózaton a belső tárhely és az sd kártya tartalma is, a telefon neve alatt két külön mappában. Az alkalmazás ingyenes, de hogy írni is lehessen a "hálózati mappákra", app in meg kell venni a full verziót. Nekem megérte ezt a 2-300 forintot. Előtte próbálkoztam a Samba Fileshare-rel, az Ultimate Server-rel, stb, de egyik sem vált be, mindenhol manuálisan kellett megadnom az aktuális IP címet. Ez faék egyszerűségű, de stabilan működik.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#40796) LonGleY válasza rjg (#40795) üzenetére


LonGleY
veterán

És ne felejtsük el, hogy ez Mac-es megoldás...
Nem valószínű, hogy sokan keresnénk ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#40797) handrash


handrash
őstag

Mivel tudom a play-t átverni, ha nem kompatibilisnek mond egy alkalmast?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40798) LonGleY válasza handrash (#40797) üzenetére


LonGleY
veterán

Másik készülékkel.

:DDD :U

Meg APK-letöltéssel. Amire jelenleg nincs általam ismert megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#40799) sittes79 válasza rjg (#40795) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm szépen. :R

Hopp csak MAC-el megy...még. :O

[ Szerkesztve ]

(#40800) #79335424 válasza LonGleY (#40798) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig van, használtam is, csak nem emlékszem a nevére. Bár tulképp egyenlő a másik készülékkel. Egy PC -s program (ha jól emlékszem, akkor Java). Egy regisztrált teló ID -jét kellett beírni és a PC -re lehetett vele letölteni az alkalmazást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.