Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#40451) petipetya válasza izoli76 (#40449) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Egyik sem.

Engem például nem érdekel, hogy mit hall a vonal másik végén az, aki rejtett számmal próbál hívni.

Helyetted pedig nem fogok keresgélni, telepíteni és kipróbálni ilyen alkalmazásokat. :)

Nem tudom, hogy ettől most miért jobb neked.

[ Szerkesztve ]

nincs rá lezsóidő

(#40452) arti1121

arti1121
(senior tag)

#40422- re valaki??????

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC50, MH20GT, HC65, TIP, TUP....

(#40453) izoli76 válasza petipetya (#40451) üzenetére

izoli76
(tag)

Köszönöm! - ez is valami.
A negatív vélemeny is lehet építő jellegű!

Boldog Karácsonyt! :-)

(#40454) kovisoft válasza izoli76 (#40453) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

Esélyes, hogy nem is lehet megcsinálni azt, amit szeretnél. Ha egy app blokkolja a hívást, akkor a mobilszolgáltató szemszögéből már elérte a hívás a telefont. Legalábbis itt valami ilyesmiről értekeznek.

(#40455) ux1 válasza izoli76 (#40453) üzenetére

ux1
(addikt)

A Cm romok rendszer szinten blokkolják a hívást. Így nem kell appot be töltenie. Egyből foglaltat kap a hívó.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40456) olivera88

olivera88
(veterán)

Felakadt a Titanium backup a Play visszaállításakor már vagy 2 órája .. Mit csináljak vele??

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#40457) atillaahun

atillaahun
(addikt)

Nah, Colornote se jött be tennivaló listának. Ennek meg nincs webes felülete. :(((

(#40458) #79335424 válasza olivera88 (#40456) üzenetére

(törölt tag)

Kényszerleállítás a beállítások - alkalmazásoknál. Sztem mást nem tudsz vele kezdeni.

(#40459) becenevem válasza atillaahun (#40457) üzenetére

becenevem
(tag)

És az Any.Do?
[link]

Ezt használom, van beépülője az asztali Chrome-ba.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#40460) atillaahun válasza becenevem (#40459) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Azt nézem most éppen következőnek.
Chrome-on kívül nem lehet hozzá bejelentkezni sima webcímen?
A google task import mit jelent? Berántja a feladatokat google fiókból, de a változásokat már nem szinkronizálja vissza?

(#40461) zoli62

zoli62
(addikt)

A Deezer 15 napos próbahasználatának letelte után a telefonra szinkronizált zenék megmaradnak, illetve hallgathatóak?

(#40462) olivera88 válasza #79335424 (#40458) üzenetére

olivera88
(veterán)

Az nem okoz adatvesztést?

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#40463) minifoximaxi válasza atillaahun (#40457) üzenetére

minifoximaxi
(tag)

G.Keep?

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#40464) vadalma65

vadalma65
(tag)

Üdv! Gyári kamera app, törlésre került, tudnátok ajánlani helyette jobb alternatívát?

(#40465) vadkörte válasza atillaahun (#40457) üzenetére

vadkörte
(addikt)

Halkan kérdezem és kéretik nem felkapni a vizet.
Bármelyik naptárkliens miért nem felel meg?

Üdv. V. Körte

(#40466) #79335424 válasza olivera88 (#40462) üzenetére

(törölt tag)

Évek alatt néhányszor már nálam is előfordult, hogy beleragadt egy műveletbe. Eddig nem okozott semmilyen galibát a leállítás, újraindítás. De garancia nincs rá. Én hetente szinkronizálom TiBi mentésmappáját (pontosabban a művelet automatikusan megy végbe), így max ennyi adat lehet bukó.
Egyébként milyen alternatíva lehet még a leállításon kívül? Mert ha nincs más, akkor ráérsz az adatvesztésen a bekövetkezés után aggódni.

(#40467) #79335424

(törölt tag)

Már nagyon tele van a hócipőm ezzel a kb..ott Facebook -kal. Nem hiszem el, hogy nem tudok megszabadulni tőle. Egy rohadt pizzát sem tudok rendelni, mert összeomlik miatta a böngésző. Hogy dugná a ...gébe Zuckerberg a pluginjait! Ez a konkrét hiba (a logból):
"E Web Console: Unsafe JavaScript attempt to access frame with URL http://www.facebook.com/plugins/likebox.php...blablabla" A magyarázat:
"The frame being accessed set 'document.domain' to 'facebook.com', but the frame requesting access did not. Both must set 'document.domain' to the same value to allow access."
Van vkinek ötlete, hogy mivel tudnám kirekeszteni a Facebook -szemetet a böngészőmből?

(#40468) flash-

flash-
(veterán)

Egy par hete a metrón hirdették az év android alkalmazását.szerettem volna google el megkeresni de nem sikerult.tudtok segiteni?(vmi utazasos v tomegkozlekedos progi vol
t)esetleg egy lista is erdekelne a tobbi jelöltről.

(#40469) olivera88 válasza #79335424 (#40466) üzenetére

olivera88
(veterán)

Értem. Leállítottam, nem történt semmi úgy nézem. Megpróbáltam megint visszaállítani , de megint nem megy neki. :((( Meg memóriám is csökkent. Csak frissítést akartam eltávolítani erre az egész Playt törölte, most szeretném visszarakni de nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#40470) air válasza zoli62 (#40461) üzenetére

air
(nagyúr)

nem

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40471) retesz147

retesz147
(őstag)

Sziasztok.

Nexus4-re keresnék olyan progit, amivel tudom állítani a zárképernyő hátterét...tehát,hogy a zárképernyő és a home screen képernyő háttere különböző legyen.....minden más maradjon, tehát a zárképernyő stílusa, funkciói maradjanak....

Samsungokon megoldható, de N4-en nem találom ....

létezik ilyen app?

Köszi! :R

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

(#40472) retesz147 válasza flash- (#40468) üzenetére

retesz147
(őstag)

erre gondolsz?:
metropol.hu

(#40473) dokee78 válasza retesz147 (#40471) üzenetére

dokee78
(félisten)

Nem tudom lehet-e a "szűz rendszer" zárképernyő hátterét cserélni?
Topikjában esetleg kérdezted?

Ha nem,akkor a Playen van pár zárképernyő.

(#40474) retesz147 válasza dokee78 (#40473) üzenetére

retesz147
(őstag)

topicjában még nem, az lesz a következő....

az a baj, hogy amik a play-en vannak, azok nem csak a háteret változtatják meg, hanem a stílust is, meg minden mást is mellé.....

de azért köszi!

(#40475) dokee78 válasza retesz147 (#40474) üzenetére

dokee78
(félisten)

Oda kellett volna menni először.
Mivel ott több a tulajdonos.

(#40476) ux1 válasza atillaahun (#40460) üzenetére

ux1
(addikt)

Hidd el... kicsi, (még) kiforrott a keep. Neten bárhol elérd. Amikor találkoztam vele, nekem is unszimpatikus volt.
:K Nem ismerek azóta jobb és ingyenes alternatívát nála.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40477) batai15

batai15
(veterán)

Nincs valami profi kamera app a marketen? kb mint a lumiákon a pro cam ( zár idő , manuális focus stb) ? kerestem de nem nagyon találtam. Előre is köszi!

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#40478) dokee78 válasza batai15 (#40477) üzenetére

dokee78
(félisten)

Camera ZOOM FX

(#40479) mexel

mexel
(veterán)

Sziasztok! Mi most a jól, egyszerűen használható , magyar ékezetes betűkkel rendelkező billentyűzet? Anysoft?

(#40480) aizen92 válasza mexel (#40479) üzenetére

aizen92
(addikt)

swype. van trial verzió és 1 sör ár a teljes. nekem nexuson bevált.
ahogy látom valami sale van. de mivel nekem már meg van így nem látom az árat :)

ja és nem kell megijedni. én pl nem szoktam vele Fruit ninjázni. nem muszáj.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#40481) zsloti válasza retesz147 (#40471) üzenetére

zsloti
(senior tag)

Nekem a Sonyn simán a Beállításokban a lezárt képernyő menűben lehet bármilyen képet megadni neki
4.3 android
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#40482) elfelejtette válasza mexel (#40479) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

SmartKeyboard.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#40483) mexel válasza aizen92 (#40480) üzenetére

mexel
(veterán)

Köszönöm!
Ennek a Swype-nak nem ez a huzigatós módszer :DDD a legnagyobb erőssége? Mert ilyen trükkök nem fognak kelleni, mert idősebb embernek kellene.

elfelejtette: a Smartkeyboardot is megnézem, ezeket kipróbálom azt hiszem és ami jó azt felteszem majd.

Valamiért én még az anysoftra emlékeztem galaxy s-es időmből :)

[ Szerkesztve ]

(#40484) €uro

€uro
(őstag)

Sziasztok!

A páromnak van egy Sony Xperia M androidos mobilja. Szeretnénk a menüjének a színét (a kiemeléseket) rózsaszínre állítani. Tudtok ehhez valamilyen kiegészítő alkalmazást ajánlani? A mobilban lévő skin profilok között nincs olyan (árnyalatú) szín, ami neki tetszik.

Köszönöm!

(#40485) aizen92 válasza €uro (#40484) üzenetére

aizen92
(addikt)

Topikjában kérdezd meg. Costum rom gyanús amit szeretnétek.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#40486) €uro válasza aizen92 (#40485) üzenetére

€uro
(őstag)

Köszi a tippet. Bár szerintem erre valamilyen skin-editor-féle alkalmazás is elég lesz.

(#40487) Djuree

Djuree
(félisten)

hali!

bnőmnek vettem egy lg e400-at és a belső memória 100 mega, de van egy 1 gigás belső memóriája is. miért van egyáltalán 2 részre osztva, ki érti ezt.
namost mindent a 100 megás belső memóra akar rakni amit letöltök, kézzel kell átraknom az 1 gigás belső részre. a 100 megás részen meg van 10 mega szabad hely, többet nem is tudok csinálni. így le se enged semmit tölteni helyhiányra hivatkozva.
emlékszem régen volt moto milestoneom, annál is ez volt, de ott volt vmi progi amivel be lehetett állítani hogy a nagyobb belső memóra töltsön.
mi lehet ez a progi, vagy mi a megoldás?

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#40488) €uro válasza aizen92 (#40485) üzenetére

€uro
(őstag)

A topikja halott. :)

(#40489) air válasza Djuree (#40487) üzenetére

air
(nagyúr)

Ha kekec akarnék lenni, azt mondanám, hogy rendes telót kell venni. :D
Komolyan viszont a megoldáshoz root kell. Ha az van, akkor Link2SD és társai a megoldás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40490) atillaahun

atillaahun
(addikt)

Tudom, hogy nem a legjobb topic, de a kérdéses eszközé halott.
Egy Concorde Tab Play bootloop-ol hard reset után is, akksi nem kivehető, hangerő gombok pedig nincsenek rajta, így reco módba sem tehető.
Ha jól rémlik fastboot-al be lehetne tenni reco-ba és onnan esetleg nyomni egy factory reset-et, viszont ahhoz az adb devices-nek fel kellene ismernie, ami nem történik meg, gondolom a folytonos boot-olás miatt.
Valami egyéb nyerő ötlet esetleg hogy lehetne ezt fostaligát helyrerázni?

[ Szerkesztve ]

(#40491) hodostamas válasza atillaahun (#40490) üzenetére

hodostamas
(addikt)

Ha csak bootloop, akkor az adb-nek mennie kellene. Start után mikor már az android tölt be, utána elérhetőnek kell lennie. Csekkold még1x

(#40492) atillaahun válasza atillaahun (#40490) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Nemszóltam, megvan a gyártótól a szoftverfrissítő program, talán majd ezzel.

(#40493) pepe091 válasza €uro (#40488) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Ami linkeltél, az egy hír... :) Ez a topikja.

(#40494) €uro válasza pepe091 (#40493) üzenetére

€uro
(őstag)

Köszi! :)

(#40495) enginev3.0

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Facebook program mért nem indul el az utolsó frissítés óta?

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#40496) dokee78 válasza enginev3.0 (#40495) üzenetére

dokee78
(félisten)

Mert elcseszték.

(#40497) kutga

kutga
(veterán)

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy ingyenes zenelejátszó alkalmazást? Alap dolgokat kell hogy tudjon, lejátszási lista kezelés és ismétlés, valamint menjen internetes kapcsolat nélkül is (a gyári Sony sajnos nem ilyen).

Az élet hat magnál kezdődik.

(#40498) Deck válasza kutga (#40497) üzenetére

Deck
(veterán)

Ezt az alap Walkman tudja nálam mindet.

PSN ID: deck91_x

(#40499) dokee78 válasza kutga (#40497) üzenetére

dokee78
(félisten)

A legfrissebb Walkman van fenn? (8.0.A.0.4?)

(#40500) kutga válasza Deck (#40498) üzenetére

kutga
(veterán)

Az rendben van, de csak aktív adatkapcsolattal működik.

MOD
Dokee78
Azt hol tudom megnèzni?

[ Szerkesztve ]

Az élet hat magnál kezdődik.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.