Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#40801) Illusion1010 válasza LonGleY (#40798) üzenetére

Illusion1010
(senior tag)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#40802) fatal` válasza #79335424 (#40800) üzenetére

fatal`
(félisten)

Nem kell hozzá semmilyen ID:

[link]

http://goo.gl/gd6Zi5

(#40803) Richee11

Richee11
(senior tag)

Sziasztok!!

Melyik a legjobb vírusírtó androidra?

Trust go, Avast, Avg? esetleg meg tudnátok mondani, hogy mennyire fontos egy készülékre a vírusírtó? És, hogy mennyire lassítja be a telefont?

előre is köszi!!

(#40804) Illusion1010 válasza Richee11 (#40803) üzenetére

Illusion1010
(senior tag)

Szerintem még nem tartunk ott hogy kellene.
Pár reklámmal szennyezett vacak esetleg felkerülhet, de azokat nem nehéz legyilkolni manuálisan.

[ Szerkesztve ]

(#40805) LonGleY válasza Richee11 (#40803) üzenetére

LonGleY
(veterán)

Olvass...

[ Szerkesztve ]

(#40806) Viktor0610 válasza Richee11 (#40803) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nem kell vírusirtó. CSAK megbízható forrásból telepítsd a programjaid, nem lesz gond.

Elkéstem. :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#40807) #79335424 válasza fatal` (#40802) üzenetére

(törölt tag)

Amíg beleférsz a napi keretükbe... A Chrome kiegészítőhöz viszont már kell.
Richee:
Nekem az Avast van telepítve. Elégedett vagyok vele és semmilyen lasulást nem tapasztalok. De csak az egyéb funkcióit (telókeresés, lezárás, tűzfal, hívásmanager) használom, a vírusokkal kapcsolatos funkciók ki vannak kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#40808) rjg válasza LonGleY (#40796) üzenetére

rjg
(őstag)

Jogos, nálam a fókusz ezen volt, bár azt írják: "please be patient, we are working on a solution so you'll be able to enjoy Diskovery on your PC very soon." :B

(#40797) handrash és (#40798) LonGleY
Van egy xposed modul, ami pont erre ad megoldást, a neve "All apps in Play Store"

MacBook Pro 13 TB 2018 - Xiaomi Mi9

(#40809) Melafoto válasza fdisk (#40794) üzenetére

Melafoto
(senior tag)

Köszi, meglesem.
A Wifi finder volt fent, de nem használt, vagy béna vagyok :DDD

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#40810) Prien

Prien
(őstag)

Srácok! Aki játszik a Real Racing 3-al, kérem segítsen! :)
Véletlenül kitöröltem hirtelen felindulásból 2 hangfájlt, valami Toyota_MR2 jelölésűt,mert ott volt a Poweramp zenéim között!
Most persze nem indul el a verseny,hanem kilép. Segítsetek,hogy ne kelljen újra telepítenem a játékot,már jópár versenyt megcsináltam. Aki tudja, juttassa el hozzám, jöhet privibe is, köszönöm!

A pénz nem boldogít, de határozottan jobb lesz tőle a közérzetem...

(#40811) flash-

flash-
(veterán)

Miert van az hogy a parom galaxy minivel hiába csatlakozik a máv wifire,nem jelenik meg a telefonján a bejelentkezesi oldal?(ahol be kell pipalni a jelolorublikát)

[ Szerkesztve ]

(#40812) EmberXY válasza flash- (#40811) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Milyen böngésző van használatban? Eddig működött a mávos wifi/a böngészővel nem voltak gondok eddig? Ha csatlakozik a wifire, akkor lehet, hogy a szerver oldalon van valami probléma...
Én Opera Mobile-t használok, nekem is minim van, és régebben használtam már többször is a mávos wifit...

Up the Irons!

(#40813) handrash válasza rjg (#40808) üzenetére

handrash
(őstag)

Köszönöm neked is és a fentebbi downloader linkeket is.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40814) akipapi

akipapi
(tag)

Sziasztok!

Wifi jelszavakat, hogy tudom lementeni?

(#40815) LonGleY válasza akipapi (#40814) üzenetére

LonGleY
(veterán)

Root-jogosultság megléte mellett.
Azzal van rá pár lehetőséged, pl. ez.

Itt helytelen a hogy előtti vessző, a WiFi elől viszont hiányzik egy névelő. A hogyan már csak formailag mutatott volna jobban, és meg is lett volna a rövidke, magyar mondat. :]

[ Szerkesztve ]

(#40816) Tyer válasza flash- (#40811) üzenetére

Tyer
(őstag)

Én sem tudok feljelentkezni, régebben nekem is ment, szoltam a kallernak, azt mondta, hgoy neki megy, mindjárt visszajön... nem jött, de szolok mégegyszr...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#40817) EmberXY válasza Tyer (#40816) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Akkor lehet, hogy valóban az álomvasutak rendszerében van a hiba...

Up the Irons!

(#40818) fa4hu

fa4hu
(őstag)

Korábban keresett valaki alternatívát a tv24 helyett: Műsorújság.

(#40819) akipapi válasza LonGleY (#40815) üzenetére

akipapi
(tag)

Köszönöm.

(#40820) hodostamas válasza handrash (#40813) üzenetére

hodostamas
(addikt)

[link]

Erre gondoltál szerintem :)

(#40821) punky10 válasza EmberXY (#40817) üzenetére

punky10
(addikt)

Nem lehet.Biztos... :D

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#40822) EmberXY válasza fa4hu (#40818) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Nálam a két app "csatáját" még mindig a TV24 nyeri...
A Műsorújság értékelése is sokkal rosszabb, de engem az SMS küldésére szóló jog jobban zavar telepítéskor, valahogy nem tudom hová tenni. (Bár régebben használtam, akkor mintha nem kért volna jogot az SMS küldésre...)
Egyébként a kommentek alapján épp most tették tönkre frissítették a fejlesztői (na a TV24 se kutya, de egy-két fokkal talán jobb :D).

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#40823) raziel01 válasza dokee78 (#40734) üzenetére

raziel01
(veterán)

Timely nagyon tetszik külsőre. De....Nem lehet beállítani saját ébresztőhangot?
Erősödő hangerő sincs benne? (szeretem ha halkan kezd el csörögni majd erősödik szépen)
Mert akkor nem gyengén nevetséges.
WakeVoice-t használom az nem ilyen szép de tud mindent.

(#40824) BuricsJ válasza Tyer (#40816) üzenetére

BuricsJ
(tag)

MÁV és WIFI probléma egy lehetséges oka: egy dec.16-i Elvira -n megjelenő hír szerint

"....Problémák a fedélzeti WIFI szolgáltatásban
A MÁV-START Zrt. és a Magyar Telekom Nyrt. által közösen működtetett vonatfedélzeti wifi szolgáltatásban az utóbbi időben problémák merültek fel. Ennek eredményeképpen az utasok azt tapasztalhatták, hogy bár eszközük érzékeli a wifi hálózatot a szolgáltatás jelével ellátott kocsikban, de az internetre nem tudnak csatlakozni. A két cég szakemberei olyan hibalehetőséget tártak fel a szolgáltatást biztosító eszközökben, amely ezen eszközök jelentős részét érinti, és javítása hosszabb időt vesz igénybe. Ezért az elkövetkező hetekben előfordulhat, hogy az eddiginél több kocsiban fordul elő a fent említett hibajelenség, tehát, hogy az érzékelhető wifi hálózat ellenére nem érhető el az internet. A hibajelenség a budapesti elővárosi vonatokon, elsősorban a Veresegyház-Vác, a Göd-Vác-Szob, a Lajosmizse és a Kunszentmiklós-Tass irányába közlekedő vonatokon fordulhat elő. Mindkét cég szakemberei jelentős erőfeszítéseket tesznek a szolgáltatás helyreállítása érdekében, amely várhatóan egy-két héten belül megtörténik......"

szóval, lehet hogy nem a készülék(ek)ben van a hiba.....

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#40825) goom

goom
(aktív tag)

Kis feleségem klasszikus telefonját cseréltük androidosra (HTC Desire 500). Szerencsére Gmail-t használ, tehát az email-címei megvannak, fent vannak. A telefonszámait azonban még át kell mentenem, és azokból is névjegyet készíteni (sok esetben "összeolvasztani" az email-es névjegyekkel). A régi Samsung-készüléket USB-n össze tudtam kötni a PC-vel; látja is (két meghajtóként).
Tudtok-e segíteni ötlettel, tanáccsal, tapasztalattal? Mivel, hogyan lehet ezt megoldani minél egyszerűbben?

(#40826) LonGleY válasza goom (#40825) üzenetére

LonGleY
(veterán)

De ha csv-t tudsz generálni valahogy a régi névjegyekből, azt már importálni tudnád a címtárban. Egyébként én a manuális kitöltésének híve vagyok. Fél óra alatt felviszitek a szükséges számokat,és nem kutyultok mindenféle konvertálással. A masinán meg futtatható lesz a Sync.ME vagy a Contact Picture Sync, ha összepároztatnátok a Facebook képekkel a névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

(#40827) LonGleY válasza LonGleY (#40826) üzenetére

LonGleY
(veterán)

- De

(#40828) rjg válasza goom (#40825) üzenetére

rjg
(őstag)

BT-on nem tudjátok átküldeni a Samsungról a HTC-re?

MacBook Pro 13 TB 2018 - Xiaomi Mi9

(#40831) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Használ valaki olyan alkalmazást, amely segítségével egy YouTube videó és böngésző alatt a megosztás gombnál lévő listában megjelenjen a Naptár is?

nincs rá lezsóidő

(#40832) tomy86 válasza EmberXY (#40822) üzenetére

tomy86
(addikt)

"Egyébként a kommentek alapján épp most tették tönkre frissítették a fejlesztői"
Nálam ICS-en a frissítés után is hibátlanul működik a Műsorújság. Azért használom, mert Telekomos IPTV-n tudok telefonról is felvételt indítani. Eddig semmi gondom nem volt vele.
El tudom képzelni, hogy az okozza a problémát sok usernél, hogy ha nincs net kapcsolat, akkor valóban leáll indítás után, de erről dob is egy figyelmeztetést. Vagy esetleg JB alatt vannak gondok.

[ Szerkesztve ]

(#40833) Tyer válasza minifoximaxi (#40829) üzenetére

Tyer
(őstag)

Valszeg azért lehet, mert nem létezik ilyen alkalmazás Androidra...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#40834) dokee78 válasza fa4hu (#40818) üzenetére

dokee78
(félisten)

A Telekomos műsorújság lenne az etalon,de lassú.

(#40835) BoB válasza Tyer (#40833) üzenetére

BoB
(addikt)

De létezik, csak izraelieknek.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#40836) royalka

royalka
(őstag)

Sziasztok. Szerintetek ez melyik óra app?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#40838) Findzs válasza EmberXY (#40822) üzenetére

Findzs
(addikt)

sokáig használtam a tv24 -et de túl sokszor átvert műsorok kezdési idejével

most a port tv app -ot használom eddig jó [link]

külön piros pont, hogy le lehet tölteni az adatokat és net se kell hozzá hogy megnézzem a tv műsort

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#40843) minifoximaxi válasza BoB (#40835) üzenetére

minifoximaxi
(tag)

És törököknek:

[link]

De elköszönök, mert valószínűleg kitiltanak a hárombetős navigáció említése miatt, ami nem is létezik. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#40844) air válasza minifoximaxi (#40843) üzenetére

air
(nagyúr)

Ajánlom figyelmedbe ezt!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40848) xSide válasza royalka (#40836) üzenetére

xSide
(őstag)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.