Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) dokee78 válasza kutga (#40500) üzenetére


dokee78
félisten

Miért nem megy adatkapcsolat nélkül???
Ez újdonság nekem.

Beállítások->Alkalmazások

(#40502) vgyuri válasza kutga (#40497) üzenetére


vgyuri
őstag

Pl. MortPlayer Music is megfelel az általad leírtalak.

(#40503) kutga válasza dokee78 (#40501) üzenetére


kutga
nagyúr

A fene se érti de egy újraindítás úgy tűnik megoldotta.

Let the Zone take me if I am.

(#40504) mcsm88 válasza kutga (#40497) üzenetére


mcsm88
senior tag

Nem megy offline? Azrt meg hogy, nekem droidwallal le volt tíltva a walkman eddigi összes verziója és megy.

[ Szerkesztve ]

(#40505) dokee78 válasza kutga (#40503) üzenetére


dokee78
félisten

Az Update Center nem talál Walkman és Album frissítést?

(#40506) atillaahun válasza becenevem (#40459) üzenetére


atillaahun
veterán

Na, Any.Do-t is kipróbáltam, közelít már a használatóhoz de 2 fontos dolgot ez sem tud. Widget-ek beállítása, tehát ömlesztve jelenít meg mindent, plusz nem lehet a feladatokat lépcsőzetesen egymás alá rendelni, megint csak ömlesztett megjelenítés. :(

(#40463) minifoximaxi
Azzal kezdtem, de semmit nem tud.

(#40465) vadkörte
Mert a legtöbb feladatomat nem időponthoz kötöm, hanem listához.

#40476) ux1
Legalább volt bennetek valami közös. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40507) LonGleY válasza atillaahun (#40506) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha feladatlistát szeretnél: Business Tasks

Ingyenes, reklámmentes, jó a widget, remekelnek az egyedi csoportok, a feladatozás hierarchikus is lehet, Google Task-al szinkronizál. Nálam ez és a Keep szolgálnak a fejlesztős Trello mellett.

[ Szerkesztve ]

(#40508) S e t h válasza atillaahun (#40506) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pont akartam írni én is, nálam a business calendar+business task mindenre elég.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40509) atillaahun válasza LonGleY (#40507) üzenetére


atillaahun
veterán

... és (#40508) S e t h

Ezt is kipróbájjuk, köszi! :-)

[ Szerkesztve ]

(#40510) giigz


giigz
veterán

Sziasztok!

A Shazam új felülete nagyon nem jön be nekem, és (gondolom az adatbázis nem változott) a számokat sem akarja felismerni olyan arányban, mint egy régebbi verzióval.

A neten már rengeteget kerestem, de mindig csak olyan oldalakat találok, ahol csak ide-oda irányítanak, aztán a végén csak reklám az egész, letöltés nem lesz belőle...

Az ingyenes verzióra gondolok, valami régebbi, pl. 3.9.x kiadásra. Esetleg valaki nem tudna nekem linkelni egy ilyet, amit tényleg le is lehet tölteni?

Előre is köszönöm!

:R

(#40511) dokee78 válasza giigz (#40510) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem meg van vásárolva,de mivel a Track ID rádióból is azonosít így azt használom.

(#40512) giigz válasza dokee78 (#40511) üzenetére


giigz
veterán

A Shazam is azonosít rádióból, legalábbis én 10/10 rádióból azonosításra használom :D

(#40513) S e t h


S e t h
nagyúr

Végre csak történik vmi. innovatív.operamax

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40514) kovisoft


kovisoft
őstag

Még éppen akciós a Locus Pro, gyorsan megvettem (most 950+áfa). Kipróbáltam, prímán megjeleníti a turistautak rátét réteget. A vektoros Magyaország térképpel szintvonalak is vannak, mindez offline. Tetszik.

(#40515) atillaahun válasza S e t h (#40513) üzenetére


atillaahun
veterán

És mér lesz ez jobb mint a Mini, meg a Rally mód?
Nem hogy egy normális gesture vezérlést tennének már bele ebbe a vacakba.

(#40516) ux1 válasza atillaahun (#40506) üzenetére


ux1
addikt

Na ja... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40517) flash- válasza retesz147 (#40472) üzenetére


flash-
veterán

erre..
köszi

ez az imenetrend egy bullshit...
már 3 éve tudja ezt az AZ-menetrend...
(máig az a kedvencem)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#40518) LordRajZoL válasza S e t h (#40513) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Sajna Notet nem támogatja

zZz

(#40519) twine válasza atillaahun (#40515) üzenetére


twine
addikt

Esetleg magyarul is itt a cikk...hátha így jobban átjön mit akarnak ezzel az "maxhardcore"-al :D
Engem pont nem érdekel, csak olvastam én is....soha nem használtam mini-t...

(#40520) St3ven


St3ven
addikt

A gépemen lévő VLC-t szeretném az androidos telefonommal irányítani. Fájl böngészés nem kell.

Wifi nélkül megoldható ez?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40521) Tyer válasza twine (#40519) üzenetére


Tyer
őstag

Valahol azt olvastam, hogy azért annyi adatot nem tömörit, mint a mini. A kérdés, hogy összességében, a többi app-al együtt eléri-e közel azt a szintet... Mert akkor jo ötlet...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#40522) air válasza twine (#40519) üzenetére


air
nagyúr

"Az applikáció önállóan konfigurál egy VPN (Virtual Private Network) szervert az eszközön"
:W
Talán inkább klienst! De mit is várjunk az iPon "szakértőitől"? :U A hozzászólókról nem is beszélve. :O

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40523) petiwr


petiwr
senior tag

Valaki használ Call Meter 3G alkalmazást? Tudna segíteni a be állításában?

(#40524) zsoltzsolt válasza S e t h (#40513) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez minden fog különbözni az Onavo Extend-től? Az ugyanezt csinálja

(#40525) dokee78


dokee78
félisten

frissült a "fekete képes facebook",ugyanúgy fekete megint a kép.
Adatok törlése sem segített.

(#40526) petipetya válasza dokee78 (#40525) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már százszor le lett írva a megoldás.

"nincs rá lezsóidő"

(#40527) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Ha már kibeszélt téma elnézést kérek érte. Meg tudja mondani valaki, hogy hova lett a Facebook Messengerből a helymeghatározás rész, ahol meg tudom nézni bárkinek a tartózkodási helyét akinél be van kapcsolva ez az opció? Jó pár frissítés lement már, és egy ideje nem találom sehol. Előzőleg a Messengeren belül, ha valakinek az adatait megnéztem, akkor alul egy kis térképen lehetett látni, hogy hol tartózkodik az illető.
Előre is köszi!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#40528) dokee78 válasza petipetya (#40526) üzenetére


dokee78
félisten

A bétából kilépésre gondolsz?

(#40529) petipetya válasza dokee78 (#40528) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor láttad. Csodálkoztam is volna, ha nem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#40530) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Töltsétek le a Fb 5.0.0.0.19-es verziót, azzal semmi gond nincs, bár nálam a frissítésel se volt

[ Szerkesztve ]

(#40531) air válasza zsoltzsolt (#40524) üzenetére


air
nagyúr

Más cég, más szerver, talán más tömörítési eljárás. Igazából csak a funkciójuk hasonló, azon kívül nagyon sok mindenben eltérhetnek. Mondjuk az Onavo nálam nem működött.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40532) mcsm88 válasza St3ven (#40520) üzenetére


mcsm88
senior tag

Megoldható, teamviewer-el.

(#40533) LonGleY válasza St3ven (#40520) üzenetére


LonGleY
veterán

A VLC és egyéb lejátszóprogramok közvetlen irányítására elég nehézkes egy TeamViewer.

Erre valók a dedikált gombokkal ellátott tipikus távirányító programok, mint pl. az Unified Remote Full. A VLC az ingyenesből is irányítható, természetesen ehhez is kell kliens a gépre. Tud BT, NFC, IR módokon is kommunikálni.

[ Szerkesztve ]

(#40535) zsoltzsolt válasza air (#40531) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ. Én is használtam, de nem láttam ill. tudtam ellenőrizni, hogy tényleg m mi lett volna nélküle

[ Szerkesztve ]

(#40536) Tyer válasza petiwr (#40523) üzenetére


Tyer
őstag

Irj PM-et

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#40537) psg5


psg5
veterán

Panasonic remote 2-vel , youtube alkalmazásból tv-re küldött videó felbontását valahogy lehet állítani, ha azt a videó böngészőben amúgy engedné?

F.K.T.

(#40538) fdisk


fdisk
őstag

Egyes emberek hozzá nem értése miatt vannak lehúzva sokszor az appok értékelései.
Egy user a TB-ról.1 csillagot adott azért :
Segítsetek Először is teljesen kezdő vagyok! Segítsetek, hogy kell rootolni a telót (galaxy s4)? Telepítettem az alap titanium mellé a pro verziót is. xxxxxxx@gmail.com-ra kérném a segítséget. Válaszokat előre is köszönöm!

:(((

Nem hinném,h a program hibája lenne,h nem ért hozzá,nem olvas utána mit,hogyan kell használni.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40539) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok, segítségre lenne szükségem! Adott egy Tablet 5 giga belső memóriával amiből 1 giga a tényleges belső és 4 gigát SD kártya ként jelez a tárhelyek között de bele raktam még egy 16 GB-os SD kártyát és most ott tartok hogy szeretnék játékot letölteni de a gyári belső hely megtelt. Rá lehet bírni valahogyan arra hogy a 16-os kártyára töltsön le? Tehát hogy ott legyen az OBB file pl egy játéknak és el is induljon. Választ előre is köszönöm!

(#40540) #79335424 válasza Barell (#40539) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben a felállásban én azt javaslom, hogy ne a mikrosd -re tedd át, hanem a készüléken levő felhasználói tárra. Root kell a művelethez. Általában a link2sd -t szokták erre használni, de ha csak egy-két alkalmazást szeretnél átrakni és azoknak telepítéskor még elég a tárhely, akkor a SolidExplorer is meg tudja csinálni ugyanazt, mint a link2sd. Sőt, az ehhez szükséges alkalmazás alapból telepítve van minden androidos késüléken, hisz a kernel önmagában is tudja. Csak ahhoz kell külön program, hogy parancsot tudjunk adni neki. Erre való az Android Terminal Emulator.
Vagy az alkalmazások számára rendelkezésre álló tárhelyet kell növelni a felhasználói rovására, de ez sokkal bonyolultabb ügy.

[ Szerkesztve ]

(#40541) Barell válasza #79335424 (#40540) üzenetére


Barell
senior tag

Konkrétan az a probléma hogy a belső tárhely megtelt, de szeretnék még játékot fel rakni ugy hogy a hozzá tartozó data fájlok az sd-n legyenek. Telepíteni egy apk-t van még helyem azzal nincs baj, jó helyen van a belső memóriában csak a bővítményeket ugyebár már nem tudom felrakni/letölteni.

(#40542) xylevi


xylevi
tag

Sziasztok, Lenovo A820ra felraktam a TouchPal Contacts egy regebbi verziojat kezzel letoltott apk-bol, igy a playbe a sajat alkalmazaslistaban nem is szerepel...ellenben bizonyos idonkent feljon az ertesites, hogy ujabb verzio elerheto es csak akkor tunik el az ertesito, ha rakattintok es kivalasztom, hogy megse...hogyan tudnam ezt letiltani, hogy ne jelezze, hogy van ujabb verzio? Koszonom elore is a segitseget

(#40543) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok.

CPU meter programot keresek, olyat körülbelül ami gyárilag van benne a fejlesztői lehetőségebe. Mindig maradjon a képernyőn egymás alatt mutassa a processzor magok számát, és a Mhz-et írja ki. Kíváncsi vagyok, hogy egyes játékok hány magon futnak és hány Mhz-en.
Tudtok ilyen progit esetleg? (play áruházba nem találtam semmi ilyet)

(#40544) vadkörte válasza daniele (#40543) üzenetére


vadkörte
addikt

tipp 1
tipp 2

Üdv. V. Körte

(#40545) Moralespg válasza Barell (#40541) üzenetére


Moralespg
tag

Barelll! Én ezt használom de kell hozzá root![link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#40546) daniele válasza vadkörte (#40544) üzenetére


daniele
aktív tag

Köszi, közbe az elsőt én is megtaláltam, csak a cpu-nál egy magot mutat.

(#40547) air válasza fdisk (#40538) üzenetére


air
nagyúr

Pont erről vitatkoztunk múltkor az Android játékok topikban, de nem akarták megérteni, hogy a Play-es értékelésekből semmilyen következtetést nem szabad levonni. Sajnos az ilyen emberek vannak többségben. S4 futja, de esze egy csepp sincs. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40548) air válasza #79335424 (#40540) üzenetére


air
nagyúr

Hogy mi? :Y Mire való a terminál emulátor? Milyen ehhez szükséges alkalmazás van telepítve minden Androidos készülékre?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40549) punky10 válasza air (#40547) üzenetére


punky10
addikt

A "kedvenceim",akik az unlocker programokhoz írják,hogy "ne töltsétek le,nem műkődik"... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40550) St3ven válasza LonGleY (#40533) üzenetére


St3ven
addikt

& mcsm88

Köszönet, azt nem írtam, de Ubuntura kellene. :(((

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.