Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#40051) Probert75 válasza Brett001 (#40048) üzenetére

Probert75
(addikt)

(#39923)

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ s8

(#40052) whiskeys

whiskeys
(őstag)

Imo már nem kezeli a Skype - ot?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#40053) SamS20

SamS20
(senior tag)

üdv
olyan programra lenne szükségem ami dokkolt vagy töltőn levő állapotkor bizonyos álmodozást csinál, csak úgy hogy a képek váltakoznak, de a képeken legyen óra is.

(a fotótáblázat azért nem jó mert nincs rajta óra)
remélem érthető voltam h mit szeretnék :)

köszi

(#40054) gatto_

gatto_
(senior tag)

Hátha valakit érdekel, éppen akciós a PlayerPro zenelejátszó. 50% kedvezmény van rá.
Eddig Moderálva de most ünnepélyesen megvettem magamnak karácsonyra. :)

Szép dolog a becsületesség...

[ Módosította: CoolMan ]

(#40055) zsloti válasza handrash (#40034) üzenetére

zsloti
(senior tag)

A widgetteket megnézem bár sokukkal az a baj hogy kicsik az ikonok mert a 6.44" csak 6.44" xd

Az osztott képernyőre meg megvan a vas csak progi kellene :)
Sony z ultra :Qualcomm Snapdragon 800 chipset, négymagos Krait 400 proci, magonként 2,2 GHz-es órajel, 2 GB RAM ,Adreno 330 grafikus gyorsító

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#40056) tomi0816

tomi0816
(tag)

Sziasztok!
Egy jó kis képszerkesztő program kellene nekem. Semmi extra csak amivel fóliákat tolhatok rá vagy színeket állítgathatok. Szóval nem kell szerintem egy photoshop(ha nincs más persze jólesz ez is), hanem csak egy kis egyszerű amivel miután lőttem egy képet kicsit igazíthatok rajta és már oszthatom is :D

(#40057) S e t h válasza tomi0816 (#40056) üzenetére

S e t h
(veterán)

Nekem a Picshop, Aviary és a Snapseed a kedvenceim.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40058) domesz

domesz
(aktív tag)

Sziasztok!

Van arra lehetőségem hogy lementsek egy telefonról alkalmazásokat /adatokkal együtt/ majd egy teljesen más típusú telefonra feltegyem őket?

köszi

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#40059) DonMarco

DonMarco
(aktív tag)

Szép estét ! Akit érdekel,nézheti az M3-at vagy akár az RTL klubot a telón itt: [link]

(#40060) gatto_ válasza DonMarco (#40059) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Köszi! Ez kiváló oldal. Ilyen kéne alkalmazásba, ami külföldön is működik. A mindigtv app külföldön nem megy.

(#40061) zsloti válasza handrash (#40034) üzenetére

zsloti
(senior tag)

mindkét widget a saját launcere alatt fut csak:(
Más ötlet?

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#40062) handrash válasza zsloti (#40061) üzenetére

handrash
(őstag)

Ez nem egészen az,de én ezt használom.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40063) user112 válasza sonaj0203 (#40021) üzenetére

user112
(aktív tag)

[link]
british council (több fajta)
[link]
english tutor SpeakingPal (több fajta)
[link]
[link]

(#40064) air válasza domesz (#40058) üzenetére

air
(nagyúr)

Igen. Rootolt készülék esetén Titanium Backup, nem rootolt, legalább ICS-t futtató készülék esetén Helium.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40065) aizen92 válasza DonMarco (#40059) üzenetére

aizen92
(addikt)

Boat browseren megy! köszi :R

(#40066) atillaahun: nem kell. ( legalább is nem tudok róla hogy nálam fent lenne :)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#40066) atillaahun válasza DonMarco (#40059) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Flash támogatás nélkül gondolom bukó a dolog. :-(

(#40067) mcsm88 válasza domesz (#40058) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

még saját telefonnál is be tud kavarni néha a lementett appok visszaállítása.

Ha van egy fölös órád, inkább szánd rá, és telepítsd/állítsd ugyan azokat másikon is.

(#40068) domesz válasza air (#40064) üzenetére

domesz
(aktív tag)

air: okés, megpróbálom, egyébként titaniummal már próbáltam egyszer és csak azon a telefonon láttam az alkalmazás mentéseket amelyiken csináltam magát a mentést

mcsm88: sajnos sok alkalmazásom/játékom van amikbe elértem már valamit vagy fontos adatok vannak benne így sajnos hiába töltöm le újra, előlről kellene kedzenem

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#40069) Brett001 válasza Probert75 (#39923) üzenetére

Brett001
(aktív tag)

Köszi szépen, tökéletesen működik.! :R

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#40070) hunfatal válasza freemanone (#40032) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Pont a romcserével van a gondom, akkor marad a fizikai token, bár mobilról nem szoktam bankolni, csak pc-ről. De azért néha előfordul, a felvázolt folyamat pedig agyrém.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#40071) DonMarco válasza atillaahun (#40066) üzenetére

DonMarco
(aktív tag)

Ūdv ! Igen,flash player kell hozzá,de az könnyen leszedhető és teszi a dolgát a háttérben ha szükség van rá :)

(#40072) atillaahun válasza DonMarco (#40071) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Na igen, csak úgy tudom, hogy 4.3-tól már egyik Flash verzió sem megy az Android-al. :(((

(#40073) #79335424 válasza domesz (#40068) üzenetére

(törölt tag)

Próbáld meg úgy, hogy az alkalmazásokat az új készülékre a Play -ről telepíted, majd csinálsz egy mentést. Aztán a Titanium menüjében átállítod a mentés mappát az előző telóról készült mentés mappájára (amit persze előzőleg átmásoltál) és a szükséges alkalmazásoknak csak az adatait állítod vissza (a verziószám legyen azonos, szóval ne egy ezeréves verzió adatait állítsd vissza a friss telepítésre).
Aztán visszaállsz az új teló mentésmappájára. Figyelem! Mindkét alkalommal megkérdezi TiBi, hogy akarod -e, hogy a jelenlegi mentés fájljait átpakolja az új mentés mappába. NEM AKAROD!! Nehogy összekeveredjen a két mentés! Lehetőleg minél kevesebb programnál használd TiBit és rendszeralkalmazásokat semmiképp se tegyél át másik romról, telóról! Még egy javaslat. Állítsd be, hogy több verziót ároljon egy adott alkalmazásból. 1 az alapértelmezett, én hármat szoktam tárolni.

(#40074) mcsm88 válasza atillaahun (#40072) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

Próbáld ki a puffin browsert.
Abban alapból van flash, nekem ezzel az egy browserrel sikerül flashes játékokat játszani, mint pl a farmerama.

(#40075) atillaahun válasza mcsm88 (#40074) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Áhh, épp most vagyok túl egy sor másik böngésző tesztelésén, de mindegyik hozza ezt az apróbetűsítéses bugot, úgyhogy sokadszorra is visszatértem/maradtam az Opera Classic-nál.

(#40076) #79335424 válasza atillaahun (#40066) üzenetére

(törölt tag)

Egyáltalán nem bukó. Sőt, pont ennél az oldalnál szoktam a Dolphinban átkapcsolni mobil nézetre, mert akkor nem a flashplayert használja. Egyébként Dolphin -nal még 4.4 alatt is van flash.

[ Szerkesztve ]

(#40077) atillaahun válasza #79335424 (#40076) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Hogy neked mennyi eszed van! :DDD
Lehet akkor az Opera is viszi az összes mindenféle videót mindenhol mobil nézetben? :Y

(#40078) #79335424 válasza atillaahun (#40077) üzenetére

(törölt tag)

Azért túlzásokba ne essünk! Sajnos, nem minden oldalnál működik. De ennél a tévénézősnél igen. Nem néztem ramhasználatot, processzorterhelést, de érzésre sokkal könnyedebb a beépített webes lejátszó, mint a flashplayer.

(#40079) aicon válasza DonMarco (#40059) üzenetére

aicon
(senior tag)

Nem fizetős ez? Ahogy olvasom az ászf-t csak 1 nap próbaidőt ad....de a díjakról nem találtam még semmit.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ======== Microsoft WMO, Logitech Gamer egerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#40080) rjg válasza atillaahun (#40072) üzenetére

rjg
(őstag)

Ez - egyelőre - tudtommal a 4.4-re igaz. Nálam az S4 4.3 GE alatt AOSP böngészővel és Flash Player-rel eddig mindent megevett.

MacBook Pro 13 TB 2018 - Xiaomi Mi Mix3

(#40081) #79335424 válasza aicon (#40079) üzenetére

(törölt tag)

Én pár hónapja használom. Eleinte sokkal több csatorna volt, de eccer csak eltűntek. Fizetősnek tervezik, csak "most" tesztidőszak van.

(#40082) vegyszer válasza petipetya (#40047) üzenetére

vegyszer
(addikt)

Szia!

A megfejtés itt van: VPN, azaz lehetsz amerikai is az interneten.
Engem is érdekelne, de élesben nem teszteltem.
Elvileg IP cím ellenőrzés során döntik el, hogy USA béli, vagy sem a címed. Ha igen, akkor vámmentes (és áfa mentes) ár jár.

[ Szerkesztve ]

"Az android pedig nagyon felhasználóbarát.... csak megválogatja a barátait"

(#40083) mcsm88 válasza vegyszer (#40082) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy szedje le torrentről, annak legalább kisebb a büntetési tétele mint az adócsalásnak. :-D

(#40084) FZsolt15

FZsolt15
(aktív tag)

Sziasztok!

Lenne egy problémám; szerettem volna vásárolni a Google Play-en de mindig ezt az üzenetet kapom: ''Elutasították a(z) xxxx számra végződő hitelkártyát. Kérjük, válasszon más fizetési módot.''
VISA kártya, van rajta pénz és most regisztráltam be. Origin-en, Humble Bunlde-n működött, mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#40085) LonGleY válasza FZsolt15 (#40084) üzenetére

LonGleY
(veterán)

Első alkalommal ellenőriztetni kell a kártyát, az 400 forint körüli összeget jelent. Ha ez megvan, utána tudsz vásárolni (és a 400-at is visszakapod).

(#40086) petipetya válasza vegyszer (#40082) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Köszi. :R Sajnos nem működik.

Torrenten is néztem már, de nem települ fel.

Meg szoktam vásárolni az alkalmazásokat, ezért erről a játékról nem fogok elvi vitát folytatni, akárki-akármit mond is ezzel kapcsolatosan.

Ám ha 1500-ért van kiírva, akkor nekem annyiért kell. A boltban is annyiért veszem az árut, amennyiért ki van írva, függetlenül attól, hogy elrontották az árát.

(#40087) FZsolt15 válasza LonGleY (#40085) üzenetére

FZsolt15
(aktív tag)

Köszi ezt nem tudtam, hol vagy hogy kell ellenőriztetni?

[ Szerkesztve ]

(#40088) vgyuri válasza FZsolt15 (#40087) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Első fizetéskor zárolják a 400 forintot + levonják a program vételárát automatikusan, ha van rajta ekkora összeg. Ha pont a vételár van a kártyádon, akkor kapod azt az üzenetet, rakj rá még 400 forintot. Ez csak első alkalommal szükséges, és zárolják, pár nap és felhasználhatod a 400 forintot is a kártyádról.

[ Szerkesztve ]

(#40089) vegyszer válasza mcsm88 (#40083) üzenetére

vegyszer
(addikt)

Szerintem a vpn és a torrent két igen más világ.
A vpn "csak" a valódi helyed fedi el. És fizetsz a termékért. A torrent meg nem erről szól.

"Az android pedig nagyon felhasználóbarát.... csak megválogatja a barátait"

(#40090) mcsm88 válasza vegyszer (#40089) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

Igen két külön téma.
Az egyikkel nav-tól "lopsz" 27%-ot, a másikkal a program tulajától 100%-ot.
Ha már "lopsz" akkor rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#40091) FZsolt15 válasza vgyuri (#40088) üzenetére

FZsolt15
(aktív tag)

Először pont annyi volt a kártyámon mint amennyibe került az adott program, de utána próbáltam olcsóbbat megvenni és csak nem megy. Ha le is vont 400 forintot akkor is meg maradt.

(#40092) Prien

Prien
(őstag)

Akciós Paper Camera app, ha valakit érdekel. Én imádom! :)

A pénz nem boldogít, de határozottan jobb lesz tőle a közérzetem...

(#40093) LordRajZoL válasza FZsolt15 (#40084) üzenetére

LordRajZoL
(aktív tag)

Sajnos az egyik bankártámyat nekem se fogadja el. Mindig érvénytelennek irja
El se jutok a hitelesitésig

zZz

(#40094) hunfatal válasza LordRajZoL (#40093) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Valószínűleg nem lehet vele neten fizetni.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#40095) vgyuri válasza FZsolt15 (#40091) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Lehet, hogy egy összegben próbál vonni először, ráadásul fizetéskor derül ki, hogy áfát is fizetni kell, így pl. 500+áfa+400 forint lehet az első vásárlás (400 forintot visszakapod).

Tegyél a kártyára vételár + 1000 forintot, így biztos tudsz vásárolni.

(#40096) mcsm88 válasza FZsolt15 (#40087) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

Alkalmas netes vásárlásra?

(#40097) #79335424 válasza mcsm88 (#40090) üzenetére

(törölt tag)

Ebben én semmilyen bűncselekménnyel nem látom a közvetlen párhuzamot. Attól, hogy proxy mögül rendel, még lehet jogosult a Magyar áfa nélküli árra, hisz egyáltalán nem bizonyított, hogy nem ott kívánja használni a terméket. Sőt, még az sem, hogy magának vásárolja. A torrent is csak akkor bűncselekmény, ha jogsértő módon használják. Linux disztrót pl. nyugodtan csereberélhetsz. Amíg nem bizonyosodik be jogsértő cselekedet, addig mindenki törvénytisztelő és alaptalan rágalom bármilyen jogsértő cselekedet feltételezése.

(#40098) mcsm88 válasza #79335424 (#40097) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

Nem is azért írtam, hogy lelkiismeretfurdalása legyen, nekem se lenne, csak mosolygok azon, hogy ha már csal valaki, akkor miért nem rendesen?

(#40099) LordRajZoL válasza hunfatal (#40094) üzenetére

LordRajZoL
(aktív tag)

Lehet
De pl Otp-s felületen lazán tudok vele fizetni. Mindegy annyira nem gond

zZz

(#40100) gipsztigris válasza vegyszer (#40082) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Nem is tudom......
Szerintem ez az ár nem belpiacos ár. Pedig USA ip-ről néztem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.