Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) handrash válasza sunsun2 (#40350) üzenetére


handrash
őstag

Van elég memóriád?
Én valamelyik Samsung topicban érdeklődnék, mert a TW az samu termék.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#40352) sunsun2 válasza handrash (#40351) üzenetére


sunsun2
tag

Köszi,megpróbálom.

(#40353) Bozek válasza gyga (#40276) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ilyenről nem tudok, de egy automatizáló programmal (pl. Tasker, de van többféle) megoldható.

(#40286) Gedeon31: Én ezt használom, gyakorlatilag SMB-vel kapcsolódok a géphez. Bár, hogy minden mappát lássak, rendszergazda jelszót adtam neki.

(#40289) Viktor0610: Ha valamiről nem tudsz, akkor inkább ne írj. Ne vezesd félre a másikat.

(#40305) Luser2000: Van a Boat Browser-ben is ilyen kiegészítő.

(#40354) LonGleY válasza Foose (#40345) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor elviseli a régi képed, nem tudok jobbat. :]

[ Szerkesztve ]

(#40355) atillaahun


atillaahun
veterán

Valszeg hülye kérdés, de ugye nincs olyan Launcher ahol a lapozás valamilyen formában a memóriában lévő programok között váltogat?

(#40356) Viktor0610 válasza Bozek (#40353) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyáltalán nem vezettem félre. :P
Ha továbbolvastál volna, láthattad volna, hogy ajánlottam olyan programot is a kérdezőnek, amilyenre szüksége volt. :D

Samsung Galaxy A54

(#40357) kaldika


kaldika
tag

Sziasztok létezik olyan program a mivel tudok cd-írott vezérelni?

(#40358) Viktor0610 válasza kaldika (#40357) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

kaldika:
Hát. Számítógépet a TeamViewerrel lehet vezérelni, azon belül a CD-írót is tudod, ha jól értelek,

Majd Bozek megerősít, hogy jól tudom-e. :P

Samsung Galaxy A54

(#40359) mcsm88 válasza kaldika (#40357) üzenetére


mcsm88
senior tag

Nero, Alcohol...

Teamviwerrel olyan mintha a mobilod kijelzöjén megjelenne a gèped monitora, és amit számítógépről meg tudsz tenni, azt mobilról is.(a gépeden), lehetsz akár otthon is, és vezérelheted a melóhelyi gépedet, mondjuk úgy nehéz berakni s dvd-t.

[ Szerkesztve ]

(#40360) kaldika


kaldika
tag

Van egy külső cd írom és azt szeretném otg-én keresztül használni tabletről.

(#40361) ux1 válasza fdisk (#40280) üzenetére


ux1
addikt

Jól mondod. Ha az exif-ből venné akkor kb 500 képen már 10 perc is lenne a rendezés egy quadon. ;-)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40362) bigrock


bigrock
addikt

Üdv!
Az Office Suite Pro (most: 225 Ft) mivel tud többet, mint az ingyenes Kingsoft Office ?
Nem mintha sajnálnám azt ez egy sör árát érte, sőt meg is venném, ha valaki megerősítene... (kivéve a fejlesztőket :DDD )

(#40363) LonGleY válasza ux1 (#40361) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez nem igaz, ugyanolyan apró dátumadat az exif-ben lévő is, mint az, amit kreáció, módosítás meg egyéb címszavakon hozzáfűz.

Ráadásul a QuickPic-ben bepipálható a rendezés típusánál, hogy a felvétel dátuma szerint pakoljon, ergo - gyaníthatóan - az exif-et használja.

xSide: Az exif adatok nem veszhetnek el egy dropbox szinkronizáláskor, ugyanis nem alakítja át a fájlokat. Gondolhatod, hogy nem sokan használnák, ha ilyen paraszt lenne a kliens... :]

[ Szerkesztve ]

(#40364) Foose válasza LonGleY (#40354) üzenetére


Foose
addikt

;]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#40365) xSide válasza LonGleY (#40363) üzenetére


xSide
őstag

Nem használom exif fontos képekhez:)

(#40366) LonGleY válasza xSide (#40365) üzenetére


LonGleY
veterán

Merthogy?

Persze a te dolgod, most már én is kezdek leszokni róla (gyakorlatilag semmi értelme a Dropbox-nak a mobilon, csak a thumnailek áradatát gyártja fölöslegesen), csak mondom, hogy egyébként nem tesz kárt az exif-ben. :]

[ Szerkesztve ]

(#40367) vgyuri válasza vegyszer (#40321) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha egy fizetős programot megnézel a weboldalon, akkor a jobb felső sarokban írja a pontokat. Pl. "Use 1-Click Settings $3.91, Spend Amazon Coins 391 coins, You have 550 coins."

A Karácsonyi 5 dollárt nem tudom hol tartja nyilván (az 5.5 dollárom ezen felül jött össze), külföldi fórumokon sem találtam erre választ. Én úgy oldom meg, hogy nem adtam még hozzá bankkártyát. A program frissítésekre rá fogok kérdezni, mert lehet hogy csak a fejlesztő nem frissíti a leírást.

(#40368) TCSZ


TCSZ
senior tag

Tud valaki egy jó appot tabletre ami kezeli a facebook chat-t. Mert Nekem csomoszór nem küldi el az üzit. Kösznöm! Vagy van külön toppikja?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#40369) [CS]Blade2 válasza air (#40347) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Azt meg hogy kell? Állítólag ezeket pont nem is lehet eltávolítani. A frissítését engedné az alkalmazáskezelő.
Ha csak annyi van, hogy ottmaradnak az alkalmazások között, akkor elpakolom őket egy külön lapra, az a 200-300MB amit foglalhat nem hiányozna, ha a ramba ezek nem kerülnek be, meg nem futnak feleslegesen.

(#40370) ux1 válasza LonGleY (#40363) üzenetére


ux1
addikt

Te nagyon messze állsz a programozáshoz. ;) Az exif-hez file nyitás és olvasás kell. A file dátuma és módosítási ideje viszont nem igényel ilyen műveletet. ;)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40371) Deck válasza TCSZ (#40368) üzenetére


Deck
titán

Imo :)

PS5

(#40372) Regirck


Regirck
senior tag

Az akkumulátor töltöttségének százalékos kijelzésére melyik alkalmazás a legjobb? Semmi extra nem kell nekem...

Ki mit használ? Gyárilag nem tudja a telefonom...

(#40373) TCSZ válasza Deck (#40371) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm! MEgnézem

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#40374) ux1 válasza Regirck (#40372) üzenetére


ux1
addikt

Gsam battery monitor. Pl.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40375) TCSZ válasza Deck (#40371) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ezzel a broadcast-al nem lehet valamit csinálni? Kikapcsolni vagy úgy beállítani hogy csak az ismerőseim legyenek rajta?
Köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#40376) atillaahun


atillaahun
veterán

Ismételten tennivaló listát keresnék. Használ valaki olyat aminek vállalható kinézetű és részletesen beállitható a widget-e, meg netán még SST-t is tud?

GTO bugos, GKeep fapados, Evernote meg nem olyan okos mint amilyen bonyolult. Más? :U

(#40377) Viktor0610 válasza atillaahun (#40376) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Color Note? :)

Samsung Galaxy A54

(#40378) vadászcsiga válasza xSide (#40331) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hűha, te meteorológus vagy? :DDD

(#40379) atillaahun válasza Viktor0610 (#40377) üzenetére


atillaahun
veterán

50 M+ letöltés és 4,7-es értékelés. :Y
Hogy nem találtam ezt meg eddig, pedig már órák óta járom a piacot. :) :U
Meglássuk mit tud, köszi.

(#40380) Viktor0610 válasza atillaahun (#40379) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Régen nagyon sokat használtam, most már átszoktam a Google Keepre. :D

Samsung Galaxy A54

(#40381) atillaahun válasza Viktor0610 (#40380) üzenetére


atillaahun
veterán

Ne már. Annak annyiból áll a Beállítások menüje, hogy Súgó meg Névjegy. Szégyen. :(((
:D

(#40382) twine válasza atillaahun (#40381) üzenetére


twine
addikt

:F
Mit szeretnél "rajta" (egy jegyzet alkalmazáson) beállítani? Színes lapokon jegyzetek,,, sőt "még akár" lista is létrehozható...fotó csatolmánnyal...:D
Ha ennél többet szeretnél, akkor szvsz. nem jegyzet alkalmazásra van szükséged...nekem a jegyzet egy író eszközből, és egy írható felületből áll... :U
A keep pont ezt tudja...soha nem veszítem el mert felhőben van...egyszerűen kva jó...az mér csak az elkényeztetettet világom folyománya hogy egy megosztást, szinkront(mint a naptárnál) hiányolok belőle...De tudok nélküle élni...
a teendőimet én a naptáramra bízom..."ő" szól ha dolgom van...;)

[ Szerkesztve ]

(#40383) ux1 válasza atillaahun (#40381) üzenetére


ux1
addikt

Mondani akartam, hogy semmit nem tud. ;) Rájöttél. :) Annyi amennyi de azt jól csinálja.

twine: +1

Esetleg Keep

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40384) twine válasza ux1 (#40383) üzenetére


twine
addikt

Igen a keep-ről beszéltem én is,, csak lehet nem voltam egyértelmű...:B

(#40385) #79335424 válasza gyga (#40276) üzenetére


#79335424
törölt tag

WOL Wake on Lan Wan. Ez Tasker plugin, tehát az ilyen pluginokat kezelni tudó automatizáló programokkal időzíthető a művelet.

(#40386) air válasza [CS]Blade2 (#40369) üzenetére


air
nagyúr

Beállítások - Alkalmazások - Mind, az adott alkalmazást kiválasztod és Letiltás gomb. Ha nincs letiltás, hanem frissítések eltávolítása van, akkor előbb azt válaszd, és utána lehet tiltani. De a Google alap dolgait, pl. Google Szolgáltatásokat nem lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40387) atillaahun válasza ux1 (#40383) üzenetére


atillaahun
veterán

Semmit nem tud, de azt magabiztosan programokból mondjuk eddig se volt hiány. Ha nem a Google csinálta volna most lenne vagy 1000+ letöltése a Play-en. :)

#40382) twine
Én is így kezdtem még anno a Blade-en, aztán jött a felismerés, hogy 500 MB RAM-al nem engedhető meg az a luxus, hogy 1 feladatra 2 programot használjak.
Azóta aztán van már egy N4, de a vigyázzba állnak az app-ok érzés maradt. :D

[ Szerkesztve ]

(#40388) twine válasza atillaahun (#40387) üzenetére


twine
addikt

Vigyázzba állnak nálam is ;) minimális alkalmazás van telepítve a telefonomon,, és még az is ésszel...De a keep, és a calendar a rendszer része...azt talán csak megengedheted magadnak :U ráadásul google mindkettő, és ugyanabban a felhőben tárolódnak...
Ne légy zsugori, ne sajnálj magadtól két "beépített" alkalmazást :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40389) ux1 válasza atillaahun (#40387) üzenetére


ux1
addikt

Azért a Blade-en is el lehetett lenni okosan. Nekem pl az Omni 4.4 azért nem tetszik mert egy csomó app kell ahhoz hogy meglegyen a CM érzés. :) :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40390) atillaahun válasza twine (#40388) üzenetére


atillaahun
veterán

Persze. A Google beépítette őket, én meg leépítettem őket. ;] :DDD
Mondjuk igen az kicsit gáz néha, hogy egy Tasker profil reggelente az ébresztő után elmondja feed-ből TTS-el, hogy milyen idő lesz aznap, de azt hogy milyen napra esik hanyadika már nem tudom megnézni. :D
Ettől eltekintve egyébként semmi szükségem a naptárra, a feladatkezelő emlékeztessen csak hogy mikor fogyott el otthon a kenyér.

[ Szerkesztve ]

(#40391) ux1 válasza atillaahun (#40390) üzenetére


ux1
addikt

Akkor neked "okos" kenyér tartóra van inkább szükséged...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40392) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Hahó!

Tud valaki használható újrahívó appot? Olyan kellene, ami folyamatosan újrahívja az adott számot, ha az foglalt.
Kipróbáltam párat, de mind használhatatlannak bizonyult, vagy be kellett írni a számot egy külön appba, vagy nem jelzett sípolással, ha sikeres volt a hívás, vagy bonyolult volt kezelni. Ne baj, ha fizetős.
A butatelefonok ezt egy gombnyomással tudták, nem is értem, miért nincs benne alapból az Androidban.
Köszi!

(#40393) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Milyen appot tudtok ajánlani amivel tv-re tudom streamelni a kijelző tartalmát? Nincs semmi speckó kütyüm, tv rákötve a wifi routerre, dlna-t tudja.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#40394) vadászcsiga válasza vgyuri (#40367) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Érdekes ez az amazon appstore, némelyik megvásárolt appot a play is annak mutat, másikat nem. Pl a Buy me a pie továbbra is fizetős, az OfficeSuite Pro mellet viszont ott van a pipa.

Az ajándék 5 dollárol azt írta az email hogy a következő vásárlásnál aktiválódik

[ Szerkesztve ]

(#40395) fatal` válasza vadászcsiga (#40394) üzenetére


fatal`
titán

Attól függ, hogy ugyanavval a kulccsal van-e aláírva az amazonos csomag, mint a playes. Ha igen, akkor megvásároltnak mutatja a play. Persze, ha letörlöd az appot a playből nem fogod tudni újratelepíteni semmiképpen.

(#40396) #79335424 válasza TheProb (#40393) üzenetére


#79335424
törölt tag

A DLNA médiastream -re való. Screen mirroring -ra nem jó. Ahhoz a telódnak tudnia kell ezt a funkciót (ezt még meg lehet trükközni). Ezen kívül a TV -nek is (ez a neccesebb rész). Ha a TV nem tudja, akkor kell vmi plusz hardver, ami aTV -re kiadja a képet. Erre a hardverre kell telepítve legyen az az alkalmazás, ami kommunikál a telóval. A Google -nak van erre vmi kütyüje, de sztem egy mini PC alkalmasabb a feladatra, mert azt lehet kábellel is hálóra csatlakoztatni és akkor a routernek csak egy eszközzel (a telóval) kell wifin kommunikálnia.
Esetleg ha van vmi PC -s program erre, akkor azzal is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#40397) atillaahun válasza ux1 (#40391) üzenetére


atillaahun
veterán

Neked meg lelki békére.

(#40398) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írom-e a kérdésem.

Azt szeretném megtudni hogy a beállítások menü háttér színét hogyan lehet megváltoztatni, fehéret szeretnék de nem találok leírást sehol, hogyan kell megcsinálni ha lehet, vagy van rá valamilyen alkalmazás?

És még lenne még egy kérdésem, van olyan alkalmazás amit ha feltelepítek, megadok neki egy telefonszámot és felhívom arról a számról akkor észrevétlenül felveszi saját magát úgy hogy nem jelzi ki és hallom mi folyik a telefon közelébe?

Köszönöm.

(#40399) ux1 válasza atillaahun (#40397) üzenetére


ux1
addikt

:D peace ;)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40400) TheProb válasza #79335424 (#40396) üzenetére


TheProb
veterán

értem, szal ha a tv nem támogatja a miracast-ot akkor csak külső ketyerével lehet megoldani, köszönöm.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.