Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41435) AGE-T


AGE-T
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre intézem-e kérdésemet, de majd úgy is mondjátok hova tovább, ha nem ide illik.

Adott egy nem túl ismert Androidos lejátszó. Hibino-Intersound HDP-R10-es készüléke. Ezen 2.3.1-es android fut. A lejátszóhoz tartozik egy HD MUSIC PLAYER (gondolom saját fejlesztés) lejátszó szoftver. Ami baromira jól szól, de funkcionalitásaiban akad némi lemaradás, konkurenciához képest. Idáig Neutron (ezt meg is vettem, mivel bugzott a trial), és PowerAMP lejátszókkal próbálkoztam, de egyik sem hoz olyan színvonalú hangminőséget, amit a gyári szoftvere tud. Feltételezem, nem úgy érik el a hardvert, ahogy azt kell. Kérdés, lehet valamit konfigurálni ezeken a programokon amitől jobbá válik a hangjuk, vagy egyszerűen arról van szó, hogy képtelenség elvárni azt a minőséget, amit a gyári szoftver képes produkálni. Nem kis különbségről van szó. Konkrétan ég és föld a különbség, a gyári, és a fent említett két szoftver hangja között.
Kb. ez lenne a létra HD MP 10, PowerAMP 6, Neutron 3 pontot kapna minőségben. Természetesen minden hangjavító, equlizer funkciót kikapcsoltam.

Ötlet?

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.