Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#40857) raziel01 válasza raziel01 (#40823) üzenetére

raziel01
(veterán)

Timely-t megvettem most 1 dollárért. (látok benne fantáziát, talán lesz még benne olyan funkció ami nekem kell)
Meg mellé csaptam szintén 1 dollárért a Solid Explorer-t is. (dupla ablak miatt király)

(#40858) #79335424

(törölt tag)

Lenne egy köztes javaslatom. Ha valaki, valamit wareznek gondol, az ne a többi felhasználót abajgassa a véleményével. Ne válaszoljon, esetleg szóljon egy moderátornak. Ha pedig moderátor, akkor szankcionáljon és viselje az esetleges következményeket. Az már úgysem a nyilvánosság előtt zajlana.
Update: látom, történt némi változás :)

[ Szerkesztve ]

(#40859) Illusion1010 válasza raziel01 (#40857) üzenetére

Illusion1010
(senior tag)

Én is megvettem pár napja a Solid Explorert, de nem tudok átszokni rá az ES-ről....mindegy, tableten lehet, hogy jobb lesz a két panel miatt.

(#40860) raziel01 válasza Illusion1010 (#40859) üzenetére

raziel01
(veterán)

Én is ES-t szoktam használni. Most szoktatom majd magam a Solid-ra. :D

(#40861) Qru válasza #79335424 (#40858) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Valóban ez a legjobb, ha szóltok nekünk itt.

(#40862) royalka válasza xSide (#40848) üzenetére

royalka
(őstag)

:R először igaz pislogtam hogy nem találok widgetet és utána láttam hogy ez csak kieg és kell hozzá az alap app.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#40863) #79335424 válasza Illusion1010 (#40859) üzenetére

(törölt tag)

Én pont fordítva vagyok ezzel. PC -n is kétablakost használok. Totál belezavarodok a honnan - hova kérdésbe, amikor csak egy panel van. Droidon először GhostCommander volt, aztán Ghisler úr megmentett a TC -vel. A Solid már csak úgy jött. De még mindíg van pár dolog, amihez TC -t használok. Pl. a többrészes, jelszavas rar -ok kicsomagolásában a Solid nálam elvérzik.

(#40864) twine válasza Illusion1010 (#40859) üzenetére

twine
(addikt)

+1
Megvettema solidot, mert annyira istenítették,,, de egyszerűen nem tudok átszokni rá....az es tökéletesen kielégít...
(Szerk:
Bár jobb szerettem ha ezt az asszony csinálja) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40865) bozont válasza twine (#40864) üzenetére

bozont
(veterán)

Nálam a Ghost vagy a Total Commander a befutó, az ES-t csak addig használtam, amíg rá nem találtam a Samba-ra.

(#40866) mazsi70

mazsi70
(senior tag)

Sziasztok !
Tudtok ,olyan SMS appot ,ami nem csak átmásolja az elmentendő üzeneteket ,hanem át is helyezi egy adott mappába ?

BUÉK !

[ Szerkesztve ]

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#40867) goom válasza rjg (#40828) üzenetére

goom
(aktív tag)

rjg: Bár van bluetooth a Samsungon is, nem sikerül az átküldés.

#40827, LonGleY: hát, először magam is így véltem: hogy legtisztább manuálisan. Aztán - kb. két óra után, mikor eljutottam a "G"-betűig - már másként láttam a dolgot... Sajnos, nem tudom, hogyan lehetne csv-t készíteni. Erre nem találok megoldást, menüpontot a Samun.

(#40868) Illusion1010 válasza goom (#40867) üzenetére

Illusion1010
(senior tag)

Milyen samsung az? Nincs a névjegyek menüjében valahol export funkció?

(#40869) #79335424

(törölt tag)

Éz nekem is furcsa. Még a 62xx Nokiámról is tudtam exportálni. Esetleg SIM -re másolással sem megy? Csak ötletelek, soha nem kellett még SIM -mel átmentenem a névjegyeket.

(#40870) zlatan77

zlatan77
(aktív tag)

Van valami megoldás rá,hogy egy app ne akarjon frissülni a playen?
Nem az automata frissítés kikapcsolására gondoltam. :U
Próbáltam már TB leválasztani a marketről,de pár napon belül megint megjelent a frissítendő appok listájában.

(#40871) fdisk válasza twine (#40864) üzenetére

fdisk
(őstag)

Én ugyan így vagyok vele.
Megvettem,de az ES-t használom. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#40872) flash- válasza EmberXY (#40812) üzenetére

flash-
(veterán)

"Milyen böngésző van használatban? Eddig működött a mávos wifi/a böngészővel nem voltak gondok eddig? Ha csatlakozik a wifire, akkor lehet, hogy a szerver oldalon van valami probléma...
Én Opera Mobile-t használok, nekem is minim van, és régebben használtam már többször is a mávos wifit..."

Gyári böngészőt töröltem opera mini van a telefonon.
Soha nem jön be rajta a máv wifi bejelentkezési oldal.még egy másik minisnek akivel együtt utazott a párom neki mindig betölt.

melyik program miatt lehet ez? esetleg valami beállitás?

(#40873) atosan

atosan
(addikt)

Sziasztok,
Esetleg ha van valakinek ideje, kérhetnék egy szájbarágós leírást a Zooper widget beállításról/használatról? Akár püben is.
Előre is köszi :R

Maine coon

(#40874) EmberXY válasza flash- (#40872) üzenetére

EmberXY
(addikt)

A másik utas is Opera Minit használt?
Esetleg még a böngészőben az alapértelmezett megjelenítéssel (desktop vagy mobil nézet) lehetne tenni egy próbát, ha esetleg a mobil nézet van bekapcsolva, és az oldal nem támogatja ezt, ezt tudnám még elképzelni.

Up the Irons!

(#40876) johnny82

johnny82
(őstag)

Hali! Srácok hogyan kell beállítani mondjuk a handcent sms-ben, hogy küldéskor levágja az ékezeteket? Tudjátok, hogy ne 3 sms-t küldjön el, hanem csak egyet? Köszi!

És búék!

Mod: android 4.4

[ Szerkesztve ]

(#40877) zsoltiz

zsoltiz
(aktív tag)

Üdv!

Tegnap tettem közzé az első alkalmazásomat a play-en. A neve NotiSysinfo, RAM és belső tárhely információkat jelenít meg az értesítések között. Egy kép többet mond ezer szónál:

Akit érdekel próbálja ki :) Reklám nincs benne, nem gyűjt adatokat, nem kér extra engedélyeket. Ha valaki hibát talál benne, az kérem jelezze itt privátban, vagy akár a programban található email címre, mielőtt 1 csillagosra értékelné a programot.

Google Play link:
https://play.google.com/store/apps/details?id=zzs.notisysinfo&hl=hu

[ Szerkesztve ]

(#40878) bozont válasza zsoltiz (#40877) üzenetére

bozont
(veterán)

Szia

Nagyon jó kis app. Egyszerű, de nagyszerű, ahogy mondani szokták. :R

Ami még hiányzik számomra, az sd kártya adatai és hogy az ikon kikapcsolható legyen az értesítési sávon.

Ha lenne G+ regisztrációm megadnám az öt csillagot, de az nem mostanában lesz, anélkül meg nem megy sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#40879) Oldman2 válasza zsoltiz (#40877) üzenetére

Oldman2
(addikt)

Köszi, meglesem a kicsikét!

Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oldman2/index.html

(#40880) atosan válasza zsoltiz (#40877) üzenetére

atosan
(addikt)

Gratula, nekem tetszik :C

Maine coon

(#40881) zsoltiz válasza bozont (#40878) üzenetére

zsoltiz
(aktív tag)

Szia!

Köszi a véleményt. Az sd kártyán még gondolkozom.
Az ikont sajnos nem lehet eltüntetni az újabb android verziókban. Ahhoz, hogy a notifikáció mindig felül legyen és mindig kinyitott (expanded) állapotban, ahhoz a notifikáció prioritását maximumra kell állítani, és kötelezően van ikonja. Egy módon lehet eltüntetni, ha a notifikáció prioritását minimumra állítom, akkor viszont más notifikációk (pl email érkezik) miatt ez lejjebb kerülne a listában és "összecsukódna" (nem látszanának a grafikonok). De lehet, hogy opcióként berakom ezt is, aztán akinek úgy tetszik az úgy használja.

(#40882) ux1 válasza twine (#40864) üzenetére

ux1
(addikt)

+1. Az Es-nél nem találtam használhatóbbat. Lehet hogy a solid szebb...:)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40883) Oldman2 válasza Oldman2 (#40879) üzenetére

Oldman2
(addikt)

Megnéztem, írtam "Saját véleményt" is.

Köszi, számomra hasznos kis app!

Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oldman2/index.html

(#40884) zsoltzsolt válasza ux1 (#40882) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

A Nextapp File Explorer progija se rossz, én azt használom már vagy két éve. Igaz fizetős, de mindent tud

(#40885) forintuser válasza zsoltiz (#40877) üzenetére

forintuser
(őstag)

Nálam pont fordítva mutatja a szabad, és a használt RAM mennyiségét.

Holnapkészítést vállalok.

(#40886) blt.62

blt.62
(őstag)

Tudnátok egy olyan végtelenül egyszerű programot,amivel titkosítani vagy jelszóval tudnám védeni a képeim és a videóim a mobilomon? Utálom,hogy bárki megnézi az S4-em mindig belenéznek a fotóimba. Jó volna ha magyar menüs lenne,vagy ha angol akkor legyen nagyon egyszerű,mert csak ezt a két dolgot kellene védeni valahogyan.

MegtorloXp

(#40887) petipetya válasza blt.62 (#40886) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

(#40888) zerge861 válasza zsoltiz (#40877) üzenetére

zerge861
(őstag)

Király kis app! Ilyennel nem nagyon találkoztam. Ne legyen benne később reklám! ;]

(#40889) ux1 válasza zsoltzsolt (#40884) üzenetére

ux1
(addikt)

Nem rossz, de az es nálam kivált vagy 6 appot. :K Ingyéé......

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40890) #79335424 válasza forintuser (#40885) üzenetére

(törölt tag)

Tetszik az aláírásod! Engem érdekelne a dolog! Hosszabb idősík is lehetséges, vagy csak egy napot tudsz előre összehozni? :D

[ Szerkesztve ]

(#40891) olivera88 válasza petipetya (#40887) üzenetére

olivera88
(veterán)

Ettől jobb ötlet ha felteszi az ADW launchert avval lezárhatja a galériát, és mást is. [link]

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#40892) forintuser válasza #79335424 (#40890) üzenetére

forintuser
(őstag)

Ahogy írva vagyon. :D

Holnapkészítést vállalok.

(#40893) csacsi67 válasza zsoltiz (#40881) üzenetére

csacsi67
(addikt)

Ha bekapcsolom a hátértár infot ez van HTC One. [link]

(#40894) atillaahun válasza olivera88 (#40891) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Simán ki tudtam kapcsolni a jelszót. Biztos jól működik ez?

(#40895) air válasza blt.62 (#40886) üzenetére

air
(nagyúr)

App Lock (Smart App Protector)
Perfect App Protector(AppLock)
Smart AppLock (App Protector)

Valamelyik biztosan jó lesz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40896) olivera88 válasza atillaahun (#40894) üzenetére

olivera88
(veterán)

Hát igen ez a hátránya, kissé meglepett. De magát az ADW t is hozzáadhatod a védett alkalmazásokhoz, így már nem lehet kikapcsolni.

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#40897) arti1121 válasza zsoltiz (#40877) üzenetére

arti1121
(senior tag)

gratula!! tetszik. nalan rendesen működik (xperia v), főleg az hogy nem kér egy csomó engedélyt. a RAM frissítés 10mp-ről lehetne lejebb vinni, valamint az SD kártya még lehetne hozzá. köszi

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC50, MH20GT, HC65, TIP, TUP....

(#40898) blt.62 válasza air (#40895) üzenetére

blt.62
(őstag)

Köszi kedves vagy. Magyar menüs egyáltalán nem létezik ezekből?

MegtorloXp

(#40899) stateman válasza zsoltiz (#40877) üzenetére

stateman
(tag)

Követelmény: Android
4.1 és újabb

nem akarod ezt lejjebb vinni, mondjuk 4.0-ra? :O vagy olyan dolgok kellenek hozzá, amik csak 4.1-től elérhetők? :F

[ Szerkesztve ]

"There are two rules for success: 1. Never tell everything you know." - Roger H. Lincoln -- Redmi Note 4 --

(#40900) Bozek válasza stateman (#40899) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Gondolom a rich notification kell hozzá, ami csak 4.1-től elérhető. De ezt majd megerősíti a készítő. Vagy nem. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.