Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) dokee78 válasza LyonnaisFan1 (#30500) üzenetére


dokee78
félisten

Hiába 50GB a BOX,én mindig visszatérek a Dropboxra.
A 19 GB-ot sem használom ki. :N

[ Szerkesztve ]

(#30502) LyonnaisFan1 válasza air (#30495) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm a linket! Biztosan fog segíteni :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30503) ottoyes válasza LyonnaisFan1 (#30500) üzenetére


ottoyes
senior tag

..igen,ezért írtam a végére,hogy én személyszerint nem lehetek túl izgalmas valamely szolgálat számára.Ha mégis,akkor nézegessék.A technológia adott.

Ottoyes

(#30504) darvinya


darvinya
titán

Hát valami gubanc van a Play-el, mert hiába indítom a frissítést nem indul el a letöltést.
Se mobilneten, se WiFi-n. :(((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#30505) Tyer válasza LonGleY (#30487) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor ugy kérdezem: Miért 2.3 ota nincs? Amugy ha leállitgatom a Face-t, akkor sokkal kevesebbet eszik a telefon. Persze igy is vissza jön a Face, de nem egyböl

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30506) LonGleY válasza Tyer (#30505) üzenetére


LonGleY
veterán

Talán mert 2.3 előtt tényleg leálltak? Csak tipp, nem ismerem a 4.0 előtti rendszereket. Persze a mostanikat sem, de legalább azt tudom, hogy a fene szórakozna egy olyan program leállításával, ami visszapofátlankodik. Az ilyet inkább tiltani kell. :] Főleg, hogy alapvetően is egy bugtenger...

[ Szerkesztve ]

(#30507) dokee78 válasza Tyer (#30505) üzenetére


dokee78
félisten

Greenify-> Facebook Hibernálása.

(#30508) Jacak válasza LonGleY (#30506) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem álltak le,akkoriban rosszabb volt a helyzet (memóriakezelés),mint 2.3 óta.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30509) LyonnaisFan1 válasza ottoyes (#30503) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :D :D

Sztem én sem lennék! Az összes adat (Belső Tárhely + Memóriakártya) ~50%-a csak zene. A többi alkalmazás adat, videók, stb.

Ha annyira zenét akarnak hallgatni KAPCSOLJÁK BE A YOUTUBE-OT! Amerikában úgyis hypergyors az internet. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30510) oriic válasza LonGleY (#30497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

900 ft nem a vilag vege, egyszer kibirom, koszike szepen.

Live-Die-Respawn

(#30511) LyonnaisFan1 válasza dokee78 (#30501) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DD :DD :DD

Nekem sem lenne fent túl sok adat! De azok inkább fontosabb nehezen pótolható adatok lennének.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30512) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#30511) üzenetére


LonGleY
veterán

"Az lehetne akár a felhőn is, és akkor a gépen nem foglalna helyet." (#30500)

Nagy butaság lenne csak a felhőben tárolni (és nem használni az asztali klienst), ha ilyen fontosak... Mobilon meg a legtöbb nem oylan, hogy mindent átemel az SD-re, csak amit kiválasztasz. Különben is, az asztali gépen kinek nincs 50 giga szabad helye a fontos adatainak manapság :F

Ha pedig nem titkosítva kerülnek feltöltésre a felhőbe az anyagok (és most nem az SSL adatkapcsolatra gondolok, ami azért alap), elvileg ha nem is mindenki, de az adminok mindenképpen hozzáférhetnek a fájlokhoz (ki tudja, mivel szórakoznak a felhő túloldalán, szóval a home videókat inkább ne uppold :N). A SpiderOak-on kívül nem sok tölt fel így - de az meg egy lassú tetű itthon.

Személy szerint a Dropbox-ra szavazok, mert annak a legkényelmesebb az asztali kliense, gyors, és könnyen osztogatható közös mappa. Nameg ingyen kimaxolható kb. 25 gigára (logout bejegyzésem), amihez sok készülék hozzáad majd' még egyszer ugyanennyit 2 évre.

[ Szerkesztve ]

(#30513) ottoyes válasza LyonnaisFan1 (#30511) üzenetére


ottoyes
senior tag

Bármilyen gebasz lehet bármelyik rendszerrel.Legyen felhőben,a gépen,és kiírva kétszer,csak így tuti hogy nincs adatvesztés.Persze csak azoknál a cuccoknál,melyek fontosak,és pótolhatatlanok.

Ottoyes

(#30514) tomy86 válasza Tyer (#30486) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem erre gondolt és tényleg nem sok értelme.

(#30515) LyonnaisFan1 válasza ottoyes (#30513) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Így lenne a helyes! Hála istennek adatvesztés még nem volt, de nem is akarok. :D

Meg ebből is meg kéne cáfolni a harmadikat :D (Az első kettőt esélytelen)

"Az életben három dolog biztos: az adózás, a halál és az adatvesztés"

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30516) ottoyes válasza LyonnaisFan1 (#30515) üzenetére


ottoyes
senior tag

ehhehe..biztosan belevették volna a halál,és az adó mellé..csak akkor még nemvolt. :-D

Ottoyes

(#30517) Tyer válasza dokee78 (#30507) üzenetére


Tyer
őstag

Root -> Garancia vesztése...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30518) Mr X válasza Tyer (#30517) üzenetére


Mr X
veterán

A root visszaállítható - > Gari marad

(#30519) dokee78 válasza Tyer (#30517) üzenetére


dokee78
félisten

Nem mondod,hogy ezért nem ROOT-olsz. :U
Van olyan is hogy UnROOT.

[ Szerkesztve ]

(#30520) Jacak válasza dokee78 (#30519) üzenetére


Jacak
senior tag

Pont gariztatáshoz... :K

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30521) Bass


Bass
addikt

Üdv
Tud valaki normális zenelejátszót? Winamp,power amp,rocket player stb próbálva,olyan kellene ami egyszerű kinézetű és van benne EQ+mappákat is lát. Még nem találtam meg az igazit :DD

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30522) LonGleY válasza Bass (#30521) üzenetére


LonGleY
veterán

A PlayerPro egyszerű és látja a mappákat. Sőt, beállítható, hogy csak azokat lássa, és ne legyen se előadó, se lejátszási listák. Egy sötét skin hozzá. Van trial verziója is. A legjobb widgetjei és lockscreen-je neki van.

[ Szerkesztve ]

(#30523) Melack válasza Bass (#30521) üzenetére


Melack
veterán

NRG Player ?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#30524) LyonnaisFan1 válasza Bass (#30521) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

PowerAMP

[link]

Az ingyenes 14 napos. A fizetős pedig fillérekért lehet megvenni. (Jó esetben.)

Témákkal szépen testre lehet szabni a kinézetét, igaz a többsége fizetős. Bár azok is pár száz forintos tételek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30525) dokee78 válasza Melack (#30523) üzenetére


dokee78
félisten

Ebből az ingyenes ugyanúgy mint a Powerampnél csak korlátozott ideig működik vagy bizonyos funkciók nincsenek benne?

Egy ismerősnek leszedném,ha jól működik.

Powerampt én is akcióban vettem igaz 650 körül volt.

[ Szerkesztve ]

(#30526) Jacak válasza Bass (#30521) üzenetére


Jacak
senior tag

jetAudio (és a Plus verzája).

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30527) LonGleY válasza dokee78 (#30525) üzenetére


LonGleY
veterán

Az időlimitesek általában full feature cuccok, és trial-nak hívják őket. Az NRG-nél ugyan nem jelenik meg a névben ez, de itt is erről lehet szó (10 napos).

[ Szerkesztve ]

(#30528) Bass


Bass
addikt

Köszi kipróbálom ezeket is

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30529) Melack válasza dokee78 (#30525) üzenetére


Melack
veterán

10 napos próbaverzió:" Ez a 10 napos próbaverzió." - én anno vmi 22 Ft-ért vettem.

(#30530) LonGleY: ?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#30530) LonGleY válasza Melack (#30529) üzenetére


LonGleY
veterán

Bocs, azt hittem a Poweramp-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#30531) tomy86 válasza Bass (#30521) üzenetére


tomy86
addikt

Mort Player

(#30532) batai15 válasza dokee78 (#30519) üzenetére


batai15
félisten

one x-en nem....ott root gari rip

(#30533) air válasza batai15 (#30532) üzenetére


air
nagyúr

Elvileg minden készüléken garancia vesztő hatású a root-olás. (Vannak kivételek: Concorde tabok, vagy néhány olyan eszköz, ami eleve root-olt.) De mindegyiken el lehet tüntetni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30534) Victoryus94 válasza dokee78 (#30492) üzenetére


Victoryus94
őstag

Igen, azt mondták, más PIN számú fülessel jó lehet, illetve majd a következő frissítések talán javítják.
Arra voltam kíváncsi, külső program segíthet-e, van-e amivel szabályozhatom, honnan szóljon a hang.

air: én úgy tudom, csak abban az esetben veszti el a garanciát, amennyiben annak köze van a roothoz. Szoftveres hiba esetén viszont kis utánaolvasással otthon is orvosolhatók a gondok.
Ha nem kapcsol be a készülék, akkor ammúgy sem látják, rootolva volt-e. Ha egyéb hardveres hiba van (pl. jack csatlakozó) felteszi a gyárit, és a fenét nem érdekli, rootolta-e, még akkor sem, ha egyébként van benne számláló.

[ Szerkesztve ]

(#30535) batai15 válasza air (#30533) üzenetére


batai15
félisten

Rosszul tudod. Nagyon rosszul.
Pl htc one-x rootolás így néz ki-> bootloadert nyitol , utána root.- igen de bootloadert nem lehet s-offolni mert ha zárod akkor nem azt írja hogy locked, hanem relocked. Innetől kezdve bukod a garit.
De a legtöbb telefonnál sima ügy az unroot is, de ha nem akkor egy gyári szoftvert ráhúzol és volt root nincs root.
Régebben volt jellemző hogy nagy dilemma volt a rootolás.

(#30536) dokee78 válasza batai15 (#30532) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt nem tudtam. :(
Jaa igen beugrott ez az S-OFF dolog a Wildfire S-ről.

Más:
Neked Galaxy Nexus van ugye?
Mert Google Nexus keresésre Nexus 4-et dob a kereső.

[ Szerkesztve ]

(#30537) batai15 válasza dokee78 (#30536) üzenetére


batai15
félisten

Nekem igen galaxy nexus van és szeressem .
Több helyen pl cm10 oldalon is google nexusnak hívják, de sok helyen olvasni samsung galaxy nexus vagy nexus prime névvel is. (meg toguro a verizon)
Modkerben "maguro" néven ismerik.
De igaz ez a google nexus megnevezés a nexus 4re is . a kódneve " Mako"

(#30538) air válasza batai15 (#30535) üzenetére


air
nagyúr

Tehát nem lehet eltűntetni. Akkor ez így szop.s. Ilyet nem szabad megvenni. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30539) batai15 válasza air (#30538) üzenetére


batai15
félisten

Azért is adtam el többek között :D

(#30540) Jacak


Jacak
senior tag

Hátha vki érdekel egy "nélkülözhetetlen" új app... :D
[link]

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30541) Victoryus94


Victoryus94
őstag

USB-s billentyűzettel kapcsolatba lenne problémám.

-A billentyűzet angol kiosztású. (Overmax OV-KL-01)
-A tabletemen 4.2-es android van, ami (sajnos) kezeli a külső billentyűzetet
-Cél: angol karakterkiosztáson hosszan/többször lenyomva a karaktert ékezetes legyen.
-Próbáltam external keyboard helperrel, swiftkey-jel.. stb. de semmit nem érnek, az android kezeli a kiosztást.
-Lehet magyar nyelvet választani a beállítások/ szöveg és nyelv /fizikai billentyűzet menüpontban, de így pl. nem tudnék "á" betűt írni, illetve újra kéne matricázni a billentyűzetet, hogy tudjam, mely karakter mi, mert nem szokványos a billentyűk helyzete.
-Angol kiosztásnál viszont nem lehet magyar ékezetet írni.

Ötleteket várnék.

[ Szerkesztve ]

(#30542) w.miki


w.miki
veterán

Haveromnak HTC Wildfire S telefonja van, aminek 250MB a belső memóriája...
Vagyis kb. két app-ot felrak, már be is telt az egész.
Viszont van neki 16GB-os SD kártyája...
Van valami könnyen kezelhető program, amivel kezdők is be tudják állítani, hogy az SD kártyából használjon memóriát? ... leírással... :B
Vagy root, recovery, ROM telepítésre van szükség, ami még macerásabb? Meg előtte persze mindent elmenteni valahova...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30543) freemanone válasza batai15 (#30535) üzenetére


freemanone
őstag

Rosszul tudod. Nagyon rosszul. :N
Lehet resetelni a rooting status-t: [link]
(tehát relocked helyett újra locked felirat fog megjelenni)
Hozzá lehet jutni a feloldókódhoz a HTCDEV weboldal kihagysásával is: [link]
Mi több kell ahoz, hogy eltüntesd a root nyomait? Semmi. Tehát a root HOX esetén sem jár gari vesztéssel, csak keresni kell tudni és kivárni amíg XDA-n "elrendezik a telefon sorsát". Tudom, hogy ez nem mindíg volt így, de mostmár ez is megoldott.

[ Szerkesztve ]

(#30544) batai15 válasza freemanone (#30543) üzenetére


batai15
félisten

Nem rég még ez nem volt meg oldott.. Mondjuk most olvastam hogy eggyik kollega s-off hoxot vett.

(#30545) Tyer válasza dokee78 (#30519) üzenetére


Tyer
őstag

+Mr X: Ha leirjátok hogy kell csinálni One X-en, akkor beszélgethetünk....

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30546) laktop


laktop
tag

Sziasztok!
Adott egy Prestigio Multipad Tablet PC. Telepítettem rá a Virtual button Bar trial alkalmazást. Ez rendben működött, tette a dolgát. Amikor lejárt a trial, akkor megvásároltam. Viszont ezt már minden egyes újraindítás után a Beállítások->Kisegítő lehetőségek->Szolgáltatások->Virtual Button Bar alatt be kell kapcsolni. Hogyan lehet azt beállítani, hogy a tablet PC indítása során automatikusan induljon el ez a szolgáltatás/alkalmazás is?

Az alkalmazás beállításainál van egy olyan lehetőség, hogy "Service Enabled->Check to Start Overlay". Ha ezt bepipálom, akkor is csak azt érem el vele, hogy a képernyőn megjelenik a virtuális gomb, de ha nincs elindítva a szolgáltatás, akkor nem reagál az érintésre.

"- Mennyire vagy túsz? - Sörhöz hozzáférsz?"

(#30547) #41133696 válasza w333 (#30418) üzenetére


#41133696
törölt tag

Király lett :C

(#30548) megint én


megint én
őstag

Nem tudom valaki használ-e ProCapture programot... Nagyon szép képeket csinál, sok funksön, stb. DE(!) k.rvára lefagy 3-4 kép készítése után. Ez miért lehet?

Ja, és ha egyszer lefagy akkor utána el sem indul, csak telóresi után.

[ Szerkesztve ]

(#30549) megint én válasza megint én (#30548) üzenetére


megint én
őstag

Sőt, most látom, hogy bármelyik másik fényképezős appba bemegyek ott is csak feketeség... :Y :Y Na ez furcsa.

Szerk... AAAztaaa Resi után a gyári fényképezőn is megmaradtak az ottani beállítások... Na ezt hogy a p.csába?

(#30550) Jacak
Ja, ez így szar... Pedig ezt leszámítva valami hihetetlen jó progi. SOKKAL szebb képeket csinál.

[ Szerkesztve ]

(#30550) Jacak válasza megint én (#30548) üzenetére


Jacak
senior tag

Nálam is produkál iyesmiket,és már egy ideje keresgélek vmi normális kameraappot az ilyen dolgok miatt... :U

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.