Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31552) xrvman válasza fdisk (#30890) üzenetére


xrvman
őstag

Dolgoznak a Google-s fiuk :)
Jó lett a webes Playban újra ott van a készülékem immár. Happy

(#31553) raziel01


raziel01
veterán

Nem kicsit szemét a google. Még mobilnettel is van reklám a youtube videók előtt a youtube app-ban.
Wifi-vel még oké lenne. Pár megát leszív a reklám szvsz.

(#31555) #13110016 válasza xrvman (#31552) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen én is látom, de hogy lehet onnan törölni?
Nekem ott van az utóbbi 6 telefonom:S

(#31557) petipetya válasza raziel01 (#31553) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsi voltam, ezért ezt leellenőriztem.

Egy 5 mp-es reklám + 4 perc 1 mp-es videó alatt 35MB adat fogyást mutatott a telefon a beállítások / adathasználat / wifi fül / YouTube alatt.

Ergo 246 mp volt 35MB. Innen már egyszerű arány számítással kijön, hogy az 5 mp-es reklám 0,7MB adatot evett meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31558) Deck válasza petipetya (#31557) üzenetére


Deck
titán

Aksit is viszik. De én nem látok reklámot a YouTubenál. Biztos az adaway miatt.

PS5

(#31560) atillaahun válasza Deck (#31558) üzenetére


atillaahun
veterán

Hasonlóképpen.

(#31561) Tyer válasza air (#31495) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31562) xSide válasza Jazz (#31513) üzenetére


xSide
őstag

Teló tipusa mi? Applistát adnál amik telepítve vannak, hátha aki már járt így rögtön kiszúrja?

ui. 2 év alatt még nem sikerült ilyet produkálnom...

(#31563) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Meg tudnátok mondani, h a titanium backup ingyenes verzió hová menti a játékok mentéseit? Ki lehet azt valahogy szedni, h megőrizzem, ha valami gebasz van a telóval?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#31564) punky10


punky10
addikt

Sziasztok. Volna egy problémám.Adott egy Xperiax Go készülék,amin eddig ICS alatt az ExDialer hiváskezelőt használtam probléma nélkül(pro verziót,bár ennek szerintem nincs jelentősége).Frissitettem JB-re ,és azota mind az ExDialer,mind a gyári hiváskezelő vertikálisan elnyujtva jeleniti meg a hivó(vagy hívott)képét,kb 3/4 képarányban.Viszont a Gmgail fiókomban a cimtárban ha hozzárendelek egy képet,akkor csak egy 1/1 arányú négyzetet tudok kijelölni.És ez jelenik meg nálam széthúzva.
A kérdés:hogy lehet elérni,hogy normális kép jelenjen míg hiváskor.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#31565) Probert75 válasza persnongrat (#31521) üzenetére


Probert75
addikt

Már látom, tényleg indulgat újra magától a Google Play Music, ha a wifi vagy a net aktív. Így kénytelen voltam letiltani az üzemelését.
De megtaláltam a legszebben szóló zenelejátszót. A CityGlo Music Player szól a gyári fülesemmel a legszebben. Az equalizer és az egyéb beállításai nagyon jól összhangba hozható. Másnak is ajánlom, aki szépen szóló zenelejátszót keres éppen.

[ Szerkesztve ]

(#31566) tomy86 válasza tonyqa23 (#31563) üzenetére


tomy86
addikt

Gondolom oda, ahova a fizetős verzió is, ha nem állítottad át. sdcard/TitaniumBackup
De a TB beállításaiban meg tudod nézni, hogy mi van beállítva. menü - beállítások - biztonsági mentés mappájának helye

(#31567) tonyqa23 válasza tomy86 (#31566) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hát átsiklottam a könyvtára fölött, én sokkal mélyebb könyvtárakban keresgéltem. Kössz.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#31568) Jacak válasza jonnyjoker01 (#31559) üzenetére


Jacak
senior tag

Már befejeztem,és elnézést. :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31569) Bozek válasza petipetya (#31557) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szép dolog a matematika, csak ebben az esetben semmit sem ér. Nem ismerjük se a reklám, se a videó bitrátáját. Ezt csak úgy tudnád leellenőrizni, ha a reklám után kilépsz a Youtube-ról és megnézed.

(#31570) lanora


lanora
csendes tag

Sziasztok!

Van olyan mail app ami több címet is tud kezelni?

Van olyan app ami kb. egy paint és irfanview szintjén van?

(#31571) Bozek válasza lanora (#31570) üzenetére


Bozek
nagyúr

A gyári e-mail nem jó? Az is kezel több címet. Vagy ha mindegyik cím GMail-es, akkor meg a gyári GMail.

(#31572) air válasza lanora (#31570) üzenetére


air
nagyúr

"Van olyan mail app ami több címet is tud kezelni?"

Én eddig csak ilyen láttam. Saját tapasztalat alapján a legjobb a Maildroid.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31573) Jacak válasza lanora (#31570) üzenetére


Jacak
senior tag

Pl. K-9,K10(K@Mail),Kaiten,ProfiMail.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31574) Jazz válasza persnongrat (#31549) üzenetére


Jazz
veterán

Van olyan app ami ezt csinálja. Aktív marad a proxi sensor, így annak aktiválásával ébreszt. De azt látod ha aktív (vörösen az infravörös sugárzót).

(#31562) xSide: valami olyanra gondoltam, ami megmutatja mi az a process, amitől ez történik.

free your mind

(#31580) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Már mi a rák lehet ezzel az Apex launcherrel? :W

Ma már másodszor csinált Force Crasht és teljesen összeomlott a program :W

Újraindítom a telefont, hogy a powerampnél működjön a musicfx, errefel a bekapcsolás után összeomlott a launcher. (másodszor.)
A telefon alig bírt elindulni. (és egy jó fél percre meg is fagyott, a bekapcsoló gombra sem akart reagálni.)

Remélem az FC-zést a jövőben hanyagolni fogja a program, nem szívesen uninstalálnám le. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31582) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#31581) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az FC legalább egyezik :D :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31585) Bozek válasza tomy86 (#31583) üzenetére


Bozek
nagyúr

+1
Ez így van. Meg amúgy se tudod megmagyarázni neki. Az írásából is az jön le, hogy ő azok közé tartozik, aki elhiszi, hogy a trafiktörvény a nem dohányzók védelmének az érdekében jött létre...

(#31586) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok! Van-e olyan program / módszer, amivel a legtökéletesebben lehet kisebb memókártyáról nagyobbra költözni? Tudniillik a régin vannak olyan programok szemetei is amiket már ezer éve töröltem, nem is használom, csak valami fileszemetet otthagyva millió egy mappát generálva léteznek még. Ezeket pedig nem akarok fölöslegesen átmásolni az új kártyára. Van valami progi ami érzékeli, hogy mik azok amik fenn vannak programok és az azokhoz (+fotók és zenék) tartozó fileokat menti át valahova (akár felhőbe)?
Vagy mit javasoltok?
A copy-paste is megoldás lehet, de mint mondtam, nem szívesen másolgatok fileszemetet fölöslegesen.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31587) fatal` válasza spanyoll (#31586) üzenetére


fatal`
titán

Nem hiszem, hogy bármilyen program meg tudná mondani mit használsz és mit nem, mert az alkalmazások össze-vissza írkálnak az sd-re.

Szerintem mentsd le az egészet PC-re és kézzel másold vissza az újra, ami kell. Ami nem azt meg a végén letörlöd.

(#31589) petipetya válasza Bozek (#31569) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igaz, a napfolt tevékenységet is kihagytam az egyenletből. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#31590) xSide válasza LyonnaisFan1 (#31580) üzenetére


xSide
őstag

Egy elcseszett frissitést kapot, tedd vissza a 2.0.6 verziót, az még jó volt...

[ Szerkesztve ]

(#31593) busman


busman
addikt

Króm helyett melyik böngèszőt?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#31596) darvinya válasza ux1 (#31595) üzenetére


darvinya
titán

Már levédettem. :DDD

(#31593) busman

Z topikban ment 1 válasz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31599) Jacak válasza spanyoll (#31586) üzenetére


Jacak
senior tag

Üdv.Ha jelenleg a régi karid van,sztem kipróbálhatnád a Clean Master-t,ez az app nálam elég jól takarít,persze mikor felméri a cuccost,érdemes átnézni,és szelektálni,h. mik azok,amik még kellenek.Ja,és üres mappákat is kilistázza.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.