Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31101) Gyuc válasza iratus (#31095) üzenetére


Gyuc
aktív tag

amennyiben nem írod bele a helyet hogy honnan akkor kérdezheted:)

[ Szerkesztve ]

(#31102) w333 válasza VD (#31100) üzenetére


w333
félisten

Azt írják hogy egyre több telefonra is elérhető lesz :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31103) JeffDebr válasza air (#30985) üzenetére


JeffDebr
tag

korai volt az öröm. igaz első csatlakozásra szuper volt, de...
a program újbóli indításakor már már egy másik :Y LAN hálózat megosztását
engedélyezte (először a "digi" másodszor meg vmi "Local Area Connection")
aminek lassabb a sebessége. a telefonon első alkalommal
a WiFi jel kék lett, a másodiknál szürke maradt, mintha nem is csatlakozna,
pedig azt írta, csatlakozott a hálózathoz! az pedig kevés volt a mobilnak,
h bármilyen program elinduljon. pl.: facebook, earth, youtube
most a connetify-jal szenvedek, mert a Win7 közel 400megányi file-t
frissít a telepítéséhez. :Y kiváncsi leszek mi lesz a vége :O

ja és csak EGY kábeles net van itthon!

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#31104) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Létezik olyan progi / megoldás, amivel meg lehet változtatni a hívás fogadás vagy elutasítás módját?
Gondolok itt arra, hogy bejövő hívásnál a zöld vagy a piros ikont húzom az ujjammal... Az a gondom, hogyha rosszul érek hozzá (pl zsebből kivétel során), és nem húzom elég ideig a zöld ikont, csak hozzáérek, akkor az olyan, mintha kinyomtam volna a hívást...
Valami olyan megoldás érdekelne, amiben elég csak hozzáérni a zöld vagy a piros gombhoz (mintha billentyűzetes teló lenne), és ekkor fogadja vagy elutasítja a hívást...
Létezik ilyen megoldás? :F
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#31105) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek vírusirtó programokkal kapcsolatban. Érdemes telepíteni egy ilyen alkalmazást a telefonra (persze én is olvasok és hallok dolgokat a mobilvírusokkal kapcsolatban, de nem vagyok ezzel a témával képben)? Ha igen, akkor melyiket ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31106) Tyer válasza wardemi (#31093) üzenetére


Tyer
őstag

Llama-val iskompatibilis? Mi ez a prog amugy? Hogy műkszik?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31107) Deck válasza dauphin (#31105) üzenetére


Deck
titán

A legfontosabb, hogy ne warezolj és nem lesz gond és akkor nem kell vírusirtó. Ha warezolsz a vírusirtók sem segítenek. Esetet, Nortont ajánlom.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31108) dauphin válasza Deck (#31107) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm. :) Warez szóba sem jön (szerencsére ingerem sincs rá), álmomban sem tenném. :N

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31109) gipsztigris válasza Deck (#31107) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mert a Playről még soha senki sem szedett össze vírust, ugye? :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#31110) air válasza EmberXY (#31104) üzenetére


air
nagyúr

Parancsolj!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31111) wardemi válasza Tyer (#31106) üzenetére


wardemi
senior tag

Ez egy plugin ami (root jog kell) nagyobb szabadságot add a telefonhoz, pl hogy kilövi az appot, ha van custom rom akkor még többet add, nálam taskerhez alap volt fizusa is. Van benne egy helper rész azt is rakd fel kb bármihez bele tudsz nyúlni. Én ezzel állítom az nfc-t, gps-t, kill app stb per pill.

dauphin

TrustGo-t használok múltkor néztem utána (hétvégén) az av-test első helyet ért el februárban azt hiszem van egy pdf amit le lehet tölteni és látod a tesztet. (Jha és teljesen free még 1-2 plusz is van hozzá pluginszerű)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#31112) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok! Tudtok olyan appot ami a ramot tisztítja, de nem úgy mint egy task killer, hanem pl. ha megnyitok egy nagyobb rendszerigényû alkalmazást, bezàrja az összes megnyitott alkalmazást/ futó szolgáltatást?

Üdv. Johnny

(#31113) VD válasza gipsztigris (#31109) üzenetére


VD
őstag

Azért ahhoz kell egy nagy adag ostobaság is, hogy valaki a play-ről nyeljen be valami vírusos programot....

(#31114) Tyer válasza wardemi (#31111) üzenetére


Tyer
őstag

De nem kell root, köszönöm.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31115) gipsztigris válasza VD (#31113) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen, de ez hogy jön most ide? A kijelentés úgy szólt, hogy ne warezoljon és nem lesz baj! Ergo! Ha a Playről szed le programot, ott nem érheti baj! És erre kérdeztem vissza. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#31116) fatal` válasza gipsztigris (#31109) üzenetére


fatal`
titán

Aki a playről vírust szed össze az balf*sz. :)

Nem 10 letöltéssel rendelkező angry birdsöket kell feltelepíteni. Meg meg kell nézni mihez kér jogot egy app, nem egy nagy munka.

(#31117) atike válasza fatal` (#31116) üzenetére


atike
nagyúr

Háááát.... Szerintem azért annyira nem bonyolult összeszedni onnan valami vackot. :U Sokan nem nézegetik az engedélyeket, csak rákeres valamira ami kell neki és rakja is fel.

A Facebook app is hiába kér jó sok engedélyt, mégis felrakják sokan... :D :DDD ;] :P

(#31118) Maximusz válasza air (#30608) üzenetére


Maximusz
aktív tag

köszönöm mindenkinek a sok program lehetőséget, de melyik képes akár fényképet is készíteni a "tolvaj" környezetében, akár távolról ( vagy automatikusan ) és küldi el mailban, ha net kapcsolatot talál?

(#31119) air válasza jonnyjoker01 (#31112) üzenetére


air
nagyúr

Igen. Úgy hívják Android rendszer. :D Takarít magának annyi helyet amennyi kell, azokból amikből lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31120) VD válasza gipsztigris (#31115) üzenetére


VD
őstag

Alapvetően a play-en látod, hogy milyen hozzáféréseket kér egy alkalmazás, és ha számodra gyanús, akkor nem töltöd le. Warez esetén erre esélyed sincs.
Sajnos mint minden, a play sem 100%-os biztonságú. Ennek ellenére 2009 óta használok android-ot, és még egy vírussal, trójaival nem akadtam össze a play-en!

[ Szerkesztve ]

(#31121) Berv


Berv
csendes tag

Sziasztok!

Foglalkozik valamelyikőtök a Maverick nav. progival?
Segítség kellene :)
Köszi

Nem vagyok aláírásra jogosult !

(#31122) dauphin válasza wardemi (#31111) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm szépen a tippet. Ránézek! :K

Látom, megoszlanak a vélemények a vírusokkal kapcsolatban! ;]

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31123) jonnyjoker01 válasza air (#31119) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát köszi :)

Üdv. Johnny

(#31124) air válasza jonnyjoker01 (#31123) üzenetére


air
nagyúr

Igazán nincs mit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31125) gipsztigris válasza VD (#31120) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi! ;)
Nincs szükségem a play bemutatására. Viszonylag nagy biztonsággal és gyakorlattal kezelem a Google play alkalmazást.
Viszont a felhasználók nagyobbik része nem nézi a jogosultsagokat és ezt használják ki a rosszindulatú szoftverek készítői.

És warez programnál már találkoztál vírussal vagy trójaival? :-)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#31126) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

HI!

Offline térképes alkalmazás androidra :).

HuMap-ot próbáltam de az nem jött be :S..

Tudnátok ajánlani nekem valami jó navigációs alkalmazást csak az a lényeg ,hogy offline térképes legyen és ingyenes :)..

Köszi :R

(#31127) busman válasza AsusBoy (#31126) üzenetére


busman
addikt

Osmand..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#31128) goom válasza AsusBoy (#31126) üzenetére


goom
senior tag

Az OsmAnd ingyenes verzióját nézted már?
Szerintem kellemes - főleg az árához képest...

(#31129) dauphin


dauphin
aktív tag

Újra én! ;) Egy másik kérdés: ha él a mobilinternetem és emellett a wifi is be van kapcsolva, akkor a telefon alvó állapotában melyiket használja adatforgalmazásra? Vagyis: a wifi nem csatlakozik le a hálózatról (nem veszti el a jelet), amikor kikapcsol a kijelző? Az lenne a lényeg számomra, hogy okostelefonhoz méltóan a wifi-t preferálja (tegye első helyre) a mobilinternet ellenében, ha mindkettő működik. Nem akarom kézzel be- és kikapcsolni a mobilinternetet (bár ez is egy lehetőség), ha ezt a választást automatikusan elvégzi a mobil saját maga. Mert a munkahelyemen és otthon is van wifi, amit használhatok. Költséghatékonyság. :) Szeretném a mobilinternetes limitemet minél lassabban felélni a havi ciklus alatt. Ha alapból nem így van, akkor ezt a beállításokban lehet változtatni?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31130) #40351744 válasza dauphin (#31129) üzenetére


#40351744
törölt tag

Elméletileg ez Android szinten ( tehát nem telefontól függően ) úgy van megoldva, hogy ha mindkettő él, és aktív, akkor a Wifit használja. Amint megszűnik a wifi jel, átvált mobilnetre.

(#31131) Tyer válasza dauphin (#31129) üzenetére


Tyer
őstag

Ezt is teszi
Egyébként a váltást én Llama-val oldom meg. Tasker ugyna ezt tudja

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31132) fasirTTT válasza fasirTTT (#31080) üzenetére


fasirTTT
őstag

valaki ?

(#31133) dauphin válasza Tyer (#31131) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm szépen. A Llama-ról sok jót írnak a hozzászólól a play-en. Megnézem magamnak. Mit kell róla egyébként tudni? Mi az, amire jó szívvel ajánlanád?

(#31130) Xiawave: Köszönöm. :R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31134) AsusBoy válasza busman (#31127) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Köszi mindenkinek :) :R

(#31135) razorka777 válasza fasirTTT (#31132) üzenetére


razorka777
veterán

Én nem találtam ilyen alkalmazást. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31136) Jacak válasza dauphin (#31133) üzenetére


Jacak
senior tag

Nálam már úgy másfél éve alapprogi... :)
Feltétel-művelet.Ez a lényeg.De nem képekkel operál,mint a Tasker,hanem szöveges.
A teáltalad kívánt feladatra abszolúte megfelelő,én is használtam már erre.Pl.
feltétel:
-Kijelzővilágítás KI,és wifi-kapcsolat bontva,
művelet:
-Mobil adatkapcsolat BE.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31137) Bozek válasza BigT (#31076) üzenetére


Bozek
nagyúr

ICS és HC alatt a Hide Bottom Bar elvileg megy root nélkül is. JB alatt azt írják, hogy nem, szóval ha az van a gépen, akkor ez megint bukta. Kipróbáltam, tökéletesen működik (de mivel nálam JB van, így csak root-al tudtam megnézni). Persze visszakértem a pénzemet a próba után, mivel nekem a full!screen is megteszi. :)

(#31136) Jacak: Hol vannak képek a Tasker-ben? :D

[ Szerkesztve ]

(#31138) Bozek válasza Bozek (#31137) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lejárt a szerkesztési időkeret.
A Hide Bottom Bar másik pozitív tulajdonsága, hogy Tasker plugin-ként is működik. :)

(#31139) Jacak válasza Bozek (#31137) üzenetére


Jacak
senior tag

Akkor ábrák,ezen ne múljon.. :D

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31140) Bozek válasza Jacak (#31139) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sok ábra van a Tasker-ben, tényleg. :D
Azok amúgy se mutatnak semmit, mert például a Screen event alatt az almenüben már mindegyiknél ugyanaz van. Na meg minden oda van írva szövegesen is.

(#31141) Tyer válasza dauphin (#31133) üzenetére


Tyer
őstag

Amire én használom...
Ha itthon vagyok,Wifi be, 3G ki, és leveszi a hangot 80%-ra(7böl 6)
Este 10-6ig leveszi a hangot 2-re.
Ha elmegyekitthonrol, akkor 40 percenként 2 percre bekapcsolja a netet, és szinkronizál.
Ha elinditok bizonyos app-okat, akkor bekapcsolja a netet.
Ha a Waze-t inditom,a GPS-t is bekapcsolja.
Én ilyenekre használom.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31142) Jacak válasza Bozek (#31140) üzenetére


Jacak
senior tag

:)) Sebaj,maradjunk az eredeti mondandómnál,miszerint a Llama szöveges.Nem elsősorban,hanem csak szöveges.Jah,és ingyenes,és tud magyarul,nem is akárhogy,pl. "OK" helyett "Frankó" szerepel benne több helyen. :)
(#31141) Tyer:
:K

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31143) Tyer válasza Jacak (#31142) üzenetére


Tyer
őstag

És oylan cuki az a kis láma :)) ;]

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31144) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Van arra valami megoldás hogy egy bizonyos appot valamilyen jelszóval le tudjak védeni? Esetemben a google+ appnál szeretném azt elérni, hogy ha kijelentkezek az appból, akkor csak úgy lehessen belépni, hogy valamilyen jelszót kérjen? Normál esetben sok app ilyen, de mivel a google+ a teló gmail fiókját használja, nem kér jelszót, elég csak a megjelenő email címre bökni. GB van a telón.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#31145) Tyer válasza Foose (#31144) üzenetére


Tyer
őstag

Válogass

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31146) Foose válasza Tyer (#31145) üzenetére


Foose
addikt

Igaz pillanatnyilag mobilról vagyok, de semmi találat jön. Gondolom keressek hasonló nevű appra...?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#31147) kovisoft válasza dauphin (#31129) üzenetére


kovisoft
őstag

Előttem már leírták, hogy ha be van kapcsolva a wifi, akkor azt használja. Azt viszont, hogy a telefon alvó állapotában mi legyen a wifivel, külön lehet szabályozni a wifi beállításokban (legalábbis ICS-ben, de gondolom JB-ben is). Ehhez a wifi kapcsolatoknál kell egy menü gombot nyomni és az "advanced" (magyar változatban nem tudom, hogy hívják) menüpontot kiválasztani. Itt be lehet állítani, hogy alvó állapotban mindig/soha/csak tápon maradjon a wifi bekapcsolva.

(#31148) BigT válasza Bozek (#31137) üzenetére


BigT
senior tag

ezzel is próbálkoztam tegnap, de nem ment. Azért köszi. Megoldjuk egy plexi lap felszerelésével :)

Samsung S7 edge

(#31149) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Van nekem 1 Xperia P telefonom. Létezik erre ingyenes GPS, de olyan, amihez nem kell állandó net kapcsolat?

(#31150) Deck válasza forras2 (#31149) üzenetére


Deck
titán

A P topikban már kaptál erre választ.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.