Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) Deck válasza skyli (#31300) üzenetére


Deck
titán

ICQ hanghívásra jó is.

Én barátnőmmel whatsappozok egész nap ahogy a család minden tagja is imádják főleg azt a rengeteg smylit :D

PS5

(#31302) Bozek válasza dobostorta (#31289) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha a Phone storage-et átállítod, akkor mi történik? Mivel alapesetben az sdcard0 a belső tárhely, az sdcard1 pedig a microSD. Szóval ha Phone storage-re van állítva, akkor ő az sdcard0-át veszi annak, de itt fel van cserélve. Persze ez csak egy tipp.

(#31303) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Aki sokat van uton, annak ajanlom a Traffi Hunter-t, en ma teszteltem elesben, tenyleg hasznos app. :C Olyan traffit is jelez, amit nem a yard tesz koze, 3 ilyenbe is belefutottam. Nalam 5*-ra vizsgazott.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#31304) quailstorm válasza OgKush (#31232) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elég valószínűtlen hogy nem megy, de azért van a 7napos próbaverzió, hogy minden probléma (vétel) nélkül megbizonyosodj. De menni fog, és smoothabb lesz mint egy iGO.

(#31305) dauphin válasza dodopek (#31280) üzenetére


dauphin
aktív tag

Biztos, hogy jobban terheli az aksit, de olvastam olyan infót is, hogy kevesebbet eszik, mint a 3G (egyelőre jól bírja a strapát a 4050 mAh-es aksim, bár ez egyéni, mindenkinél más és más lehet az érték). De erre mondják azt, hogy valamit valamiért. :K De azt ne felejtsd el, hogyha ez az opció ki van választva, akkor folyamatosan keresi a wifi kapcsolatokat a mobil, és ha talál, akkor arra kapcsolódni is akar majd. Azonban, ha az jelszavas, akkor hiába szeretne, nem fog tudni. Ugyanakkor emiatt a mobilinternet sem megy, mert ugye a wifi van preferálva. Tehát ha útra kelsz otthonról vagy a munkahelyedről, a wifit ki kell lőni, mert különben tán órákra is kieshet a szinkronizáció.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31306) petipetya válasza Deck (#31301) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez az icq még létezik? 16 éves koromban találkoztam vele, most pedig kétszer ennyi vagyok. :o

"nincs rá lezsóidő"

(#31307) Deck válasza petipetya (#31306) üzenetére


Deck
titán

Persze és minden platformon elérhető. Az új androidos kliensükbe van már videóhívás is. Playen is csak jókat írnak róla, én kipróbáltam minden úgy megy ahogy kell.

PS5

(#31308) xenom0rph válasza skyli (#31300) üzenetére


xenom0rph
őstag

viberrrr.........

halahala

(#31309) jonnyjoker01 válasza xenom0rph (#31308) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

+1 :K

Üdv. Johnny

(#31310) Jazz


Jazz
veterán

Erre valaki? [link]

free your mind

(#31311) KurtCobain válasza xenom0rph (#31308) üzenetére


KurtCobain
őstag

(#31312) #41133696 válasza dokee78 (#31292) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja ,csak Nexus 7 táblagépemmel egyelőre nem kompatibilis :( Mondjuk iPad 2 tulajosok gépeivel sem...

(#31313) Gyuc válasza Jazz (#31310) üzenetére


Gyuc
aktív tag

szerintem skype.

(#31314) skyli


skyli
senior tag

kakaotalk eddig működött, ő hallot tiztán, én őt csak vmi csipogást xD icq még töltődik le :)

(#31315) jobbacsabba válasza air (#31283) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :R

(#31316) Jazz válasza Gyuc (#31313) üzenetére


Jazz
veterán

És ha skype, nem lehet ezt a funkció kikapcsolni valahogy? Néztem de semmi ilyesmit nem találtam. Most csak emiatt nem szívesen törölném.

free your mind

(#31317) vgyuri válasza skyli (#31293) üzenetére


vgyuri
őstag

Lehet, hogy tiltva van a mobilnetjén a voip programok használata.

(#31318) quailstorm válasza skyli (#31314) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vodafonos? Mert az is lehet gond. Telenornál belassított mobilnettel Skype Ace2-őn hibátlan.

(#31319) chab7 válasza petipetya (#31306) üzenetére


chab7
addikt

Én is meglepődve olvasom (ráadásul én már 4 évvel öregebb is vagyok nálad), de most meg is nézem, mert anno nagyon jó kis program volt. Akkor még win98-on, ma meg már wint sem használok, de az icq lehet hogy most is jó. Kap egy esélyt.

(#31318) quailstorm: Telenor nem is tud lassítani. (Vagy már tud :F )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#31320) Imifej válasza tomy86 (#31249) üzenetére


Imifej
senior tag

Köszi. Jó a link, de sajnos nem jön be az élő adás, errorral megáll. Csak a rádiók szólnak. Érdekes, hogy Galaxy mini2-n megy pedig az csak 2.3.6-os android. Tablet pedig 4.0 Navon Platinum 10

[ Szerkesztve ]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#31321) tomy86 válasza Imifej (#31320) üzenetére


tomy86
addikt

Nem az android verzión múlik. Nekem 4.0.4-en működött, bár csak az m1, m2 és a duna volt nézhető.
Az a hw igény is marhaság, amit az egyik véleményben írnak: "2x1.2ghz-es processzor. Mali 400 GPU 1GB RAM 1024X600"
Nekem egy 2 éves Xperia Rayen hibátlanul működött. 1GHz CPU, 512MB ram és Adreno 205 GPU.

[ Szerkesztve ]

(#31322) Silverr


Silverr
aktív tag

A legújabb chrome-ban néha villogó négyzetek jelennek meg valamint darabosabb lett a görgetés. Csak nálam?

(#31323) Deck válasza Silverr (#31322) üzenetére


Deck
titán

Nálam minden jó.

PS5

(#31324) szlovibuki


szlovibuki
tag

Sziasztok!

Melyik a legpontosabb időjárás vagy komplett meteorológiai app? Az sem baj, ha fizetős. Eddig a gyári appot használtam, de egyrészt csak félóránként tud frissíteni, másrészt előrejelzés nincs, csak a jelenlegi időjárást mutatja, azt is pontatlanul, AccuWeather-ről szedi az adatokat.

(#31325) LonGleY válasza szlovibuki (#31324) üzenetére


LonGleY
veterán

Válogass!

Nekem az Aix és a Palmary.

[ Szerkesztve ]

(#31326) LonGleY válasza chab7 (#31319) üzenetére


LonGleY
veterán

Annak idején én ICQ-val szélmalomharcoltam a foshányadék MSN ellen. Már akkor tudott offline üzeneteket (olyan, amit fellépéskor kapsz meg egy már offline usertől), nem fagyott szanaszét milliószor, kultúrált kliense volt. 3rd party kliensekkel is remekül együttműködött, de ez most sincs máshogy (Xabber, imo messenger, Trillian, Pidgin stb.). Az MSN mindig is az idióta smiley-kat, gif-eket és malware-eket kajáló basic felhasználók IM-je volt a szememben. Kérdés, hogy mennyire vannak ad-ekkel elárasztva a mai ICQ kliensek...

(#31327) hunfatal: 98-ból szerintem nem sok tapasztalatot érdemes átemelni... :] Az XP-s korszakban nekem még simán ment az ICQ-zás, az akkori WLM-ektől megőrültem.

[ Szerkesztve ]

(#31327) fatal` válasza LonGleY (#31326) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, én világ életemben rühelltem. Igaz, még akkor használtam, amikor 20 jegyű számokkal operált és az istennek nem lehetett kikapcsolni az idióta pittyogását, gondolom ezek később változtak, a hang lehet, hogy csak egy bugos verzió volt. Ez még win98 alatt volt. Később az összes ismerősöm MSN-t használt így arra váltottam.

A WLM-mel, ha rendesen használtad nem volt semmi gond. Custom smilekat ki lehetett kapcsolni.

Bár a Skypeot mindig is jobban szerettem. Az összes im közül a legótvarabb sztem a facebook chat, de mostanában mindenki azt használja, így kénytelen voltam beleintegrálni a Skypeba, sajnos.

(#31328) air válasza fatal` (#31327) üzenetére


air
nagyúr

Aki olyan gyökér, hogy a fércbukon csetel, annak nem érdekelne a mondandója. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31329) Tyer válasza air (#31328) üzenetére


Tyer
őstag

Mi bajod vele?
(#31324) szlovibuki: Ez a kérdés rád is vonatkozik :)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31330) Jacak válasza szlovibuki (#31324) üzenetére


Jacak
senior tag

Pl. a TWN(The Weather Network),v. a The Weather Channel app(ez utóbbi tud magyarul),mindkettő tud előrejelzést,órákra,napokra bontva.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31331) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Keresek egy Catch Notes alternatívát, egyszerű, könnyen kezelhető jegyzet appot képkiválasztási lehetőséggel a galériából. A Keep tetszene, de a mostani frissítéssel még nincs benne jegyzet megosztás, ami fontos lenne számomra. Tudtok hasonlót javasolni? Előre is köszönöm.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#31332) Tyer válasza Edi77 (#31331) üzenetére


Tyer
őstag

Trello. Elsöre lehet annyira nem tűnik könnnyűnek, de kis gyakorlással nagyon jó!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31333) Edi77 válasza Tyer (#31332) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm, tetszik, bár tényleg bele kell rázódni :) Volt nekem egyszer egy jegyzet appom, már nem emlékszem, melyik, abban is volt megosztás, de a pontos helyet is hozzá lehetett adni. A Trelloban ilyet eddig nem találtam.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#31334) LonGleY válasza Edi77 (#31333) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogy kell elképzelni a "pontos helyet"? Mi funkciója, és milyen formában adod meg?

És aki már próbálta, a Keep-ben ez hogy működik? Esetleg kooperál a térképben elmentett pontokkal, vagy csak városokat lehet megadni a helyalapú értesítéshez? Már ha van net persze, mert anélkül keresni sem lehet...

[ Szerkesztve ]

(#31335) Edi77 válasza LonGleY (#31334) üzenetére


Edi77
őstag

A jegyzet megosztása mellett volt lehetőség megjelölni a pontos helyet, miután kiválasztottam a kontaktlistából az adott személyt, hogy pl. hol találkozzunk vagy én hol tartózkodom.

Nekem jobban tetszett a térképes megoldás, a másiknak nem kellett annyit keresgélni a térképen :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#31336) LonGleY válasza Edi77 (#31335) üzenetére


LonGleY
veterán

Szóval dedikált részbe írod.. de.. így is hozzá tudod csapni egy zárójelbe, nem? :]

(#31337) LonGleY válasza Edi77 (#31335) üzenetére


LonGleY
veterán

Értem. A Trello-ban ilyen nem hiszem, hogy lesz, mert egészen más a koncepció, de talán a Keep-nél várható még pár nagyobb ugrás a feature-ök terén. A Drive és a közösen szerkeszthető dokumentumok után csodálkoznék, ha nem használnák ki itt is a közösködős potenciált.

(#31338) Edi77 válasza LonGleY (#31337) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! Eddig túrtam a Playt, de csak nem találom... várok a Keep frissítésre, hogy legyen megosztás benne, s addig meg használom a Trellot. :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#31339) quailstorm válasza chab7 (#31319) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tekintve hogy egyszer pont duma közben fogyott el az adatforgalma, és látványosat romlott a kép és a hangminőség (BIOS-t mutogatott épp), ezért biztos vagyok benne hogy tud lassítani.
De van fix díjcsomagjuk is, amikor ha lejárt a keret, nyekk és vége.

(#31340) Fall-N válasza Edi77 (#31338) üzenetére


Fall-N
veterán

Springpad-ben van kollaboráció.

Más: Sokan ajánljátok a Taskert, Llamat én a magyar fejlesztésű E-Robotot vettem meg és azt ajánlom. :-)

(#31341) Edi77 válasza Fall-N (#31340) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm Neked is, de egy tök egyszerű appra lenne szükségem.. :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#31342) #59070464


#59070464
törölt tag

Létezik olyan app (AirDroid helyett), amivel netről letöltött file-t egyből a telefonra tudok menteni WiFi-n keresztül?

(#31343) petipetya válasza LonGleY (#31334) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Térképen elmentett pontokat egyenlőre nem ismeri. Hiába írom be az otthon vagy a munkahely szavakat, a Térképpel ellentétben a Keep ezekre csak bután pislog. Egyszóval pontos címet lehet neki megadni (utca/házszám).

"nincs rá lezsóidő"

(#31344) xSide válasza #59070464 (#31342) üzenetére


xSide
őstag

FTP Szerver, vagy ES fájlkezelő 'Gyors elérés' és nyitsz egy ftp://......... új ablakot intézőben, kedvencként menthető.
Viszont root-olt telóval az SMB-s lehetőség hozzáadva hálózati eszközkézként a telót (ami, mint egy partíciót úgy kezeli) még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#31345) BDave


BDave
őstag

Próbálta már valaki ezt az appot?
Disable Service

Arra szeretném használni, hogy a Facebook-ot kilőjem a háttérből.

(#31346) razorka777 válasza BDave (#31345) üzenetére


razorka777
veterán

Kényszerített leállítás,vagy fagyasztás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31347) air válasza BDave (#31345) üzenetére


air
nagyúr

Ha nem használod, le kell tiltani, vagy fagyasztani!
Ha használod, akkor futni fog, vagy használhatod a Greenify-t.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31348) BDave válasza razorka777 (#31346) üzenetére


BDave
őstag

Kényszerített leállítást végezni minden egyes használat után macerás lenne, fagyasztáskor után pedig nem használható az app.

(#31349) #59070464 válasza xSide (#31344) üzenetére


#59070464
törölt tag

Egyébként ez a legjobb filekezelő is egyben? Gyakorlatilag van még egy Root Explorerünk és kifújt.

(#31350) air válasza BDave (#31348) üzenetére


air
nagyúr

Akkor Greenify, feltéve, hogy root-olt a készüléked.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.