Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) AHA181 válasza forras2 (#31201) üzenetére


AHA181
tag

Ment PÜ !

HUAWEI P30 pro & TGX 18.440 :)

(#31252) Bozek válasza air (#31246) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ne kívánj ilyen, mert még eljöhet az idő, amikor €3,60 lesz a kenyér és €5,20 a kőbányai. :)

(#31253) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Valaki hasznalja az original JB 4.3-as szofterhez tartozo galeriat? Nekem valamiert a gif-ket nem jatsza le a galeria. Valakinek, valami otlete?

koszonom elore is,

(#31254) OgKush


OgKush
senior tag

Mit kell beallitani, hogy ha megkerdezem a google asszisztenst, hogy mennyi az idp, felolvassa? Elvileg van hang kimenet , angolra allitottam, a be es kimenetet is, de nem olvas fel. A hang fileoknal pedig csak francia, olasz, spanyol, van, de angol nincs. Ez lehet a baj? Ha igen, akkor ezt hogyan lehet orvosolni? :F

valasz:
System Settings => Language and Input => Language => English (US)
System Settings => Language and Input => Text-to-Speech Output => Language => English (United States)
Google Now => Settings => Voice => Language => English (US)
Google Now => Settings => Voice => Language => Always Speak

[ Szerkesztve ]

(#31255) jobbacsabba


jobbacsabba
aktív tag

Üdv!
Van néhány névjegyem amit anno csak a telefonra mentettem, nincsenek szinkronizálva a gmail fiókommal. Most szeretném megtenni, mi a legegyszerűbb módja ennek?
Köszi,
Csaba

(#31256) postas válasza dzsidzsas (#31214) üzenetére


postas
tag

Én most a galaxy mini 2-mön, amit második telefonként kaptam a munkahelytől, csupa nagyon alap nagyon elterjedt alkalmazást szedtem le kizárólag a Playről, ami a másik mobilomon is van. Az egy jóval fejletebb Sony. Az utóbbin nem történt semmi para, de a Samsung időnként különféle spam appokat (Droid games, daily apps stb) telepít.. Menüben nincs, csak a kezdőképernyőn. Ezzel mit lehet tenni? 3 napos Telenoros készülék.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31257) fatal` válasza Jumbozorz (#31253) üzenetére


fatal`
titán

Nem is fogja, mert a gif egy fizetős formátum és nem építik bele.

(#31258) Deck


Deck
titán

Felraktam a Mariskát (trial) leszedte amit akart beállítottam majd elindítom az Endomondo PRO-t és átakarom állítani, hogy magyarul beszéljen de nem jelenik meg ott. Mi a hiba szerintetek?

PS5

(#31259) dokee78 válasza fatal` (#31257) üzenetére


dokee78
félisten

A Quickpic kezeli a gifet. :K

(#31260) fatal` válasza dokee78 (#31259) üzenetére


fatal`
titán

Tudom, de a kérdés a gyári galériára vonatkozott.

(#31261) xenom0rph válasza fatal` (#31257) üzenetére


xenom0rph
őstag

Mit értesz az alatt, hogy fizetős?

halahala

(#31262) MurdR válasza postas (#31256) üzenetére


MurdR
veterán

Hosszan rányomsz, és húzd a kukába, semmi jelentősége.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31263) fatal` válasza xenom0rph (#31261) üzenetére


fatal`
titán

Tévedtem, már ingyenes. Fizetni kellett a haszálatáért (a szoftverek fejlesztőinek, nem a usereknek).

Ennek ellenére már rég leváltotta a PNG, nem is értem miért használ még valaki GIFet.

[ Szerkesztve ]

(#31264) postas válasza MurdR (#31262) üzenetére


postas
tag

Igen, csak az a baj, hogy ezt minden nap eljátsza.. És nem tudom ki a hibás.
Ezt kéne valahogy szűrnöm. Egy logoló appal esetleg kiderülhet? Nem használtam még olyat, de találtam Playen is.

(#31265) S e t h válasza fatal` (#31263) üzenetére


S e t h
nagyúr

nem is értem miért használ még valaki GIFet.

Gyakran ökörködünk a gif camera alkalmazással, szóval azért csak van létjogosultsága.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31266) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
A kérdésem nem kifejezetten program, de a telóm topicjában nem igazán tudták rá a választ.

A wifi beállításoknál ugye lehet olyat beállítani, hogy ha a képernyő alszik, akkor kikapcsol a wifi is. Mi történik olyankor, ha egy progi(időjárás előrejelző,Gmail, vagy hasonló, időnként adatforgalmat generáló alkalmazás) az alvás ideje alatt akar felmenni frissíteni? A mobil adatforgalmat használja, vagy felébreszti a wifit?
Előre is köszi!

(#31267) fatal` válasza S e t h (#31265) üzenetére


fatal`
titán

Ott lenne helyette az animated png.

(#31268) lacko6


lacko6
senior tag

Üdvözlet.
Mkv-ra melyik program ajánlott?

(#31269) half333


half333
őstag

androidra létezik ilyen program [link] amivel lehet oda - vissza effectet készíteni?

[ Szerkesztve ]

(#31270) Deck válasza lacko6 (#31268) üzenetére


Deck
titán

VLC-t használok rá és mindent visz.

PS5

(#31271) dauphin válasza dodopek (#31266) üzenetére


dauphin
aktív tag

Szia! Nekem is ugyanez volt a problémám, és én azt kaptam válaszul, hogy ha azt szeretném, hogy a wifi forgalmazzon folyamatosan, akkor a wifi "Speciális" opciójánál ki kell választani a "Mindig" lehetőséget. Ilyenkor állandó kapcsolatban marad a routerrel a mobil, nem kapcsol ki a wifi, és azon keresztül megy az adatforgalmazás, nem a mobilinterneten, ha kialszik kijelző. Egyébként valóban kikapcsol a wifi is, ha kialszik a kijelző, és olyankor a mobil adatforgalmad terhére csatlakozik a telód az internetre.

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31272) Deck


Deck
titán

Komolyan mondom szánalom, hogy az emberek 224ft-ot sem képesek kifizetni azért, amivel játszanának inkább warezolnak és úgy töltik le. Leszarják ők, hogy a fejlesztőket támogatni kéne vagy, hogy veszélyes.. Nem foglalkoznak ők vele.. Remélem az ilyen emberek benyelnek valamit és hatalmas telefonszámlájuk lesz.
Telik százezres telefonokra de egy pár száz forintos akármire nem.. Az ilyen embereknek nem kellene telefon.
A google is hibás, hogy engedi ezt. Simán betudnának szigorítani de nem akarnak.. :W

PS5

(#31273) petipetya válasza S e t h (#31265) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sőt, szerintem a gif virágkorát éli. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31274) ux1 válasza Deck (#31272) üzenetére


ux1
addikt

Na ja ... Ahogy simán lehet hekkelni a playt is. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#31275) Deck válasza ux1 (#31274) üzenetére


Deck
titán

Hidd el ha akarná a Google tudná blokkoni a warezt és a módosított klienseket is.

PS5

(#31276) #73029888 válasza Deck (#31272) üzenetére


#73029888
törölt tag

Az ilyeneket nem szeretem én se.

(#31277) ux1 válasza Deck (#31275) üzenetére


ux1
addikt

Ahogy van élet play nélkül is. De (mert) ugye ez egy nyílt rendszer ....

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#31278) Deck válasza ux1 (#31277) üzenetére


Deck
titán

Akkor a fejlesztőknek kellene jobb védelmet kitalálniuk.

PS5

(#31279) razorka777 válasza ux1 (#31277) üzenetére


razorka777
veterán

Ahogy a playre is kerülnek fel kèretlen alkalmazàsok.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31280) dodopek válasza dauphin (#31271) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm! :) Kérdés, hogy így majd mennyivel jobban terheli az akkut...

[ Szerkesztve ]

(#31281) Jacak válasza ux1 (#31277) üzenetére


Jacak
senior tag

+1.
Az enyémen már fent sincs 1 ideje,és nem is hiányzik.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31282) Deck válasza Jacak (#31281) üzenetére


Deck
titán

Annak aki warezol nincs is szüksége Playre.. :U

PS5

(#31283) air válasza jobbacsabba (#31255) üzenetére


air
nagyúr

A névjegyek opcióinál kapcsold be, hogy csak a "telefonban" lévőket mutassa! Ezután exportáld ki őket a memóriakártyára vcf fájlba! Ezt a fájlt másold át a gépedre, majd lépj be a Gmail-re, és importáld be a vcf fájlt a Google címtárba!
A másik lehetőség, hogy elküldöd a fájlt saját magadnak. Amikor ezt a mailt megnyitod, automatikusan felkínálja az importálást.
Végül szinkronizáld a telefont a fiókoddal!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31284) kovisoft válasza dodopek (#31280) üzenetére


kovisoft
őstag

Azt szokták mondani, hogy a wifi kevesebbet eszik a 3G-nél, de persze ez erősen függ a kapcsolat minőségétől is, pl. mennyire dobálja el a wifit, milyen közel van mobil adótorony, hány olyan alkalmazás van, ami wifi esetén pluszban töltöget, stb.

(#31285) S e t h válasza petipetya (#31273) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31286) Jacak válasza Deck (#31282) üzenetére


Jacak
senior tag

...Úgy érted,tettem én közzé vmi erre utaló linket,v. bármi hasonlót,ami itt tiltott?Csak mert ha a válasz 'nem',akkor szvsz ne célozz rá légyszíves.
...Az meg,h. ki h.,és miként használja a telóját,az sztem full privát dolog.
(Ha meg csúcstelókon lovaglunk,nekem ugyan nincs olyanom,egy vacak Alcatel-em van.)
@kovisoft:
-Hidd el,h. a wifi kevesebbet eszik. :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31288) razorka777 válasza #41133696 (#31287) üzenetére


razorka777
veterán

Ha olyan "gyors",mint a megújult weboldal,akkor........ :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31289) dobostorta


dobostorta
tag

Hello!

Android 4.2.1 fut az UMI X2 telómon.
32 GB ROM van benne és egyelőre egy 2GB-os SD kártya.
Az a baj, hogy a settings/storage-ban a default write disk a Phone storage-ra van állítva, DE ennek ellenére az összes progi a SD kártyára pakolja a cuccait.
Szerintem azért lehet ez, mert az SD kártya elérési útvonala: /storage/sdcard0 DE a belső tárhelynek pedig /storage/sdcard1.
Gondolom ezért pakolnak a progik az SD-re, mert az a "magasabb prioritású" azaz kisebb számozású tárhely.

A kérdés: hogyan tudnám ezt megcserélni?

(#31290) Melack válasza #41133696 (#31287) üzenetére


Melack
veterán

20 Mb - jesszus. Párom Minijére fel sem tudnánk rakni, pedig T-s.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31291) kovisoft válasza Jacak (#31286) üzenetére


kovisoft
őstag

Hidd el,h. a wifi kevesebbet eszik.

Igen, elhiszem, csak tényleg függ a körülményektől is. Nekem otthon pl a hálószoba messzebb van a routertől, és nagyon gyakra eldobja a wifit, aztán újracsatlakozik. Én azt vettem észre, hogy többet fogyaszt, ha a hálóban éjszakára bekapcsolva hagyom a wifit, mint ha nem. De jó vételi körülmények között is előfordulhat, hogy ha pl. egy program wifin szinkronizál, de 3G-n nem, akkor jobban fogyhat wifivel az akksi, ha emiatt több lesz az adatforgalom.

(#31292) dokee78 válasza #41133696 (#31287) üzenetére


dokee78
félisten

Á,mióta irigykedtem a vodásokra,de már így örülök,hogy van Telekomos is. :K

(#31293) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok!
Egy lánynak szeretnék egy könnyen kezelhető chatprogramot, amiben van hanghívás és nagyon minimális a hálózatigénye (lassú mobilnettel is megy).
Vibert próbáltuk <- nem megy neki a hívásrésze... azt írja nincs net. minden más megy..
Kakaotalk <- an unexpected error has occurred. It may be a temporary error in the server or network.
Skype <- erre is azt mondja hogy nem megy neki

Tudnátok olyan programot ami esetleg jó lenne még? Méretre se legyen nagy, hogy hamar letöltsön és lassú mobilnettel is menjen.

(#31294) Jacak válasza kovisoft (#31291) üzenetére


Jacak
senior tag

Elhiszem,és nekem is volt már gondom ilyesmivel,volt,h. full ki is fagyott a krehács közben... :( Mondjuk,én éjjelre nem hagyom bekapcsolva a wifit,sőt,a telt is repmódba teszem,reggel úgyis automatice belép a hálózatba,és lexedi a dolgokat(Llama app).

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31295) Deck válasza skyli (#31293) üzenetére


Deck
titán

ICQ-t próbáljátok ki az mindegyiket tudja.

Amúgy csetre Whatsapp, hanghívásra meg gtalk.

PS5

(#31296) skyli válasza Deck (#31295) üzenetére


skyli
senior tag

gtalk már nics, hangouts van abban videó van csak.. vagyis azzal indít. icq? és az kevés adatforgalmat használ?

(#31297) dobostorta válasza dobostorta (#31289) üzenetére


dobostorta
tag

ebben tud vki segíteni?

(#31298) Deck válasza skyli (#31296) üzenetére


Deck
titán

Van még gtalk ha letörlöd a hangoutsot és felrakod a gtalkot.

Az ICQ egy program keress rá a Playen.

PS5

(#31299) jonnyjoker01 válasza dobostorta (#31289) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem ez az oka, viszont ez valami bug lehet a romban. Töltsd le a link2sd nevű apport, abban lehet változtatni a mentés útvonalát.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31300) skyli válasza Deck (#31298) üzenetére


skyli
senior tag

de gltak nincs fent playen és egy lányról van szó, nem fog menni.. egyszerű kell :D icq jó lesz remélhetőleg:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.