Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) zlatan77 válasza FZsolt15 (#30298) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Külső hangszóró hangosítására is jó ez az app?
Illetve írja,hogy root kell hozzá,de úgy értem mintha azt írná,hogy csak a beszélgetések hangerő növeléséhez kell.

(#30352) goom


goom
senior tag

Sok szó esett a navigációs appokról. És túrázáshoz mit ajánlatok? (szintvonalakkal, turista-jelzésekkel).
Szimpatikusnak tűnik a Locus Map Pro, de nem ismerem... Van vele kapcsolatban tapasztalatotok? Most ráadásul akciós augusztus 18-ig a Pro: érdemes áldozni rá? Vagy elég a Free verzió is?

(#30353) quailstorm válasza ux1 (#30349) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pontosan, ez Szegeden is elofordul sajnos....

Azt vettem eszre hogy a Primo hulyebb, WinCEn is. De ugyanaz az iGO8 sd sem egyformat produkalt ket navigacios keszulekben, szal van kavar.

Sygicbol meg a Nokia N900ra lett meg a Mobile Maps 10, na az nem kell megegyszer.
Viszont az ujnak adtam egy eselyt. Varoson belul pontos es gyors volt, meg nem szaggat. A nem letezo iGOval eleg nehez HD felbontas felett kezzel keresni a terkepen valamit, nincs is ertelme warezolni. kb 1FPS, ami max autokazaskor elviselheto.
Apple meg Nokia mapsen kapartam eloszor a kijelzot (pontos cimet nem tudtam) de az szepen ment.
Nem ertem miert nem oldotta meg az NNG.

Ugyhogy en azt mondom szabad beruhazni egy Sygic EU, vagy Kelet EU-ra. Nagyot leptek minosegben. Meg nem is egy vagyon.

Aztan majd tesztelek ismerosommel aki egyfolytaban vezet, es mar mindenfele navigaciot hasznalt meg lefikazott. Neki fontos hogy ne kelljen sokat korrigalni a kiszamitott utvonalon. Jelenleg egy QVGA iGO8 as ATD-318 navit hasznal, sors fintora hogy ez a vakarek a legpontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#30354) spiritex válasza FZsolt15 (#30298) üzenetére


spiritex
veterán

Ennek létezik ellenkezője, ha egy telefon beszélgetési hangereje minimum hangerőn is túl hangos? Van egy ismerősöm, aki SGSII-nél evvel szenved.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30355) Met


Met
nagyúr

Valaki használja ezt?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30356) freemanone válasza LyonnaisFan1 (#30337) üzenetére


freemanone
őstag

hááát én fenttartással kezelném, szerintem elég erőforrás zabáló az alkalmazás, főleg, ha ezt figyelembe veszed a leírás vége felé:
"NOTE: A custom ROM, a rooted Android OS (with privileged apps installed) and antivirus software can cause significant performance issues."

(#30357) nelsonmanian válasza Met (#30355) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Smssel dolgozik nem neten keresztül...

(#30358) Met válasza nelsonmanian (#30357) üzenetére


Met
nagyúr

Emelt díjjas sms-el fogad vagy normál áron mintha bemennék egy lottózóba?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30359) pepe091 válasza darvinya (#30350) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mit értesz a fixálás alatt?

(#30360) bexinho23 válasza LonGleY (#30341) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszönöm, az IMDB-t használom, de abban nem igazán találtam számomra megfelelő funkciót. Ezt a SeiesGuide-ot meg is nézem, nem hallottam még róla.

(#30361) spiritex válasza bexinho23 (#30360) üzenetére


spiritex
veterán

Csúcs a program, én annyira hálás voltam a szerzőnek, mivel 12 sorozatot néztünk egy időben egyszerre :DDD , hogy megvásároltam!
Előtte mindig egyessével kellett keresgélnem, hogy mikor adják le a következő részt, és hogy egy adott sorozaton belül éppen hol járunk, itt meg widget-el mutatja mik mentek le az elmúlt napokban, ill. mik következnek a következő napokban. Ha meg belépsz a programba, szépen be tudod pipálni melyik sorozat, melyik évadában, éppen melyik részig láttad.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30362) freemanone válasza darvinya (#30350) üzenetére


freemanone
őstag

Holo meg az Nova tud olyat, hogy a teljes asztalt lockolja. Talán az Apex is, de nem vagyok benne biztos.

[ Szerkesztve ]

(#30363) Gyuc válasza batai15 (#30347) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Szia!

2013.03 a legfrissebb SYGIC térkép,szerintem az nem rossz. :)

(#30364) Illusion1010 válasza darvinya (#30350) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Sslauncher tud olyat.

Tutorial

[ Szerkesztve ]

(#30366) fatal` válasza #46372352 (#30365) üzenetére


fatal`
titán

Az OfficeSuite áthelyezhető az SD-re, sőt emlékeim szerint alapból oda települ.

[ Szerkesztve ]

(#30368) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv a maildroid nem tudja azt, hogy 1embertől érkező leveket egymásba teszi, mint a gmail?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30369) fatal` válasza #46372352 (#30367) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, hogy droidsaillel helyeztem át, ezesetben passzolom a kérdést.

(#30370) dokee78 válasza cellpeti (#30368) üzenetére


dokee78
félisten

Van benne gyűjtőfiók :K

(#30371) LonGleY válasza freemanone (#30362) üzenetére


LonGleY
veterán

Az Apex is lockolható.

(#30372) tomy86 válasza #46372352 (#30365) üzenetére


tomy86
addikt

Ha jól emlékszem ezek csak root után törölhetők vagy áthelyezhetők (az Adobe Reader biztosan), mert valamilyen rejtélyes okból úgy döntött a Sony, hogy ezeket a rendszerbe integrálja.
Ha van rootod, akkor pl. hunfatal által is említett droidsail super app2sd progival áthelyezhetők az sd-re.

szerk: közben megnéztem és az office suite is rendszerappként szerpelt.

[ Szerkesztve ]

(#30373) Bozek válasza #46372352 (#30367) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért, mert mint írtad, gyári. Elvileg a /system partícióból foglalja a helyet, így a belső tárhelyed nem lesz nagyobb még akkor se, ha törlöd. Vagy Titanium Backup-al konvertáld felhasználói alkalmazássá és akkor már átrakhatod.
Bár ez a /system partíció se biztos, mert némelyik telefonnál ott van, némelyiknél nem. Root nélkül tudod törölni?

(#30374) fatal` válasza tomy86 (#30372) üzenetére


fatal`
titán

Ha root van le is törölheti. Én már elfelejtettem, hogy ezek a vackok gyárilag fent vannak, de igazad van.

Alapból az OfficeSuite áthelyezhető, ha nem system app. Az Adobe Readert nem tudom, az akkora fos, hogy soha nem használtam, csak megnéztem, de még oldalszámot beírni sem lehet, úgyhogy letöröltem.

(#30375) tomy86 válasza fatal` (#30374) üzenetére


tomy86
addikt

Anno ezért rootoltam először (Xperia Ray), mert piszkosul utáltam, hogy ezeket a progikat nem lehet törölni. Root után mindkettő ment a kukába egy halom másikkal együtt.

(#30376) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Magyarul értő asszisztens mint a Siri létezik Androidra?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#30377) fatal` válasza tomy86 (#30375) üzenetére


fatal`
titán

Én is, csak ez már marha rég volt és nem is emlékszem milyen szarok voltak fent gyárilag, mert azonnal mindig letöröltem mindet. :D

(#30378) dokee78 válasza volvoguy (#30376) üzenetére


dokee78
félisten

A Google személyi asszisztense(Google Now) a vetélytársa Jelly Beantől felfelé,de még nem tud 100%-ig magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#30379) volvoguy válasza dokee78 (#30378) üzenetére


volvoguy
addikt

De ahhoz net kell nekem offline kellene

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#30381) dokee78 válasza volvoguy (#30379) üzenetére


dokee78
félisten

Offline nincs :N
Nem írtad,hogy Offline kellene. :)

[ Szerkesztve ]

(#30382) rjg válasza volvoguy (#30379) üzenetére


rjg
őstag

A Siri is online, nem? :Y

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#30383) Bozek válasza rjg (#30382) üzenetére


Bozek
nagyúr

És egész jó csaj: [link] :D

(#30384) gatto_ válasza rjg (#30382) üzenetére


gatto_
senior tag

Jóhogy... másképp hogyan működne? A feltett kérdésekre a netről szedi a választ.

(#30385) rjg válasza gatto_ (#30384) üzenetére


rjg
őstag

Iróniának szántam... A kedves topictárs Siri-re hasonlító Androidos alkalmazást keresett. Kapott egy valós alternatívát, erre közölte, hogy neki offline kell, - ami értelemszerűen nincs - erre akartam utalni a hozzászólásommal, de legközelebb szájbarágósabb leszek. ;]

(#30383) Bozek
Láttam már, én is TBBT fan vagyok. :DDD

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#30386) darvinya válasza pepe091 (#30359) üzenetére


darvinya
titán

pl: van egy óra widgets ezt fixálva lenne az összes további oldalakon.
A többi widgets, vagy ikon lapozáskor változik.
Olyan ez a mint a dokk, minden oldalon ott marad.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#30387) Tyer válasza volvoguy (#30376) üzenetére


Tyer
őstag

Itt kereshetsz

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30388) cellpeti válasza dokee78 (#30370) üzenetére


cellpeti
veterán

hol, mert én keresem, de még nem találtam meg benne

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30389) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

használja valaki az IP Webcamot? Ha igen, akkor segíthetne, mert nem találja nekem a Skype a telót

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30390) air válasza darvinya (#30386) üzenetére


air
nagyúr

Miért használod a widget szót folyamatosan többes számban? :F
"van egy óra widgets" Ennek így nincs értelme? :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30391) volvoguy válasza rjg (#30385) üzenetére


volvoguy
addikt

Mondjuk én olyanra gondoltam h azt mondom "Jóska" és tarcsazza Joskat... vagy azt mondom neki "Galéria" és már meg is nyitja...ilyenek hogy "Ki Magyarország miniszterelnöke" tudom h online szedi le a választ... Na de a telefonos funkcióhoz?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#30392) Tyer válasza volvoguy (#30391) üzenetére


Tyer
őstag

Ezt hangvezérlésnek hivják

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30393) LonGleY válasza darvinya (#30386) üzenetére


LonGleY
veterán

És ha egy másik képernyőn az óra widget helyén lennének egyebek, akkor tolja azokat arrébb? Nonszensz... A megoldás: kirakod ugyanazt a widgetet minden lapra. :]

(#30394) ux1 válasza goom (#30352) üzenetére


ux1
addikt

Én anno a Navitelt vettem meg, azóta is csak azt használom.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#30395) Gyuc


Gyuc
aktív tag

SY*C navi alatt van hangvezérlés?

(#30396) atillaahun válasza Tyer (#30392) üzenetére


atillaahun
veterán

A Google Now (vagy bármi - nem tanítós) tud hangvezérlést magyarul? Ha igen, milyen parancsokat ismer?

(#30397) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Kb2-3 hete lefrissült a gyári navigáció és ez az új megőrjít.
Kapcsolatban van a google fiókon keresztül az asztalimmal és bármit nézek meg ott az megjelenik itt így azok a célok ahova valójában navigálni szoktam állandóan eltünnek.

Macerás a cím megadás...

És ha hívást kapok közben kidob a főmenübe és 3x kell újraindítanom a programot mire végre újra elindul mert mindig lefagy.

A telefon egy SGS3.

Van valami megoldás erre? vagy másik hangvezérelhető navi program létezik?

esetleg visszaszerezni az előzőt?

Köszi

(#30398) Btel


Btel
tag

Sziasztok skacok,segítsetek.
Kéne egy böngésző ami tudja a flasht-is.A JB óta nem igazán megy,ötletek?
A tesómnak kell de bénázik.
Köszi előre is. :R :Y

(#30399) LonGleY válasza Btel (#30398) üzenetére


LonGleY
veterán

(#30400) Btel válasza LonGleY (#30399) üzenetére


Btel
tag

Köszíííí
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.