Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30851) Logeeen válasza bruxelles (#30850) üzenetére


Logeeen
senior tag

Hmm AOSP.. Megnézem, köszi!

#Xiaomi 13T#

(#30852) Logeeen válasza Logeeen (#30851) üzenetére


Logeeen
senior tag

AOSP browser installer elvileg felrakta, de nem találom magát a böngészőt...

#Xiaomi 13T#

(#30853) MurdR válasza Logeeen (#30849) üzenetére


MurdR
veterán

Údegyengevagy :U :DDD :R :R

Opera Mobile a teljes verzió, sanszos hogy viszi. ;)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30854) San398 válasza Logeeen (#30851) üzenetére


San398
őstag

Esetleg xScope?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#30855) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

olyan progit keresek, ami megmutatja mennyi cucc van az SD kártyán. Az AirDroid jól mutatja?
ezért kérdezem, mert itt hiányzik vagy 5GB helyem:

j

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30856) cappa72 válasza cellpeti (#30855) üzenetére


cappa72
nagyúr

Link2sd vagy roo explorer.
De a képen sem hiányzik szerintem semmi, csak nem látszik a nem kategorizált fájlok összmérete.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#30857) khalox válasza cappa72 (#30856) üzenetére


khalox
őstag

Nemtom'.... ha az elérhető az a szürke, akkor igenis rosszul mutatja... meg kellene nézni azt az SD kártyát valami lemezkezelővel PC-n.

(#30858) Zolás válasza Zolás (#30839) üzenetére


Zolás
addikt

Up.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30859) raziel01


raziel01
veterán

(#30860) bigrock válasza klepto (#30825) üzenetére


bigrock
addikt

Természetesen a Sygic jobb, de ezért 10K HUF-ot kell fizetned. A BeOnRoad full ingyenes, amennyiben az OpenStreetMaps térképeket használod. Lehet hozzá licencelni részletesebb Navteq térképeket, az 26 EUR a teljes Európa. 7 napig azt is kipróbálhatod, van idő dönteni.

(#30861) cellpeti válasza cappa72 (#30856) üzenetére


cellpeti
veterán

nem is mutatja a teló az egyebeket

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30862) kovisoft válasza Logeeen (#30846) üzenetére


kovisoft
őstag

A Firefox viszi nekem a legtöbb flash-es oldalt. Pl. a digisport.hu-n levő videók csak ezzel jönnek be. Ezt próbáltad már?

(#30863) Logeeen válasza San398 (#30854) üzenetére


Logeeen
senior tag

Az opera béta jó lenne.. Ha bele tudnám varázsolni a flasht... :(

#Xiaomi 13T#

(#30864) Logeeen válasza kovisoft (#30862) üzenetére


Logeeen
senior tag

Próbáltam valamelyik nap. De valahogy nem jön be..

#Xiaomi 13T#

(#30865) cellpeti válasza cappa72 (#30856) üzenetére


cellpeti
veterán

nem is mutatja a teló az egyebeket

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30866) San398 válasza S e t h (#30787) üzenetére


San398
őstag

Ezekből van PC-s böngészőben megnyitható oldal? appgratis-t megtaláltam.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#30867) S e t h válasza San398 (#30866) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én telón szoktam őket csekkolni, erről tudok még, az app of the day-nek nem tudom van-e webes felülete.

appsales

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30868) busman


busman
addikt

Tv adókat mivel tudok nézni?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#30869) tomy86 válasza busman (#30868) üzenetére


tomy86
addikt

MinDig TV. A választék mondjuk nem túl nagy. m1, m2, Duna. A tv2 és az rtl nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#30870) San398 válasza S e t h (#30867) üzenetére


San398
őstag

Köszi, már ez is nagy segítség.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#30871) fdisk


fdisk
őstag

Hmmm,eltűnt a webes playről a készülékem. :F
A droidos play az jó.
Hogy tudnám visszavarázsolni?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#30872) air válasza cellpeti (#30855) üzenetére


air
nagyúr

DiskUsage

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30873) San398 válasza fdisk (#30871) üzenetére


San398
őstag

Nem léptetett valamiért ki a google? Én akkor jártam így, újból be kellett lépnem és onnantól nem volt gond.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#30874) fdisk válasza San398 (#30873) üzenetére


fdisk
őstag

:(
Kipróbáltam,h kilépek majd vissza,de csak a korábbi készülékeimet látom,a mostanit nem. :O
Pedig a google fiókom beállításaiban kutakodtam,és a legmélyén megtaláltam.
Ott van a készülékem,IMEI számmal együtt.de mégsem látom a playben.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#30875) air


air
nagyúr

Használ valaki - a gyári, beépített alkalmazáson kívül - 3rd party mobilnet forgalomszámlálót?
Eddig 4-et próbáltam, a gyárival együtt, de egyik sem tökéletes.
- A gyárin nem állítható be pontosan egy adott nap forgalmának mutatása. Akárhogyan húzkodom a végpontokat, nekem vagy több napot jelez, vagy nem tudom pontosan a nap elejét megtalálni. Illetve nem tudja napon belül, órákra lebontani a forgalmat.
- A 3G watchdog az alkalmazásonkénti listában totálisan irreleváns értékeket mutat. Pl. teljes forgalom egy adott időszakban mondjuk 100MB, ehhez képest az alkalmazásonkénti bontásban 900MB szerepel az internetmegosztásnál, és ha a többi programnál lévő értéket összeadom az is többre jön ki, mint 100MB.
- A My data manager lenne talán a legjobb. Az értékei rendben vannak. Adott időszakban megegyeznek a gyári és a Mobile Counter által mértekkel. Tud óránkénti bontást, viszont folyamatosan ébren tartja a telefonom, még akkor is, amikor minden adatkapcsolatot megszüntetek.
- A Mobile Counter is jó lenne, de óránkénti bontást nem tud. Az alkalmazásonkénti értékei közelítenek a gyári és a többi által mértekhez, viszont az összesített mennyiség - amit a havi keretnél mutat - jóval kevesebb, mint az alkalmazásonkénti értékek összege. Vagyis a fő kijelzése teljesen fals.
Van ötletetek, hogy melyik appot érdemes még megnézni, ami a fenti feltételeknek megfelelhet?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30876) jonnyjoker01 válasza air (#30875) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én a GO Task managert használom, abban van net számláló is (teljes verzió), naponta írja a net használatot wifiben és mobilnetben, elég átlátható, de ha nem akarsz érte fizetni, akkor a my data managert ajánlom.

Üdv. Johnny

(#30877) Jacak válasza air (#30875) üzenetére


Jacak
senior tag

Én ezt használom,nekem eddig bevált... [link]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30878) Logeeen válasza Logeeen (#30863) üzenetére


Logeeen
senior tag

Köszi mindenkinek az ajánlásokat, de Chrome mellett maradok. Flasht meg majd megnézem PC-n otthon...

#Xiaomi 13T#

(#30879) arti1121


arti1121
senior tag

melyik a legjobb hívás. és SMS blokkoló. egyben? az ingyenes ék közül? egy konkrét. számorol nem szeretnék. fogadni. semmit

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#30880) Prien válasza Logeeen (#30852) üzenetére


Prien
addikt

Next browser. Beállításokban engedélyezni kell a flasht. Legjobb. Nekem. :)

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#30881) DonMarco válasza Logeeen (#30878) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Már volt róla szó de újra itt van a "Flash player" hivatalos oldala [link] Görgesd le az oldalt és (kb a közepe felé) megtalálod a telódhoz való verziót.("Flash Player for Android 4.0 archive") Letölt,telepít és megszünik minden "flash" gondod,a háttérben teszi a dolgát,ha szükség van rá.Semmit sem kell állítani,max engedélyezned a "flash-t" a böngésződben :)

[ Szerkesztve ]

(#30882) Logeeen válasza Prien (#30880) üzenetére


Logeeen
senior tag

Egy próbát megér :)

#Xiaomi 13T#

(#30883) Logeeen válasza Logeeen (#30882) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ez marad. Chrome könyvjelzőket is ismeri, flash is megy. Kinézet is bejön, meg a kiegészítők is ötletesek. Köszönöm! :R

#Xiaomi 13T#

(#30884) Logeeen válasza DonMarco (#30881) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ezt tudom, meg is van. Csak épp a Chrome-ot nem érdekli, hogy nekem fent van a flash... :(

#Xiaomi 13T#

(#30885) air válasza jonnyjoker01 (#30876) üzenetére


air
nagyúr

jonnyjoker01 és Jacak!

Köszönöm szépen, hogy ajánlotok olyan alkalmazást, amiről leírtam, hogy miért nem jó. :F
Legközelebb ha lennétek kedves nem csak felületes elolvasni a kérdést. Akkor talán hasznos tanácsot tudtok adni, és hálásak lesznek a segítségre várók. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30886) xrvman válasza fdisk (#30874) üzenetére


xrvman
őstag

Nekem is pont ugyanez van, a régi készülékem ott van, de a mostani az eltűnt, pedig ott volt.
fiókod legmélye az merre van? Mert akkor én is meglesném hol is lelhető még fel.
Én úgy vettem észre, hogy kényelmesen PC ről akartam telepíteni a Dots-t, és aszongya nincs készülékem.
A beállításnál ugyan ott van a régi, de mivel ugye az régi, az elől a pipát kivettem.

(#30887) fdisk válasza xrvman (#30886) üzenetére


fdisk
őstag

Nem tudom mi lehet a baj.
Itt találod meg a készülékeidet.
Goggle+---kezdőlap---beállítások---fiókok---irányítópult---android

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#30888) xrvman válasza fdisk (#30887) üzenetére


xrvman
őstag

Ott is csak a régi készülékem látom, amit 7.hó 17.-én használtam utoljára.

(#30889) Jacak válasza air (#30885) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem tudtam,h. melyik Counterre gondoltál,azért bátorkodtam tippet adni.Amellett,amit én ajánlottam,abban van olyan,h. log,ahol az egyes csatlakozási alkalmak összforgalmát mutatja,gondoltam,hátha az is jó lehet vmire.Óráról órára meg lebontva...sztem iszonyat adatmennyiség halmozódik fel az appban 1 idő után,nem?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30890) fdisk válasza xrvman (#30888) üzenetére


fdisk
őstag

Én látom a mostanit is.
Nem tudom mi lehet a baj nálad.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#30891) dokee78 válasza Logeeen (#30884) üzenetére


dokee78
félisten

Tanuld már meg a hozzászólásaidat szerkeszteni!
5 percen belül vagy akkor szerkeszd egybe,ez itt nem chat.

(#30892) megint én válasza air (#30875) üzenetére


megint én
őstag

Igazság szerint nem tudom pontosan, mert a mostani telefonomon nincs rajta a 3G watchdog, mert hibátlan a Lenovo gyárija de írtad ezt a problémát:
"- A 3G watchdog az alkalmazásonkénti listában totálisan irreleváns értékeket mutat. Pl. teljes forgalom egy adott időszakban mondjuk 100MB, ehhez képest az alkalmazásonkénti bontásban 900MB szerepel az internetmegosztásnál, és ha a többi programnál lévő értéket összeadom az is többre jön ki, mint 100MB."
Nem-e lehetséges, hogy amikor rámész a programonkénti leosztásba, akkor hozzá teszi a programnak a Wi-Fis adatforgalmát is?

(#30893) air válasza megint én (#30892) üzenetére


air
nagyúr

A WiFi külön szekcióban van. De ha mégis ezt teszi, amit írsz, akkor egy hulladék. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30894) Land


Land
veterán

Castle Clash-sel játszik valaki? :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#30895) #16695808


#16695808
törölt tag

A GB felhasznált adatforgalom számlálója ugyanazt mutatja mint a my data manager. Kipróbáltam minden programot hogy mit zabál. Így letörölném az utóbbit. Valakinek van tapasztalata hogy mennyire pontos a beépittett számláló? Mert nekem csak arra kell hogy tudjam hogy elértem e a 100 MB-os korlátot. A my data nagyon meríti az aksit feleslegesen.

(#30896) Logeeen válasza dokee78 (#30891) üzenetére


Logeeen
senior tag

Rendben, sorry! :R

#Xiaomi 13T#

(#30897) zolee1967


zolee1967
tag

Sziasztok,
meg szeretném oldani a nyomtatást androidos eszközökről az otthoni hálózatomban.
A nyomtató egy EDIMAX MF1206G nyomtató szerverről működik, a nyomtató egy EPSON Stylus DX8400 több funkciós nyomtató.
Keresek egy olyan app-ot amivel betudok jelentkezni a nyomtató szerverre az adroidos eszközökkel, hogy nyomtatni tudjak. Eddig már kipróbáltam több alkalmazást, de valamiért nem látják a nyomtató szervert. Van valakinek ötlete hogyan oldható meg a nyomtatás?
Előre is köszönöm.

FZ

(#30898) schmo07


schmo07
tag

Ha már úgyis forgalomszámlálókról van szó, megkérdezem itt is...

Tudtok esetleg olyan widgetet, amivel a telefon (HTC Desire X) saját forgalom(adat,perc,sms)-mérő menüpontjába lehet bejutni?
Nem szeretnék extra alkalmazást feltelepiteni a mérésre, nekem (elvileg) megfelel, ami alapból benne van... csak kissé bonyolult az elérése

(#30899) air válasza #16695808 (#30895) üzenetére


air
nagyúr

A GB-ben nincs beépített adatforgalom számláló. ICS-től jelent meg.

(#30898) schmo07:
Konkrétan mire gondolsz? Az alap Androidban nincs "saját forgalom(adat,perc,sms)-mérő" alkalmazás. Az talán a HTC-nek valami sajátja lesz. Ha nincs hozzá saját widget, akkor külsővel nem fogsz tudni belépni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30900) Sanyi.mTs válasza LonGleY (#28518) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ez sem jó. A ~43MB-os játékról csak egy kb 7MB-os mentést csinált. sőt az App Backup & Restore se működik. viszont utóbbinál világosodtam meg: vannak védett alkalmazások, amelyekről nem lehet apk-t csinálni. amikről nem sikerült ES-sel se, azok ilyenek.

amúgy köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.