Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) Tyer válasza Logeeen (#31700) üzenetére


Tyer
őstag

Drop-nak van PC kliense, több embernek van, én azt javaslom.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31702) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Lehet rossz iranyba kutakodok, de gondolom rakerdezek:

Van valakinek otlete, hogy milyen alkalmazas, pakolhat kepeket a kulso SD kartyara egy Uploads nevu mappaba?
Valamelyik nap bongesztem a galeriat, es eszrevettem, hogy tele volt random kepekkel, minden kep kulon mappaban (a mappak elnevezesei szamok voltak, volt belole vagy 15-20 db).
Volt egy-ket semmitmondo kep is, de volt amelyiken emberek voltak, mintha valakinek a szemelyes kepei lettek volna.
A telefon uj, mikor megkaptam nem volt rajta. Datum szerint mult het szombaton kerult ra, de a mai napig nem ertem, hogy hogyan es honnan.

(#31703) Logeeen válasza Tyer (#31701) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igazából a Box-nak is van.
Mind a kettőt használom most párhuzamosan, mind a kettő kliens csak szinkronizálás miatt van fent.
Csak már unom, hogy a mind a kettőbe feltöltöm a cuccokat, hogy biztos ami biztos...

#Xiaomi 13T#

(#31704) Jazz


Jazz
veterán

Amikor néha eldobja a külső sd karit a telefon "az sd kártya lehet hogy hibás vagy nincs behelyezve" üzenetekkel, erre megoldás lehet az újra formázás? (mielőtt nekiállok 32Gb adatot megmozgatni). (ki-be kapcsolás mindig megoldja a problémát)
És ha igen, hogy érdemes leformázni?

free your mind

(#31705) SG3rg0 válasza Logeeen (#31700) üzenetére


SG3rg0
őstag

Egyértemű, hogy Dropbox!

(#31706) Logeeen válasza SG3rg0 (#31705) üzenetére


Logeeen
senior tag

Értem. Akkor mondjátok el azt is, hogy hogyan kell onnan ide képet linkelni, hogy meg is jelenjen. :DD

#Xiaomi 13T#

(#31707) Logeeen válasza Jazz (#31704) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nekem valamelyik nap pendrive-val volt ilyen gondom. A 8 GB-os Kingstont nem ismerte fel a telefon, csak a PC. Újrapartícionáltam, és egyből jó lett.
Szerintem formázd. Alapbeállításon.

#Xiaomi 13T#

(#31708) Jazz válasza Logeeen (#31707) üzenetére


Jazz
veterán

Már csak az a kérdés, hogy érdemes formázni az sd karit. Pc-n keresztül, vagy telóból, vagy mindegy?

free your mind

(#31709) atike válasza Jazz (#31708) üzenetére


atike
nagyúr

Ha a telefonodban akarod használni szerintem akkor formázd a telóval... Akkor tuti jó lesz neki... :)

(#31710) Logeeen válasza atike (#31709) üzenetére


Logeeen
senior tag

Akár. De én mindig PC-vel formázom. Aztán ellenőrzöm.

Igazából mindegy szerintem :DD

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#31711) LordRajZoL válasza Jazz (#31708) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Kb mindegy de ha biztosra akarsz menni akkor telefon
Hátha Pc-n más formátumot ikszelsz mint amit kezel a teló

Más

Zello ismeri használja valaki?
Egy walkie-talkie progi Pc-s klennsel is. Ami tetszik benne hogy mint üzenetrögziö is használható

zZz

(#31712) Jazz válasza atike (#31709) üzenetére


Jazz
veterán

Érdekes következtetés.:) Amúgy FAT a filerendszere.
Azt hiszem letöltök valami jobb formázó progit, és PC-n keresztül azzal meggyurmázom jó alaposan.:)

(#31711) LordRajZoL: FAT32
Jut eszembe. Egy Androiddal meglehet csinálni a walkie-talkia alapú rádio-kommunikációt? Ugye a Nokiakban volt ilyen funkció gyárilag, de a szolgáltatók sim-kártyája letiltotta azt.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31713) LordRajZoL válasza Jazz (#31712) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Tudom de alapból nekem win mindig NTFS-re akar formázni s ha nem figyelsz akkor csak bambulsz

zZz

(#31714) fatal` válasza Logeeen (#31706) üzenetére


fatal`
titán

Public mappába bemásolod a képet, jobb klikk, copy public link és beilleszted ide.

(#31715) Logeeen válasza fatal` (#31714) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szóval akkor a public mappa a trükk benne... Köszi! :R

#Xiaomi 13T#

(#31716) air válasza SG3rg0 (#31705) üzenetére


air
nagyúr

Miért egyértelmű? Pro? Kontra?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31717) dauphin válasza zlatan77 (#31683) üzenetére


dauphin
aktív tag

Nekem vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Egyrészt tetszik: nagyon sok programhoz tudok fényjelzést kreálni, olyanhoz is, amihez talán nincs is szükség. Nekem az emai fiókok voltak más-más színre és "pislákolási" sebességre állítva, és ez ment is szépen. Nagyon tetszett: tudtam, hogy melyik fiókomra kaptam a levelet, és mindezt csak a led színéből megfejtve. Másrészt kicsit gáz: nálam nem működött megfelelően a fényjelzés, amikor töltőre volt téve a telefon. Amíg aktív volt a kijelző az állapotjelző ledecske tette a dolgát, de ahogy alvó állapotba került a mobilom, a led is elaludt. Hiába állítgattam a programban, vagy lőttem ki az aksi részét a Light Flow-nak, nem tudtam rendes működésre bírni. Letöröltem végül, így maradtak az alap fényjelzések. Egyelőre megteszi. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet nálam a probléma gyökere?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31718) Logeeen válasza dauphin (#31717) üzenetére


Logeeen
senior tag

A LightFlow-al nekem is voltak gondok. Azóta a Light Manager-t használom, és megszűnt minden probléma!

#Xiaomi 13T#

(#31719) Jazz válasza LordRajZoL (#31713) üzenetére


Jazz
veterán

Win-en keresztül (teló usb-n) formázva lefagy a formázás.
Android\settings\tárhely -en belül meg csak olyat találtam hogy sd-kártya törlése. Most ez törlés vagy formázás? (és csak a fordítás sz.r)

free your mind

(#31720) Logeeen válasza Jazz (#31719) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ha PC-n akarod formázni, akkor kártyaolvasóval csináld.

Igen, a törlés a formázás.

#Xiaomi 13T#

(#31721) dauphin válasza Logeeen (#31718) üzenetére


dauphin
aktív tag

Rápislantok, köszönöm a tippet! :R

U.i.: Olvasva a hozzászólásokat a Play-en, valóban kér root jogokat olykor-olykor?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31722) Logeeen válasza dauphin (#31721) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igen.

#Xiaomi 13T#

(#31723) busman válasza Logeeen (#31722) üzenetére


busman
addikt

Nova launcher néhány gyári widgetet nem ismer fel.
Másnál is hiányoznak a widget listából,vagy csak nálam?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#31724) Logeeen válasza busman (#31723) üzenetére


Logeeen
senior tag

Persze, mivel a Sony-s widgetek csak a stock launcherrel hajlandóan működni. Nem véletlenül :P

#Xiaomi 13T#

(#31725) LyonnaisFan1 válasza busman (#31723) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Bár én nem novát használok nálam is van olyan, hogy egyes gyári widgeteket nem tudok használni.
(Például óra és időjárás widget. Pedig mindkettőt imádtam :D )

Így hát le kellett szednem a playről 1-1 órawidgetet és időjárás programot, aminél tudok kirakni widgetet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31726) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

PowerAmp felhasználókhoz egy lehet, hogy láma kérdés:

Van egy Samsung mikrofonos stereo headset, amin van egy gomb. Azzal a gombbal két dolgot lehetett vezérelni. A sima megnyomásra a play / pauset lehet szabályozni, még a hosszú megnyomásra számot lehet váltatni.
Az utóbbit már nem tudom elővarázsolni a gombból, és hiába nyomom hosszan nem hajlandó számot váltani. a PP rendesen működik. :D

Hogyan tudnám újra visszavarázsolni, hogy a hosszú nyomásra működjön a számváltás?
Sztem valamelyik frissítéssel a program elfelejthette azt a finomságot. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31727) FZsolt15 válasza FZsolt15 (#31661) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Erre valaki?

(#31728) Fall-N válasza LonGleY (#31658) üzenetére


Fall-N
veterán

Firefox Béta is jó, a stable még nem. Ha ugrik egyet a verziószám akkor már ajánlható. :-)

(#31729) virkir


virkir
veterán

Ultimate Caller felhasználókhoz lenne kérdésem.
Kicsit sok a tudása és elveszek a részletek között.
Olyan problémám van vele, hogy azokat a hívókat akik nincsenek névjegyzékben vagy nincs hozzájuk rendelve kép a programon belül nem engedi csengeni.
Azaz egy rövidke csengetés jön utána néma csend.
Van valahol valami beállítás erre?
Call blocker kikapcsolva.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31730) fatal` válasza Logeeen (#31724) üzenetére


fatal`
titán

Nem csak a Sonynál van így, a Sense widgetek se mennek másik launcherrel és a Samsung gyári widgetjei sem.

(#31731) megint én


megint én
őstag

(#31732) -juc- válasza LyonnaisFan1 (#31726) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Beállításokon belül van egy Headset/Bluetooth menüpont, ahol be lehet állítani, hogy dupla vagy hosszú gombnyomásra váltson számot. Szerintem átállt valamiért a duplára.

(#31733) LyonnaisFan1 válasza -juc- (#31732) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm a segítséget, sikerült :D :D

A beállítások/Headset & Bluetooth beállításokon belül van egy olyan, hogy vezetékes fejhallgató és azon belül a "long press for next track"re állítva már a hosszú nyomásra vált számot.

Most már úgy van ahogy kellett nekem :D :DD
- Sima nyomás play / pause
- Hosszú nyomás számváltás

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31734) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Sziasztok ! Valakinek van ötlete, hogy letölthető apk-ként valahonnan a sony xperia z billentyűzete? S3-on nagyon bejött .. köszi a tippeket :R !

Hunfatal: kösz , rákeresek...

[ Szerkesztve ]

(#31735) fatal` válasza Jaffa75 (#31734) üzenetére


fatal`
titán

XDA-n szerintem megtalálod. :)

(#31736) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok. Melyik (widget) alkalmazással tudom megjeleníteni a főképernyőn egy egyszerű szövegben pl: a lejátszott zeneszám címét?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#31737) fatal` válasza agoka07 (#31736) üzenetére


fatal`
titán

Pl. annak a zenelejátszónak a widgetjével, amelyiket használod.

[ Szerkesztve ]

(#31738) agoka07 válasza fatal` (#31737) üzenetére


agoka07
senior tag

Igen, de annak van háttere, vezérlő gombja, album borítója stb..

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#31739) spanyoll


spanyoll
addikt

Ez a poweramp első látásra nagyon nem fogott meg. Nem volt tele a memóm semmi szeméttel, mégis 1-3mp-es delayel reagált a dolgokra (pl számmegállítás), furán váltotta a számokat és amikor csak egy albumot akarok játszani is váltott albumok között. Nagyon nem begyere, de majd jobban megnézem és akkor talán jobb lesz.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31740) kovisoft válasza Fall-N (#31728) üzenetére


kovisoft
őstag

Kipróbáltam most a Firefox Beta-t, de a telón álló nézetben ezt a topikot (a teljes verziót) összevissza betűmérettel jeleníti meg, mindegy, milyen betűméretet állítok be. Fekvő nézetben oké. A többi böngésző, amit használok nem csinálja ezt.

(#31741) fatal` válasza spanyoll (#31739) üzenetére


fatal`
titán

Nálam semmi ilyen baja nincs.

Az albumok közötti váltást pedig emlékeim szerint ki lehet kapcsolni (meg lehet csinálni saját listát).

(#31742) Plazmacucci válasza fatal` (#31741) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mivel tud többet mint a play zene?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31743) fatal` válasza Plazmacucci (#31742) üzenetére


fatal`
titán

Fogalmam sincs, nem használok play zenét.

(#31744) Bozek válasza spanyoll (#31739) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért, mert nem értesz a beállításához, még nem a PowerAMP a hülye. :) Ha beállítod, hogy Repeat List, akkor nem fog a következőre váltani, hanem csak azt a listát ismétli. Az az 1-3 mp-es delay is érdekes, nálam nem fordult elő ilyen.

(#31745) FZsolt15 válasza Jaffa75 (#31734) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Ez az? Kipróbálom én is. :D

(#31746) petipetya válasza Plazmacucci (#31742) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például abban, hogy míg a Play Zene nem kezeli a bt füles hangerejét (legalábbis nálam ma ez történt, amikor párosítottam egy ilyen cuccot a készülékhez), addig a külső lejátszók igen. Persze ez lehet egyedi hiba is.

Emellett a torrentről letöltött albumoknál sem jeleníti meg a borítót a Play Zene, míg például az ebben a topicban talált PlayerPro ezt szó nélkül megteszi.

Az elalvás időzítőt majdnem kihagytam.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31747) Jaffa75 válasza FZsolt15 (#31745) üzenetére


Jaffa75
őstag

Akár az is jó lenne, de ez cwm- ből zipként kell futtatni, én meg az Padfonet nem akarom mókolni.. nincs igazán ezt leszámítva rá szükség...

Plazmacucci: nem tudom milyen vason tolnád, de ha normális DAC van benne, akkor érezni fogod, hogy mit tud a Poweramp... nagyon zsír...:C!

(#31748) Plazmacucci válasza Jaffa75 (#31747) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen erre voltam kíváncsi, hogy hangban van e. S3 lte.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31749) LyonnaisFan1 válasza spanyoll (#31739) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem tudom milyen telefonod lehet, de elképzelhető, hogy a telefon hardvere nem bírja a programot, és amiatt lehetnek azok a delayek.

Aktív használat közben a ram fogyasztása akár 35-40 mega is lehet, ami meg tud terhelni egy nem túl erős vassal rendelkező gépet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31750) Jaffa75 válasza Plazmacucci (#31748) üzenetére


Jaffa75
őstag

Azzal jó lesz, az S3-mal parádés volt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.