Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) cellpeti válasza Jacak (#30550) üzenetére


cellpeti
veterán

Camera 360 Ultimate?

Gravity Box:

használja valaki? Ez TWEAK program, nem a dobozos baromság ami a Marketen van fent

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30552) simico válasza freemanone (#30543) üzenetére


simico
aktív tag

Legalább elolvasnád rendesen amit linkelsz! Az ne zavarjon, hogy azok csak az amerikai (AT&T) Qualcomm SOC-os verzión működnek, az "international" Tegra 3 SOC-os telefonokon nem.
Tök jó ez a sok okostojás, aki nulla ismeret birtokában osztja az észt...

(#30553) Gyuc válasza Jacak (#30550) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!

Nálam is lefagy folyton...most a ShotControl programot használom ami egész jó de van még a camera F-5 az sem rossz.

(#30554) Tyer


Tyer
őstag

Mit szoltok a 4sq elb@szásához?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30555) dokee78 válasza Tyer (#30554) üzenetére


dokee78
félisten

:F

(#30556) jonnyjoker01 válasza Jacak (#30550) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Camera360 nálam (lehet csak nálam) b@szakodik, én CameraZoomFx-et használok, és csak ajánlani tudom :)

Üdv. Johnny

(#30557) jonnyjoker01 válasza megint én (#30549) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nálam olyat szokott kiírni, hogy camera disconnected, viszont nálam nem fordul elõ ilyen gyakran.

(#30542) w.miki: Rootolás után használhatóvá válik a link2sd nevū app, sd-ext 2,3,4 partíciót kell létrehozni. [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30558) LonGleY


LonGleY
veterán

BitTorrent Sync

Nah.. szinkronizálás a felhő kihagyásával. Hivatalos BT cucc.

Asztali kliens innen. Még elégge experimental, de szerintem hamar ránő a Dropbox és társainak fejére a közvetlensége miatt.

[ Szerkesztve ]

(#30559) petipetya válasza LonGleY (#30558) üzenetére


petipetya
nagyúr

Príma, otthon meg is nézem, hogy van-e kliens Ubuntura. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#30560) jonnyjoker01 válasza LonGleY (#30558) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Klassz! Máris tesztelem! :)

Üdv. Johnny

(#30561) cselt válasza LonGleY (#30558) üzenetére


cselt
senior tag

Kb ugyanezt a szinkronizációt tudja a SyncMe Wireless app is, csak nem kell neki semmilyen kliens a pc-re. Igaz talán egy kicsit fapadosabb a megoldás, de működik. Én ezzel szoktam a képeket lementeni a telóról.

(#30562) Jacak válasza cellpeti (#30551) üzenetére


Jacak
senior tag

Azt még csak tesztelgetem,hát,nem is tudom,az effektjei jók... :)

(#30553) Gyuc
"ShotControl, camera F-5"
Kösz a tippeket,ki fogom próbálni őket! :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30563) Tyer válasza dokee78 (#30555) üzenetére


Tyer
őstag

Forsquare.
Nincs gyorsbejelentkezés gomb alul, és ajánlás fönn...
Szerintem eléggé elcseszték

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30564) Jacak válasza jonnyjoker01 (#30556) üzenetére


Jacak
senior tag

Az jó,használom,de ha sürün akarok fotózni,bexarik az is,sajna... :U

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30565) tonyqa23 válasza cselt (#30561) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ezt most kipróbáltam, mert a Longley féle nekem nem kompatibilis. Megtaláltam benne a saját asztali gépemet, de mikor a D: particióra kattintok, akkor "access denied" fogad. Ha meg megosztom a D: particiót, akkor meg csinál egy másik D: mappát, amibe ha belépek, akkor látom a cuccokat a gépemen.
A másik, hogy ezt mások is láthatják? A telepítés elején adtam meg felhasználónevet meg jelszót, de nem kérte...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#30566) jonnyjoker01 válasza Jacak (#30564) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is pont akkor, amikor sûrûn fotózok... De olyanokat csinàlok, hogy fókuszál+shot egyszerre (persze nem szándékosan csak sietek :) ) abba belebolondul.

Üdv. Johnny

(#30567) gacsoi


gacsoi
senior tag

Urak !
Nova launchert felraktam tabletre, de nem tudok rájönni, hogy fekvő módban a dock-ot hogyan lehet letenni alulra. Persze, ha lehet egyáltalán. :)

(#30568) dokee78 válasza gacsoi (#30567) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem nem lehet.

(#30569) jonnyjoker01 válasza gacsoi (#30567) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez jelenleg nem lehetséges, de már javasolta valaki, itt lehet rá szavazni: [link]

Üdv. Johnny

(#30570) LonGleY válasza cselt (#30561) üzenetére


LonGleY
veterán

És cross-platform? Teló-teló között működik? Viszi a több gigás fájlokat is?

A kérdéshalom persze költői, de ha ez kifejlődik, egy elterjedt és jóféle fájlküldő/fájlszink alternatíva lehet a felhőt kerülőknek. Ebben rejlik a hátránya is (pl. a Dropbox-hoz képest): nincs online backup-od, nem éred el mindig a cuccokat böngészőből, nincs egyszerű linkes megosztási lehetőség, illetve nincs előző fájlverziók megtartása (30 napig). Nagy dokumentumok (.mkv :]) vagy sokfájlos mappák küldésére viszont végre egy jó megoldás lehet asztalin is, hogy nem kell külön opentrackerre felhashelni és torrent fájlokat küldözgetni, vagy fájlmegosztó oldalakkal szórakozni...

[ Szerkesztve ]

(#30571) gacsoi válasza dokee78 (#30568) üzenetére


gacsoi
senior tag

Köszönöm mindenkinek.

(#30572) cselt válasza tonyqa23 (#30565) üzenetére


cselt
senior tag

Én csináltam egy külön Android felhasználót a géphez, annak a fióknak adtam jelszót is és vele osztottam meg a megfelelő mappákat a gépen. Egy egész meghajtót megosztani szerintem felesleges. Én megosztottam a gépen azt a képek mappát, amiben a telóval készült képeket tárolom, ill egy zene mappát, amiben a telefonra szánt zenék vannak.

Ezt mások akkor látják, ha a te hálózatodhoz kapcsolódnak és tudják a felhasználónevet, jelszót, amit te adsz meg. Amikor hozzáadsz egy gépet, akkor kell megadnod ezeket az adatokat.

(#30570) LonGleY : Azért válaszolok:
én windowson használom, más platformon nem próbáltam, teló-teló között nem működik (ezt hiányolom is, de szerintem nem erre lett ez kitalálva), több gigás fájlokat szerintem visz, de én ezt nem használom ki benne, a fényképek meg az a pár videó amit csinálok, az nem akkora méret.

Ettől függetlenül persze amit te linkeltél az sokkal okosabb program, én csak ajánlottam egy alternatívát, amihez nem kell külön kliens a géphez, csak egy sima megosztás. De ki fogom próbálni az általad javasoltat is.

(#30573) LonGleY válasza cselt (#30572) üzenetére


LonGleY
veterán

Hát, más a cél. Nem is azért írtam, mert az egyik feltétlen jobb minősítést kell kapjon, mint a másik. De az feltétlen vicces, hogy a SyncMe ugyanabból az ikonpakkból nyúlt, mint a Super Backup. :] Én is kipróbálom egyébként ezt a SyncMe-t, valószínűleg közelebb áll ahhoz, amit szeretnék, és jobb híján AirDroid-al oldok meg.

[ Szerkesztve ]

(#30574) spiritex válasza LonGleY (#30570) üzenetére


spiritex
veterán

"Nagy dokumentumok (.mkv :]) vagy sokfájlos mappák küldésére viszont végre egy jó megoldás lehet asztalin is, hogy nem kell külön opentrackerre felhashelni és torrent fájlokat küldözgetni, vagy fájlmegosztó oldalakkal szórakozni..."

Ezt elmagyaráznád nekem kicsit bővebben, hogy mi az az opentracker, mikor van ilyen hashelésre szükség, és egyáltalán mivel jobb a google drive asztali kliensénél, ahol csak Total Commander-ben felmásolom a max. 20GB-nyi adatot a felhőbe? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30575) LonGleY válasza spiritex (#30574) üzenetére


LonGleY
veterán

Pl. hogy nem másolsz a felhőbe fölöslegesen. És ha a másik oldalon a kliens elkezd tölteni tőled, akkor minden köztes állomás nélkül, közvetlenül menetelnek az adatok. Azért ez nagy méretű fájloknál, amikor sürget az idő, nem mindegy. Mellesleg itt akár 700 millió giga is megosztható így. :]

A szokványos bittorrent-nél ehhez tracker-re van szükség, hogy a két kliens megtalálhassa egymást. Ez egy szerver-alkalmazás, amire az összes torrent oldal is épül. Ha normál BT klienssel akarsz valakinek feltölteni, akkor ennek módja, hogy a fájlokat hash-olja a kliens (nagyon röviden: leellenőrzi), beállítasz egy-két szabadon használható, nyílt trackert, készíttetsz egy torrent fájlt az információkból, majd ezt a torrent fájlt a másik félnek átküldve, egy szokványos BT klienssel el is tudja kezdeni tőled a letöltést. Namost, ebben az új Sync-ben az a jó, hogy erre a herce-hurcára nincs szükség, csak egy szimpla kódsorra (ezt a BT Sync-nél "secret"-nek hívják).

[ Szerkesztve ]

(#30576) air válasza gacsoi (#30567) üzenetére


air
nagyúr

Nekem alapból alul van. Hogyan lehet oldalra tenni? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30577) Jacak válasza jonnyjoker01 (#30566) üzenetére


Jacak
senior tag

Hát ez az... :(

(#30578):

-Ez nem hebrencsség kérdése sztem,pl. egy szülinapon nem fog mki arra várogatni,h. mt összegépészkedik z ember 2 fotókésztés közt... :F

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30578) jonnyjoker01 válasza Jacak (#30577) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igazából az összes kamera app ezt csinálja, ha "hebrencs" vagyok. :(

Üdv. Johnny

(#30579) LonGleY


LonGleY
veterán

Tudtok az Any.do-hoz hasonló, jóféle, egyszerű feladatlista appot? Ezzel az a bajom, hogy egy csomó minden fölöslegesen animált rajta, az UI bármennyire vagány akar lenni, nem igazán ergonomikus, és elég sok memóriát eszik (5 a háttérben tök fölöslegesen, és 15-35 megnyitás után).

Lehet akár naptárral kombinált is, csak jól átlátható legyen és tudjon figylemeztetéseket is. Az új, innovatív megoldások is érdekelnek. Itt pl. linkeltem kettőt, de ezek még eléggé béták, és nem tudnak figyelmeztetést sem.

[ Szerkesztve ]

(#30580) fatal` válasza air (#30576) üzenetére


fatal`
titán

Fekvőben oldalt van, állóban alul.

(#30581) vgyuri válasza LonGleY (#30579) üzenetére


vgyuri
őstag

Sima naptár agenda stílussal + értesítővel? Business Calendar Free 4. képen agenda van, hasonló mint a *Do appok. Tasks Free (Feladatok) ez is nagyon jó, Google Tasks-szal (Google Calendar jobb szélén lévő lista) szinkronizál.

(#30582) LonGleY válasza vgyuri (#30581) üzenetére


LonGleY
veterán

Köszi! A naptár-kezelés annyira nem kedvencem, így a Business Calendar még egy kicsit erősebb, viszont épp a fizetős Tasks-al próbálkoztam, meg is vásároltam. Kár, hogy nem tud embereket a feladatokhoz kötni, hogy egyből csörgethetőek legyenek. Ezt leszámítva szimpatikus, az egyszerűsége és a widgetje miatt nyerő párosnak tűnik a Keep-el.

[ Szerkesztve ]

(#30583) dokee78 válasza LonGleY (#30558) üzenetére


dokee78
félisten

Elég lassan szinkronizál.
Csak nem volt elég hely az SD-n.

[ Szerkesztve ]

(#30584) cselt válasza LonGleY (#30582) üzenetére


cselt
senior tag

+1 a Tasks-nak, én is próbálgattam pár hasonló appot, de végül ennél kötöttem ki, ennél letisztultabb és egyszerűbb appot nem találtam.

Naptár appnak én mondjuk tudom ajánlani még a Jorte Calendar-t. Nagyon jó a widgetje. Taskokat is tud kezelni, de az nekem annyira nem jött be.

(#30585) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem volna hozzátok, hogyha több hasonló profilú app-ot telepítek és ismerkedem velük (pl. naptárak vagy kalendáriumok), akkor törölnöm kellene a meglévőt, hogy egy újabbat telepíthessek, és azzal folytassam a "kutatómunkámat", vagy maradhat? :D (Hogy ne kavarjon be, ne okozzon problémát, szoftver ütközéseket) :((( Vagy van erre más lehetőség? Előre is köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#30586) LyonnaisFan1 válasza dauphin (#30585) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nekem most egyszerre 4 böngésző program van telepítve a telefonomra, és abból csak 1 gyári. A másik 3 utána telepített :D :D

Böngésző (gyári), Harley Browser, Opera Mini, Puffin Browser Free

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30587) #73029888 válasza LyonnaisFan1 (#30586) üzenetére


#73029888
törölt tag

a telefonomra sok böngésző van felrakva,ezek:

Gyári böngésző,Opera Mobile Classic,Maxthon,Dolphin Browser,Next Browser,

(#30588) LyonnaisFan1 válasza #73029888 (#30587) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az igen :D :D

És azokból melyik a legjobban használható és miért? :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30589) #73029888 válasza LyonnaisFan1 (#30588) üzenetére


#73029888
törölt tag

A legjobban az Opera Mobile Classic használható,mert gyors és van benne egy oszlopos megjelenés is.

(#30590) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Van ez a szépjó google translate, ami tudna offline működni. Nekem nem hajlandó valamiért..

Elindítom az alkalmazást, offline languages-nél kiválasztom, amit szeretnék. A notification bar-on elindul a letöltés, kiírja ott, hogy sikeresen befejeződött. Visszalépve a translate viszont azt mondja, hogy download failed. Többszöri újrapróba után is. :(

Valaki jár már így? 4.2.1 fut a telefonon, ha ez számít.

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#30591) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Van ötletetek, hogy mitől csinál a skype androidos verziója olyat, hogy szépen bejelentkezik, elkezdek skype-on keresztül telefonálni, és ha véletlenül túl messze megyek a routertől, megszakad a net. Eddig sima ügy. Viszont hiába kapcsolódok újra, a kijelentkezve ikon nem vált vissza, nem jelentkezik be újra, hiába csatlakozom újra a wifire. Csak ha újraindítom a telót, akkor megy megint rendesen...

Köszi a választ!

(#30592) petipetya


petipetya
nagyúr

Nálatok mennyibe kerül a Missed IT? Azt nem értem, a 375 Ft-ból hogyan lesz 454 Ft egy gombnyomás után? kép

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#30593) ux1 válasza petipetya (#30592) üzenetére


ux1
addikt

Áfa esetleg tranzakciós díj?

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#30594) jonnyjoker01 válasza #73029888 (#30589) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is Opera Mobile Classic-ot használok, de néha áttérek a Next Browserre az nagyon bejön kinézetileg.

Üdv. Johnny

(#30595) LyonnaisFan1 válasza #73029888 (#30589) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Eddig egész jó ez az opera classic. :D :DD

A flasht is viszi eddig. Bár kicsit döcögősen. Az is inkább a hardver miatt. :(

De nem tudom teljes képernyőre vinni a flash videót. :(

Majdnem teljesre csak úgy tudom tenni, hogy bekapcsolom a képernyő elforgatást, a képernyő elfordul és ráközelítek. Valahogy így tudom csak megoldani a "teljes képernyőt"

A képen látható, hogy egy holland bajnoki mérkőzés megy, ahol a pirosak magabiztosan vezetnek :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30596) jonnyjoker01 válasza LyonnaisFan1 (#30595) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha hosszan rányomsz a flash tartalomra, felugrik két gomb felül, teljes képernyô és bezárás gomb, teljes képernyõre is ki lehet tenni, én úgy szoktam videókat nézni.

Üdv. Johnny

(#30597) LyonnaisFan1 válasza jonnyjoker01 (#30596) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezt majd megfogom nézni!

A Palmeiras - Paysandú meccs során majd letesztelem :DDD :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30598) jonnyjoker01 válasza LyonnaisFan1 (#30597) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az a gond, hogy azt vettem észre, hogy csak pár videó esetén müxik, és van, hogy teljes rakja alapból.

Üdv. Johnny

(#30599) deter


deter
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok, olyan megbízható, háttérben gond nélkül futó e-mail klienst ajánlani, amely előre meghatározott e-mail címekről érkező üzenetek esetén és/vagy előre meghatározott tárggyal rendelkező levelek esetén külön hangüzenet állítható be? Riasztóhoz kellene, de az nem csak behatolás esetén küld üzenetet, hanem egyéb információs üzeneteket is, amelyek miatt nem kell felkelni. Sajnos a saját appja, háttérben futva elveszti a kapcsolatot, egy rövid idő után.

üdv_
deter

[ Szerkesztve ]

(#30600) air válasza fatal` (#30580) üzenetére


air
nagyúr

Vagy nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.