Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) havri1 válasza Melack (#30300) üzenetére


havri1
félisten

Huh, ennél csak van egyszerűbb megoldás is, vagy csak nekem hiányzik ez a future? :DDD

havri

(#30302) LonGleY válasza havri1 (#30301) üzenetére


LonGleY
veterán

Generálsz egyet valamilyen Text to Speech
programmal :) Magyar vonatkozás.

[ Szerkesztve ]

(#30303) havri1 válasza LonGleY (#30302) üzenetére


havri1
félisten

Ó bakker, hát nekem van SVOX+Mariskám is, csak elfelejtettem :W :R

havri

(#30304) LonGleY válasza havri1 (#30303) üzenetére


LonGleY
veterán

Vagy mikrofonon alábúgsz, esetleg egy hangtorzítóval megspékeled. Izgalomba hozhatod magad minden levél érkeztekor. :Đ

(#30305) air válasza quailstorm (#30292) üzenetére


air
nagyúr

Hogy szaggathat, ami nem is létezik? ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30306) kali8n válasza LonGleY (#30294) üzenetére


kali8n
tag

Köszi a választ! :)

(#30307) Zaja2 válasza FZsolt15 (#30298) üzenetére


Zaja2
senior tag

Köszike! Kipróbálom!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#30308) Probert75


Probert75
addikt

Tudnátok valami jól működő hívásszűrő progit ajánlani? Egyik ismerősöm szeretne egy-két bejövő hívást blokkolni. Nem lenne rossz, ha magyarul is tudna. De ha nem tud, az sem baj, csak tegye a dolgát. Hogyan működnek ezek, teljesen blokkolja, tehát olyat jelez vissza egyből, hogy nem elérhető a szám, vagy foglaltat jelez neki folyton.

(#30309) air válasza Probert75 (#30308) üzenetére


air
nagyúr

Root call blocker

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30310) Probert75 válasza air (#30309) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm!
A nevéből arra gondolok, hogy rootolt teló kell neki. Vagy mindegyik ilyen jellegű progihoz root kell?

(#30311) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok! Olyan alkalmazást keresek amivel lehet appokat fagyasztani. Olyanra lenne szuksegem ami fagyasztja de az ikonjat meghagyja es ha ranyomok elindul az alkalmazas ha kilepek pedig visszafagyasztja. Letezik ilyen?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#30312) air válasza Probert75 (#30310) üzenetére


air
nagyúr

Call Blocker
Calls Blacklist
Super Call Blocker

Ezek közül egyik sem írja, hogy root-ra lenne szüksége.

(#30311) Bkrisz9

Greenify

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30313) Probert75 válasza air (#30312) üzenetére


Probert75
addikt

Ú, nagyon jó, mert valszeg nincs neki rootolva a teló. :R

(#30314) Deck válasza Bkrisz9 (#30311) üzenetére


Deck
titán

Greenify.

PS5

(#30315) LonGleY válasza Deck (#30314) üzenetére


LonGleY
veterán

Majd' 7 perces visszhang. Eszerint air-rel ~70 kilóméterre vagytok egymástól. :]

[ Szerkesztve ]

(#30316) petipetya válasza LonGleY (#30315) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#30317) pepe091 válasza LonGleY (#30315) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Jó lesz az kilométernek is. ;]

(#30318) LonGleY válasza pepe091 (#30317) üzenetére


LonGleY
veterán

Igaz. :s

(#30319) quailstorm válasza air (#30305) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor ez mi? Jó tudom droidon más a helyzet, de teljesen egyformán üzemel a két platformon a két navi.

(#30320) LonGleY válasza quailstorm (#30319) üzenetére


LonGleY
veterán

Whatever...

[ Szerkesztve ]

(#30321) pepe091 válasza quailstorm (#30319) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Droidra nincs hivatalosan IGO egy-kettő készüléket leszámítva, innentől kezdve wareznek számít, szóval hanyagold a témát.. :U

(#30322) fatal` válasza quailstorm (#30319) üzenetére


fatal`
titán

Nincs hivatalos iGO droidra, miért kell állandóan újra, meg újra lefutni ezt a kört?

[ Szerkesztve ]

(#30323) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy tiszteletteljes kérdésem,ha volt soxor róla szó kérem ne verjetek meg:)
Androidon hol tudom állítani,hogy ne csak a power gombra ébredjen fel a telefon vagy esetleg app van-e rá?
Előre is köszi!:)

(#30324) bruxelles


bruxelles
tag

Sziasztok!
Olyan "pic jointert" (nem tudom hogy mondhatnám magyarul :D) keresek, amiben sokféle leosztás közül lehet választani és átméretezhetőek a cellák. Ha effektek is vannak az hab a tortán :) iOSen találtam ilyet de itt még nem.

(#30325) LonGleY válasza Gyuc (#30323) üzenetére


LonGleY
veterán

Ma volt szó róla, itt vannak a fontosabb képernyőkapcsoló programok.

Amit használok is, az az Invisible Lock Screen Widget (Apex főképernyőn egy területre kinyújtva). Annak egy rendes, gombos alternatívája a Screen Lock Widget. Ezekkel legalább a lezáráshoz nem kell power gomb.

(#30324) bruxelles: Kollázsnak hívják! :] Itten mazsolázható.

[ Szerkesztve ]

(#30326) laszlohu válasza quailstorm (#30319) üzenetére


laszlohu
addikt

Szerintem használd inkább ezt navigálni:

[link1]

Ingyenes és lehet offline is használni.

A beállításokban az
Automatikus követés ideje
átállítottam 60 -ra( ez a gps érzékenység állítási lehetőség ), így autós módban ideális,
immár teljes értékű magyar nyelvű felvett hangos navigációval, ami letölthető,
ezenkívül, ha véletlen találsz hiányzó, vagy hibás utcanevet, az alábbi linken lehet javítani :

[link2]

[ Szerkesztve ]

(#30327) Gyuc válasza LonGleY (#30325) üzenetére


Gyuc
aktív tag

megtisztelsz köszönöm!

(#30328) bruxelles válasza LonGleY (#30325) üzenetére


bruxelles
tag

Köszönöm, innen keresgélek :)
Közben ha valakinek van ezek közül valamelyikről tapasztalata szívesen fogadom

(#30329) quailstorm válasza laszlohu (#30326) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem rossz cucc, de egyelőre jó nekem a Sygic. Most oké, iGO "nincs" androidra. De ez az NNG saját hibája hogy egyszerűen NEM VEHETEM meg ha használni akarom. Ez van, hülyék.
Tegyék elérhetővé, mert ugyanúgy meg lenne vásárolva, mint iOS-re. Nem tudok velük mit kezdeni. Végeztem.

Navigációteszt meg azért nem oly rövid hogy otthon el lehessen végezni. Valahogy sejtem hogy a non-commercial verziók nem tökéletesek.

(#30331) air válasza quailstorm (#30319) üzenetére


air
nagyúr

Mit keres droidos topikban szifonos alkalmazás? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30332) quailstorm válasza air (#30331) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem tudok mit kezdeni a nem létezik szövegetekkel. Egyszerűen nem értem a hozzáállást.
OK, MO-n droiddal csak tört és illegális változat érhető el az NNG balfaszságából, az meg PH!-n tiltott, de attól még létezik a cucc.
Azért linkeltem be, mert azt mondtad nem létezik. Droidosból meg valóban nem tudok linkelni legálisat.

Viszont jó lenne befejezni.

Az egész onnan indult ki hogy volt nálam 2 hétig iPhone 5 meg SmartQ T20, aztán volt mivel tesztelni a navigációt. Most attól hogy felsoroltam a hibáit a droid verziónak, ami szerinted nem létezik, szerintem még nem fogják beperelni a Prohardver! lapcsaládot...
Egyszerűen a Sygic 12, meg a Navigo, és egyáltalán az idő elszaladt az iGO mellett. Ugyanazt nyújtja mint WinCE-n, és platformfüggetlenül laggol. Ez meg már kevés.

Vagy esetleg ne írjam le a tapasztalataimat azzal a gondolattal, hogy hátha jól jön valakinek?

(navigot nem próbáltam, csak néztem, végtelen pénzzel nem rendelkezek azért)

[ Szerkesztve ]

(#30333) fatal` válasza quailstorm (#30332) üzenetére


fatal`
titán

"Egyszerűen a Sygic 12, meg a Navigo, és egyáltalán az idő elszaladt az iGO mellett. Ugyanazt nyújtja mint WinCE-n, és platformfüggetlenül laggol. Ez meg már kevés."

Még mindig jó mint a csoda navigon az ótvaros térképeivel. A Sygic még elmegy, az legalább teleatlast (TomTom) használ.

[ Szerkesztve ]

(#30334) Bozek válasza quailstorm (#30332) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Egyszerűen a Sygic 12, meg a Navigo, és egyáltalán az idő elszaladt az iGO mellett."
"navigot nem próbáltam, csak néztem"

Gratulálok, hogy olyanról mondasz véleményt, amit nem is próbáltál. Főleg egy GPS program esetében, ahol azért sokat számít a működés és a térképek pontossága is.

(#30335) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az FL Studio nevezetű programra van valamilyen "rendszerkövetelmény"?

[link]

Milyen hardverű telefonokon tudna az elfutni? Mivel egy elég borsos árú fizetős programról van szó, bizonyára igényel egy erősebb vassal rendelkező gépet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30336) Bozek válasza LyonnaisFan1 (#30335) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem nem nagyon. A Play kompatibilisnek tartja az Xperia neo-val, az Xperia V-vel és a Nexus 7-tel is nálam.

(#30337) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#30336) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lehetséges! A google play szerint kompatibilis az alkalmazás az eszközzel.

Megnéztem egy másik appot, aminél egyértelműen kiírta, hogy nem kompatibilis.

[link]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30338) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#30337) üzenetére


LonGleY
veterán

Az mondjuk, hogy a készítők mindenféle eszközre engedélyeznek egy appot, nem feltétlenül jelenti, hogy jól is fog futni mindegyiken. Egy FL Studio-nál meg, ami az asztali gépeket is erősen izzasztja a sávoktól és az effektektől függően, bármi lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#30339) fatal` válasza LonGleY (#30338) üzenetére


fatal`
titán

"Az mondjuk, hogy a készítők mindenféle eszközre engedélyeznek egy appot"

Főleg, hogy ez nem így működik. Mivel nem lehet mindenfélét kikötni, kb. lehet tiltani android verzióra, opengl verzióra, bizonyos hardverelemekre (mint gps, gyorsulásmérő stb.), képernyőméretre/densityre, architektúrára és ennyi. Nem lehet ramot megszabni, sem cpu-t.

Szóval nem a készítők engedélyezik, hanem nem szűrik, mert egyesével lehet csak és gondolom senki nem tesztel ~3000 féle eszközön.

(#30340) bexinho23


bexinho23
őstag

Van olyan android-os alkalmazás, amely ehhez az oldalhoz hasonlóan ([link]) számon tartja és nyomon követi a számunkra fontos sorozatokat?

(#30341) LonGleY válasza bexinho23 (#30340) üzenetére


LonGleY
veterán

(#30342) fatal` válasza bexinho23 (#30340) üzenetére


fatal`
titán

SeriesGuide :)

(#30343) gipsztigris válasza quailstorm (#30332) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Egyszerűen a Sygic 12, meg a Navigo, és egyáltalán az idő elszaladt az iGO mellett. Ugyanazt nyújtja mint WinCE-n, és platformfüggetlenül laggol. Ez meg már kevés."

Milyen szépen fogalmaztál!.....és milyen butaságot mondtál! :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#30344) batai15


batai15
félisten

Szerintetek akkor most melyik a legjobb offline navi ?

(#30345) air válasza batai15 (#30344) üzenetére


air
nagyúr

Sygic

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30346) gipsztigris válasza batai15 (#30344) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem mindenkinek más! Van aki a használhatóságot, van aki a térképek frissességét-részletességét, van aki a kamionos funkciókat, van aki a csicsamicsát(3D épületek, színes házak,skinezhetőség, stb.) helyezi előtérbe.
Ebből a megközelítésből jó lehet a Navigon, a Sygic, és a nem létező iGO :). Szerintem a legjobban testreszabható és a legegyszerűbb a nem létező. Mondom ezt úgy, hogy kipróbáltam mindegyiket elég hosszú távokon.
Számomra a Navigon az igazi germán megtestesítője. Határozott, kurta, ugyanakkor pontos,lényegretörő információk. Nekem túl nyers a navigon.
A Sygic már sokkal felhasználóbarátabb, viszont ott a térképekkel van gond sok esetben. Elavult, rosszul konfigurált, sokszor teljesen hibás. Tervezett útvonal esetén megengedhetetlen, hogy egy felüljáró közepén arra adjon utasítást, hogy forduljak jobbra.........csak azt nem vette figyelembe, hogy az út valóban ott van, csak mintegy nyolc méterrel alattam. :)

És hát a nem létező az meg olyan mint a Székely és a zsiráf talákozása. Nézte-nézte a székely a zsiráfot, majd közölte, hogy "Már pedig ilyen állat NINCS IS!" :DD

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#30347) batai15 válasza gipsztigris (#30346) üzenetére


batai15
félisten

Gondolkozom a sygic-en de a térkép frisesség jó lenne mert pesten nem akarok eltévedni. Rá lesek majd a navigonra akkor.

(#30348) Tyer válasza batai15 (#30344) üzenetére


Tyer
őstag

Térkép + Járókelő:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30349) ux1 válasza batai15 (#30344) üzenetére


ux1
addikt

Nincs olyan. Pl. Kispesten az igo autós navigáció is bevisz egyirányú utcába és ott akar balra fordulni ahol nem lehet. Több éve használom friss térképekkel. Nem szabad csak a navira hagyatkozni, a táblákat is olvasni kell:)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#30350) darvinya


darvinya
titán

Keresek olyan Launcher-t ami tud fixálni widgets-et.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.