Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30201) fatal` válasza freemanone (#30196) üzenetére


fatal`
titán

Nem kell hírtelen mozdulatokat végezni. Meg mixek esetén egyébként is ajánlott a cue fájl használata. :)

(#30198) TomWexX: Ez nagyon egyénfüggő, én mindkettőt megvettem, de a PowerAMPot használom.

A csúszka a PlayerPRO-ban pedig bugos, nem mindig veszi a fókuszt, csak akkor, ha üres helyre taperolok (értsd, magát a csúszka gombját megfogva nem mindig reagál). Bár azóta lehet, hogy javították már.

(#30200) tomy86: Ezt én is tudom, de csak pár appal és rendszereseménnyel működik, a Missed It pedig az összessel, amit beállítasz neki.

A LED színe egy csomó appban konfigurálható (meg CM-ben rendszerszinten is), így pl. Light Flowt alapból nem használok. Meg annyi színt úgysem tudsz beállítani, ahány appod van. :)

[ Szerkesztve ]

(#30202) TomWexX válasza fatal` (#30201) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezért is emeltem ki hogy szerintem. ;)
Ezt a bugot én még nem tapasztaltam.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#30203) fatal` válasza TomWexX (#30202) üzenetére


fatal`
titán

Nyomd meg a repeatet pl. vagy bármi más gombot, ami kívül esik a csúszkán keretén (másik layout elem), aztán próbáld megfogni és húzni a csúszka gombját. :)

(#30204) LonGleY válasza fatal` (#30203) üzenetére


LonGleY
veterán

Teljesen jó. Nálam mondjuk fent van a csúszka, Dark Skin-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#30205) fatal` válasza LonGleY (#30204) üzenetére


fatal`
titán

Akkor lehet, hogy csak MDPI-n szar, vagy az évek alatt már javítva lett, most nincs kedvem feltelepíteni. :)

(#30206) TomWexX válasza fatal` (#30203) üzenetére


TomWexX
addikt

Kipróbáltam, hibátlan. :) Pedig nem is a legfrissebb verzió van fent, konkrétan tavaly júniusi (v2.44). Na majd este frissítem, bár most sincs hibája.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#30207) fatal` válasza TomWexX (#30206) üzenetére


fatal`
titán

Akkor lehet, hogy tényleg csak az MDPI eszközöket érinti. Ettől még az én telefonomon bugos marad, ezért kerülöm (tavaly június óta biztos, hogy néztem már). :)

Ezenkívül érdekes, hogy korábban a flac fájlokat is csak fájlkezelőből lehetett megnyitni vele, media librarybe nem került be, a PowerAMP meg gond nélkül lejátszotta őket. Gondolom azért 1-1,5 év alatt ezen is javítottak már.

(#30208) LonGleY válasza fatal` (#30207) üzenetére


LonGleY
veterán

Most ugyanúgy harapja, mint az MP3-akat.

[ Szerkesztve ]

(#30209) tomy86 válasza fatal` (#30201) üzenetére


tomy86
addikt

"A LED színe egy csomó appban konfigurálható" Konkrétan?
Nem a LED alapszínét akarom változtatni. Ahhoz elég a root stock romon is.
A fizetős verzió azért jó pár appal működik :)
Bár én a Light verziót használom, mert az ott beállítható értesítéseknél nekem nem kell több. 8 féle szín van beállítva különböző eseményekhez, ill. némelyiken belül különböző LED villogási sebesség (pl. 2 gmail fiókhoz ugyanaz a szín, de két különböző sebesség). Ez nekem bőven elég. A többi app értesítése nem olyan sürgős, hogy azonnal tudnom kellene róla.
A pusztán ikonos értesítéssel az a bajom, hogy a telefonnal kell matatni, hogy megnézzem konkrétan mit mulasztottam el.

(#30210) quailstorm válasza E.Kaufmann (#30190) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sygic Aura 12-est ajánlom. Ezen a héten próbáltam, UI szinten veri az iGO Primot rendesen, navigáció pontossága megfelelő, tartósteszt majd lesz.

(#30211) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Üdv!

Ismer valaki olyan programot, amivel virtulás headset lesz a telefon?
Amit szeretnék: elindítom a programot, majd egy másik telefonnal (legyen NOKIA) rácsatlakozok, mint headset. Ha a NOKIA-ra bejövő hívás érkezik, akkor azt átírányítja az androidos virtulás headset-telefonra, és azzal veszem fel a hívást és beszélek. (plusz felveszem a beszélgetést, ha más progi tudja...)

(#30212) fatal` válasza Hujikolp (#30211) üzenetére


fatal`
titán

Ez nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán megoldható.

Viszont a szolgáltatód ad erre lehetőséget hívásátirányítás formájában.

(#30213) Hujikolp válasza fatal` (#30212) üzenetére


Hujikolp
őstag

csak az sajnos pénzbe kerül :D mellesleg olyan telóra kell átirányítani a hívást, aminek nincs telefonszáma...

[ Szerkesztve ]

(#30214) Deck


Deck
titán

Nincs gondom a Chrome-al de mintha rendesen vinné az akksit. A többi böngésző is ennyire viszi?

PS5

(#30215) fatal` válasza Hujikolp (#30213) üzenetére


fatal`
titán

Jogos. :) Viszont ez szerintem nem megoldható a jelenlegi APIval. Maximum valami rootolt cuccal, de én nem tudok ilyenről. Meg milyen hálózaton keresztül tervezed átadni a hívást? Neten? Az elég visszás. Bluetooth sem valami jó a hatótáv miatt, a GSM pedig értelemszerűen nem lehetséges.

(#30216) Hujikolp válasza fatal` (#30215) üzenetére


Hujikolp
őstag

Sima Bluetooth-on. Mind a két teló nálam van mindig. (tudom, szerezzek be két sim-eset... csak az is pénz :\ )

(#30217) Probert75 válasza Hujikolp (#30216) üzenetére


Probert75
addikt

Veszel egy BT fülest és párosítod mindkettővel egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#30218) hito


hito
nagyúr

#30165-re valaki pls, nagyon fontos lenne.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30219) Hujikolp válasza Probert75 (#30217) üzenetére


Hujikolp
őstag

Akkor már inkább a két sim... (sajnos eddig a keresésben a google sem segített. Valószínűleg még nem csináltak ilyet.)

(#30220) Tesztelo.hu válasza dokee78 (#30159) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem csak a szürke, az összes háromszög Glonass műhold, a körök pedig a GPS műholdak.

(#30221) megint én


megint én
őstag

Sziasztok. Laptopró (vagy bármiről) hogyan lehet WI-FI segítségével dolgokat másolni?

(#30222) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Melyik az az alkalmazás, ami képet készít a tolvajról, ha ellopják a telefonom? Köszi!

(#30223) TomWexX válasza megint én (#30221) üzenetére


TomWexX
addikt

Airdroid, vagy TC-n ftp, vagy mobilos TC+LAN plugin.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#30224) Deck válasza andikaaa (#30222) üzenetére


Deck
titán

Sok ilyen van.

PS5

(#30225) Jacak válasza quailstorm (#30210) üzenetére


Jacak
senior tag

A Sygic 7 napos triál még mindig?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30226) TomWexX válasza andikaaa (#30222) üzenetére


TomWexX
addikt

Pl. ez: Android lost

(#30225) Jacak: Látható a leírásban...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#30227) megint én válasza TomWexX (#30223) üzenetére


megint én
őstag

Az a szitu, hogy Tesztet írok Lenovo P780ról. És ehhez kéne egy maximális Wi-fi sebességet mérnem valahogyan. De javasolták ezt:

"1. Választani kell egy olyan helyet, ahol a legkisebb az interferencia. Egyszóval a router biztosan tud 300mbps sebességgel pörögni, illetve az se lenne rossz ha van egy 450mbps sebességre képes router, mert azzal valósabb értéket lehetne kapni. Ehez a ~10k alatti routerek gyakorlatilag alkalmatlanok.
Budapesten egy ilyen tesztet elvégezni tényleg csak nagyon kevés helyen lehet normálisan, mert a szomszéd wifi tuti, hogy 2,4GHz-en megy és be fog zavarni, tehát nem tudod kihasznlni a MIMO képességeit és ezáltal lassabb lesz a kapcsolat.
2. Egy PC-t kábelen dugj rá a routerre, aminek a wifi része 40MHz only és wide channel 6-osra legyen állítva. Ekkor (ha nincs zavar az éterben) tud a router max sebességgel kommunikálni.
Majd csatlakozz a wifi-re a telóval. Fontos, hogy más wifi-s eszköz ne sugározzon a közelben, vagy ha igen, akkor is minél távolabb legyen és lehetőleg egynél több ne.
Tudom, ezt kvázi lehetetlen összehozni városban, max Fereday kalitkán belül.
3. Win7-en csinálsz egy sima megosztást. Majd a telón ES File Explorer-el csatlakozol ehez IP alapján. Ezek után nincs más dolgod, mint másolni és figyelni a sebességet. Ha lehet, akkor egy nagyobb filet másolj és ne sok kicsit, mert az "el fogja aprózni" a sebességet.
Nem tudom, hogy megy-e az angol, de ha az nem is a képek is elég sokat segítenek: [link]"

Sajnos a megadott módon nem sikerült, mert nem hajlandó másolni sehogysem, mivel "nincs jogom másolni" hiába vettem ki a pipákat, nincs tűzfal sem, szóval más alternatíva kéne.

(#30228) Jacak válasza TomWexX (#30226) üzenetére


Jacak
senior tag

Oké,csak rég néztem,nem használok Play-t...
Kösz az infót. ;)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30229) TomWexX válasza megint én (#30227) üzenetére


TomWexX
addikt

Aham!
A mobil TC+Lan plugin is elég lassú, meg kéne próbálni FTP-n keresztül. Valahol van leírás hozzá, mindjárt körbe nézek...

Meg is van! Xperia P topikból freemanone "tollából":[link] :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#30230) freemanone válasza TomWexX (#30229) üzenetére


freemanone
őstag

igen, de az is lassú lesz, mert a swiftp belimitál sajna... azt hiszem olyan 15mbps max-ra képes és nem is fejlesztik tovább. :(
privátban már konzultáltam a kollegával, tőlem van az idézett off leírás is, de az a baj, hogy win8-at használ és valami a megosztással lesz probléma. szóval ha valaki win8-as megosztást használ az lépjen elő és segítsen, mert nálam win7-nél megállt a tudomány. a többi ES file explorerrel simán menne és az nem is limitálja a kapcsolatot, azért is azt javasoltam erre a tesztre.

[ Szerkesztve ]

(#30231) megint én válasza freemanone (#30230) üzenetére


megint én
őstag

Megpróbálom Bnőm gépéról, ott 7 van... Talán menni fog, de sztem lehet a routerrel lesznek bajok, mert ez csak ilyen kis szar amit a T-home hozott... :S

(#30232) freemanone válasza megint én (#30231) üzenetére


freemanone
őstag

Az max a sebességbe szól bele, jogosultságot nem kezel.
Viszont ha pirellis csoda router, akkor hagyd a francba a tesztet, úgyis az lesz a szűk keresztmettszet...

(#30233) megint én válasza freemanone (#30232) üzenetére


megint én
őstag

Má' csak azért is meg akarnám csinálni... De komolyan Ahogy "fejlődik" a windows úgy lesz egyre nekezebb egy k..rva kib4sz0tt mappát megosztani. Ott a dropbox, komolyan olyan easy, hogy a nagyanyámnak nem okoznak fejtörést, de a windows meg el van cs.szve De már XP-n is volt, hogy csináltam vagy kismillió hálózatot, és sose ment ugyan arra a sémára. Volt, h látta, volt h nem. MIÉRT? Pl amikor melóhelyen csináltam hálózatot 4gépen pontról pontra megcsináltam ugyan azt, de az egyik sehogy sem volt képes csatlakozni. Mégis mi a rákos...... :W Egyszeröen winfos!

Sry az offért, abbahagytam!

Win8 topicban folytatom, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#30234) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Üdv!

1) Sokféle lopásgátló programot ismerek, amik segítségével meg lehet határozni, hol van a telefon... Most egy olyan keresek, ami az előlapi kamerával bizonyos időközönként fotót készít és feltölti vhova (pl.: Dropbox). Az külön jó lenne, ha esetleg alapból nem terhelné az adatforgalmamat, hanem távolról tudnám aktiválni, bekapcsolni a fotókészítést és feltöltést...

Onnan jutott eszembe, hogy minap vki így találta meg a telefonjának tolvaját a Szigeten. :)

2) A realcalc-ot használom számológépként. Az a baj, hogy nem egy sorba jeleníti meg a műveleteket, mielőtt egyenlőségjelet rakok, így ha vmit elgépel az ember, nehezebb észrevenni... Pl ha beírom, hogy 5x24, mikor a 24-et gépelem, nem látom már, mit pötyögtem korábban... Át lehet ezt állítani, vagy van olyan számológép, ami így működik és pl az egyenlőségjel után is lehet könnyedén javítani azt a számot, amit elírtam?

[ Szerkesztve ]

(#30235) TomWexX válasza kalapacsolok (#30234) üzenetére


TomWexX
addikt

Olvass vissza 8 hozzászólást!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#30237) ERPY válasza #46372352 (#30236) üzenetére


ERPY
őstag

Realcalc

(#30238) fatal` válasza #46372352 (#30236) üzenetére


fatal`
titán

Calculator++.

(#30239) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok

a 25. perctől az melyik APP?

köszi

sziget

update :-)
látom,nekem is csak vissza kellett volna olvasnom :-)

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#30240) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Panoráma kép készítő appnak mit ajánlanátok? Olyan kéne, ami a végén nem egy 1-2mp-es képet csinál, amin aztán semmit nem látni... :U Olyan nincs, ami a full felbontású képeket fűzi össze?
A google féle gyári kamera app nem ilyet csinál?! Ha igen, ezt rá lehetne valahogy varázsolni egy nem google fónra? (Bár amúgy is kipróbálnám.) :B Lehetőleg úgy, hogy egy apk installal el lehessen intézni, mert emiatt romolgatni nem szeretnék, sőt talán nem is tudnék (meizu mx2). :B Még cwm-em sincs... :))

Előre is köszi. :R

Meizu MX3 32GB

(#30241) janika226


janika226
csendes tag

üdv az mx playerben szaggatnak az mp4 es filmek alcatel ot995 ön mi lehet a probléma?

(#30242) LyonnaisFan1 válasza janika226 (#30241) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sztem le kell hozzá tölteni a Codecet, és működni fog rendesen.

[link]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30243) Saua


Saua
tag

Sziasztok!

Olyan androidos applikációt keresek amivel egy ilyesmi wireless billentyüzetet lehet szimulálni.

A lényeg, hogy IP cím alapján smart tévéhez tudjon csatlakozni. Távirányító appokat már találtam de azokkal nem lehet mozgatni az egérkurzort, nem lehet szöveget begépelni.
Előre is köszi a tanácsokat.

(#30244) bubi92


bubi92
őstag

ébresztő órát keresek, de valami normálisabb design-al rendelkezőt az alarm clock extreme-nél. azért megbízható működés se lenne rossz.

(#30245) LonGleY válasza bubi92 (#30244) üzenetére


LonGleY
veterán

Pl. a gyári.

(#30246) bubi92 válasza LonGleY (#30245) üzenetére


bubi92
őstag

zte-m van, alapból fapados android és még abból is kigyomlálva minden felesleges dolog, pl. gyári óra alkalmazás, ergo nem opció

(#30247) fatal` válasza bubi92 (#30246) üzenetére


fatal`
titán

"kigyomlálva minden felesleges dolog, pl. gyári óra alkalmazás"

Ezekszerint mégsem lenne felesleges. Tedd vissza, vagy keress egy cyanogent és tedd fel abból, simán települ appként. Szvsz. a 4.2-ben lévő gyári óra a legjobb (megy 4.1-en is, lejjebb nem próbáltam).

(#30248) LonGleY válasza bubi92 (#30246) üzenetére


LonGleY
veterán

Nagyon sokat kipróbáltam, nekem egyik se jött be.
A gyári a legjobb akkor is. Ha nagyon muszáj:

Alarm Clock Plus

Alarm Clock Pro

AlarmDroid Pro

[ Szerkesztve ]

(#30249) S e t h válasza kutkut (#30240) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kipróbáltam párat,a legjobb minőséget a Procapture fizetős verziójával értem el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30250) gipsztigris válasza Saua (#30243) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ilyesmire gondolsz?

RK Remote control a becsületes neve és az RK808-as MiniPC-vel tökéletesen együttműködik.
[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.